Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.03.2014., 07:37   #121
Ronaldo_9
Registered User
Moj komp
 
Ronaldo_9's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Bosnia, Tuzla
Postovi: 18
Pozdrav svima a posebno Arma igračima, interesuje me da li je moguća aktivacija Arma III igre na ovaj način:

http://www.gamekeys4u.net/content/20...ed-steam-games

Jeftini su RU ključevi na ovoj stranici pa bih uzeo jedan, a ne daje mi se baš 23 eura:

https://www.g2a.com/arma-iii-steam-cd-key-ru.html
Ronaldo_9 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 16:28   #122
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Malo King of the Hilla



hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 09:36   #123
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Koliko ja uživam u ovoj igri to nije normalno haha. Sandbox Stratis. Jučer vidim 3 lika kako ulaze u neki kamion i sad namjerno im se ukažem i oni me krenu gazit. A kad ono "u mene lančer". Kaboom! Onda kod jednog gunshopa pričekam da se lik lijepo nakupuje i krene svojim pickupom dalje i kroz vrata ga izrešetam dok je bio u vožnji..samo je ispao van. I on meni na mic "You fekin asshole". Ima tu puno priča ali već ove kratke crtice pno govore. U principu je sqandbox jako izazovan kad se igra independent strana.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2014., 17:05   #124
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ne znam za Ru key imo sam problema sa Ru Battlefieldom 4 pa sam kupio cdkey za nekih 240 kn International.
Igra radi i sve je ok, ali engine je opet onako isprekidan kako su ga na svako drugom reviewu prozvali "clunky"
Sve nešto preskaće , framerate loš ali sam se opet nekako zabavio neda mi vrag mira neki server Kavala - King of the Hill ludilo ...

Bilo nas se četvero okupilo u jednoj prostoriji odero heli s nečim i svi dole predobro. Ali ima i onih gluposti gdje zbog engina poginem recimo ciljam lika i puška mi je skroz poviše zapreke ali igra se ne bi složila a recimo u Insurgencyu nikad ne bi u istim uvjetima jer radi
Mišljenja sam da kad malo još tweakam igru jer sam je tek danas počeo igrat popravit će se i framerate i time i igrivost iako da je ovako loše na jednoj 760gtx na ne baš nekim detaljima hm.....
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2014., 03:00   #125
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805

Epoch za Armu3
je stigao.. doduše u closed alpha verziji.




Ako ste sretne ruke key mozete ugrabit na nekom od twitch streamova.


EDIT: Epoch na svojem twitteru objavljuje kada se dijele ključevi https://twitter.com/EpochMod

Ajmoooo... pridruzite mi se


Citiraj:
"At this stage I'll be passing out thousands of keys to many different people.

We give keys to streamers on twitch and youtubers."
Citiraj:
Arma3: Epoch Mod

Open world survival mod set in the year 2035, Just two years after the mass extinction of billions of people. Those that remain are left with remnants of a once technological society. Try to survive, build, or explore your way through the harsh dynamic environment.

....

http://epochmod.com/index.php
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 11.09.2014. u 03:17.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2014., 09:23   #126
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Za sve one koji imaju eventualno problema sa performansama u ARMI3 ovaj vodič bi mogao biti od koristi.
Ja sam pogasio AA u igri i korisitm onaj od SweetFX uz lagane korekcije i na oštrini i boji. Također sam pogasio motion blur i ostala post procesing sranja te sam malo korigirao view distance.
Usput budi rečeno ARMA3 je jedna od rijetkih iagra kod koje se osjeti doslovno poboljšanje kod korištenja SSD diska jer se učitavaju ogromne texture pa nema pucanja, kad se npr. leti preko mape, kuće ne iskaču kao baloni itd. Evo lijepi primjer za to. Inače virtualna eskadrila =VARP= sada ima ARMA3 sekciju čiji su članovi sada i bivši članovi nekih starih hrvatskih klanova. Svako je dobrodošao tko želi COOP i PvP u društvu na našem serveru.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 06.11.2014. u 09:28.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2015., 15:48   #127
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Dolazi nam nova mapa početkom 2016....

https://www.youtube.com/watch?v=5aHx...ature=youtu.be
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 09:57   #128
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
dali se itko susreo sa problemom da mu desktop ne reagira na miš kada izađe iz igre? znači kada izađem iz igre desktop mi ne reagira na kliktanje mišem, desna tipka čak i radi, ali ne reagira na lijevu tipku. tipkovnica reagira normalno.
nakon što uđem u task manager sa ctrl+alt+del i izađem iz njega sve radi normalno.
nije da je to ne znam kakav problem, al nisam uspio pronaći rješenje, a vidim po netu da se zna ljudima dešavat.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2016., 09:46   #129
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Dolazi nam nova mapa početkom 2016....

https://www.youtube.com/watch?v=5aHx...ature=youtu.be
Mapa izlazi u pon, 11.7. Tanoa otok & nova co-op kampanja.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2016., 09:50   #130
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Đunglica..jebeno...bit će neki survival mod hehe
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2016., 18:21   #131
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Nisam dugo igrao ARMU3. I sad nakon updatea odrađenog neće mi startat igru. Bilo direktno is exe ili preko launchera. Probao sam u steamu preko Verify integrity of game cache i čak Delete local content i ponovo skinuo i instalirao igru i ništa ne pomaže. Nema nikakve poruke samo neće dignut igru. A radila je prije na ovoj istoj konfi.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 08:50   #132