Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.04.2007., 14:43   #1
Bubby
Registered User
Moj komp
 
Bubby's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb/Donji Miholjac
Postovi: 24
(riješeno) Kako doći do Windows Networkinga?

Pozdrav! Imam problem sa mrezom.

Naime, imam Windowse XP SP2 i na net idem preko Siemensovog rutera koji je sa stolnim kompom spojen preko etherneta. Posjedujem i laptop tako da sam donedavno imao lijepo konfiguriranu mrezu. Laptopom sam se preko wirelessa spajao na mrezu a sotlnim kompom kao sto sam i rekao vec,preko etherneta. Potavio sam si home network i to je lijepo sve radilo.

Danas sam na stolnom kompu kliknuo na "My Network Places" i vidio da uopce vise nemam "Windows Networking" a samim time niti jednu workgrupu...Moze li mi netko dati savjet kako da ponovo dobijem taj famozni windows networking jerbo ja vise ideje nemam (a bas sam se s tim mrezama zezao i uvijek nesto izvukao ali sada vise ne znam sta da radim )

Hvala!
Bubby je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2007., 15:06   #2
Bubby
Registered User
Moj komp
 
Bubby's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb/Donji Miholjac
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Bubby Pregled postova
Pozdrav! Imam problem sa mrezom.

Naime, imam Windowse XP SP2 i na net idem preko Siemensovog rutera koji je sa stolnim kompom spojen preko etherneta. Posjedujem i laptop tako da sam donedavno imao lijepo konfiguriranu mrezu. Laptopom sam se preko wirelessa spajao na mrezu a sotlnim kompom kao sto sam i rekao vec,preko etherneta. Potavio sam si home network i to je lijepo sve radilo.

Danas sam na stolnom kompu kliknuo na "My Network Places" i vidio da uopce vise nemam "Windows Networking" a samim time niti jednu workgrupu...Moze li mi netko dati savjet kako da ponovo dobijem taj famozni windows networking jerbo ja vise ideje nemam (a bas sam se s tim mrezama zezao i uvijek nesto izvukao ali sada vise ne znam sta da radim )

Hvala!

Uspio sam rijesiti... Bila je stvar u "Client For Microsoft Networksu"... Iako je bio instaliran nije valjao... Rijesenje je lezalo u tome da se obrise i ponovo instalira...ah, Windows klasika....
Bubby je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na