Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2022., 12:50   #1
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Type-C in ear slušalice/headset

Nisam našao sličnu temu pa otvaram novu -
Dajte komentare i preporuke za žične in ear slušalice sa type-C konektorom. Trebam nešto što radi na mobitelu (Samsung Galaxy S22) i laptopu (Macbook pro) i ima mikrofon. Također moraju bit s onim gumenim nastavcima što ulaze u uši, a ne plastični jer su te neudobne za dulje nošenje. Naravno kvaliteta zvuka da je što bolja ali bitno da nije kriminalna, pretpostavljam da neke ful jeftine imaju lošu zvučnu karticu jer takvo iskustvo sam imao kad sam tražio samo adapter type-C na 3.5mm. Jedini koji mi se pokazao ok je bio originalni što je došao sa Xiaomi Mi A2 mobitelom, a sad više nitko to ne dijeli s mobitelima, i praktičnije je ne koristit adapter koji je još i bijeli a sluške crne pa bode u oko.
Razmišljam uzet Mi ANC type-C sluške za 300injak kn, ali na Amazonu čitam samo negativne komentare unazad godinu dana, pa ne znam jesu li se pokvarili ili samo nikad nisu nešto valjale...
Druga i izglednija opcija za uzet mi se čine SAMSUNG EO-IC100, pleteni kabel, mikrofon, 3 seta čepića, tuned by AKG pa valjda nije kriminal zvuk, i "samo" 150kn.

Zadnje izmijenjeno od: njuskalo. 25.11.2022. u 13:04.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na