Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2013., 18:15   #631
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Jel itko imao problem restartiranja kompa? nakon 3h igranja u komadu komp mi se poceo stalno resetirat kad udem u BF4 temp proca grafe su oko 60 stupnjeva.... PSU 1000w HX ?! Di bi mogao biti problem?

ja sam imao problema s restartom kompa skoro poslje svake odigrane mape tako da cim je poceo load-at novu mapu meni se kom restartao....problem sam rjesio s zadnjim beta driverima za grafu
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:41   #632
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
beta 9?
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:47   #633
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Eeee koji car Battlefield 4 Angry Rant! EA FIX YOUR GAME!

Dobrim djelom se slazem sa njim

Jel ko zna kakvo je stanje sa konzolama, tj jel one pate od bugova i koliko su cesti (mislim na doticni BF4)?
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 22:12   #634
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
beta 9?
11
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 00:06   #635
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Eeee koji car Battlefield 4 Angry Rant! EA FIX YOUR GAME!

Dobrim djelom se slazem sa njim

Jel ko zna kakvo je stanje sa konzolama, tj jel one pate od bugova i koliko su cesti (mislim na doticni BF4)?
http://www.gamefront.com/ea-battlefi...gb-xbox-360-s/

Ovo je poprilican problem i zajeb za sve vlasnike XBoxa bez HDDa. Nigde nije pisalo da igra nece radit na flashu nit je itko znao. Tak da je masu ljudi moralo pokupovat HDDove za XBox koji nisu ni jeftini.

Igral sam BC2 prije nego sto sam dobio ovo i BF4 mi je nakon toga tesko sranje, meni. Bilo kakav pokusaj normalnog igranja je uzaludan. Pucat iz neke puske nema smisla i sve se svodi na helice, bombe, tenkove, kampanje, podmetanja i razne gadosti. Svega ima osim "muske" igre. Opcije i meniji oko multija su otisli korak, dva nazad. Nebi ni igral tak skoro da mi sogi nije uvaljao Box i neopisivo sam sretan sto nisam iso kupovat premiume za velke novce jer to me ne vrijedi te novce da ga hebes. Od deset smrti 5 puta me ubije helic, 2 puta me neko snajpa sa pol kilometra, 2 puta me ubije tenk ili nest slicno i jednom se mozda nade netko tko me skine sa puskom ili necim slicnim kaj se puca s ramena. Suze mi idu kad se sjetim mapa sa BC2 i opcenitog feelinga u toj igri. Znam da nije BF ali opet bas da mora bit takav kaos ko ovo, ne mora.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 13.11.2013. u 00:37.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 00:46   #636
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
http://www.gamefront.com/ea-battlefi...gb-xbox-360-s/

Ovo je poprilican problem i zajeb za sve vlasnike XBoxa bez HDDa. Nigde nije pisalo da igra nece radit na flashu nit je itko znao. Tak da je masu ljudi moralo pokupovat HDDove za XBox koji nisu ni jeftini.

Igral sam BC2 prije nego sto sam dobio ovo i BF4 mi je nakon toga tesko sranje, meni. Bilo kakav pokusaj normalnog igranja je uzaludan. Pucat iz neke puske nema smisla i sve se svodi na helice, bombe, tenkove, kampanje, podmetanja i razne gadosti. Svega ima osim "muske" igre. Opcije i meniji oko multija su otisli korak, dva nazad. Nebi ni igral tak skoro da mi sogi nije uvaljao Box i neopisivo sam sretan sto nisam iso kupovat premiume za velke novce jer to me ne vrijedi te novce da ga hebes. Od deset smrti 5 puta me ubije helic, 2 puta me neko snajpa sa pol kilometra, 2 puta me ubije tenk ili nest slicno i jednom se mozda nade netko tko me skine sa puskom ili necim slicnim kaj se puca s ramena. Suze mi idu kad se sjetim mapa sa BC2 i opcenitog feelinga u toj igri. Znam da nije BF ali opet bas da mora bit takav kaos ko ovo, ne mora.

