Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Kakve Su Nase Pizze?
Da, zbilja su sve domace Pizze slicne ! 21 26.25%
Ma ljudi, niste jeli Pizzu dok ne probate u kvartu kod mene! 19 23.75%
Jedem u premalo pizzerija da budem objektivan. 26 32.50%
Kakva pizza, ja sam radni covjek, za 50 kuna, kupim kantu hrane i kilu somuna! 1 1.25%
Godina je teska, jedva spavam zbog poskupljenja, pizze mi se cine kao prividjenja! 0 0%
Jedem samo zamrznutu iz ducana, alimentacija od zene, pojede mi sva primanja. 1 1.25%
Krasi me nepce sladokusca i kulinarskog snoba, Pizza u Italiji jedina je moda! 2 2.50%
Svaki dan maznem jednu, metabolizam od sporta izgara, ne pazim se, a imam i viska para! 2 2.50%
Pizzu jedem samo kad slavim rodjendan i castim ekipu doma. 0 0%
Narucim Pizzu kad padam s nogu, ili kad maljam stan od punice 0 0%
Samo domacu radim kod sebe doma, bolje pice nema. 8 10.00%
Glasači: 80. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.05.2015., 16:15   #1021
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Današnji ručak

http://i.imgur.com/pg6eGZJ.jpg

http://i.imgur.com/0yJFbdl.jpg

http://i.imgur.com/ToCzrH2.jpg

I da, režem šunku, takva mi je bolja.

Sastojci: Tijesto, gauda, šunka, domaće kobasice, domaći špek, origano, parmezan, paradajz, mladi češnjak, luk, paprika, vrhnje, šampinjoni.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 09.05.2015. u 21:34.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2015., 16:55   #1022
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
U jbt sigurno je prefina. Koliko naplacujes po komadu? Izgled pizze ko iz restorana, nebi nikad rekao da je homemade :P ajde mozda jedino zbog ovog četvrtastog pleha
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2015., 18:51   #1023
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Free za tebe

Dođi u Zagorje, imamo mi toga
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 15:11   #1024
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Ja nisam bas do sad posato u ovu temu ali ovime se moram pohvaliti
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 17:19   #1025
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
Oro goro je dosta dugo imao meni najbolju pizzu, a onda sam probao u vukovaru u meksickom restoranu,,,, eeee predobro nesto, kvalitetni sastojci, pun k svega a finooo. za cca 35 kuna srednja...
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 00:01   #1026
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Niko pizze ne ždere? Ja sad u kvartu tu vidio da u birtiji naručuju(uglavnom varijacije slavonske)...neki štand zvan Grizzeria(Dobri Dol),50kn jumbo. Ono,pizza jeftinih sastojaka al ih ima i nije tolko neukusna kolko bi čoek pomislio. Šunka ribana al je zato tjesto mrvicu deblje(ja volim tak) i fino i sasvim jestivo.

Danas naverečer mi se prijelo i reko aj da im dam šansu sa jednom 4 vrste sira...veli lik 40kn normalna a akcija vam je 50 jumbo....reko ajd jumbo. Uglavnom stiže,baš miriše jako po pizzi...masline naravno ne uglavnom ima 3 vrste sira uvrh glave al ne štede na gorgonzoli...na svakoj šnitini po par puta...jedva sam pola utrpo u sebe boktenedo,dišem ko som na suhom. I paradajz je fin čak. Ko je na potezu Šalata-Laščina-Kvatrić nek slobodno proba....čist dovoljna porcija za troje. Za 150kn osrednji dječji ročkas odradiš
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 14:16   #1027
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Zadnjih mjeseci vani sam na pizzi bio samo u nekoj pizzeriji u španskom na onom novom trgu. Ne sjećam se se ni naziva trga, a ni pizza mi niej u nekom sjećanju ostala, tolko o tome


E da, i opet sam u o'hari bio, ovaj put je dobra pizza bila još bolja.
Zbog žene uzeo zele'onilo s brdom povrća, naravno da sam pride premium šunku uzeo
Jako dobro pogođeni sastojci pizze, svježi i fini. Pizza je mrvu veća u odnosu na prošli put kad sam bio, i sadržajno obilnija. Iako je to tip mlinac tijesta kojeg inače ne volim baš, ovo je jedino mjesto u zg dje mi je takva pizza jako fina.. U svakom slučaju preporučam.

