Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.03.2023., 18:38   #6661
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Upravo završio uspješno XCOM:Enemy Within. Odlična igra i odličan kraj.

XCOM2:War of the Chosen.... evo me dolazim!
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 22:16   #6662
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 315
Zgotovio Dark Souls 2. 128 sati, krajnji level 247, s 220 smrti, svi ačivmenti. Atmosferično mi je bolja od trojke, osim kak sam prije napisao DLCova, oni su trash, prvi dio onog smrznutog levela još kak tak, al sve ostalo je bezveze, jedini dobar boss iz DLCova mi je Burnt Ivory King.
Nekad hitboxovi malo iritantni i potpuno netočni, i tu i tamo ne reaktivne kontrole, ali sve prihvatljivo, neznam zašt se tolko pljuje po igri.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 23:34   #6663
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
I dalja kampanju Forze motorspot 7...malo mi dosadila nakon 60 sati igre tak da se i veselim da sam pri samom kraju. Multi nije nekaj sjeo ali kampanja je odlična.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 18:13   #6664
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor bambi56x Pregled postova
Zgotovio Dark Souls 2. 128 sati, krajnji level 247, s 220 smrti, svi ačivmenti. Atmosferično mi je bolja od trojke, osim kak sam prije napisao DLCova, oni su trash, prvi dio onog smrznutog levela još kak tak, al sve ostalo je bezveze, jedini dobar boss iz DLCova mi je Burnt Ivory King.
Nekad hitboxovi malo iritantni i potpuno netočni, i tu i tamo ne reaktivne kontrole, ali sve prihvatljivo, neznam zašt se tolko pljuje po igri.
Svaka čast

I ja riješio dvojku na sve ačivmente. 102 sata, a lvl i death count ne znam, uninstallao, ali pretpostavljam isto preko lvl 200 . Krenuo sa int buildom za prvi run, druga dva hex. Probao i faith, ali to je bilo dost loše.

Meni su DLC-ovi bili odlični, level design mi je dost bolji nego u base igri...
nub je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 18:14   #6665
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Xcom2: wotc
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 18:38   #6666
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,035
Prosao DS Remaster, 35h ali slucajno preskocio DLC... Zapravo se nisam nigdje previse mucio, na Ornstein & Smough-u stradao 7-8 puta, ostali bossevi uglavnom iz 1. ili 2. pokusaja. Great club je OP... Krecem sa DS2...
ansha je online   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 19:39   #6667
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
Navukao se na wasteland 3

Prvo sam je probao igrat kada je izasla ali sam odustao radi nekih bugova.

Sada opet probao i super mi je

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 20:16   #6668
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 315
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Svaka čast

I ja riješio dvojku na sve ačivmente. 102 sata, a lvl i death count ne znam, uninstallao, ali pretpostavljam isto preko lvl 200 . Krenuo sa int buildom za prvi run, druga dva hex. Probao i faith, ali to je bilo dost loše.

Meni su DLC-ovi bili odlični, level design mi je dost bolji nego u base igri...

Ja sam full melee bio, na kraju bacio malo int i faith da ljudi pričaju samnom da mogu kupit čarolije neke
Za smrti saznat je malo bezveze jer moraš bit offline i onda pored Sauldena u Majuli ima onaj spomenik na kojem inače piše neka strašna brojka koja sve igrače zbraja, ali kad si offline onda si samo ti.


Edit: Igram Elden Ring. Nakon 20ak sati mi se igra baš i ne sviđa. Otvorenost mi baš i nije za ovakav tip igre, borba na Torrentu je blesava, pa onda dijelovi gdje se očito očekuje od tebe da samo projuriš...No to su sve manji problemi naspram borbe, osim nekih osnovnijih neprijatelja svi imaju ne prirodne pokrete, pa usred udarca malu pauzu naprave, valjda dok se sjete što rade ili nešto, neznam, i čini se da na ništa ne smiješ reagirat jer čim se izmakneš ili se stanka produlji ili krene stun lock combo.
Nema tough-and-fair borbe, težina ovoga je skroz umjetna...i od 10ak valjda bosseva što sam rješio do sad, jedino mi Margit djeluje kao pravi boss...
No dobro, idemo dalje, možda se nešto poboljša...

Zadnje izmijenjeno od: bambi56x. 20.03.2023. u 12:59.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:20   #6669
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova

Završio sam, super je igra. Sad čekam FPS mod za drugi dio. Pitao sam autora kad će biti gotov, kaže da ne zna. Iscrpio ga je rad na prvom modu, pa će uzeti pauzu.
Odigrao sam Warhammer 40,000 Space Marine - Anniversary Edition FPS mod. Super igra. Taman odlične dužine. Kad mi je već pomalo bilo dosta je završila.
Trenutno igram Dark Messiah of Might & Magic sa modovima. Nikad me ta igra nije zanimala, ali kad sam vidio kako izgleda borba i da je Arkane studio radio, odlučio sam je kupiti i taman bio popust na Steamu za 1,24e.
Igra je vrh, guštam totalno. Borba je fenomenalna. Biraš način borbe kao u Dishonoredu uz veći naglasak na fiziku i zamke. Ragdoll fizika je zakon. Priča je linerana, nema biranja dijaloga kao u tipičnim rpg-ovima, što je meni super. Čim vidim da ima puno priče i da moram birati što će moji lik govoriti, peskačem igru jer mi to ubija dinamiku. Jedina mana igre je što je nestabilna uz sve patcheve i fan modove povremeno se ruši, no zato je tu quicksave.
Jel to ovaj mod za space marine https://www.dsogaming.com/mods/first...space-marines/
?

