Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2012., 17:23   #421
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Danas sam napokon detektirao zbog cega se mob nece spojiti na internet.
Stvar je u staroj sim kartici, jednostavno se ne spaja na data promet. Zanimljivo.
Ne treba cak ni rucno postavljati APNove, radi sve od prve - s drugom sim karticom. Samo sam se nagnjavio bezveze otkrivajuci toplu vodu.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2012., 11:51   #422
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo pridružujem se vlasnicima s jednim Prestigio 4300


Zna li netko gdje kupiti masku i zaštitu za ekran ima li što origigi ili se mora improvizirati.

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 06.12.2012. u 14:22.
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.12.2012., 15:54   #423
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Evo pridružujem se vlasnicima s jednim Prestigio 4300


Zna li netko gdje kupiti masku i zaštitu za ekran ima li što origigi ili se mora improvizirati.
Od sutra mislim krece prodaja nove ture PAP4300 koji u sebi vec ukljucuju futrolu. Slicice futrola sam vec negdje nalinkao i za bijelu i za crnu varijantu.
Rumorsi kazu da ce kupci PAP4300 mobitela koji futrolu nisu dobili u paketu, dobiti futrole besplatno u slucaju da su uredjaji kupljeni u ducanu, a ne recimo preko njuskala.

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 06.12.2012. u 15:59.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2012., 16:30   #424
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Od sutra mislim krece prodaja nove ture PAP4300 koji u sebi vec ukljucuju futrolu. Slicice futrola sam vec negdje nalinkao i za bijelu i za crnu varijantu.
Rumorsi kazu da ce kupci PAP4300 mobitela koji futrolu nisu dobili u paketu, dobiti futrole besplatno u slucaju da su uredjaji kupljeni u ducanu, a ne recimo preko njuskala.
A za PAP 4040,jel isto vrijedi?
zlajavk je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2012., 16:40   #425
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Mob je kupljen u trgovini ADM u ZG probao sam tražiti po netu(eBay,Dealextream i sl. str.) ali ništa baš za Prestigio modele e sad neznam ima li neka alternativa, nebi htjeo izgrebati mob odmah u startu, ali idem pogledati po temi premda sam ju već pregledao pa mi oćito promaklo...
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2012., 16:42   #426
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Mob je kupljen u trgovini ADM u ZG probao sam tražiti po netu(eBay,Dealextream i sl. str.) ali ništa baš za Prestigio modele e sad neznam ima li neka alternativa, nebi htjeo izgrebati mob odmah u startu, ali idem pogledati po temi premda sam ju već pregledao pa mi oćito promaklo...
ma lahko za temu, moras na fejsic i lajkati i tako...
Tamo pak kaze:
"Prestigio Hrvatska @Ante - vodimo računa o prvim kupcima te ćemo riješiti oblekicu vrlo brzo i potpuno besplatno. Čekamo finalne informacije pa ćemo se javiti po tom pitanju s detaljima"
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2012., 18:17   #427
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
jbg. kad nemam fejs ni twit to uopće nekoristim probat ću sutra nazvati ADM da vidim gdje je kvaka ako je ima i kad će otvoriti vrata

Svakako hvala na obavjesti.


Edit: evo nadogradio sa 1.006 na 1.009

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 06.12.2012. u 19:58.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2012., 21:39   #428
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor zlajavk Pregled postova
A za PAP 4040,jel isto vrijedi?
Brijem da da s naglaskom da je sve ovo sto pricam NESLUZBENO i glasina.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2012., 09:37   #429
Nikopa
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
zaštita ekrana

Zaštitne folije:

Ove jefitinije ( 6 komada ) sam kupovao za Huawei Sonic i dobre su obzirom na cijenu i količinu.

Za ove skuplje ne znam jer mi je previše dati za jednu foliju.

N
Nikopa je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2012., 19:01   #430
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24

Za one koji imaju rootan telefon,jel onda dopušta opciju "disable" stock dialera,tvorničkog.Kod mene je sada zatamnjena ta opcija
zlajavk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2012., 21:14   #431
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
U kojem slotu mora biti SIM kartica jer koristim samo jednu(stavio sam u onaj pokraj SD kartice) za sada i kako da pojaćam zvuk zvonjave i ima li takva opcija jer kad odem na audio profil nema ništa od takvih opcija i kako da postavim za zvuk zvonjenja nekuglazbu umjesto predefiniranih zvukova na mobu.Ima dosta nepoznanica s obzirom na prijašnji Desire.


Hvala.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2012., 21:27   #432
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
U kojem slotu mora biti SIM kartica jer koristim samo jednu(stavio sam u onaj pokraj SD kartice) za sada i kako da pojaćam zvuk zvonjave i ima li takva opcija jer kad odem na audio profil nema ništa od takvih opcija i kako da postavim za zvuk zvonjenja nekuglazbu umjesto predefiniranih zvukova na mobu.Ima dosta nepoznanica s obzirom na prijašnji Desire.


Hvala.
Svejedno u kojem slotu.
Zvuk hendlas sa Settings > Audio profiles > General ili bilo koji drugi profil... tapnes bas na naziv profila i otvori ti se dosta opcija. Ono, skoro pa cisti ICS tak da... mozda zaguglat kako koristiti ICS...
Zvukovolje mozda najbolje mijenjat na nacin da odes u player, fino izaberes flac, mp3, ogg ili sto vec trosis i onda imas opciju "Set as ringtone" tako nekako.
alcem je offline   Reply With Quote