Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.09.2008., 12:27   #301
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor mbed Pregled postova
maxtv možeš imati jedino uz t-com telefon (po novom adsl više nije uvijet za maxtv).
cigani...
...kaj onda nam više netreba ondaj lan kabel kaj ide iz adsl-a u maxtv ??
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 12:57   #302
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 346
poanta je da netrebaš uzeti net da bi mogao imati maxtv, ali svejedno kad će penzić neki uzet si ga dobit će atlantu i naravno router, ali nebude imao net, nego samo tv.
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.09.2008., 13:23   #303
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
aha, tako znači, ali glupo je to da ako imaš maxtv, da nemožeš preć na nekog drugog telefonskog operatera, npr. H1, nego baš moraš ostati vjeran t-comu......to tak ide ako sam dobro shvatio
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 13:53   #304
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 346
tako je nažalost, ali se popravlja stanje. prije si morao imati tel i net kod t-coma kao uvijet za maxtv, a sad kad su maknuli net kao uvijet to ti je automatski 100kn manje.
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2008., 00:32   #305
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
mali ot, samo da podjelim svoja iskustva s maxtvom



prije nekih mjesec+par dana sam uzeo maxtv na probni rok. ping je isti tren otišo u k****, sa 40-42 na 60+ (speedtest). također na serveru na kojem igram, ping je skočio sa 40-50 na 70-80. razgovarao sam s njima, oni kažu tako mora biti zbog maxtva.

slika na običnom tv-u je isprana, totalno jadna, a ne postoji niti jedna opcija namještanja slike u atlanti. slika je također konstantno trzala, blago rečeno užas. koliko je sve skupa loše kazuje i to da utakmice jednostavno nisam mogao pratiti na tom smeću, već sam ih gledao na analogiji.


gruvanje routera svako malo i neobjašnjivo blesiranje atlante na par sati je bilo sasvim normalno.


jedina pozitivna stvar je to što mi je upload bio skoro megabit.



nisam više mogao izdržati i vratio sam im maxtv nakon nekih mjesec dana. dok sam čekao nekih pola sata u tcentru, osim mene je bilo još troje ljudi koji su im vraćali to g*vno.



ping mi je malo bolji, ali nije kao što je bio prije maxtva...
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2008., 07:30   #306
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Danas sam skoro Thomson-a odvalio o zid. Gledam telku i odjednom stekanje da je nemoguce gledati televiziju ..... masivno pucanje slike i zvuka i odjednom zgasi LAN i prema kompu i MaxTV uređaju i tako 2x sta me je natjeralo da se vratim na D-LINK gdje je od onda recimo sve ok.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2008., 20:54   #307
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Imam nekoliko pitanja u vezi MaxTVa. Stara je potpisala probni rok na 3 mjeseca i vjerojatno ce poslati onaj smao instalacijski paket, medutim ja imam stari zyxel modem koji ne podržava IPTV i jos uz njega imam dlink wireless router koji sam kupio u ducanu a ne t-comu. Ono sto me zanima hocu li dobiti novi modem kako bih mogao koristiti maxtv uslugu, da li trebam otici do t-centra i obavijesiti ljude u t-comu da posalju modem i jel treba taj modem posebno placat. Takoder da napomenem da vjerojatno nakon probnog roka ne mislim koristiti maxtv te dali onda taj modem, ako ga dobim, moram platiti ili vratiti.
daki je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2008., 10:32   #308
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
kako je lijepo vidjeti da ni nakon dve godine nisu uspjeli srediti maxTV da radi kako spada...njubeki, ne brinite, ceka vas divno i nezaboravno druzenje s maxTVom i sluzbom za korisnike...mada, da sam iskren, sada kada znam vise manje sve fore, nekako mi i ne trebaju vise...ali apaurini da

stekanje, trzanje, kasnjenje zvuka...pa nezaobilazno zamrzavanje pa resetiranje i cekanje desetak minuta za sve ispocetka...pa presporo mjenjanje kanala, zamrzavanje pri ulasku u videoteku ili neke popratne sadrzaje, prespori meniji i sve kaj se tice maxTVa...

jesam zaboravio napomenuti previse komprimiranu sliku i samim time naprosto odvratnu za gledati? nisam? sad jesam

Ali (nezaobilazni) kao JEDINA alternativa u mom kvartu je ok, no za sve ostalo im se poserem. i to onako, dobro!!!


a i mogli su jednostavnije reci da smo za njih glupi i stoka, a ne da nam daju pet glupavih programa za isprobavat HD televiziju. vjerujem d aim bake uzivaju gledajuci zenTv i slusajuci 24/7 sum mora ali dajte se vise uozbiljite i dajte programe za gledanje nego kaj dajete brainwash-mashina programe poput zenTv,fasion chanel,romantica i slicnih.

kako rekoh...bez druge alternative, ajde...progutam to govno...no prvom prilikom...
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2008., 15:40   #309
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
kako je lijepo vidjeti da ni nakon dve godine nisu uspjeli srediti maxTV da radi kako spada...njubeki, ne brinite, ceka vas divno i nezaboravno druzenje s maxTVom i sluzbom za korisnike...mada, da sam iskren, sada kada znam vise manje sve fore, nekako mi i ne trebaju vise...ali apaurini da

stekanje, trzanje, kasnjenje zvuka...pa nezaobilazno zamrzavanje pa resetiranje i cekanje desetak minuta za sve ispocetka...pa presporo mjenjanje kanala, zamrzavanje pri ulasku u videoteku ili neke popratne sadrzaje, prespori meniji i sve kaj se tice maxTVa...

jesam zaboravio napomenuti previse komprimiranu sliku i samim time naprosto odvratnu za gledati? nisam? sad jesam

Ali (nezaobilazni) kao JEDINA alternativa u mom kvartu je ok, no za sve ostalo im se poserem. i to onako, dobro!!!


a i mogli su jednostavnije reci da smo za njih glupi i stoka, a ne da nam daju pet glupavih programa za isprobavat HD televiziju. vjerujem d aim bake uzivaju gledajuci zenTv i slusajuci 24/7 sum mora ali dajte se vise uozbiljite i dajte programe za gledanje nego kaj dajete brainwash-mashina programe poput zenTv,fasion chanel,romantica i slicnih.

kako rekoh...bez druge alternative, ajde...progutam to govno...no prvom prilikom...

a mislio sam da samo ja slabo vidim,u potpunosti se slažem,kod mene je max tv radio 2 sata,evo ga u kutiji
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2008., 15:52   #310
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
satelite ne vidiš... ono digitv možda?
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas