Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2011., 11:53   #1
Dodi_napalm
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Novi marof
Postovi: 3
3gs i spajanje a auto radiom

Trebam pomoć,
naime htel sam spojiti Iphone 3gs sa auto radiom.
Kupio sam kabel (http://www1.dealextreme.com/producti...ku_34654_1.jpg) i punjač za auto upljaač, sve dobro spojio i sad nastaju problemi.
Glazba koju sviram na telefonu bez problema se reproducira na auto audio sustavu dok razgovor (dolazni, odlazni poziv) se čuje samo na telefonu, zvuk ne izlazi van na kabel spojen sa auto radiom.
Ima ko kakvih iskustva s tim i kak to riješiti?

Znam da ako spojim direkt radio sa utorom za slušalice na telefonu da bude radilo, ali je to dosta nepraktično jer mi onda iz telefona idu žice i s gornje i s donje strane aparata, a ovak je sve u jednom kablu kojeg lako maskiram.
Možda postoji neki car mod ili neki software s kojim i razgovore mogu pustit van kroz taj kabel a ne samo muziku??

HELP?
Dodi_napalm je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 00:46   #2
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
sta nebi trebao ovaj muski audio prikljucak ici u utor za slusalice i tako rijesit sve muke sa zvukom?
Tj. ono sto bi inace islo u sluske dakle i mjuza i razgovori ide u radio ito preko istog kabela
ovaj dio za napajanje lako "zakopas" negdje u auto da ti samo vrh viri van i usput ti koristi kao cradle za mob
Chuby je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2011., 08:15   #3
Dodi_napalm
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Novi marof
Postovi: 3
kak sam napisal gore:
"Znam da ako spojim direkt radio sa utorom za slušalice na telefonu da bude radilo, ali je to dosta nepraktično jer mi onda iz telefona idu žice i s gornje i s donje strane aparata, a ovak je sve u jednom kablu kojeg lako maskiram."


Za sve koji se sretnu sa ovim problemom - rješenja nema.
Iphone ima 2 audio streama "phone" i "ostalo", i kroz dock port ide samo "ostalo" audio stream te je nemoguće dobiti i "phone" stream kroz dock port.
Glupa Apple zaštita - zbog ovakvih stvari (slično je i TV out riješen, samo video prolazi dok surfanje i aplikacije ne prolaze) sve više i više gledam u smjeru HTC-a.
Dodi_napalm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na