Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2007., 16:26   #61
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
E da, i u svom predzadnjem postu si spominjao Core 2, a u konfi ti se odjedanput pojavio A64.
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 16:34   #62
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Istina,nije mi se nešto financijski uklopio.. ..odo prašit Šljakera..tek sam dobio konkretan suit i šarac..pa ćemo vidjet ko je sad dmen.. ...

Rekao sam,ja bi PC za sve drugo..a PS3 najrađe za gaming only..PC mi je ionako tek za povremeno igranje..nisam neki addicted..probam,bacim..sve osim Baldura2 i možda Obliviona..ostalo me nije zadržalo predugo..WoW me pljačkao u svakom pogledu..novčanik,freizeit..sve.. ...

O softu neću ni riječ reći..hahaha..napisao je netko..mora pričekati da izađe chip za ps3..eto ti moj protuodgovor na software na većini PC-a...legal sve..ma je da..
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2007., 16:35   #63
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Ajd nek mi neko složi mašinu za 5k kuna koja može konkurirat PS3. Ajd please, baš sam znatiželjan kad se svi hvatate za tu 5k brojku.
Za dva soma možeš kupiti kolilo-toliko pristojan LCD monitor, telka koja će moći pratiti PS3 dođe "malo" više.
Pa onda nije samo petaka...

Meni je to najzanimljivije kod konzola, svi idu na "pa, svatko ima Tv doma..."
A to baš i nije tako ako se za telku moraš otimat sa ostatkom obitelji.

Za sedam somića se složi fini komp+monitor, PS3 i HDTV bi ispali mrvičak više.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 16:49   #64
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Je, ali PS3 prikljucis na monitor i bok. Ne moras ga kaciti na HD TV, uosatalom, tako bi onda mogao i PC prikopcati na HD TV ili neki bolesni LCD od 30 incha pa navise.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 16:56   #65
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Nemoj, vidiš da Jelc govori protiv PS3 zato kaj je NV grafika unutra. Znam ja u čemu je stvar.
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 17:00   #66
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
PS2 samo kupio samo kako bi zavrtio Formule i to kad je cjena pala, možda tako bude i sa PS3

I prije bi da 5000 za komp, nego za PS3, jer će komp za vrlo malo vremena pregaziti PS3

Mislim da će neki zagriženi gamer zaobići playku
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 17:02   #67
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Je, ali PS3 prikljucis na monitor i bok. Ne moras ga kaciti na HD TV, uosatalom, tako bi onda mogao i PC prikopcati na HD TV ili neki bolesni LCD od 30 incha pa navise.
Pa da al, sad odjednom naviknut da igraš na telki, se treba prebacit na "maleni" monitor.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 17:05   #68
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Je, ali PS3 prikljucis na monitor i bok. Ne moras ga kaciti na HD TV, uosatalom, tako bi onda mogao i PC prikopcati na HD TV ili neki bolesni LCD od 30 incha pa navise.
Je, ali je opet cijena monitora+HDMI-DVI kabel...pa nije petaka.


Citiraj:
Autor Beren
Nemoj, vidiš da Jelc govori protiv PS3 zato kaj je NV grafika unutra. Znam ja u čemu je stvar.
No dobro, to mu samo odmaže u cijeloj priči.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 18:00   #69
WeD@
Space Cadet
 
WeD@'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Split<-->Vela Luka
Postovi: 592
tko je ono govorio o placenom oglasu za ps3 ?
__________________

e4300@3.2, 965p-ds3 rev 3.3, (kingmax 667 ddr2 1gb)x2
9600gso 768mb, 1tb wd, 500gb wd, sb live!
fortron 500w


WeD@ je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 18:01   #70
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ma mislim da ste fulali bit price. Naravno da PC ima svojih prednosti a pleyka svojih, a tko ce izabrati koga - ovisi o osobnim zeljama, potrebama i bogme mogucnostima. Ja bih i jedno i drugo rado vidio doma
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2007., 18:27   #71
WeD@
Space Cadet
 