Da dark mesiah je dobar al se randomly rusi, steta kaj nastavak nije dobila nikad
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:39   #6670
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
Jel to ovaj mod za space marine https://www.dsogaming.com/mods/first...space-marines/
?

Da dark mesiah je dobar al se randomly rusi, steta kaj nastavak nije dobila nikad
Da, to je taj FPS mod.
Dark Messiah se ruši, no ne toliko često da bude značajan problem, a i ima quicksave. Taj comabt system u toj igri je nešto posebno. Spoj Dishonoreda i Bulletstorma. Vrh!
Odigrao sam Batman™ Arkham Origins i DLC Cold Cold Heart. Bio sam pod dojmom recenzenata koji su pokopali igru, no ustvari igra je odlična. Najslabija od četvrke, ali ne za mnogo. Definitvno se isplati odigrati.
Kupio sam Dying Light pa mi je to sad u planu. Čini se da je borba slična Dark Messiahu što me priviklo, no otvoreni svijet me žestoko odbija. Nikako da se prisilim je pokrenuti.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 13:24   #6671
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Upravo završio uspješno XCOM:Enemy Within. Odlična igra i odličan kraj.

XCOM2:War of the Chosen.... evo me dolazim!
Sad sam u fazi da me zanimaju "sporije" igre pa uz ovaj navedeni xcom2 igram, tj. pokušavam igrati i učim se svemirsku strategiju Stellaris sa nekoliko DLCova. Igra je dosta kompleksna, tako da sam krenuo probnu igru doslovno da pokušam primjeniti ono što sam pročitao i pregledao Stellaris: kako početi igrati za neznalice
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 20:19   #6672
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Da, to je taj FPS mod.
Dark Messiah se ruši, no ne toliko često da bude značajan problem, a i ima quicksave. Taj comabt system u toj igri je nešto posebno. Spoj Dishonoreda i Bulletstorma. Vrh!
Odigrao sam Batman™ Arkham Origins i DLC Cold Cold Heart. Bio sam pod dojmom recenzenata koji su pokopali igru, no ustvari igra je odlična. Najslabija od četvrke, ali ne za mnogo. Definitvno se isplati odigrati.
Kupio sam Dying Light pa mi je to sad u planu. Čini se da je borba slična Dark Messiahu što me priviklo, no otvoreni svijet me žestoko odbija. Nikako da se prisilim je pokrenuti.
origins je iznenadujuce dobar. mr freeze fight je odlican bio, a i ostatak villana je onak cist ok bio. Mislim da je bio fatigue od arkham igri tad
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2023., 21:18   #6673
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,060
Odigrao sam Tom Clancy's Splinter Cell (2002.), ok mi je. Nastavljam sa drugim dijelom Pandora Tomorrow. Drugi dio je abandonware, ima ga za skinuti na moddb-u.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2023., 15:48   #6674
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 327
Završio THe Quarry na petici, bogme supermasive games zna kaj radi.
Moram sad još jednom proći da ne ostanem bez svih.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2023., 16:45   #6675
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,251
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Završio THe Quarry na petici, bogme supermasive games zna kaj radi.
Moram sad još jednom proći da ne ostanem bez svih.
Dobra ideja i vrhunska realizacija tj produkcija,ali kad dodje do akcije pogubim se u pritiskanju i ostajem bez likova,dok to kod Heavy Rain i Detroit Become Human nije bio slucaj u ovolikoj mjeri,iako je slican nacin gameplaya...kao da je premalo vremena za odabrati pravi izbor u odredjenom momentu
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2023., 08:12   #6676
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 327
Citiraj:
Autor joolka Pregled postova
Dobra ideja i vrhunska realizacija tj produkcija,ali kad dodje do akcije pogubim se u pritiskanju i ostajem bez likova,dok to kod Heavy Rain i Detroit Become Human nije bio slucaj u ovolikoj mjeri,iako je slican nacin gameplaya...kao da je premalo vremena za odabrati pravi izbor u odredjenom momentu
U opcijama možeš si produžiti vrijeme za odluke, i QTE evente.
Sebi sam podigao za jednu razinu i taman mi je bilo.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 06:46   #6677
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,400
TLOU part I sam odigrao kada je izašao PS4 remaster a 2 dio nisam htio zbog negativnih kritika. Pogledao sam neki dan seriju koja je isto odlična i napalio se pa počeo igrati TLOU PII.
Za sada odlično, ide samo u 30FPS na PS4, ali moram priznat da ni ne kužim, meni to izgleda super grafički i čini se sve super glatko iako je samo 30 FPS.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 16:56   #6678
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,251
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
U opcijama možeš si produžiti vrijeme za odluke, i QTE evente.
Sebi sam podigao za jednu razinu i taman mi je bilo.
E ovo nisam znao,thx !
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 04:02   #6679
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,145
Završio Trine 4, simpatičan platformer sa predivnom grafikom, kao i prethodni nastavci.
Riješio i High on Life, dosadnjikav fps sa ponešto interesantnog humora. Glavni adut je glumac iz Ricka i Mortyja.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 20:50   #6680
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,035
Prije par dana zavrsio DS2 s ekspanzijama tako da sam kompletirao Dark Souls trilogiju + Elden...

