Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.02.2018., 10:34   #421
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
Windows 10 Home ne prolazi update na verziju 1709 svaki dan downloada isti
update po nekoliko puta restarta dođe do 6% i na kraj poruka windows could not finish updates.
Sve što sam uspio naći na internetu isprobano ali ništa ne pomaže...


Slika
I meni je bilo tako. Na kraju odustao i ostao na trenutnoj verziji. Stopirao sam update preko wushowhide i to je to
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 11:20   #422
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
Windows 10 Home ne prolazi update na verziju 1709 svaki dan downloada isti
update po nekoliko puta restarta dođe do 6% i na kraj poruka windows could not finish updates.
Sve što sam uspio naći na internetu isprobano ali ništa ne pomaže...


Slika
skini Media Creation Tool i "forsiraj" update:
https://www.microsoft.com/hr-hr/soft...load/windows10

problem rijesen
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2018., 11:32   #423
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
skini Media Creation Tool i "forsiraj" update:
https://www.microsoft.com/hr-hr/soft...load/windows10

problem rijesen
probao ne ide sve uredno skine i prođe update ali opet na kraju windows could not finish install updates
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 12:21   #424
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
probao ne ide sve uredno skine i prođe update ali opet na kraju windows could not finish install updates
Imo sam jednom takav slucaj na jednom HP laptopu, koji je orginalno doso sa Win8, nadogradjen na Win10 i nije prolazila nadogradnja (na novije ver Win10)... greska: "windows could not finish install updates" (ali mislim da je bila na hrvatskom )

Nije mi se dalo patit pa sam rijesio to cistom instalacijom Win10 mislim da je problem bio u HP recovery particijama, ali kazem nije mi se dalo kemijat pa sam fino napravio backup i clean install.

Od nekih savjeta bi sam reko da pobrises sve iz "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" i odvrtis Disk Cleanup sa admin ovlastima... no predpostavljam da si to vec napravio.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 11:36   #425
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
Imo sam jednom takav slucaj na jednom HP laptopu, koji je orginalno doso sa Win8, nadogradjen na Win10 i nije prolazila nadogradnja (na novije ver Win10)... greska: "windows could not finish install updates" (ali mislim da je bila na hrvatskom )

Nije mi se dalo patit pa sam rijesio to cistom instalacijom Win10 mislim da je problem bio u HP recovery particijama, ali kazem nije mi se dalo kemijat pa sam fino napravio backup i clean install.

Od nekih savjeta bi sam reko da pobrises sve iz "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" i odvrtis Disk Cleanup sa admin ovlastima... no predpostavljam da si to vec napravio.

probao upravo sad dođe do 2% restart i opet isto

"windows could not finish install updates"
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 11:46   #426
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,450
koliko vremena gubiš na to, jednostavnije ti je skinuti novu verziju Windows 10 na stick i piknuti instalaciju od "nule". Ili napravi Refresh pc
Alister je online   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 13:07   #427
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Alister Pregled postova
koliko vremena gubiš na to, jednostavnije ti je skinuti novu verziju Windows 10 na stick i piknuti instalaciju od "nule". Ili napravi Refresh pc
problem je što je laptop poslovni, a ne bih želio izgubiti neke programe i podatke koji mi trebaju za posao...

ali svejedno hvala na pomoći valjda ću iznaći neko rješenje.
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 15:57   #428
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Ekipa molim vas za pomoć. Win 10 Enterprise je na kompu, verzija 1709 i dešava se u nekoliko igara da kad ih igram uslijed igranja me iz vedra neba izbaci na desktop.
Igra ostaje upaljena na taskbaru i mogu se vratiti u nju i nastavit ali me to strašno iritira. Svašta sam izguglao i isprobao dosad od ponušenih Internet rješenja i ništa ne fukncionira mamicu mu i winse. Windowsi su stavljeni friški prije tjedan - dva i virusa nemam. Šta može biti uzrok i kako da to rješim? Molim pomoć!
Hvala

Zadnje izmijenjeno od: Igi385. 03.03.2018. u 16:12.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 16:21   #429
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Dal igraš u full screen modu ili u borderless?

Nemora biti uopće da je do win, imaš uredne drivere za grafu? Ne pregrijava ti se grafa/komp?
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 16:40   #430
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal igraš u full screen modu ili u borderless?