WeD@'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Split<-->Vela Luka
Postovi: 592
neznam bas, nekidan je frend dosao do mene sa projektorom pa smo igrali fsx, pa neka netko kaze za je ps3 bolja konzola za igranje od pc-a...
playstation je oduvik bio napravljen za dicu i nezahtjevne korisnike koji vole kadikad zaigrat neku zabavnu igru, vrlo cesto u drustvu...
u ciloj prici najbitniji je izbor igara, i mogu rec da mi ni jedna igra sa ps ili xbox fali (ok, volio bi zaigrat halo2) ali cak ne toliko da bi zamolio susida da mi posudi x-box... zbog glupog gamepada
__________________

e4300@3.2, 965p-ds3 rev 3.3, (kingmax 667 ddr2 1gb)x2
9600gso 768mb, 1tb wd, 500gb wd, sb live!
fortron 500w


WeD@ je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 18:29   #72
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
PS2 samo kupio samo kako bi zavrtio Formule i to kad je cjena pala, možda tako bude i sa PS3

I prije bi da 5000 za komp, nego za PS3, jer će komp za vrlo malo vremena pregaziti PS3

Mislim da će neki zagriženi gamer zaobići playku
Kako to misliš za malo vremena?
Pa on ga je "gazio" i prije njegova izlaska.

Inače ne kužim baš previše spiku sa plavičastom zrakicom...čemu?
Ne znam kada sam zadnji puta popunio single layer DVD, a kamoli dual.
Kome to doista treba? Još uvijek više koristim CD medij od DVDa.
Sve bi to imalo daleko veći značaj da se cijeli medij popuni za 2 min i da optčki medij nije toliko osjetljiv.
Istina, za nekoga tko se bavi video obradom/renderiranjem pa trebaš filmić raskomadan u 30fps u TGA formatu sa Alpha kanalom staviti na medij ili slikaš 2000 slikica u RAW formatu onda HD DVD ili BlueRay su riješenja #1.
Istina jedino za HD naslove koji još ne postoje na našim prostorima no do tad će cijena takvih opt. uređaja itekako past.
By the way koji je od njih uopće standardiziran i čiji je HD-DVD format???
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 18:32   #73
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor WeD@ Pregled postova
neznam bas, nekidan je frend dosao do mene sa projektorom pa smo igrali fsx, pa neka netko kaze za je ps3 bolja konzola za igranje od pc-a...
Ufff FSX izgleda odlično no definitivno preporučujem neki iz Core familije procesora.
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 20:28   #74
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Niti jedan nije standardan, trenutno je igri tzv. format war. Neke firme i filmaši podržavaju Blu-ray, neki HD-DVD. A tko stoji iza HD-DVD-a? Toshiba, NEC, Sanyo, RCA, Intel, Microsoft, ali u prvom redu Toshiba i NEC.
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 23:08   #75
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
PS3 launch je dozivio totalni fijasko u cijeloj europi:

http://www.ukresistance.co.uk/labels...0ON%20PS3.html

Doslovce po 50ak konzola je nabacano u svakom vecem ducanu jer ih nitko ne zeli kupiti, a "pozurite dok jos ima" fore ne pale uopce

Najbolje da pitate Sony predstavnistvo za komentar

Eh kako volim kad velikoj korporaciji nesto propadne

edit:

Mozda je prerano da potopimo blu-ray, ali posto je PS3 konzola trebala biti odskocna daska novog formata... zakljucite sami.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 23:18   #76
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
PS3 launch ///* prdno u čbr
Ou hepi dej. Smrt gej plejšn-u i svim konzolama
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 23:47   #77
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Ma mislim da ste fulali bit price. Naravno da PC ima svojih prednosti a pleyka svojih, a tko ce izabrati koga - ovisi o osobnim zeljama, potrebama i bogme mogucnostima. Ja bih i jedno i drugo rado vidio doma



Tor vidim da te fascinirala grafika, koju si jos od konzola ove generacije isprobao kao sto si npr. PS3? Sto ti je bilo referenca u reviewu?


primjer: Milka je super i vrhunska naspram "kakao table" , ali naspram lindta je smetje.


