Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.02.2023., 07:46   #6061
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
The Suns are sending Jae Crowder, Mikal Bridges, Cam Johnson, four first-round picks to the Nets for Durant.


Malo bolesniji deal.

omg. lol


zapad = KLAONICA
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 08:47   #6062
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
The Suns are sending Jae Crowder, Mikal Bridges, Cam Johnson, four first-round picks to the Nets for Durant.

Ode budućnost za ozljeđenog igrača...
Ako osvoje naslov ce biti vrijedan trade, ako ne opet na dno ljestvice.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 09:02   #6063
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Shaquille O'Neal i Penny Hardaway u Orlandu,Karl Malone i John Stockton u Utah, Charles Barkley i Kevin Johnson + Dan Majerle u Sunsima, Ewing i Strickland u Knikcsima,Kempf, Payton, Mutombo, Miller, Hill, Tim haredaway... mogao bih još nabrajat, no i ovako iz glave, sve su ovo AST i HoF igrači koji nisu mogli do naslova u njegovo vrijeme.



Istovremeno će Lebronisti također reći da je MJ imao jaku ekipu, što za njegov prvi threepeat nikako, baš nikako ne stoji. Imao je Pippenna, i koga još? Paxsona, Perduea? Moj ne me batje


Također će Lebronisti pritom zaboraviti činjenicu da se Lebron u svim svojim pohodima, koji su velikom većinom bili na superslabom istoku, okruživao AST igračima i stvarao si supertimove, a i s njima nije bio onako uspješan kako je želio i trebao biti, kiksevi u finalima s Heatom protiv Novitzkog i ostarjelog Kidda, protiv Spursa na zalasku, 1:3 u Cavsima u dvobojima s GSW gdje je također imao Irvinga i Lovea i ostatak momčadi skorjen po njegovom ukusu i željama, Pa Lakersi gdje je također generalno failao uparen s top 5 igračem lige, samo jedan naslov i to u čudnim covid okolnostima...





Umejsto tih razgovora bolje ipak pratiti sadašnjost. Noćas je napeti zapad postao još napetiji. Bit će ovo zanimljivo ispratiti, mogli bi imati play in pun HoF igrača