Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.02.2019., 10:42   #91
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Ne piše se dobro za Bioware, igra nije dobila pozitivne recenzije:

User Score: 4.0

https://www.metacritic.com/game/pc/anthem/user-reviews


Dodajem još i dvije duže recenzije koje objašnjavaju zašto je igra loša...

https://www.youtube.com/watch?v=8AJsKyh0x7w&t=0s

https://www.youtube.com/watch?v=fhe76p6Tiro

Htio sam ovo igrati, ali preskočit ću
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2019., 11:48   #92
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Treba počet preskakat sve šta ima oznaku EA na sebi...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 09:17   #93
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
doky je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 09:42   #94
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Puno mi je to za čitati, ali igra je daleko od onoga što je bila u demo-u ili u početku.

Priča je ok, mene držala dobrih 5-6 dana zaljepljenog za TV. Odigrao sam, nemam volje grindati dalje, ali ima se što igrati.

Osobno mi je čak bolja od Destiny serijala.

Letenje je užasno zabavno, fajtovi su isti, monotoni i dosadni s vremenom, ali opet moraš ih odraditi.

Ono što me najviše smetalo su bugovi i nedostatak nečega što bi me držalo u igri kada prođem glavnu misiju. Osobno mislim da takve igre imaju potencijala da ljudi natuku stotine sati, ali jednostavno loše odluke + loša realizacija, ništa s toga. Tako je i ovdje.

Ja sam prošao priču s levelom 19. Sada bi trebao do 30 grindati misije i strongholdove, koji se ponavljaju svaki puta. Tu su trebali poraditi.
3 strongholda i ponavljajuće misije, mene je to dotuklo. Pogotovo kada sam išao raditi "Legendary missions", očekivao da ću dobiti nove misije i legendary gear, kad ono, vraća te na "teže" misije u kampanji, s težim protivnicima...

Uglavnom, kod mene ima prolaz. Zabavno je u svakom slučaju. Nije remek-djelo, ali prolaz svakako ima, unatoč lošim kritikama. Da su ubacili jedno 20-tak različitih dungeona/strongholda s 20-tak različitih Titana kao main bossova, igrao bi. Ovako, nemam volje.
Plus toga, rijetkost dropa, tj. item rarity ovisi o levelu. Znači, ako je od levela 1-10 drop common (sive boje), samo takav možeš dobiti. 10-20 je npr. rare item (plave boje) i samo takav možeš dobiti. Tek na level 30 možeš dobiti neki legendary. A do level 30 ima grindanja šestoko.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 09.04.2019. u 09:50.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 10:22   #95
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova

Ono što me najviše smetalo su bugovi i nedostatak nečega što bi me držalo u igri kada prođem glavnu misiju. Osobno mislim da takve igre imaju potencijala da ljudi natuku stotine sati, ali jednostavno loše odluke + loša realizacija, ništa s toga. Tako je i ovdje.

Ja sam prošao priču s levelom 19. Sada bi trebao do 30 grindati misije i strongholdove, koji se ponavljaju svaki puta. Tu su trebali poraditi.
3 strongholda i ponavljajuće misije, mene je to dotuklo. Pogotovo kada sam išao raditi "Legendary missions", očekivao da ću dobiti nove misije i legendary gear, kad ono, vraća te na "teže" misije u kampanji, s težim protivnicima...

Da su ubacili jedno 20-tak različitih dungeona/strongholda s 20-tak različitih Titana kao main bossova, igrao bi. Ovako, nemam volje.
Kako je jedan developer rekao u samom članku...doslovno su ostali bez vremena. I iskreno ako nađes viška 20min i volje, pročitaj si članak. Odlično opisuje situaciju nastalu u Ubisoftu, pa čak šta se dešavalo developmentu u vrijeme andromede i inkvizicije.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 10:31   #96
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Nemam volje ni vremena, no mogu samo reći. Na kraju dana, ja sam customer, mene ne zanima što se dešava kod njih, mene zanima zašto je nešto dobro ili loše, a ja to plaćam. Mislim, žele 500 - 750kn za igru, za koju je "ponestalo vremena"?

Jebiga tako, to je poluproizvod onda.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 10:31   #97
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Od 7 godina rada na igri, jednu godinu su aktivno radili na igri...zato i je smeće
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 10:47   #98
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Jos gore, prosle godine prikazali trailer, a igra nije nsita od toga imala unutra niti je ista bilo gotovo. Kao sta je receno gore, gladili su cunu malne 7 godina, i u manje od godinu su probali napravit nesto.
Nabili pritisak na ljude, non stop mjenjali koncepciju igre. Sad ima letenje, prilagodi levele za letenje, onda dodje neka budala i izbacimo letenje, redizajniraj sve levele za hodanje, onda dodje neki kreten, vratite letenje.... ljudi radili na igri a nisu je ni igrali (ni testirali) jer NISTA nije bilo gotovo. Igra je panicni pokusaj da nesto naprave i naplate punu cjenu.
Ljudi su cupali kosu, zatvarali se u sobe i plakali od stresa, isli na bolovanje od par mjeseci, senior tim je jednostavno otisao radi tih sranja, totalno rasulo. Prilicno sam uvjeren da su u upravi imali kojeg hrvata iz drzavne sluzbe, jer ova kolicina nesposobnosti je jebeno urnebesna.