treba igrat timski, sam ćeš jako teško ostat živ
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 01:36   #637
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Igral sam BC2 prije nego sto sam dobio ovo i BF4 mi je nakon toga tesko sranje, meni. Bilo kakav pokusaj normalnog igranja je uzaludan. Pucat iz neke puske nema smisla i sve se svodi na helice, bombe, tenkove, kampanje, podmetanja i razne gadosti. Svega ima osim "muske" igre. Opcije i meniji oko multija su otisli korak, dva nazad. Nebi ni igral tak skoro da mi sogi nije uvaljao Box i neopisivo sam sretan sto nisam iso kupovat premiume za velke novce jer to me ne vrijedi te novce da ga hebes. Od deset smrti 5 puta me ubije helic, 2 puta me neko snajpa sa pol kilometra, 2 puta me ubije tenk ili nest slicno i jednom se mozda nade netko tko me skine sa puskom ili necim slicnim kaj se puca s ramena. Suze mi idu kad se sjetim mapa sa BC2 i opcenitog feelinga u toj igri. Znam da nije BF ali opet bas da mora bit takav kaos ko ovo, ne mora.
Normalno igranje bf-a je conquest large, koji naravno uključuje sva moguća vozila na mapi. To što to tebi nije normalno, tvoj problem , ali to je poanta bf franšize - bojno polje - avioni, tenkovi, ifv-ovi, mobile aa, attack chopper, scout chopper, jeepovi, snajperi, medici, supporti, reconi....
Ako ti to ne paše, imaš conquest domination, koji je inf only mod i praši, samo sa takvim stavom, tamo ćeš opet whineat kak te ekipa prelako ubija, budući da ima ekipe koja visi samo na tom modu i kad igraš protiv takvih izgleda kao da igra rambo protiv kermita....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 01:40   #638
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
treba igrat timski, sam ćeš jako teško ostat živ
A sta kad nemas tim ili vremana za posvetit se timu i timskoj igri?

Evo oce neko mene u tim, igrat cu mozda 2 puta sedmicno i to samo navecer i to samo od 23h pa dokle izdrzim, e sad ti meni reci ko ce me vako zahtjevnog u tim + malo sam ispa iz treninga

Ali nema veze sta me niko nece, vec sam se navika bit ruzno pače

Usput budi receno zvuk u SP je dosa sebi, mozda negdje zastuca, ali ni priblizno koliko je kasnija ili ranije kreta kao prije, ne znam jel to do toga sta sam sa zvucne na ploci opet presa na "X-Fi Titanium" ili se igra updatala.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 13.11.2013. u 01:59.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 02:32   #639
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Normalno igranje bf-a je conquest large, koji naravno uključuje sva moguća vozila na mapi. To što to tebi nije normalno, tvoj problem , ali to je poanta bf franšize - bojno polje - avioni, tenkovi, ifv-ovi, mobile aa, attack chopper, scout chopper, jeepovi, snajperi, medici, supporti, reconi....
Ako ti to ne paše, imaš conquest domination, koji je inf only mod i praši, samo sa takvim stavom, tamo ćeš opet whineat kak te ekipa prelako ubija, budući da ima ekipe koja visi samo na tom modu i kad igraš protiv takvih izgleda kao da igra rambo protiv kermita....
Nisam te nist pito, niti bilo koga. Samo sam izrazio misljenje da je igra u biti obicno genericko smece i to debelo precijenjeno. Mislim da imam pravo s obzirom da sam dal neku lovicu, srecom jako malo.
Nismo bas svi tolki moroni da nam treba objasnjavat kak se sve moze igrat BF4 i kakvi modovi postoje itd..
Probal sam igrat timski BF3 i nije to za mene. Neki to dozivljavaju malo preozbiljno i neda mi se to slusat...

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 13.11.2013. u 02:42.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 08:23   #640
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Nisam te nist pito, niti bilo koga.
Znači, došao si na FORUM, u temu o TIMSKOJ igri, i nisi pitao ništa nikoga?
Baš ti je nickname realdeal.