Za mazohiste - uz pizzu imaju razne ljute umake sa volim ljuto, između ostalih i one najljuće nakon kojih samo rijetki neće zaplakati
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 14:23   #1028
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Jeo sam tamo pizzu,nije loše al nije neki wau. Proboravio sam par sati na terasi al to je više povezano s izborom piva koje imaju neg sa pizzom
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 14:36   #1029
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
O da, može se tamo ostati uz pive ohoho. Rochefort fino ide uz pizzu

Za mlinac pizzu koju inače ne volim, ovo je bilo jako dobro
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 14:50   #1030
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Roberto, jesi bio u Pizzeria Duksa kod Maksimira pa da usporediš sa O'Harom ?
U O'Hari sam jeo samo onaj steak od kile, dok pizzu nisam, a sad je susjeda od cure dobila nagradu za najbolju pizzu, dela upravo u O'Hari.

Duksa je isto tanko tijesto, ali nije onak prehrskavo (kao da jedem na mlincu) i namirnice su mi bile svježe i fine. Jedino još takvo tijesto (da je tanje i više manje hrskavo) sam vidio u Karioli (ali tamo me cijene full odbijaju) i Duksi.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2015., 15:29   #1031
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Duksa mi je tu pod nogama...isto meh. Od tih nekih fancy pizza još mi je najbolje legla Zero Zero. A sad se na tu varijaciju otvorila i Basta u Varšavskoj,di je nekoć bio Baredo(stariji partijaneri će znat )

Dovukli su kao pizzajola iz samog Napulja....treba ić probat da mu majku i maslinu skinem par puta ak nebu valjalo
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 17:42   #1032
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Otvorenje bašte je bilo pošteno.

Idem u ponedjeljak probati pizzu.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 17:58   #1033
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Probao O'Haru (baš pizza O'Hara, 69kn mislim da dođe). Duksa je ostavila bolji dojam, iako su namirnice fine i friške u obje pizzerie.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 21:01   #1034
luka_os
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: osijek
Postovi: 85
Njabolja je ona pizza poslije koje ne moras popiti 1L vode
luka_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 21:02   #1035
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Takve su IMO najbolje....

nego na stranu ovako konstruktivnih postova...de ti nama preporuči koju pizzeriju u Osijku i okolici ako se ikad nađemo tamo...
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 21:41   #1036
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Takve su IMO najbolje....

nego na stranu ovako konstruktivnih postova...de ti nama preporuči koju pizzeriju u Osijku i okolici ako se ikad nađemo tamo...
Rustika, La Rosa, Lipov Hlad, Novi Saloon, ne nužno ti redosljedom
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 21:51   #1037
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Probao O'Haru (baš pizza O'Hara, 69kn mislim da dođe). Duksa je ostavila bolji dojam, iako su namirnice fine i friške u obje pizzerie.

Meni je o'hara bila bolja od dukse i karijole. Sastojci su mi nekako finiji i friškasti, bolji.

Što se tijesta tiče - dva puta kaj sam bilo u o'hari, prvi put - tiejsto jue bilo jako tvrdo, pravi mlinac i nisam bio predouševljen ali je sve skupa bilo fino.

Drugi put prije tjedan dva sastojci opet super, a tijesto ovaj put znatno mekše, i meni jako fino.

Inače sam za chello style tiejsto i pizze, ali ovo mi je jako fina pizza u o'hari.

Slijedeće za probat - mundoaka i paesano, dobio višestruke preporuke.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 22:12   #1038
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 22:20   #1039
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ovo izgleda užasno. Pizza ko da je izašla iz Brazzers produkcije
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 22:23   #1040
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
tak tak

https://www.facebook.com/Basta-54431...3089/timeline/ ovo se sad otvorilo, kažu najbolji napuljski pizzamajstor, na slikama mi pizza izgleda prelose
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 22:23   #1041
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Sve mlinci....

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
https://www.facebook.com/Basta-54431...3089/timeline/ ovo se sad otvorilo, kažu najbolji napuljski pizzamajstor, na slikama mi pizza izgleda prelose
Stavljeno već gore
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 22:26   #1042
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
sori sori
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 22:59   #1043
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Slijedeće za probat - mundoaka
Ako mislis na onaj "restoran" na vrhu Petrinjske, radje proseci 500nja metara nize do Lari&Penati, vece porcije, nize cijene, bolja klopa.

Pizza u tom Mundo cudu je bila nesto najodvratnije sto sam probao u zivotu (a jeo sam svasta i svugdje), a porcije su minimalne. OK, ostala klopa im je solidna, ali previse traze za to sto daju. Kuzim ja do je 50 metara od Trga, ali svejedno, u tom kvartu mozes nacin u krugu od 500 metara duplo bolje restorane.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 08:15   #1044
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Uvjerljivo najbolja pizza koju sam probao.

Pohrani.com

Pizzeria 4M. Petrijanec.

