Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2010., 21:15   #301
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
tehnomax.hr - maloprodaja
i jos jedan firma koje se sada nemogu sjetit. ali koja isto ima samo Veleprodaju.
ok tnx ...probat cu nest smislit ... da ne idemo dalje u offtopic
-->
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Koliko je meni poznato.

megatrend.hr - Veleprodaja
renoprom.hr Veleprodaja --> tehnomax.hr - maloprodaja
i jos jedan firma koje se sada nemogu sjetit. ali koja isto ima samo Veleprodaju.
ok tnx ...probat cu nest smislit ... da ne idemo dalje u offtopic
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 00:50   #302
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
u cemu je caka da nitko ili bar nitko koga sam ja nsao ne recenzira ovaj philips 24'' 240PW, ovaj sa IPS matricom. vec duže vrijeme tražim neki IPS i zakacio sam se za della 2209wa i hp-a 2475w. s tim da mi je hp ipak malo preskup.

pa sam tek sad vidio ovog philipsa. inace philips kao brand volim dosta, a za ovaj monitor nema nigdje da pise nista. je zna netko nesto vise o njemu?
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2010., 08:56   #303
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
u cemu je caka da nitko ili bar nitko koga sam ja nsao ne recenzira ovaj philips 24'' 240PW, ovaj sa IPS matricom. vec duže vrijeme tražim neki IPS i zakacio sam se za della 2209wa i hp-a 2475w. s tim da mi je hp ipak malo preskup.

pa sam tek sad vidio ovog philipsa. inace philips kao brand volim dosta, a za ovaj monitor nema nigdje da pise nista. je zna netko nesto vise o njemu?
To je tajna koju ni ja ne razumijem. a da ne kazem da LG-Philips proizvode tu matricu a dell i HP su imali monitor u prodaji nekih 6+ mjeseci prije philipsa, I skoro svaka posiljka koja je dosla u Hr ili blize EU zemlje je ubrzo rasprodana.

Slicno je bilo i ovim mojim 22' CRT monitorom koji imam doma od Philipsa, dobavljiv po posebnoj narudbi, na faksu 200P7 isto tako jedva nabavljen.
To je kao "P-Profesional" serija od philipsa i kad god sam kupovao neki od modela iz te serije za svoje potrebe ili za posao ili nekom frendu uvijek je bilo problema oko nabave. Super modeli i rasprodana posiljka unaprijed.
Prva je posiljka 240Pw dosla mislim u 9 mjesecu u HR, i nakon te prve mislim da su jos slijedece dvije bile rezervirane unaprijed.

Ja kupujem taj monitor vec skoro godinu dana. i kad god skupim lovu da ga uzmeme, onda ga nema nigdje u krugu od 1000km za nabavit.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 11:15   #304
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
o svasta. ja bas mislio sad fino skupit neku lovicu pa ga kupit. al kako stvari stoje nece bit bash lako
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 12:52   #305
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Bilo je već priče o tom Philipsu...

Odličan monitor, pogotovo za cijenu i ja nemam apsolutno nikakvih problema sa mojim primjerkom.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 13:13   #306
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Bilo je već priče o tom Philipsu...

Odličan monitor, pogotovo za cijenu i ja nemam apsolutno nikakvih problema sa mojim primjerkom.
di si ga kupio i kolko lovice?

neznam ako ga se možda isplati uzet negdje vani. ako bolje novčano prodjem + moguce možda vani ubost crni uzorak. bo.
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 16:08   #307
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Evo mali update:

Dakle tehnomax Westgate nema 240Pw.
Nasao sam ga u Technomax King-Crosu bio je pored 240BW i vidjela se razlika u kvaliteti slike, iako ekipa stedi na krivom mjestu i ima cca 15 monitora na jednom switchu na nekoj kanti od kompa, pa drze sve na 800x600, (znam sramotno ali....). Ipak se vidjela razlika u kvaliteti s obzirom na ostale izlozene.

Do Garden Mall-a nisam stigao, ali tamo imaju jednog izlozenog i jednog jos original zapakiranog.

Isto za one koji neznaju Philips kod serije "P" koja spada pod Brilliance imaju toleranciju od 0 (nula) pokvarenih/losih piksela, znaci da bilo prilikom preuzimanja monitora ili tokom 3 godina garancije, dead Piksel znaci zamjena za novog-a.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 19:33   #308
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Evo mali update:

Dakle tehnomax Westgate nema 240Pw.
Nasao sam ga u Technomax King-Crosu bio je pored 240BW i vidjela se razlika u kvaliteti slike, iako ekipa stedi na krivom mjestu i ima cca 15 monitora na jednom switchu na nekoj kanti od kompa, pa drze sve na 800x600, (znam sramotno ali....). Ipak se vidjela razlika u kvaliteti s obzirom na ostale izlozene.

Do Garden Mall-a nisam stigao, ali tamo imaju jednog izlozenog i jednog jos original zapakiranog.

Isto za one koji neznaju Philips kod serije "P" koja spada pod Brilliance imaju toleranciju od 0 (nula) pokvarenih/losih piksela, znaci da bilo prilikom preuzimanja monitora ili tokom 3 godina garancije, dead Piksel znaci zamjena za novog-a.
uf to mi se svidja cut sve vise se nesto mislim oko tog monitora. mada neznam zasto al vise me hp vuče. jel netko zna konkretno neke razlike i dal se isplati razlika u cijeni izmedju ta 2 monitora.. hp mi je vizualno ljepsi al mi to neigra nikakvu ulogu

hp mi je jedino superiorniji jer ima brdo recenzija o njemu i svi ga hvale, dok se o ovom philipsu i nezna toliko. mada bi ja radje dao 500tinjak kuna manje za njega nego hp-a.

ajde da netko ko je koristio obadva kaže nesto suvislo o tome jer gledam ako bi vec pljunuo tu lovu za monitor nije bas da je 500kn nesto previse, ali ako su monitori slicni zasto davat tih 500kn
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 08:45   #309
pozitron
Premium
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 80
Exclamation novi 24" LCD do 2 kile kn

alo pajdaši,

kupujem isključivo 24" LCD monitor...
neće mi trebat za nikakve fensi-šmensi fore već za nešto uredskog posla, malo photoshopa, gledanje filmova u HD-u i naravno igranje :-)

dakle zbog HD-a ciljam na 1920x1080, naravno DVI priključak i da je cijena do 1800-2000 kn max..sa cijenom sam mislim dovoljno suzio izbor..ali ne namjeravam dati više..
sad bih molio iskusnjare sa monitorima da mi preporuče koji je najbolji za te pare da ga krajem ovog tjedna i ubodem..

btw..jedno offtopic...da li će mi grafa HD4870 1 GB moć gutat relativno nove naslove igara na 24" monitorcu..procesor je E6850 ??

thx na savjetima
__________________
Jo man jo jo
pozitron je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 10:12   #310
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Samsung/LG sa 3g garancije i DVI-jem. Svejedno koji za te pare.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas