Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.08.2013., 23:33   #331
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Moj komentar se odnosio na ovo: http://forum.pcekspert.com/showthrea...32#post2449932 , nema veze s tobom.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 08:30   #332
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Meni nije jasno da moderatori nisu zaključali thread i prodavatelju udjelili hlađenje... Mislim, svaka čast na "poduzetničkom duhu", ali ovo nije Njuškalo...
meni isto nije jasno..nek otpiški sa tim odavde na njuškalo, i slično. Treba imati i neke moralne kriterije. Pa jebemu, "charity" je u pitanju.
Koje **** od čovjeka mora biti neko da na tome zarađuje. A i koji se ja klinac čudim u zemlji u kojoj se bogatilo na švercu humanitarne pomoći za vrijeme rata...
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.08.2013., 08:35   #333
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Meni je smiješno da je zaradio za vrijeme akcije. Ako zaradi poslije, nema problema. Svatko ima priliku donirati, ali dok traje akcija je presmiješno/žalosno da netko preprodaje.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 12:26   #334
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tehnički gledano, čoek nije ogrešio nijedan zakon foruma. Aukcija je po pravilima. U pravilima nema pravila o formiranju cijena. To što je amoralno, za to sankcija nema.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 14:43   #335
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Pa obicno dobri trgovci napisu kupljeno tu i tu, tj. mogao je napisati. Kak bi se ti brko lupao po glavi da je bio npr. stalker 1,2,3 za 200kn i kupis pa poslje skuzis da humble ima akciju za $5. Takve stvari se ovdje ne rade imas njuskalo i bok.
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 15:04   #336
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Brkane, da li moralno što je moderator pobrisao postove ljudi koji su napisali da je to sa humble bundle-a i još im se zaprijetio kartonima?

Pitanje za administratore i moderatore ovog foruma: zašto nema zakona/pravila protiv ovakvog profiterstva i nemoralnih a(u)kcija?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 15:41   #337
BoobZ
Premium
Moj komp
 
BoobZ's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Usa
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Brkane, da li moralno što je moderator pobrisao postove ljudi koji su napisali da je to sa humble bundle-a i još im se zaprijetio kartonima?

Pitanje za administratore i moderatore ovog foruma: zašto nema zakona/pravila protiv ovakvog profiterstva i nemoralnih a(u)kcija?

nema ga ni država
BoobZ je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 15:44   #338
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
A i to što kažeš...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 15:45   #339
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ni manje ni više nego "moralno" da se nakon inicijalnog posta zareda još 20 identičnih dežurnjaka pa onda nino ima posla oko brisanja postova u, za nepovjerovati, threadu koji je aukcija.

zakon o nemoralnosti je u izradi.

syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 15:55   #340
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Evo da se i ja uključim.Ja sam dobio aukciju za 75kn.Iskreno nikada nisam prije čuo za te Humble ponude tako da mi je ovo izgledalo OK.Na kraju igre nisu za mene nego za frenda koji mi je rekao da mu nabavim keyeve za MOH i BF da može na novoj pili malo baciti MP.Ali mislim da stvarno nije u redu ovako se ponašati na ovom forumu i smatram da su moderatori pogriješili što nisu dobronamjernoj ekipi dozvolili da spriječe legalnu prijevaru za one koji ne vise cijele dane po kompu i one koji su manje upućeni u zbivanja na netu.Ispada da moderatori i forum podupiru i podržavaju ovakvo ponašanje po tržnici, jer kažnjavaju dobronamjernike a profiterima omogučavaju izrabljivanje neupučenih, što smatram nije u duhu ovog foruma.Srećom ne radi se o nekoj velikoj lovi,iako me ekipa obasipa PM-ovima da ne platim prodavatelju,jer je prevarant, ja se ne želim spuštati na te grane zbog par desetaka kuna, ja sam čovjek od 35g. i znam da se svaka škola u životu plaća pa tako i ova.Isto tako znam da će se prodavatelju takođe vratiti njegovo nepoštenje.Moderatorima bih samo poručio da na ovakav način vođenja foruma sav integritet i poštenje kojim se stalno diče i koji ih izdiže iznad ostalih foruma(prepunih profitera i prevaranata) pada u vodu.