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Samo sam izrazio misljenje da je igra u biti obicno genericko smece i to debelo precijenjeno. Mislim da imam pravo s obzirom da sam dal neku lovicu, srecom jako malo.
Nigdje ne pročitah u tvom postu nešto o 'generičkoj igri' nego samo kako plačeš kako te samo vozila ubijaju Znaš storiju o mišljenju

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Nismo bas svi tolki moroni da nam treba objasnjavat kak se sve moze igrat BF4 i kakvi modovi postoje itd..
Pa ne bih se baš složio, očito da nisi znao uključit u searchu conquest domination i odigrati inf. only mod, obzirom na ovaj plač 12godišnjeg cod playera -
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Od deset smrti 5 puta me ubije helic, 2 puta me neko snajpa sa pol kilometra, 2 puta me ubije tenk ili nest slicno i jednom se mozda nade netko tko me skine sa puskom ili necim slicnim kaj se puca s ramena.


Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Probal sam igrat timski BF3 i nije to za mene. Neki to dozivljavaju malo preozbiljno i neda mi se to slusat...
Da, probao si, došao si na TEAMSPEAK, igrati TIMSKU igru, i ŠUTIO SI, nisi pričao, i još si igrao kao lone wolf, gj man
Sad ti nama reci ko je tu lud, ti koji dođeš na FORUM iznosit mišljenje i bahato još napišeš da 'nisi ništa nikog pitao', i ideš igrati timsku igru sam, ili nas 20 tu s foruma koji se zabavljamo i igramo timsku igru zajedno svaki dan?
Hahahha, the Lik
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 08:50   #641
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Definitivno igrati BF serijal sam je zajeb zesci pogaze te dok kazes 2. BC sam igrao konstatno sa nekim i bilo je predobro uvijek pobjeda i dobar score. Svaki put kad sam igrao sam los score. Isto tako djelim misljenje da BC2 je puno dinamicnija i bolja igra od ovoga. BF3 mi je jos gori bio sad BF4 mi je malo bolji ali kampiranja ima previse svi se skrivaju po coskovima uzas. Igrao sam rush i conquest large. Naravno u largu bez nekog oklopnog vozila si ko puz bez kucice pogaze te u odmah i to je uvijek bilo tako.
Sve u svemu BF4 je ok igra naspram COD.a isto je copy paste sa neznatnim poboljsanjima. komotno su mogli napisat BF3 DLC nema neka vece razlike. Malo je promjenjen bodovni sustav i dobivanje oruzja i to je to. Zanimljivo je da ako nekog rjesim i ostane mu manje od 10% i neko ga ubije nakon mene dobijem kill to je dobra stvar skorz. Hitrage su popravili znatno.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 09:17   #642
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ovom jopisu se ocito jako svidja igra, cim netko napise nesto protiv nema pojma i ruzni je whiner
  Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 09:25   #643
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ovom jopisu se ocito jako svidja igra, cim netko napise nesto protiv nema pojma i ruzni je whiner
Igram bf franšizu stvarno dugi niz godina, (igrao sam i cod2, igram i ro2, moh, mohw, csgo, tak da nisam fanboy, budući da aludiraš na to), i najjače mi je kad ekipa dođe igrati timsku i vehicle based igru i plače kako ih se ubija samo iz vozila i kako to nije muška borba
I onda ea izađe u susret takvima, napravi inf. only mod (conquest domination), ekipa ga niti ne proba, ali i dalje whinea kako nema borbe prsa o prsa na mapama
I ja nisam nigdje nekom napisao da je ružan i da nema pojma, nego također kao i takvi koji plaču kako ih se ubija, iznosim svoj stav i dojam o igri
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 09:37   #644
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Igra je nedovršena. Mrzim to tržišno natjecanje, em je CoD sranje, em je BF još veće (kaj se tiče nedorađenosti i bugova), ali bitno da obje igre izađu debelo prije realnih rokova i onda kreću patchevi... baš žalosno.

Btw igrivost je odlična, mape i oružja također, zbilja stani pani za mene koji sam prešao s CoD serijala na BF. No, s druge strane, nakon svakog gejma igra prestane raditi (nema tih drivera s kojima radi), lagovi su sve prisutni i na pingu 35, teksture se prelijevaju i nema šanse da možeš uredno snajpati jer se sve oko tebe miče, igra šteka ponekad (?!, na mom računalu, wtf) itd itd. Velim žao mi je što se poluproizvode izbacuje van, no nastavljam igrati jer će se stvari s vremenom popraviti.