Vecina igara za PS3 (osim tucet ekskluziva) ce biti portovi igara sa Xbox360,


Prosjecni korisnik je suocen sa teskim izborom: kupiti skoro duplo jeftiniju konzolu za koje postoje igre, baza korisnika i godina dana rjesavanja problema i ciscenja bugova ili mozda skuplju konzolu sa (umetni broj prstiju jedne ruke) igara , okrnjenom legacy podrskom (36 od 50 najpopularnijih PS2 igara ili ne rade uopce ili imaju problema na PS3 soft modu) te ono što je također važno - nemogu kupiti "freeware" u oglasniku ili napraviti poštenu razmjenu igara s nekim jer ih nema u opticaju.

Kupiti ps3 - worst.idea.ever.

Uh kako sam negativan
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 23:48   #78
cardar
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 32
Intersantno je da jedna tako neinteresantna i inferiorna stvar poput PS3 dogura do 3 strane topica

davno je to u basnama objašnjeno

lija >> kiselo grožđe
cardar je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 23:56   #79
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
PS3 launch je dozivio totalni fijasko u cijeloj europi:

http://www.ukresistance.co.uk/labels...0ON%20PS3.html

Doslovce po 50ak konzola je nabacano u svakom vecem ducanu jer ih nitko ne zeli kupiti, a "pozurite dok jos ima" fore ne pale uopce

Najbolje da pitate Sony predstavnistvo za komentar

Eh kako volim kad velikoj korporaciji nesto propadne

edit:

Mozda je prerano da potopimo blu-ray, ali posto je PS3 konzola trebala biti odskocna daska novog formata... zakljucite sami.

Kaj nije to stranica na kojoj se skupljaju pljuvači Sonya? Nekak mi se čini da nisu baš najobjektnivniji.

Moram priznati da nemam pojma kak je prošao PS3 launch u EU. Meni se konzola sviđa i mislim da nije previše skupa za onoj ka nudi ciljanoj skupini, posebno ako uzmemo u obzir koliko para Sony gubi po svakoj prodanoj konzoli. Da sam korisnik koji se ne želi zezat s hardverom i softverom nego me samo zanima da mogu odigrat kvalitetnu igru (s frendovima po mogućnosti) i gledat filmove, slušat mjuzu, PS3 je bez sumnje mrak. Meni kao meni je previše ograničen i kupio bi ga da imam viška para (a nemam viška para).

I opet moram ponovit onu staru da ne žive svi u HR i da nemaju svi niske plaće. Cijena PS3 za nekog amera ili žitelja zapadne europe ne predstavlja zalogaj oko kojeg treba raditi nekakvu posebnu buku. Da, skuplji je od starijih konzola, ali cijena kao cijena i dalje nije nešto posebno.
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 00:00   #80
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Po meni,onaj tko kupuje PS3 za bilo šta drugo osim gejming...je idiot..obrnuto vrijedi za PC..tko ga kupuje samo za igranje..isto budala..sve ima svoju primarnu svrhu...get it..play-station..ne sad tu neki linux gonit..benchat pixel vertex sranja..fill rate..koga to zanima ima brdo tech foruma..o ps3..ne može bit ps3 bolji od pc-a kad ti za 5000kn,uzmemo li u obzir da svatko od nas ima monitor već,znači za 5000kn možeš uzeti kištru koja će imati bolju grafiku sa 8800GTS/polovnaGTX kartušama..da se itekakva konfa složit..pa tu se bar znamo..ima tržnica,domaći smo..za tih 5-6k kuna..

