Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2022., 13:55   #301
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
imao sam nedavno prilike raditi na slicnom stolu ali po izgledu puno kvalitetnijem i vecem od ovog sa slike iznad.. ugl vrh, ne znam za memoriranje visine ali dizalo se i spustalo bez problema, hrpa monitora i uredskog materijala na njemu..
onaj gore na slici mi izgleda kao neka drnda
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2022., 14:38   #302
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Nakon duge i teske borbe i proucavanja bespuca interneta, na preporuku prijatelja san narucia fully jarvis bamboo 160x80 stol. Elektricno podesivi sa memoriranjem par postavki visine. Veselim se, javim dojmove kad stigne.
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mozemo cuti par dojmova?
Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
i ja bi...
Evo tek sad mi je palo na pamet kad je neko drugi pokrenia novi topic radnog stola.
Ne znam sta da kazem, na njemu su SFF pc, 2 monitora na nosacu, zvucnici, laptop od firme na docku sa svom zivom periferijom. Robustan je i stabilan je. Iman fiksane visine 76 cm za sjedenje i 120 za stajanje i saltam izmedu te dvije, a uz to ima jos 2 tipke za memoriju. Dizanje/spustanje traje cca 10 sec. Provedem dio radnog dana na nogama sta mi je i bia glavni cilj. Ja san zadovoljan.

Ako imate kakva konkretna pitanja pucajte.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2022., 15:02   #303
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Dugo vremena sam radio na nekom basic stolu iz Kike, ali ako sam visok 195 mi je bio 5-6 cm prenizak. Nabavio sam Bekant iz Ikea kao privremeno rješenje, ali želio bih kupiti stol kojeg mogu dizat i spuštat kako god poželim.

Brat ima Trottena, 160 cm stol na kurblanje, međutim, ja bih htio da stol bude duži, cca 200 cm.

Jel netko stavljao duži stol na manju osovinu? Kupio bih Trotten mehanizam i u Iverpanu/Elgradu naručio radnu plohu
https://www.ikea.com/hr/hr/p/trotten...acit-00510389/
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 16:51   #304
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Dugo vremena sam radio na nekom basic stolu iz Kike, ali ako sam visok 195 mi je bio 5-6 cm prenizak. Nabavio sam Bekant iz Ikea kao privremeno rješenje, ali želio bih kupiti stol kojeg mogu dizat i spuštat kako god poželim.

Brat ima Trottena, 160 cm stol na kurblanje, međutim, ja bih htio da stol bude duži, cca 200 cm.

Jel netko stavljao duži stol na manju osovinu? Kupio bih Trotten mehanizam i u Iverpanu/Elgradu naručio radnu plohu
https://www.ikea.com/hr/hr/p/trotten...acit-00510389/
Ako te ne smeta da noge od stola nisu na rubu nego odmaknute tih 20ak cm sa svake strane, ne vidim zašto ne bi mogao staviti ploču od 200cm. Razlika u masi je zanemariva, a poluga ipak nije toliko velika (20cm) da bi zbog toga imao problema...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2022., 11:24   #305
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Ako te ne smeta da noge od stola nisu na rubu nego odmaknute tih 20ak cm sa svake strane, ne vidim zašto ne bi mogao staviti ploču od 200cm. Razlika u masi je zanemariva, a poluga ipak nije toliko velika (20cm) da bi zbog toga imao problema...
A što ako napravim polugu od 40 cm s jedne strane, a na drugoj bez poluge. Imam sobicu od 6 m2 gdje radim, a tu mi dolazi neki mali klik-klak kauč pa neću imat baš direktan pristup tom dijelu od 40ak cm, a opet, glupo mi je da bude mrtvi prostor.
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2022., 05:42   #306
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
I ja baš nedavno uzeo Jarvisa. Iskreno glavni razlog su bile preporuke za korisničku službu. Nije još stigao ali eto nadam se unutar tjedan.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2022., 09:44   #307
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Neces pozalit.
Btw ako si uzea desktop/plocu u njih dobro provjeri kutiju za crvenu kesu sa vijcima. Sva ostala zeljezarija je u kutijama od okvira stola, a u kutiji od drvene ploce je kesica s vijcima za spoj ploce i ostatka stola. Ja sam je ili bacia sa kutijom nakon sta sam izvadia plocu ili je ispala u transportu. Krenia sam slagat tek misec nakon sta je sve stiglo a kutije san bacia odma nakon sta je stiglo. Uglavnom rijeseno preko supporta, poslali nove vijke i stigli za 5 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2022., 15:58   #308
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Neces pozalit.
Btw ako si uzea desktop/plocu u njih dobro provjeri kutiju za crvenu kesu sa vijcima. Sva ostala zeljezarija je u kutijama od okvira stola, a u kutiji od drvene ploce je kesica s vijcima za spoj ploce i ostatka stola. Ja sam je ili bacia sa kutijom nakon sta sam izvadia plocu ili je ispala u transportu. Krenia sam slagat tek misec nakon sta je sve stiglo a kutije san bacia odma nakon sta je stiglo. Uglavnom rijeseno preko supporta, poslali nove vijke i stigli za 5 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bilo mi lakše I jeftinije preko njih. Ovdje dok bi u elgrad, pa mjere, dostava neka jer ne stane u auto, pa rupe, drz ne daj. Ovako sve kod njih i koliko sam čuo support je top pa nema zime.

Hvala na savjetu, obavezno potražim vijke.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2022., 20:37   #309
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Jeli neko zna, mogu li ja na ovo za viđati dasku od 140? 120 mi je pre mali 160 prevelik

https://www.ikea.com/hr/hr/p/trotten...07342/#content
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2022., 20:56   #310
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Zašto ne ?
A i piše u opisu 120 - 160.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2022., 21:13   #311
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Pa ovisi kako di na stranici pise 120/160 sta bi značilo jedno ili drugo, u uputama vidim 4 rupice a ne jedan veliki otvor sta bi značilo podnosi samo 2 dimenzije


Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 22.04.2022. u 21:22.
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2022., 22:56   #312
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St