Hvala poštenoj ekipi na podršci i volio bih da ste malo ranije reagirali na PM al što je tu je.
POZDRAV
Prki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.08.2013., 16:04   #341
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
kolektivna bunika jedino može izazvati ovakvo gledanje na situaciju

ajmo rasčistiti nešto odmah na početku što uključuje zdrav razum i logičko zaključivanje... daklem za svaki prekupljeni, preprodani, poluispravni ili neispravni hardver/softver koji prođe vamo kroz tržnicu smo mi krivi jel?

tko može dokazati da je čovjek preprodao hamble bamble? i da imamo taj dokaz šta točno da radimo s njim?

ako ti sada kupiš komp od pere perića vamo i za mjesec dana ga opet tu preprodaš za 50kn skuplje onda si i ti preprodavač koji vara jel?

e pa nije baš tako.

post je bio prijavljen regularnim putem od strane par članova i to je to... the end.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:12   #342
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Tako isto razmišljaju i na Njuškalu, i to je Ok za Njuškalo.Ovdje se očito radilo o pokušaju zarade na nemoralan način i sprječavanju ekipe da upozori na isto,radi se o tome da je danas to pošlo za rukom nekome za 20-30kn sutra će te dozvoliti nekome da nekoga pređe za 1000kn, a kažnjavat ćete one koji to pokušaju spriječiti.
I sada da ja liku odlučim ne platiti,ja bi bio prijavljen kao loš i zao trgovac a on koji vara na očigled bi i dalje bio zaštićen.Isto tako da znate da Pero Perić prodaje prazno kučište a u oglasu stoji da je unutra i7 4770,Radeon 7970 i još štošta i ekipa pokušava upozoriti na prevaru,jer bi i onda zaštitili prodavača jer on ima pravo aukcirati što hoće, jer je to aukcija i nitko te ne tjera da se natječeš.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:21   #343
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
molim pročitati ponovo pravila tržnice za bilo kakvu daljnju diskusiju, pogotovo drugu rečenicu.

isto tako je u najmanju ruku uvredljivo uspoređivati našu tržnicu sa kamarom muljatora na njuškalu pošto mi ovo moderiramo isključivo dobrovoljno, svi imamo dnevne poslove i trošimo isljučivo slobodno vrijeme i dobru volju kako bi ovo ostalo zadnje pošteno mjesto kupoprodaje na interpletima.

možemo samo pogledati broj incidenata prijavljenih na zle trgovce unazad (lupam) 6 mjeseci i usporediti broj prevarenih ljudi na internet oglasima za dani period.

korisnici nisu "kažnjeni" sa ničime (koliko sam ja upoznat) za sam čin upozoravanja na prevaru (koja je objašnjena ranije da ide na dušu preprodavaču, ali ilegalnosti tu nema) nego na nepoštivanje pravila foruma, tržnice i aukcije.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:27   #344
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ponavljam, da je aukcija bila nakon isteka trajanja bundla (sutra npr), meni bi bilo svejedno. Ovako je očito problem. Ja sam isto htio postati u temu, ali nisam htio kartonček ili ban .
Znam da pce nije odgovoran za trgovinu, ali odgovoran je za brisanje postova. Mene to smeta. Nisam ni stigao vidjeti što su drugi napisali. Trebali ste to ostaviti u temi. Iako je tržnica. Valjda ljudi imaju pravo znati.
Još jednom, pce nije odgovoran za cijene i/ili prevare, ali me smeta što su pobrisani postovi i što se ne smije napisati da negdje ima to po jako niskoj cijeni.

Naravno da sam protiv postova tipa: "Pa taj ti proc ne vrijedi toliko kad za malo više love imaš novi.", ali sam za postove tipa: "Imaš taj isti proc, nov novcat, za pola manje love u ***** trgovini".

Takve stvari bi trebale biti dopuštene. U protivnom, kako sada stvari stoje, ja imam pravo preprodavati što god želim po kojoj god cijeni želim.
Sutra stavljam oglas: "Spindla dvoslojnih verbatim dvd-a po savršeno niskoj cijeni od 300kn. Spindla ima čak 10 dvd-a u sebi. ".

Btw, čim prođe akcija, prodavati ću svoje bundlove po niskoj cijeni, jer tada ne će biti dostupno više pa je, po meni, ok prodavati. Sada netko ima izbor kupiti od mene ili kupiti na humblebundle, a kad prođe akcija, onda će moći ili kupiti od mene ili ne kupiti. Podijelio sam gotovo 16 komada, do danas (dijeli se ovih dana) i nemam nikakvih moralnih prepreka ostale prodati .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6

Zadnje izmijenjeno od: D1viry. 28.08.2013. u 16:34.
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:32   #345
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ali zašto ne dopustiti da se upozori na nemoralnost????
Korisnici su bili upozoreni da će svako njihovo upozorenje ekipi koja se natječe na aukciji o prevari i nemoralnosti biti kažnjeno,a bilo je navedeno u obrisanom postu moderatora da će BITI kažnjeni oni koji su upozorili na nemoralnost i njihova upozorenja su obrisana, iako u pravilima nigdje ne piše da se ne smije upozoriti ostale članove na prevaru i nemoralnost.