Javim danas za Baštu kakva je.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 09:23   #1045
luka_os
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: osijek
Postovi: 85
U Osijeku najbolja i drugacija je u Rustici kod katedrale. Stvarno trebate probat ako ste u prolazu. Gatantiram manje od 2dl vode
luka_os je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 09:40   #1046
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ako mislis na onaj "restoran" na vrhu Petrinjske, radje proseci 500nja metara nize do Lari&Penati, vece porcije, nize cijene, bolja klopa.

Pizza u tom Mundo cudu je bila nesto najodvratnije sto sam probao u zivotu (a jeo sam svasta i svugdje), a porcije su minimalne. OK, ostala klopa im je solidna, ali previse traze za to sto daju. Kuzim ja do je 50 metara od Trga, ali svejedno, u tom kvartu mozes nacin u krugu od 500 metara duplo bolje restorane.
Uj, thanks.

Ono što sam na fejsbuku vidio djeluje pretenciozno, no nekoliko frendova je pohvalilo pizzu, a i ostalu klopu. Cijene jesu too much za nešto što pretendira biti street food. Možda probam neku drugu klopu, iako porcije fakat izgledaju minimalne.

Burger od 85 kn sasvim sigurno neću, taman da je neki gauchos svaki dan masirao slabine tog black angus goveda od kojeg je meso

Svakako ću čekirati Lari&Penati kad budem u kvartu, djeluje zanimljivo
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 12:31   #1047
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ono što sam na fejsbuku vidio djeluje pretenciozno, no nekoliko frendova je pohvalilo pizzu, a i ostalu klopu. Cijene jesu too much za nešto što pretendira biti street food. Možda probam neku drugu klopu, iako porcije fakat izgledaju minimalne.
Ma daj zajebi pricu. U Refikovoj pekari 100 metara nize (kod ulaza u Upravu za zatvorski sustav ), gdje se pica pravi od usoljene sunke izvadjene s potonulog teretnjaka u 1. svjetskom ratu je premija za to.

Za 80kn ili kolko vec kostaju, ako je pica takva, ima da dobijem pice od najbolje konobarice, i to vise puta, a i tad je preskupo.

Citiraj:
Burger od 85 kn sasvim sigurno neću, taman da je neki gauchos svaki dan masirao slabine tog black angus goveda od kojeg je meso
Jeo sam rebarca, piletinu, tu picu i jos neka govna, i ono, dolazi piletina, pa za te pare kupis pola Konzuma bolje pecene i finije piletine, da ti ne pricam sto na prosjecnom placu napravis za te pare.

Citiraj:
Svakako ću čekirati Lari&Penati kad budem u kvartu, djeluje zanimljivo
L&P je stvarno korektan, rebarca su mi tamo vrh, a i porcije su vrlo zahvalne. Na kraju krajeva, izmedju ti je i Purger, gdje ces se sigurno najesti, tako da mislim da je za Petrinjsku to MudoRestoranče najgori izbor, iskreno... Radje odi u Mekdonalc.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 13:24   #1048
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ma daj zajebi pricu. U Refikovoj pekari 100 metara nize (kod ulaza u Upravu za zatvorski sustav ), gdje se pica pravi od usoljene sunke izvadjene s potonulog teretnjaka u 1. svjetskom ratu je premija za to.

Za 80kn ili kolko vec kostaju, ako je pica takva, ima da dobijem pice od najbolje konobarice, i to vise puta, a i tad je preskupo.



Citiraj:
Jeo sam rebarca, piletinu, tu picu i jos neka govna, i ono, dolazi piletina, pa za te pare kupis pola Konzuma bolje pecene i finije piletine, da ti ne pricam sto na prosjecnom placu napravis za te pare.
Ma i to
Izgleda da je to još jedan u nizu modernih hypeanih restorana gdje je dobro biti viđen, a takvi me ne zanimaju preveć, ne idem zbog toga jest van



Citiraj:
L&P je stvarno korektan, rebarca su mi tamo vrh, a i porcije su vrlo zahvalne. Na kraju krajeva, izmedju ti je i Purger, gdje ces se sigurno najesti, tako da mislim da je za Petrinjsku to MudoRestoranče najgori izbor, iskreno... Radje odi u Mekdonalc.
To ću svakako otići probat, vidio sam na webu ta rebarca, zgleda jako dobro
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 13:39   #1049
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
konzum/spar pečeno pile FTW!!! SVETINJA!!!
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2015., 13:44   #1050
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Uvjerljivo najbolja pizza koju sam probao.

Pohrani.com

Pizzeria 4M. Petrijanec.

Javim danas za Baštu kakva je.
Ovo zgleda dobro u close upu...prije smo picili u Bistru i Oroslavlje kad smo se htjeli provozat i pojest dobru pizzu...sad moramo u sloveniju majketi
trouble je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na