Očekujem Titanfall, nadam se da to neće biti isti smjer kojim idu ova dva trenutno najveća fps serijala, smjer gdje se igre izdaju debelo prije roka s hrpom problema, masom glitcheva i neoptimiziranosti. glhf
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 10:50   #645
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Oni si mogu priuštiti takvo ponašanje jer, barem meni, nema trenutno bolje pucačine na tržištu.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 10:54   #646
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
šta su vas malo nagu**** pa plačete tko igra ima pravo i plakat

igra je timska pa ako hoćete bit uspješni treba i dobar tim i komunikacija,ja isto nisam probao nikad na ts,kad igram igram sam ali se trudim igrat timski,tj. uvijek idem na zastave i k/d mi je ispod 1,ali dosta često sam u vrhu poretka

drugo uveli su tih "gluposti" dosta,možete imat tablet,smartphone,za minimape itd. šta sigurno još više pomaže,onda je tu valjda djeljenje na facebook i šta ja znam sve kakve gluposti,uglavnom sve samo da se vidi tko je glavni baja u selu

treće imate onaj domination gdje netreba baš komunikacije previše,samo skil...rush je po meni najteže igrat,probao sam cq,rush,cq domination i tdm...mislim da još ima

četvrto ako naletite na neki uigrani squad u tenkiću,heliju.. onda nekad nije ništa čudno da vas gu**,ima u igri svakakvih pacijenata uključujući i mene
peto pozdrav noobs
edit:ako imate problema sa teksturama i rušenjem igre provjerite si stabilnost oc-a grafičke i procesora,igra jako opterećuje

Zadnje izmijenjeno od: esc. 13.11.2013. u 11:21. Razlog: oc
esc je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 12:12   #647
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Oni si mogu priuštiti takvo ponašanje jer, barem meni, nema trenutno bolje pucačine na tržištu.
Ako zanemarimo grafiku Red orchestra 2 ih u svemu šije....da naprave jednako dobru pucačinu smještenu u moderno doba (koje izgleda ljudi puše) i "up to date" grafiku ovi bi mogli ključ u bravu...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 12:56   #648
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
I da je baba muško, zvala bi se duško, itd.
Ako, da je, da je, da je....ali nije, to je činjenica. Zato je BF bolji.
I ne razumijem logiku reć nekome da "puši" moderno doba, mislim wtf? Volim moderno ratovanje, a ne luk i strijelu, i šta sad?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 12:59   #649
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Ako zanemarimo grafiku Red orchestra 2 ih u svemu šije....da naprave jednako dobru pucačinu smještenu u moderno doba (koje izgleda ljudi puše) i "up to date" grafiku ovi bi mogli ključ u bravu...
Posebno ih šije u broju igrača i servera...
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 14:43   #650
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
edit:ako imate problema sa teksturama i rušenjem igre provjerite si stabilnost oc-a grafičke i procesora,igra jako opterećuje
Hvala na savjetu, no nemam oc-anu grafu kao ni proc. Nekoliko testova stabilnosti (burn-in) su prošli do kraja. Ja sam odmah posumnjao u ispravnost hardvera, no nakon tih testova sam se zapitao kako to da sve ostale igre koje imam (legalno kupljene btw, svi patchevi gore) rade bez problema s nekakvim AMD driverima (česta stvar diskusije, još od vremena BF:BC2) ili OC-a i sl.

BF sam kupio za sebe, šogora i curu ja imam i7+7970, šogor i5+7770, cura i3+GTX660, svi imamo iste probleme. Većinom smo u istom que na istim serverima (pratimo se) i svima nam se događaju random problemi. A vidim i po forumima breg ljudi se žali na sto stvari. Žao mi je kaj se to događa jer je igra odlična i princip igranja je ono što nema nitko drugi i to je ono što cijenim, nema yolo kao u cod-u nego treba koristiti mozak+skill. A s druge strane što mi sve to vrijedi kad to ne mogu dati na mapi jer se game vrti grozno.