D1viry potpisujem tvoj post i upravo u tome i jeste problem.Zar ćemo okretati glavu na očite prevare i kažnjavati dobronamjerne.Da su Modovi ostavili postove dobre namjere(koji nisu protiv pravila) lik bi shvatio da je na pogrešnom mjestu za svoje smicalice i otišao bi dalje.Jedno je trolat sa glupostima a drugo je upozoriti nekoga na prevaru.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:38   #346
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
kolektivna bunika jedino može izazvati ovakvo gledanje na situaciju

ajmo rasčistiti nešto odmah na početku što uključuje zdrav razum i logičko zaključivanje... daklem za svaki prekupljeni, preprodani, poluispravni ili neispravni hardver/softver koji prođe vamo kroz tržnicu smo mi krivi jel?

tko može dokazati da je čovjek preprodao hamble bamble? i da imamo taj dokaz šta točno da radimo s njim?

ako ti sada kupiš komp od pere perića vamo i za mjesec dana ga opet tu preprodaš za 50kn skuplje onda si i ti preprodavač koji vara jel?

e pa nije baš tako.

post je bio prijavljen regularnim putem od strane par članova i to je to... the end.
Ajmo ovako:
Znamo koliko puta je bilo na tržnici postova gdje se prodaje neki hardver po nekoj cijeni i onda bi moderator to lijepo zaplavija svojim slovima i rekao da to ima kupiti tu i tu po toj nekoj cijeni, čisto da informira ljude koji su zainteresirani za taj komad hardvera, a da ne uzimaju po besmislenoj cijeni.

Ovdje to nije slučaj. Tu su se obrisala upozorenja, te nikakvim putem ljudi nisu bili obaviješteni da te iste igre mogu nabaviti preko humble bundle-a, a s time još sudjelovati i u humanitarnoj akciji.

I zbog toga tvoj post nije valjan:
- Ne treba dokazivati da je čovjek preprodava humble bundle. To UOPĆE nije važno (iako je bilo očito). Stvar je u tome da su se te igre koje je on prodava mogle uzeti preko humble bundle. takvih je bilo slučajeva na tržnici i bilo je reakcije od strane modova (editirani postovi od strane moda).

- nitko ne spominje peru perica ili u prijevodu, zaboli nas oće li on prodavati te igre za mjesec, dva, tri. Stvar je u tome što je to je on to radio za vrijeme akcije. Evo, imamo kolegu sa foruma koji se osjeća prevarenim, jer nije bio obaviješten za tu akciju, a bio bi da postovi nisu bili obrisani.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:41   #347
BoobZ
Premium
Moj komp
 
BoobZ's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Usa
Postovi: 159
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Moja ponuda jos vrijedi,bundle bez BF3 kupim kome treba ( starijim clanovima ) i dam sve kljuceve

riješeno, hvala
BoobZ je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:42   #348
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ja sam pratio temu. Vidio sam početne bidove, vidio sam i upozorenja nekoliko ljudi da je to humble bundle. Ni sam nisam znao što je to, pa sam otišao na njihov sajt i kupio si kompletan bundle za 5$. Kada sam se vratio, vidio sam da su pobrisani postovi ljudi koji su upozoravali na humble bundle i umjesto toga je bilo ninetovo upozorenje da će svi koji su upozoravali dobiti karton, a kasnije je i taj post nestao.

Legalnost nastranu, što vam kaže savjest?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:44   #349
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
upozoravanje na prevaru je po samoj prirodi spamara na aukciji...zato nisam nit ništa stavljal

btw. neznanje nije opravdanje
il plati čovjeku koji je ispal muljator, ili te lik može prijaviti u loše trgovce pa ispada da ste obojica muljatori i nino bude onda trebal neke sedative
jbg, tak su pravila
domis je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:50   #350
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Da ali upozorenja moderatora nisu spam i kao što je Ivo_Strojnica naveo, u više navrata su moderatori sami navodili cijene i povoljnije ponude.Znači mogli su obrisati postove korisnika i staviti post sa potpisom moderatora i upozorenjem da tog proizvoda ima po daleko nižim cijenama.Pa ako netko nema karticu ili neki način plačanja na netu možda bi pristao na ovu ponudu, koja bi onda nakon upozorenja bili sasvim moralna i legalna.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:51   #351
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ajd lagano svi vi smirite strasti, tenzije rastu a nebi bilo dobro za nikoga da opet dođe do problema na tržnici kao onda kad se zatvorila.

