Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2019., 11:02   #391
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
gledam njihov sajt i nemogu skužit di je karta pokrivenosti, a ova aplikacija za pretragu kao da ne funkcionira
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2019., 10:40   #392
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
kartu pokrivenosti? wifi ili optika? optiku zaboravi da ces naci kartu pokrivenosti wifijem je pokriveno od virovitice do koprivnice ak se ne varam...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2019., 17:51   #393
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Ima wifi i u Slavonskom Brodu, Novoj Gradišci itd., ne završava u Virovitici.

Odi na privatni korisnici pa provjeri dostupnost i upiši adresu i dole će ti se pojavit sve usluge koje su ponuđene na toj adresi. Ali ako ti je adresa u ZG kak ti piše na forumu, onda zaboravi na pro-ping
cic je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2019., 08:58   #394
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
evo, dugo je radilo bez greske. probudim se ujutro, vidim svjetli crvena lampica. (LOS). zovem SZK, veli da vidi, nije spojeno na centralu uopce veli. budu sutra poslali nekog. ja velim sutra? a danas? za danas su popunjeni... znaci racunam da sam sljedecih dan-dan i pol bez optike...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2019., 22:20   #395
shilev
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: koprivnica
Postovi: 147
meni danas navecer brzina oscilira od 150 pa do ispod 10 mbita..do sad bez greske bilo sve..probao ruter restartat i probao na vise uredjaja zicno i bezicno, al svugdje zeza

s vpn je ok, bez vpn nije.

bojim se da i oni rade throttling

Zadnje izmijenjeno od: shilev. 01.10.2019. u 23:00.
shilev je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2020., 11:43   #396
X-Spirit
Premium
Moj komp
 
X-Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 65
Kakva su iskustva u skorije vrijeme na području Slavonskog Broda, radi se o centru grada? Preko žice ne mogu dobiti više od 10Mbit-a, planirao sam uzeti A1 Homebox, no to mi je ono zadnja opcija, a ProPing mi djeluje dosta interesantno.
X-Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2020., 11:56   #397
Dario07
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 12
Citiraj:
Autor X-Spirit Pregled postova
Kakva su iskustva u skorije vrijeme na području Slavonskog Broda, radi se o centru grada? Preko žice ne mogu dobiti više od 10Mbit-a, planirao sam uzeti A1 Homebox, no to mi je ono zadnja opcija, a ProPing mi djeluje dosta interesantno.
Ja sam iz SB koristim pro ping imam 50/5 nedavno sam dobio tu brzinu inace sam u vinogorju tako da bi trebao imati istu brzinu...
Dario07 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2020., 21:04   #398
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ne bih ti preporucio a1, imaj to ko zadnju zadnju opciju... ja sam ga bio uzeo, sve islo fino glatko prva 2 tjedna kolko je vrijeme za raskidanje ugovora, nakon toga su pocele pizdarije...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 13:57   #399
X-Spirit
Premium
Moj komp
 
X-Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Dario07 Pregled postova
Ja sam iz SB koristim pro ping imam 50/5 nedavno sam dobio tu brzinu inace sam u vinogorju tako da bi trebao imati istu brzinu...
Nažalost ništa od ProPing-a, bio tehničar danas, antena udaljena od mene nekih 100m, ali problem stvara zgrada do mene, previsoka je i ne možemo uhvatiti dobar signal
X-Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 14:29   #400
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
pa jel probao od nekog drugog objekta na odbijanje signala? znaci ko biljar od matinele...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2020., 21:19   #401
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Postavio ovaj tjedan Pro-ping optiku u mojoj ulici i htio bi koristiti optiku drugog operatera preko njihove instalacije. Zanima me dali znate dali su oni dužini omogućiti usluge drugih operatera preko svoje infrastrukture? Znam da su dužni dati svoje instalacije u zgradama gdi su oni "operater zgrade" pa mislim zašto nebi tako bilo i kod kuća.
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2020., 21:48   #402
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
To kod nas ne funkcionira... Tako vrijedi samo za HT/Iskon.

Sent from my Huawei P10 Lite using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2020., 21:49   #403
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Postavio ovaj tjedan Pro-ping optiku u mojoj ulici i htio bi koristiti optiku drugog operatera preko njihove instalacije. Zanima me dali znate dali su oni dužini omogućiti usluge drugih operatera preko svoje infrastrukture? Znam da su dužni dati svoje instalacije u zgradama gdi su oni "operater zgrade" pa mislim zašto nebi tako bilo i kod kuća.
Ne, nisu svoje instalacije dužni ponuditi nikome. Svaki operater je dužan tebi dati one instalacije koje su u kući, njih može koristiti bilo koji operater koji dođe do tvoje kuće, ali ostalo što je pod zemljom i šahtovima ne.
Exomaniac je offline   Reply With Quote