Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2012., 21:12   #1
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Display driver ATIKMDAG Stopped responding ...

E ovako, kupjena je nova konfiguracija, AMD Phenom II x4 965, 8GB Mushkin DDR3, neznam sad model, Asrock 970 Extreme3 i XFX ATI 6950 xxx grafa, te napajanje od 750W, neznam točno model, jer je konfiguracija od kolege.

Instalirani su fresh Windowsi 7 Ultimate x64. te svi driveri najnoviji. Događa se da odjednom Ati driveri prestanu reagirati, ekran se zacrni, te se za sekundu dvije sve vrati u normalu, a u tray-u izbaci poruku iz naslova.

Ukoliko se ne instaliraju ATI driveri, nego grafa radi na windows driverima, sve je ok.

Pokušano je sljedeće:

- neki fix sa registrom, koji sam pronašao na netu (neki korisnici su napisali da im je pomoglo) , isto stanje
- pokušano je nekoliko drivera, čak i novi 12.1 beta (između instalacija drivera očišćeni su sa driver sweeperom), isto stanje
- Instalacija profesional verzije windowsa, isto stanje

Tražio sam po netu i jednostavno nisam našao pouzdano riješenje .... Problem se javlja na raznim karicama, čak i na nividijinim, naravno sa njihovim driverima, i na raznim OS-ovima, XP, vista, 7 ... I jednostavno sam više lud, hehe. Jer se nemože niti igrati išta ili gledati neki filmovi

Da li je netko imao ovakav problem koji je možda riješio ? Hvala.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2012., 12:15   #2
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Imam isti problem kao i ti, i probao sam sve isto, i kad sam tek kupio graficku sam mislio da nije ispravna i nosio ju u servis... Na kraju, što su noviji driveri to sve bolje radi. Sad mi se zna srušit jako rijetko, zalomi se koji put tjedno, ali se normalno može igrat,gledat hd i slično. Koristim 12.1 zadnje drivere.
Probaj overclockat karticu, glupost, ali ja imam dojam da mi je bolje radilo tak dok me zajbavalo.
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na