Sreća pa se ne radi samo o par desetaka kuna, i ja sam potpuno na strani "moralizatora" ovdje ( ) jer stvarno nije u redu da se humble bundle kupljen za 25 kn prodaje za 3 puta više, ali eto, čovjek nije znao za bundle, i nitko ga nije direktno upozorio prije nego je bidao i ispalo je tako kako je ispalo, sreća pa iznos nije velik.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:54   #352
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
.... čovjek nije znao za bundle, i nitko ga nije direktno upozorio prije nego je bidao i ispalo je tako kako je ispalo, sreća pa iznos nije velik.
Objasni mi, molim te, kako možeš upozoriti čovjeka, prije nego bida? Postanjem ne možeš jer su obrisana upozorenja. Jel treba slati PM svim forumašima? .
U redu je prodavati po n x Cijena, ali ne dok akcija traje. To nije neka nepoznata akcija, za koju samo neki ljudi znaju (i prodavač). Za to nas hrpa zna, a spriječeni smo pomoći.
Ako proda nešto po visokoj cijeni, a nitko nema pojma o tome, onda se ni ne može upozoriti.

Ja sam skoro izgubio frenda kad sam kupovao stvari za kuću. Potrošio petnaestak tisuća kuna, da bi mi on, naknadno, rekao da ima popust 20% u istoj trgovini. Ne bi bio problem da nije znao da kupujem baš u toj trgovini, nego nije smatrao bitnim naglasiti mi tu činjenicu. Sneso sam 3k kuna bezveze.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:57   #353
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ma nije ovdje stvar u parama,nego u tome da su modovi obrisali postove upozorenja i prijetili kartonima,te time stali u zaštitu nemoralnog prodavača,a u samim pravilima nigdje ne piše da se ne smije upozoriti na nepravilnost,nemoral ili prevaru.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 16:58   #354
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ma krivo sam se izrazio, mislio sam ako je već bidao jedan iznos pa da ga se upozori da ne bida dalje i zašto, ili da ne daje još već iznos.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 17:00   #355
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ma krivo sam se izrazio, mislio sam ako je već bidao jedan iznos pa da ga se upozori da ne bida dalje ili da ne daje još već iznos.
A ha, sorry onda. My bad. Ja mu nisam slao PM kad je aukcija obvezujuća. Ako bidaš, moraš platiti. "Pojeo vuk magare", na žalost .
Da je bilo više love u pitanju, ja bi pobrao ban, vjerojatno. Ovako nije strašno ispalo. Nije puno sneso.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 17:00   #356
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
E sad ste ga nasrali malo previše ajd sad dosta više o moraliziranju. Tema je humble bundle. Zadnje 3 strane su o aukciji...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 17:09   #357
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Moja ponuda jos vrijedi,bundle bez BF3 kupim kome treba ( starijim clanovima ) i dam sve kljuceve
Zahvaljujem se kolegi na Crysis 2 Maximum Edition keyu za steam
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 17:12   #358
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
kolektivna bunika jedino može izazvati ovakvo gledanje na situaciju

ajmo rasčistiti nešto odmah na početku što uključuje zdrav razum i logičko zaključivanje... daklem za svaki prekupljeni, preprodani, poluispravni ili neispravni hardver/softver koji prođe vamo kroz tržnicu smo mi krivi jel?

tko može dokazati da je čovjek preprodao hamble bamble? i da imamo taj dokaz šta točno da radimo s njim?

ako ti sada kupiš komp od pere perića vamo i za mjesec dana ga opet tu preprodaš za 50kn skuplje onda si i ti preprodavač koji vara jel?

e pa nije baš tako.

post je bio prijavljen regularnim putem od strane par članova i to je to... the end.
Ne treba nitko dokazati da je to HumbleBundle ili nije, point je da je su te iste igre dostupne za 5$ , plus i steam verzije koje on nije stavio.

Tako da je super da se takve stvari dopuštaju.

Barem znam kakve sve gamadi ima na forumu, i šta bi sve prodali .
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 19:27   #359
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Za pola sata prestaje akcija. Nek prodaja krene .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 19:54   #360
alucard69
Premium
 
alucard69's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Mos Eisley
Postovi: 69
Nego, da se vratimo na topic... Ja bi zbilja bio zahvalan kad bi netko imao risen i risen2 iz prošlog bundlea, malo sam se zahebo pa propustio ponudu, hebiga ljeto je, pije se vani pa se zaboravi spojit na humblebundle i stisnut kupi xD

Ako ima tko to, neka se javi slobodno, kompenzirat ćemo nekako. Origin ionako ne koristim pa mogu ponudit njegove keyeve iz ovog bundlea koji završava svaki čas...
__________________
alucard69 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na