U drugu ruku, kaj sad, kaj je tu je, nema koristi od plakanja, no ovo zbilja nije fer prema ljudima. Dice je sam priznao da je prerano za izdavanje igre, no eto, kad lova šuška, nema zafrkancije. I tako dobiješ poluproizvod kojeg si platio par sto kuna. Baš šteta, igra ima ogroman potencijal kojeg je prepoznalo mnogo gamera. Držim fige da to čim prije poprave.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 14:54   #651
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Hvala na savjetu, no nemam oc-anu grafu kao ni proc. Nekoliko testova stabilnosti (burn-in) su prošli do kraja. Ja sam odmah posumnjao u ispravnost hardvera, no nakon tih testova sam se zapitao kako to da sve ostale igre koje imam (legalno kupljene btw, svi patchevi gore) rade bez problema s nekakvim AMD driverima (česta stvar diskusije, još od vremena BF:BC2) ili OC-a i sl.

BF sam kupio za sebe, šogora i curu ja imam i7+7970, šogor i5+7770, cura i3+GTX660, svi imamo iste probleme. Većinom smo u istom que na istim serverima (pratimo se) i svima nam se događaju random problemi. A vidim i po forumima breg ljudi se žali na sto stvari. Žao mi je kaj se to događa jer je igra odlična i princip igranja je ono što nema nitko drugi i to je ono što cijenim, nema yolo kao u cod-u nego treba koristiti mozak+skill. A s druge strane što mi sve to vrijedi kad to ne mogu dati na mapi jer se game vrti grozno.

U drugu ruku, kaj sad, kaj je tu je, nema koristi od plakanja, no ovo zbilja nije fer prema ljudima. Dice je sam priznao da je prerano za izdavanje igre, no eto, kad lova šuška, nema zafrkancije. I tako dobiješ poluproizvod kojeg si platio par sto kuna. Baš šteta, igra ima ogroman potencijal kojeg je prepoznalo mnogo gamera. Držim fige da to čim prije poprave.
zagrizli su previše valjda,ima tih nepotrebnih stvari i problema,bugova i slično ali meni na amd grafičkoj(hd7950) i intelu 875k sve ide dobro,sad više nema ni toliko rušenja,najveći je vidljivi,slušni problem nestajanje zvuka
popravit će to oni ali i sad je ok nakon šta su servere sredili
esc je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 15:12   #652
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ovom jopisu se ocito jako svidja igra, cim netko napise nesto protiv nema pojma i ruzni je whiner
fanboy ,nedovršene zbagane igre.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 15:43   #653
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Ajmooo !!!
Ljudi malo ozbiljnosti

Pa nije ovo BUG-ov forum

Mene mladi jurišnici gaze ko mačiće na autoputu pa se ne zalim na to, jedino šta igri zamjeram je bugljivost, ali boze moj ispeglat ce to (valjda )
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 16:47   #654
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Hvala na savjetu, no nemam oc-anu grafu kao ni proc. Nekoliko testova stabilnosti (burn-in) su prošli do kraja. Ja sam odmah posumnjao u ispravnost hardvera, no nakon tih testova sam se zapitao kako to da sve ostale igre koje imam (legalno kupljene btw, svi patchevi gore) rade bez problema s nekakvim AMD driverima (česta stvar diskusije, još od vremena BF:BC2) ili OC-a i sl.

