Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2014., 18:11   #1
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
(riješeno) PC se ne pali zbog Božića

Znači radilo je sve normalno samo sam ga htio očistiti za blagdane... Pokupio sam prašinu i promjenio pastu na procesoru kao i milijun i jedan put dosad.
Upalio sam ga otvorenog na stolu i normalno je radio. Zatim sam zašarafio nazad napajanje (vadim ga da lakše montiram hladnjak), sklopio stranice, uštekao ga... i nema šanse da ga opet upalim.

Prvi put je dao sliku, došao je točno do onog dijela "Press TAB bla bla bla, press DEL to enter BIOS" i tu se smrznuo. Nakon toga svaki put kad stisnem "power" malo se trznu ventilatori na kućištu i grafičkoj, upali se lampica na usb mišu i to je to...

Ima li itko ikakvu ideju osim "promjeni napajanje" jer mi drugo večeras nije dostupno.

Pas mater, eto zašto ne volim blagdane.

UPDATE:
Sve sam izvadio i vratio unutra. Opet ne pali + neki k**ac smrdi iz njega. Ne mogu utvrditi odakle točno dolazi smrad.

UPDATE 2:
Mislim da grafička smrdi.

UPDATE 3:
Pa ja ću poludit. Sve sam bio vratio u kućište i spremio za nosit na servis, ali nije mi dao vrag mira, pa pritisnem ja power tipku... I upali se smeće iz prve. Evo ga ušao je i u windowse.
Za idući Božić idem negdje daleko, gdje nema nikakve tehnike. Svake godine me nešto zeza.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 13.12.2014. u 00:03.
  Reply With Quote
Staro 13.12.2014., 09:07   #2
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Nisi nešto dobro spojio.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na