Nakon SW TOR engine debakla i ona 2 kretena u nabavi, micanja Drewa sa ME2 gdje je kvaliteta isla u mp3, ME3 mac walters i c.hudson debilizma, MEA katastrofe i sad Anthema, samo redaju propast projekte. Dani su im odbrojani nazalost.

Al nista ih ne sprijecava da naplate smece kao AAA naslov, tu nemaju nikakvih problema.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 11:00   #99
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
jednu godinu su aktivno radili na igri
si siguran?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 11:57   #100
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
si siguran?
Manje od godinu dana?
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 12:01   #101
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
tako već da, ako su radili više bolje da promijene branšu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 08:38   #102
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Jos gore, prosle godine prikazali trailer, a igra nije nsita od toga imala unutra niti je ista bilo gotovo. Kao sta je receno gore, gladili su cunu malne 7 godina, i u manje od godinu su probali napravit nesto.
Nabili pritisak na ljude, non stop mjenjali koncepciju igre. Sad ima letenje, prilagodi levele za letenje, onda dodje neka budala i izbacimo letenje, redizajniraj sve levele za hodanje, onda dodje neki kreten, vratite letenje.... ljudi radili na igri a nisu je ni igrali (ni testirali) jer NISTA nije bilo gotovo. Igra je panicni pokusaj da nesto naprave i naplate punu cjenu.
Ljudi su cupali kosu, zatvarali se u sobe i plakali od stresa, isli na bolovanje od par mjeseci, senior tim je jednostavno otisao radi tih sranja, totalno rasulo. Prilicno sam uvjeren da su u upravi imali kojeg hrvata iz drzavne sluzbe, jer ova kolicina nesposobnosti je jebeno urnebesna.

Nakon SW TOR engine debakla i ona 2 kretena u nabavi, micanja Drewa sa ME2 gdje je kvaliteta isla u mp3, ME3 mac walters i c.hudson debilizma, MEA katastrofe i sad Anthema, samo redaju propast projekte. Dani su im odbrojani nazalost.

Al nista ih ne sprijecava da naplate smece kao AAA naslov, tu nemaju nikakvih problema.
Jedva čekam Dragon Age 4 gdje zli elf koji izgleda ko Trump želi napraviti zid da drži napaćene darkspawnove sa sombreroima podalje od svoje zemlje. (jer su naglasili da će priča biti politička)


Sve dok ubijas 5 istih tipova neprijatelja u nedogled i kupuješ lootboxove sa voiceactingom od sobe 5 napušenih studenata 1 godine likovne akademije
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 08:49   #103
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam se kompletno izgubio u tvom komentaru, iskreno

Ne vidim nikakvu poveznicu s Anthemom ali zato vidim poveznicu tvog komentara s 5 napušenih studenata
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 09:36   #104
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
https://kotaku.com/the-past-and-pres...e-4-1833913351

To je članak od istog lika koji je napisao članak o Anthemu.

Tldr: DA4 je trebao biti old school Bioware RPG, a trenutno EA od njega pravi Anthem sa zmajevima.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 10:18   #105
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
https://kotaku.com/the-past-and-pres...e-4-1833913351

To je članak od istog lika koji je napisao članak o Anthemu.

Tldr: DA4 je trebao biti old school Bioware RPG, a trenutno EA od njega pravi Anthem sa zmajevima.
Yup, zavario sam od smijeha. Em EA forsira frostbyte engine u ama bas sve, em su odjebali DA4 projekt, pa su ga pokrenili, pa neznaju sta ce, pa "anthem sa zmajevima", koja je bioware postao sprdacina od firme. Scrapeali projekt jer je bio, paz ovo, offline. Ne ne, mora bit sve online, sa mikrotransakcijama. Sta vise Jason S. pise o biowareu, vidis da je to katastrofa u sa su otisli, ovo ce EA izgasit vrlo skoro.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 10:32   #106
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Jedan čovik je na youtubu dobro rekao....ili nek bioware nađe način kao bungie i izvuče se iz ralja EA ili neka ga EA ugasi i pa da se bioware ponovno pokrene kao nova firma ali u svom vlasništvu. Jer ovo je za nevjerovati koliko možeš naškoditi jednoj tvrtci samo radi profita i zadovoljavanja "shareholdera"
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 10:43   #107
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Mislim da je previse ljudi koji su cinili stari Bioware vec otislo, a ako se udruze izvana u nesto novo opet moraju nekog velikog izdavaca zicat pare i opet krene ista prica.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 11:03   #108
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Upravo tako. Tko ce im financirat igre?
ME3 end debakl.
DA I konzolasko smece.
MEA debakl.
Anthem katastrofa.
SW TOR propada.

Kojem ce oni investitoru doc i rec ako ulozis pare u nas, isplatice ti se? Zadnji projekti su svi bili gubitci. Cak i mrski EA nije kriv za Anthem nego Bioware sta je gladio cunu 6 godina i onda u 15minuta idu napravit igru. Znaci, nesposobna je cijela uprava. Sve sta je valjalo od stare garde je otislo. Oni su firma pred zatvaranjem, jos jedna sta ce EA imat na listi kompanija koje je "ubio". Al ovi su za 90% svega sami krivi.

Pratio sam stanje u biowareu odavno, SW TOR ih je unistio da se nisu godinama oporavili od katastrofe, plus kad je dosla nova uprava sa uhljebima sve je islo nizbrdo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na