Šta će ti PC..za gaming only..za to sam uzeo xbox..da kad mi pukne mogu igrat Carbon bez obaziranja na kako mi šta izgleda..i kako šta zvuči..stvarno je na konzolama experience bitan..užitak..a ne eye candy..pa ***ote igram street fightera sa ekipom kad se nacugavamo prije izlazka.. ...
ne da mi se citati cijelu temu, ali ovo je jedini pametan post na koji sam naletio
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 07:47   #81
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 09:43   #82
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
ma kakav blue-ray, on je vec propao, gotovo svi filmski studiji su se okrenuli HD-DVD-u i ono najvaznije Vivid Entertanment ce ga koristiti (vjerovatno ce i Private)
trenutno, ps3 je definitivno ne isplativ, treba sacekati godinu dana pa cemo vidjeti
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 09:49   #83
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
PS3 launch je dozivio totalni fijasko u cijeloj europi:

http://www.ukresistance.co.uk/labels...0ON%20PS3.html

Doslovce po 50ak konzola je nabacano u svakom vecem ducanu jer ih nitko ne zeli kupiti, a "pozurite dok jos ima" fore ne pale uopce

Najbolje da pitate Sony predstavnistvo za komentar

Eh kako volim kad velikoj korporaciji nesto propadne
Xbox360 se prodao u 500k komada prvi mjesec prodaje,Wii u 700k komada. PS3 se prodao u 600k komada u prvom vikendu prodaje. Za Europu govorim. http://www.ft.com/cms/s/4a4dc0ee-dd6...b5df10621.html
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 11:05   #84
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
ma kakav blue-ray, on je vec propao, gotovo svi filmski studiji su se okrenuli HD-DVD-u i ono najvaznije Vivid Entertanment ce ga koristiti (vjerovatno ce i Private)
trenutno, ps3 je definitivno ne isplativ, treba sacekati godinu dana pa cemo vidjeti

Blu-ray: Sony Pictures (Columbia, MGM), 20th Century Fox, Disney, Lions Gate

Blu-ray i HD-DVD: Warner Home Video (Warner Bros, New Line, HBO), Paramount

HD-DVD: Universal Studios, Weinstein Co

Propao kažeš...
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 11:23   #85
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor crniskot Pregled postova
Xbox360 se prodao u 500k komada prvi mjesec prodaje,Wii u 700k komada. PS3 se prodao u 600k komada u prvom vikendu prodaje. Za Europu govorim. http://www.ft.com/cms/s/4a4dc0ee-dd6...b5df10621.html
Tko je htio i čekao PS3 kupio ga je u prvom tjednu. Brojka od 600k odnosi se na ducane, ne na korisnike. Pogledaj na onu http://www.ukresistance.co.uk/ smijuriju kolike su zalihe po ducanima. Nije da navijaju za PS, ali slike govore svoje, svaki ducan po 50ak komada u stocku jer korisnici ne kupuju. Kod nas mozda i je sold out, ali zato sto su ducani dobili po 5 komada


Evo sa inquirera: (koji jesu IT-tabloid, ali bar im brojke nisu sa sonyjevog press releasa koji konzolu pokazuje kao sold-out)

Citiraj:
SALES OF THE Sony PlayStation 3 dropped off by a gargantuan 80 per cent in the second week of availability, according to industry watchers ChartTrack.

Whilst Sony reported better-than-expected sales of 165,000 consoles in the first week on sale - including the 100 or so chaps that got free tellies at the London launch - second week sales were in the region of 33,000 consoles, which is, well, a pretty significant drop off.
Evo npr izvjestaj sa francuskog launcha http://tf1.lci.fr/infos/high-tech/0,...ait-bide-.html

ENGLISH: "The Playstation 3 is a flop 3000 fans were expected in front of Eiffel tower: only a hundred came... Sony's event for its PS3 made a flop. 95% of the stock for this temporary shop didn't find a buyer."


Znaci prodali su 600k konzola ducanima koji sad imaju ogromne lagere, zakon trzista bi pozvao na drasticno rezanje cijena, ko zna, mozda za koji mjesec kupimo PS3 za kikiriki
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 11:44   #86
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
NHF,ali prije ću vjerovati Financial Timesu već nekoj hejterskoj stranici.

A veliki pad u UK je očekivan,jer 173000 komada kolko je prodano u prvih 48 sati je abnormalna brojka i nerealno je bilo šta očekivati osim pada prodaje. A pad prodaje ne znači da se konzola ne prodaje.