BF sam kupio za sebe, šogora i curu ja imam i7+7970, šogor i5+7770, cura i3+GTX660, svi imamo iste probleme. Većinom smo u istom que na istim serverima (pratimo se) i svima nam se događaju random problemi. A vidim i po forumima breg ljudi se žali na sto stvari. Žao mi je kaj se to događa jer je igra odlična i princip igranja je ono što nema nitko drugi i to je ono što cijenim, nema yolo kao u cod-u nego treba koristiti mozak+skill. A s druge strane što mi sve to vrijedi kad to ne mogu dati na mapi jer se game vrti grozno.
Dobro pa si nam napisao koje windowse imaš, koje drivere koristiš, igraš preko žičane ili bežične veze, i tak to, znaš, relevantne stvari za pokušat pomoć
Inače, ako nisi probao, 13.11 beta8 radi flawless sa 7970 i bf4
Druga stvar, ekipa te je pitala za oc jer je bf4 prva igra koja extremno iskorištava i proc i grafu, i masu ekipe je skidalo oc dolje za koju stepenicu, upravo zbog toga. I zato je blesavo pitanje 'kako sve druge igre rade' kad sve druge igre nemaju toliku utilizaciju jezgri proca i samog gpu-a.
Obično je velika većina problema, još od doba bc2, pa se nastavilo i sa bf3, lokalni problem, tj do korisnikove konfiguracije - neadekvatni driveri, neupdejtan punkbuster, prestrog firewall, uključen upnp u ruteru, av blokira .exe od igre, neupdejtani windowsi, integrirana zvučna (issue sa realtekicama i punkbusterom), itd., da ne nabrajam sve.

Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
fanboy ,nedovršene zbagane igre.
Dečec, ako misliš vrijeđat, od.... u skokovima Idući put pročitaj što sve igram atm, pa onda drobi te svoje pubertetske nebuloze
Ja nemam problema s igrom, nit me disconnecta, niti ima frejmdropove, niti rušenja između map changea, i što bih i ja trebao pričat da je nedovršena ili zbuggana igra? Ako misliš pisat na razini bug foruma i laprdat i vrijeđat, reci, ima ignore na forumu, hvala Bogu, upravo za takve neartikulirane.
Ako posjeduješ igru, stavi nick, pa da vidimo igraš li uopće ili si samo još jedan wannabe troll u nizu...
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 17:05   #655
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Izašla je nova verzija PBSetupa, 3.7
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 17:29   #656
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Daklem da rezmiramo, BF4 u ovom trenutku ima nekoliko bugova ?
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 18:10   #657
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Daklem da rezmiramo, BF4 u ovom trenutku ima nekoliko bugova ?
Ako pod nekoliko smatras mali milijun bugova, onda da.

EDIT: PC client patch izlazi sutra ujutro.Let's see how it goes.Samo se nadam da nece, po obicaju, popraviti pet stvari i s*ebati sve ostalo.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.

Zadnje izmijenjeno od: Alph4Dawg. 13.11.2013. u 18:25.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 18:23   #658
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
@jopis ok,ja sam svoju na originu kupio ti??(vjerojatno na nekom tamo livom sajtu za 30€)Isto tako sam je proda za 6 dana nakon kupnje jer je copy paste smeče nedovršeno izgurano nasilu šta prije od strane smrdljivog EA kojem sigurno više ni lipe nedam...a ti si očito sretnik 1 od milion ljudi kad nemaš bugova i ne ruši ti se ni igra ni serveri (aka "ne laži više ovaj napačeni narod")a da si fanboy pa dobro to je svima jasno ipak je ovo tema od bf 4 tako da se to podrazumijeva,jer da nisi nebi je baš tako hvalio na puna usta u stanju u kojem je sad ,ja se samo nadam da ostali koji zalutaju ode ne kupuj igru odmah i sad i naprave grešku kao nas večina koji imamo problema sa igrom!(Ubuduće te molim da mi ne odgovaraš jer nečeš dobit nikakav feedback od mene.I da "dečec" definitivno sam siguran po tvojim komentarima i načinu kojim se izražavaš da ti mogu biti tata.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 19:00   #659
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Neznam kako vam se da svađat oko gluposti.

Sami smo si krivi što igramo neoptimizirano smeće prvih 2 tjedna nakon izlaska. Pametna osoba će igru kupit nakom mjesec dana kad stignu 2 patcha.

Igru su izgurali prerano van i svima je to jasno. No bilo koja igra tolikog obujma će na početku imati bugove (navodno Arma3 i dalje ima milijun bugova, npr)
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 19:05   #660
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
U današnjem poslovn...pardon, gaming svijetu, se jednostavno nema vremena pod pritiskom izdavača kvalitetno ispolirati igru. Zato se ide taktikom "izbaci sada, krpaj usput".
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na