Nemora biti uopće da je do win, imaš uredne drivere za grafu? Ne pregrijava ti se grafa/komp?
Igram u fullscreenu, driveri stavljeni oni zadnji recomended i to na način da sam prethodno sa Ddu počistio stare. Temperature grafe i proca skroz ok.
Inače na tim sam windowsima i prije reinstalacije imao isti problem. Fakat ne znam kaj da radim više.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2018., 17:08   #431
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
Meni se to dešava dok igram Age of Empires II ...ali dobijem prozor od Malwerbyte o novom ažuriranju...samo to ugasim pa nastavim ... pošto je ofline znam i ugasit Malwerbyte
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 17:18   #432
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
Meni se to dešava dok igram Age of Empires II ...ali dobijem prozor od Malwerbyte o novom ažuriranju...samo to ugasim pa nastavim ... pošto je ofline znam i ugasit Malwerbyte
Hm ja ne dobijem nikakvu obavijest ali sam primijetio da se na sekundu dvije u kursoru miša vidi onaj plavi krug koji se vrti, kao da se tada nešto desi, da radi konp nekaj ali ne mogu nikako doć do tog uzroka. To sranje mi se pojavljuje i u F1 2017 i u Nba2K17, bilo je i u Pesu 2013. Skenirao sam sa Esetom Nod32 i Malwarebytesom i nisu našli ništa. Windows defender je našao nešto, neki .....KMS (nisam zapamtio) i počistio je to ali opet ista stvar - minimize igrica na desktop
Lud sam više zbog toga.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 17:37   #433
dani77
Premium
Moj komp
 
dani77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Val
Postovi: 304
Instaliran Team Viewer i automatski se diže sa windowsima?
__________________
"You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? Nothing!"
dani77 je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 18:05   #434
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor dani77 Pregled postova
Instaliran Team Viewer i automatski se diže sa windowsima?
Koliko vidim nemam Team Viewer...
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 19:31   #435
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,389
Za probu, prije pokretanja igre u notification baru uključi quiet hours, možda te izbaci neka notifikacija, a u Windows 10 ih ima za svaku sitnicu.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 19:51   #436
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Za probu, prije pokretanja igre u notification baru uključi quiet hours, možda te izbaci neka notifikacija, a u Windows 10 ih ima za svaku sitnicu.
Kolega, pokušao sam i to ali opet je isto bilo...
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 04:15   #437
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Da li je moguce pomaknuti hibernation hiberfill.sys na neki drugi disk? Googlam ali bezuspjesno.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 09:14   #438
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Nije reply nikome osim cisto rijec-dvije o W10.

Cudna biljka koja dok radi - radi kako treba. Odaziv super, postavke nakon malo navikavanja dodu na logiku i nativnost, no.....

Veliki ali. Kada krene srati - onda sere do kraja . Na poslu imam zahvalnog HP-a kojemu sam instalirao legalni W10 PRO 64bitni, sve updateano, i sve radilo kako treba do nekog updatea.

Nakon njega - shit. Ali ono, start menu jest dolje, klikas po bilo cemu dolje - ne dogada se nista. Uspio sam ga osposobiti na nekih 90%, prosljakalo nakon par micanja i instaliranja nanovo iz CMD-a kojekakvih cuda sto sam nasao po netu, no i dalje svako malo je samo stao sa odazivom, pa dode k sebi i radi, unutar istog paljenja.

Rekoh - adio. Instalirao nazad W7 PRO, eno ga radi kako treba, jest malo sporije po pitanju eksplozivnosti, no barem imam sve postavke pod kontrolom i zasada nekih 10 dana mir Bozji.

Nije los W10. Dapace, dobar je dok radi. Ali isto tako, ne upalis PC tjedan-dva, toliko rostanja po HDD-u, toliko rama popapa, ne zanima me sto radi, ali nebi tako trebao raditi jer mu treba uz 3470 i 8GB rama ono, barem pol sata da se stabilizira.

Hvala, ali ne hvala. Na laptopu mi radi kako treba, no dokle - ne znam.
Nice OS, but only nice.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 09:49   #439
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Zbog individualnih problema ne treba generalizirati i osuđivati cijeli os valja li ili ne. Osobno mi i komp i laptop super rade i bez tih problema s tim da se dogodi da laptop ne palim po dva-tri tjedna i uopće nema problema kakve si naveo što se tiče usporavanja i slično...
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 10:23   #440
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Koristim ga na poslu, koristim ga doma, instaliram svima... i tako već više od dvije godine.
Niti jedan sličan problem nisam ubilježio kao Burko gore.

