Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.11.2010., 20:59   #1
Mistok
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
HP serije Pavilion vs ProBook?

Pitanje je: Koja se serija pokazala isplativijom, kvalitetnijom u izradi, te kako se ponašaju baterije u laptopima s i3 pocesorima.

Ono gdje bi mi to trebalo je u odluci oko:

13.3''
ProoBook 5320m
Pavilion dv3 4010em

ili umjesto njih
ThinkPad Edge 14

15.6''
ProBook 4520s
dv6 3030em

i ako ima jos kakvih prijedloga.

Od laptopa trazim da je kvalitetno napravljen( da nista ne skripi i da nije od jeftine plastike koja se izlize za pol godine rada) i da baterija traje barem 3 sata u normalnom radu ( net, office video i tak to).

Cijena max 7500 kn

Hvala ljudima dobrog srca
Mistok je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 21:08   #2
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
5320m je izuzetno kvalitetan, bez problema stoji rame uz rame s navedenim Edgom, no njegova jedina očita mana jest integirana grafička kartica.

Kod DV3 i DV6 je "problem" što kod nas nažalost ne dolaze i u aluminijskim oblicima, kao što ih ima vani, ali isto solidan odabir. Pregrijavanje im nije nepoznanica.

HP 4520s - odličan prijenosnik, od kvalitete izrade do baterije (za prijenosnika ovakvog kalibra), a jedino što mi kod njega nije leglo jest touchpad. Zna isfrustrirati.

Osobno bih bez nekog posebnog razmišljanja išao na Edge 14 kojeg si i sam predložio.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2010., 02:52   #3
Rebas
kramer
 
Rebas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Vidim da ni jedan od izabranih nema 2 godine garancije, pa predlažem da OBAVEZNO nadoplatiš za garanciju ili pogledaš neki drugi model koji u startu ima dvije godine jamstva, jer 1 god. je smiješno za laptop od par tisuća kn
Rebas je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 11:18   #4
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
frend ima edge i laptop je stvarno kvalitetno napravljen, nis se ne piga, cvrsta plastika, dobra tipkovnica.. za druge ne znam. jedino sto meni nikako ne pase je ta lenovo kombinacija trackpada i one tocke.
ovaj pavillion super izgleda, al treba vidjet da nema problema sa fleksanjem tipkovnice posto mi izgleda isto ko HP Envy 14, a na njemu se jako piga. i da definitivno bi ti preporucio 13-14", vise od toga je davez za nosit i nepotrebno za to sto si naveo. ako ti bas treba veci ekran zbog neceg (a to nesto onda sigurno nece bit dok nisi doma) onda ga lako spojis na monitor/tv.
Shockre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na