Iako se najcesce spominje kao najslabiji dio trilogije, od 4 gore spomenute, DS2 mi je najbolji
ansha je online   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 21:39   #6681
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Dredge!
Čudo jedno kako jednostavna,
a zabavna i opuštajuća igra.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2023., 18:30   #6682
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Prije par dana zavrsio DS2 s ekspanzijama tako da sam kompletirao Dark Souls trilogiju + Elden...

Iako se najcesce spominje kao najslabiji dio trilogije, od 4 gore spomenute, DS2 mi je najbolji
A sada je vrijeme da postaneš pravi muškarac i završiš Sekiro .
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2023., 22:05   #6683
Zebran
Premium
Moj komp
 
Zebran's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Bedekovčina
Postovi: 146
https://www.bestoldgames.net/centurion


Igram Centurion: Defender of Rome. Stara, dobra igrica. Završi se za sat, sat i pol ako se ide na osvajanja. Najviše mi se sviđa diplomacija, ali onda igrica duže traje. Ukupno sam ostvario 19 saveza. Neki igrači naveli su da su ostvarili savez sa Cyrenciom i sa Scythiom. Nažalost, nisam to uspio.

__________________
Zebran je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2023., 09:35   #6684
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,035
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
A sada je vrijeme da postaneš pravi muškarac i završiš Sekiro .
Pa u planu mi je al mi setting nije ni blizu privlacan ko medival djir DS serijala...
ansha je online   Reply With Quote
Staro 12.04.2023., 00:41   #6685
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Everspace 2 mozak na pašu i naćeja Returnal

di_su
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2023., 10:16   #6686
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Sve sam druge igre stavio na stranu, jer moje srce je zarobio Stellaris. Kakva igra!
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2023., 13:15   #6687
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor Zebran Pregled postova
https://www.bestoldgames.net/centurion


Igram Centurion: Defender of Rome. Stara, dobra igrica. Završi se za sat, sat i pol ako se ide na osvajanja. Najviše mi se sviđa diplomacija, ali onda igrica duže traje. Ukupno sam ostvario 19 saveza. Neki igrači naveli su da su ostvarili savez sa Cyrenciom i sa Scythiom. Nažalost, nisam to uspio.
To sam igrao prije 30 godina, nakon toga u tom stilu shogun total war, kakve dvije igrice.

Zadnje izmijenjeno od: vladjan1901. 12.04.2023. u 13:21.
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2023., 14:40   #6688
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 315
Završio Elden Ring. Od 150+ bosseva, Placidusax, Malenia, Radhan, Astel, Godfrey/warrior, Mohg (onaj u palači) i Maliketh su mi OK, za spektakl su mi bili cool Rennala i zadnji duo (EB je prelagan boss za kraj), glazba super, gameplay bez torrenta ok, ostatak igre mlak. Ctrl, C i V su baš fino bili korišteni u izradi ovoga. Progression i balans su totalno u banani u ovoj igri. Potrudili su se priču malo više prezentirat nego inače, što je isto OK.



Tjeram se zadnjih par dana igrat Dark Souls remastered, iskreno, pogledao malo videa na youtubu i ne vidim što je točno remasterirano, no dobro. Mislim da će ić delete, nisam trebo "u rikverc" igrat.


Sekiro će izgleda bit slijedeći.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2023., 15:12   #6689
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,400
Igram Tony Hawk 1+2 remake na PS4 i moram priznat da mi nešto gadno ne štima.
Original igre do 4ke sam igrao i igrao, a ovdje mi se čini kao da lik ima betonske noge, jedva se odvaja od poda. Baš mu treba muški podebljat karakteristike kako bi bio iole upotrebljiv.
Pay to win taktika?!
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote
Staro 14.04.2023., 10:08   #6690
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
Everspace 2 mozak na pašu i naćeja Returnal

di_su
Krenuo ovo igrati, skroz mi je ok, ali igra mi ima neke čudne freezeve. Krene akcija i igra se zaledi. Igrao sam Steam demo, tamo je krenulo, nakon jedno 2,5h igre, onda sam skinuo krekanu full verziju, ista stvar. Tako da si mislim da je nešto do mene, možda neka DirectX stvar. Ako netko zna fix, napišite na pp
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na