Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2011., 19:41   #1
mydante
Banned
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: solin
Postovi: 60
"Sony ericsson X8" pomoć, ne ide mi pa ne ide ?

Danas sam kupila odličan mobitel "Sony ericsson xperia X8" i dosta toga sam kužnila i napravila ali neke stvari su me izludile te bi molila pomoć.
Uspjela sam se spojiti na internet pomoću Wi-Fi Wlan-a.
Spojila sam mobitel sa compom pomoću Usb kabela i vidim, na compu u WinExploreru se pojavio novi drive (Phone Card G veličine 1,83 GB u kojem vidim ima raznih foldera (Alarms, Albumthumbs, AndroidAudio, Dcim, Default-apability.xml, Image,Lost.dir, Media, Music,Notifications, Others, Pccompanion, Playnow, Ringtones, Video,).
Međutim ne vidim nigdje foldere muzika, video, slike a koji se nalaze u mobitelu.
Za probu sam preko compa napravila novi folder (na G:) i u njega smjestila nekoliko slika sa compa i nekoliko MP3-ca.
I sad na mobitelu nikako da pronađem taj folder sa sadržajem.
Može li ko da pomogne
mydante je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2011., 21:44   #2
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor mydante Pregled postova
Danas sam kupila odličan mobitel "Sony ericsson xperia X8" i dosta toga sam kužnila i napravila ali neke stvari su me izludile te bi molila pomoć.
Uspjela sam se spojiti na internet pomoću Wi-Fi Wlan-a.
Spojila sam mobitel sa compom pomoću Usb kabela i vidim, na compu u WinExploreru se pojavio novi drive (Phone Card G veličine 1,83 GB u kojem vidim ima raznih foldera (Alarms, Albumthumbs, AndroidAudio, Dcim, Default-apability.xml, Image,Lost.dir, Media, Music,Notifications, Others, Pccompanion, Playnow, Ringtones, Video,).
Međutim ne vidim nigdje foldere muzika, video, slike a koji se nalaze u mobitelu.
Za probu sam preko compa napravila novi folder (na G:) i u njega smjestila nekoliko slika sa compa i nekoliko MP3-ca.
I sad na mobitelu nikako da pronađem taj folder sa sadržajem.
Može li ko da pomogne
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na