Ok, njemu to bude tako zbog tko zna čega, no eto, s moje strane, hvale vrijedan nasljednik W7 za daily driver.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 11:56   #441
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
Ja isto same pohvale na win10
Ali sad jedan novi komp
Ima cudan problem
Net bios i nas
Ne vidim ga u mrezi nakon x vremena
Dakle
Kad je prvi put nestao.. posumljao na win updejt
Reinstall... evo ga
Nas-a vidim
Updejtam... nas je i dalje tu
Prođe 2-3 tj
Nas-a nema
Ping ide na tu adresu
Kompove i foldere vidi koji su u sheru
Ali nas-a ne vidi
U istoj mrezi imam jos jedan pc i laptop
Isti windowsi, updejti do zadnje
Oni nas i dalje vide... zyxell nsa320
I sad budi pametan
Nit po ipu do njega nit po netbios imenu
Http pristup radi, ftp radi
Ping ip-a radi
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 14:48   #442
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,389
Daj piši kako spada, nisi na Viberu nego na forumu. Svaki post koji napišeš je užas za čitati.

Problemi koje imaš se povlače kroz nekoliko generacija Windowsa i problem je uglavnom do firewalla. Osobno nikad nisam koristio network discovery nego svemu pristupam preko imena ili IP adrese i sve radi dugi niz godina bez problema. Firewall sam ručno složio po svojim potrebama jer ne volim da Windowsi sami čačkaju i dodaju/mijenjaju ruleove kako koji program/servis hoće.

Kod mene full restart na laptopu traje manje od minute, ne znam što Burku pati, možda jednostavno instalacija nije dobro sjela.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 15:03   #443
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
Kume, do tapatalka je to .. a ne vibera

Ako ti smeta, nit ne treba odgovarat
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 15:28   #444
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,389
Isto kao da si rekao da ne znaš pisati jer si promijenio olovku, gluposti pričaš. Vjerujem da nisam jedini kome smeta. Daješ dobar primjer mlađoj generaciji koja je ionako sve nepismenija.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 15:33   #445
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
Otvori novi topik
Pravopis i slicne pi*darije
Pa tamo nastavimo dalje, a ovdje ostavimo probleme od windowsa 10
Caka kod mene je da su sva 3 racunala default out of box, i 2 rade najnormalnije, a ovaj treci popizdi
Na nas ne mogu nit preko ip-a i njegovov lokalnog lan sheringa

Eto, pisao sam sve u komadu, bas budem kasnije pogledao kako to izgleda na forumu preko kompa kasnije.
Jedino, ako je problem i pravopis i mala velika slova?
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2018., 23:26   #446
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,540
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Da li je moguce pomaknuti hibernation hiberfill.sys na neki drugi disk? Googlam ali bezuspjesno.
Nije.

https://technet.microsoft.com/en-us/...fidential.aspx
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 01:00   #447
Omar_Tokic
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 149
Zamolio bi za pomoć. Uzeo sam laptop Lenovo Yoga 520 s predinstaliranim Windows 10 (koji su vezani uz Bios) i sad bi htio napravit format diska i promijenit veličine C i D diska, ali nikako ne mogu dokučit kako da to napravim

Zna netko?
Omar_Tokic je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 01:34   #448
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
mislim da treba maknut boot s uefi na legacy i maknuti secure boot ako ima. imao sam jedan lenovo s tim problemom i nakon skoro 2 sata sam nekom magijom maknuo uefi i bootao u usb stick.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 12:05   #449
Omar_Tokic
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 149
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
mislim da treba maknut boot s uefi na legacy i maknuti secure boot ako ima. imao sam jedan lenovo s tim problemom i nakon skoro 2 sata sam nekom magijom maknuo uefi i bootao u usb stick.
I otkud bootam onda? Skinem desetku s Microsoftove stranice i bootam s USB-a, a on će sam očitat registracijski kod?
Omar_Tokic je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2018., 16:31   #450
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
trebao bi ako napraviš uefi instalacijski usb. ako napraviš legacy onda mislim da ni neće dat bootanje s usba.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na