A ovaj izvještaj sa francuskog launcha... nemoj za***avat da misliš da kužim šta tamo piše:lol: Daj kratak sadržaj edit-sad vidim,sry.

No,vidjet ćemo kako će se razvijati. Ako se ne bude prodavala,morat će joj smanjiti cijenu-dobra stvar za sve. Osim za Sony.

Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Blu-ray:....Disney
Možda i najbitniji filmski studio koji Blue-Ray ima na svojoj strani. Ako HD-DVD ne pridobije Disney,čisto sumnjam da će pobijediti u 'ratu formata'.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w

Zadnje izmijenjeno od: crniskot. 05.04.2007. u 11:58.
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 11:44   #87
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Meni je Wii još uvijek broj 1 Baš mi se svidja ta mala konzolica, malo sam gledao clipove na youtube, malo su pretjerali s pljuvanjem po grafici, za tu lovu i taj način upravljanja, konzola je odlična.
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 11:55   #88
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Pa vjerovatno je najzabavnija,ali za 500-600 kn razlike ipak uzmeš xbox360. Preblizu su stavili cijenu,IMHO. Koliko sam čitao,jedino Nintendo ne gubi novce na prodaji konzole,Microsoft gubi nešto malo,a Sony dosta(mislim da je oko 200-300 baksa po konzoli ). Mogli su cijenu smanjiti još malo,jer će opet biti treći od tri.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 12:54   #89
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Ma PS je po meni jedino za ljude koji žele load n play bez ikakve "muke".
No svejedno 5000kn je malo previše samo za igranje.
Isplativije je složiti neki komp za +-500kn više i igrati sve naslove u solidnoj ili vrlo dobroj grafici pa usput imati svu skalibilnost koju nudi PC.
Ma tko ima bolju podršku od PC zajednice?

Di je sad Steve Jobs da ovo vidi...kako mi čovjek ide na živce sa onim anti PC reklamama za MAC!
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 13:00   #90
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Tor vidim da te fascinirala grafika, koju si jos od konzola ove generacije isprobao kao sto si npr. PS3? Sto ti je bilo referenca u reviewu?


primjer: Milka je super i vrhunska naspram "kakao table" , ali naspram lindta je smetje.


Vecina igara za PS3 (osim tucet ekskluziva) ce biti portovi igara sa Xbox360,


Prosjecni korisnik je suocen sa teskim izborom: kupiti skoro duplo jeftiniju konzolu za koje postoje igre, baza korisnika i godina dana rjesavanja problema i ciscenja bugova ili mozda skuplju konzolu sa (umetni broj prstiju jedne ruke) igara , okrnjenom legacy podrskom (36 od 50 najpopularnijih PS2 igara ili ne rade uopce ili imaju problema na PS3 soft modu) te ono što je također važno - nemogu kupiti "freeware" u oglasniku ili napraviti poštenu razmjenu igara s nekim jer ih nema u opticaju.

Kupiti ps3 - worst.idea.ever.

Uh kako sam negativan
Usporedio sam s onim što sam imao - PC. Niti nisam napisao da je grafika na PS3 bolja ili lošija od Xboxa ili ne znam čega, već da je sama po sebi odlična. Nisam fasciniran, to bi bila prejaka riječ, no da je za moje pojmove zabave PS3 jedna od najidealnijih stvari je - no to je moje mišljenje i moj ukus.
Kao što sam i napisao u članku, PS3 ima svoje tržište i kupce. To je PSX generacija koja je igrala GT i slične naslove i za njih je pitanje isplativosti manje bitno.
Ono što se cijelo vrijeme provlači kroz ovaj topic je ideja zamjene PC-a s PS3, što je apsurd. Ili, bolje je PS3 ili Xbox. Kao i za sve ostalo na ovom svijetu, svatko ima pravo na izbor i mišljenje pa bogme i u ovom slučaju. Meni je možda PS3 dobra stvar, no hoču li ga kupiti - vjerojatno ne jer nedam 5 somova za tako nešto. No, ne dam ni 3 ili koliko već dođe Xbox jer mi jednostavno ne treba. No da imam para imao bih ih sve doma.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na