Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2004., 17:55   #1
loop
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 126
CANOPUS ili PINNACLE???

daklem,

molim vas malo uputa, objasnjenja i savjeta za digitalnu obtradu videa....koga izabrati???
cijena nije bitna, gledajmo samo kvalitetu.

fala
loop je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2004., 21:06   #2
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Re: CANOPUS ili PINNACLE???

Citiraj:
Originally posted by loop
daklem,

molim vas malo uputa, objasnjenja i savjeta za digitalnu obtradu videa....koga izabrati???
cijena nije bitna, gledajmo samo kvalitetu.

fala
moje iskustvo : imam obje kartice ali svakako "CANOPUS STORM 2" (11.300 kuna s PDV-om,ak je jeftinija onda nije americka nego nekaj s Tajvana)...Uz tu karticu svakako program za DVD authoring...recimo moj "DREAM IMAGINE LUCAS LTD" (...sitnica od 21.200 kuna s PDV-om)...naravno ne zaboravi dici kredit u firmi ili sindikatu jer ti tu PC ne pomaze...moja konfiguracija za dobar dvd je MAC G-4,ili jos bolje G-5(ali nemam toliko love...trenutno stedim)...zadovoljan ?...naravno, samo po sebi je razumljivo da savrseno plivas u formatima i DVD authoring vodama, ne?
ZIVJELI SLADOKUSCI !!:clap:
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 06.04.2004., 15:35   #3
loop
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 126
zahvaljujem to je odgovor, ali ako ja ipak koristim PC samo 2 procesorski masinu sa 1G RAM-a ..... i itd...... ide ne??

i kod koga uzet cannopusa kod nas??
loop je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2004., 15:43   #4
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by loop
zahvaljujem to je odgovor, ali ako ja ipak koristim PC samo 2 procesorski masinu sa 1G RAM-a ..... i itd...... ide ne??

i kod koga uzet cannopusa kod nas??
canopus mozes kupiti na e-bay-u,zaboravi 1Gb rama (minimum je 2-3Gb, bar na 333 Mhz)...sa 1Gb rama mozes eventualno napraviti meni za DVD u Corelu ili Photoshopu i nista vise.za obradu i rendering .vob fajlova nemoj ici ispod 3 Gb rama (u protivnom se pomiri s cestim rostanjem po disku i "not responding" porukama).
...procesor i nije od neke vaznosti ali se ispod 2 Ghz svakako ne preporucuje avantura takve vrste.
...kaj nisi rekao da ti lova nije problem?...daj canopus naruci iz USA (tak sam ja dosao do njega),ali ti na zalost budu opalili i carinu.
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2004., 16:19   #5
loop
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 126
tin. daj mi poslji koji link ili tutorijal ili reci koju knjigu o DVD authoringu, digitalnoj obradi, i slicno.....
loop je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2004., 23:15   #6
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by loop
tin. daj mi poslji koji link ili tutorijal ili reci koju knjigu o DVD authoringu, digitalnoj obradi, i slicno.....
...o tome kad kupis DVD authoring software, jer svaki program ima svoj nacin rada,ali se na kraju sve svodi na isto...i puno,puno,puno,puno,puno neprospavanih noci i rada i vjezbanja i zivaca nadasve...kad kupis odabrano...javi...ovak napamet nema smisla jer npr. Adobe,Pinnacle,Ulead ili DreamWorks ne rade isto, ne?
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na