Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.10.2020., 08:17   #1321
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Ko i svaki sony ... skup i nečujan.
Kao i svaki smartfon, da ne pričam o nekima koji su "do jučer" bili pristupačni a sad su cjenovno odletili u nebo.

Cijena će uvijek bit predmet rasprave, a smartfoni će uvijek bit skupi, sada, a u nadolazeća vremena bit će još skuplji, tak da bi ova trenutna cijena još mogla bit ok, ak uzmemo u obzir da će u bliskoj budućnosti cijena ići samo gore..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 08:56   #1322
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
I nedostupan. Uz loš marketing to je najgore, najave mobitel koji možeš kupiti tek za mjesec dva.

Realno dobra je opcija, pogotovo u Hrvatskoj. Nema baš flahship mobitela sa SD 865.
Upravo to. Jos malo pa moram umiroviti svoj s9 i ozbiljno razmisljam o ovoj xperiji....Prvi i zadnji sam imao z3 i to je bio vrh od moba, jedino je kamera kvarila dozivljaj, baterija i proc vrh....Past ce mu cijena vrlo brzo....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2020., 09:04   #1323
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Ako dođe S20 FE 5G kod nas koji ima SD 865 je isto dobra opcija.
Vjerujem da je 5-tica ići na neku akciju ili bundle sa slušalicama oko Black Fridaya.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 12:16   #1324
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 07.10.2020. u 12:21.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 12:40   #1325
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
hm, kak su tu XM4, tajmstamp, valjda ameri širokije ruke

https://youtu.be/j7QwJ-M_GAI?t=163
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 12:43   #1326
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Izgleda da nije za svako tržište isto..
Ove kaj dolaze kod nas, recenzije navode jedinu manu, nemaju podršku za aptX, a čitam da su sluške odlične, pitanje je sad, dal je to veliki nedostatak manjka naprednijeg zvuka (aptX).

Inače, ovaj 5 II me iznenadio pojavom na našem tržištu u tako kratko rekordnom vremenu, mislil sam da ne bu tak brzo došao kod nas.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 12:49   #1327
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699



7 hiljada kuna za telefon koji ima prst debel gornji bezel i sve to krajem 2020 godine
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 12:51   #1328
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Izgleda da ih (opet) ne bude kod teleoperatera
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 12:57   #1329
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
7 hiljada kuna za telefon koji ima prst debel gornji bezel i sve to krajem 2020 godine
S obzirom kakvih sve smartfona ima za 7tkn.. Ovo je da tak velim "old school" dizajn, nekad su tak smartfoni izgledali, a danas, danas su IN smartfoni Jelena Karleuša modeli klizavi, sjajni, zaobljeni i okrljašteni
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 13:41   #1330
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Cijenu telefona nikad ne percipiram onom koja je u dućanu , nego na njuskalu, jer telefon uvijek kupujem iskljucivo na njuski.



Slazem se da je ovo old school dizajn, ali nazalost, Sony (i svi ostali proizvođači koji su propali Sony/HTC/LG) je iz opravdanih raloga tamo gdje je, pričamo o telefonima i njihovom udjelu u ukupnoj prodaji.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2020., 14:23   #1331
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Cijenu telefona nikad ne percipiram onom koja je u dućanu , nego na njuskalu, jer telefon uvijek kupujem iskljucivo na njuski.
Problem ko kod zadnje sonyeve serije...nema ih kod operatera,teško da bu ih na njuški sa padom cijene kakva je kod drugih telefona kojih ima po providerima.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 15:22   #1332
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Cijenu telefona nikad ne percipiram onom koja je u dućanu , nego na njuskalu, jer telefon uvijek kupujem iskljucivo na njuski.



Slazem se da je ovo old school dizajn, ali nazalost, Sony (i svi ostali proizvođači koji su propali Sony/HTC/LG) je iz opravdanih raloga tamo gdje je, pričamo o telefonima i njihovom udjelu u ukupnoj prodaji.
Ovo je individualno..


Osobno, to me tolko ne dira, napravili su odlican potez godine s 5 II, pitanje je samo, koliko ce se daleko cut njihov glas, tj navedeni model smartfona, jer, malo ko kupuje sony, kinezi dominiraju trzistem, marketing im nije jaca strana a bome i nemaju nekaj sluha po pitanju cijene proizvoda; doduse to potonje je isto diskutabilno, a jedan od primjera je ajfon, ko pita za cijenu

Imam U11 star 3g2mj, u ono vrijeme dok sam kupovao, vec onda je htc bio "nepopularan" al htc je, kak se veli, ima ono nesto, slicna situacija je i sa sonijem..

Nekadasnji smartfoni su mi bili daleko bolji, ravan ekran (bez gluposti a la zub, kapljica i sl) ledica, 3.5mm, utor za sd, koji to smartfoni nude sve u paketu.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2020., 15:45   #1333
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699