Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2015., 13:14   #8431
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Nemoj zajebavat? Lolcina, opet su ga uvalili igracima i to posteno.
Stvarno...doduse nakon vizualnog nerfa wizza, vise ce nicem nemogu nacudit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 13:37   #8432
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Odigrao sam nekih sat vremena....
Iskreno te bracere nisam niti vidio dok vi niste napisali
Svida mi se patch , a najvise :
- povećanje stasha za shardove
- semi auto-pick materijala

Prvih 500 shardova potrosenih u 2.2 se odmah isplatilo , dobio sam ancient chest armor od novog seta za Barbara kasnije cu malo vise sjesti i zaigrat....
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 14:34   #8433
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Stvar je da su ti braceri bili core IK i WoTW seta, bez njih ce svi sad igrat 2 ili 4 set bonus IK-a, i full set raekor sa wile wardsima i opet charge barb samo ce sad imat non stop aktivnu COTA.

Nije problem to sto su oni maknuli bracere, samo su ih trebali maknu za vrijeme PTRa da ljudi mogu vidjet sta ce se radit, drugo, barb je sad popusio taj extra item "zbog" kojeg se igra sezona, svi su dobili nesto brand new a barbu maknuli bracere bez zamjene.

Streameri su popizdili najvise zbog Keystone of trials sistema, puna im je kapa, ne znam koliko ali nekolicinia je zbrisala sve likove, sav gear dok to ne fixaju.

Sve u svemu kad su pustili PTR 2.2.0 ja sam mislio da si je blizzard stvarno dao truda oko Diabla 3 ali nista od toga i dalje je to isto sranje kao i kad je ROS izasao.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 17:35   #8434
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Summon Zombie Dogs
Skill Rune - Final Gift
Has been removed
Replaced with Chilled to the Bone
Enemies hit or hit by Zombie Dogs are Chilled for 3 seconds and take 15% increased damage from all source
Bye Bye 0-dog

Homunculus
Time to summon a Zombie Dog to your side reduced from 4-6 seconds to 2 seconds
Now rolls with +20-25% Sacrifice damage as a fifth primary affix
Ha ha ha ha ha pa ovo je totalna sprdačina
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 08.04.2015. u 17:42.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2015., 21:13   #8435
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Zanimljivi novi kompleti!
Posebno novi light demon hunter. Em radi bez žetona, em je jači nego stari M6!
Završili smo danas 57 u grupi od 4, a 58 nismo imali sreće sa bosom i mapom, pa smo pali. I to samo jedan novi light dh, drugi je bio stari M6...
2 DH sa novim setom, crus i wd (ako su igrači dobri), mogu bez problema završiti 60-62, za više od toga ipak se moraju poklopiti i vrlo dobra mapa i boss.
CRC klan je završio 67 danas, potukli su sve rekorde 0doga.
I trialsi su olakšani, donekle. EP palm, wd, crus i light DH, nekoliko 57-59 bez problema, i jedan 61.
Sad se i nakon rifta koji nije završio u roku pojavi slika sa igračima, podacima o griftu i vremenu završavanja.

Šta se tiče barbara, 3 sa friends liste su završili solo 52, a prije je im je bio max 47 - 48...

Ne mogu poslati slike sada, valjda ću uspjeti kasnije...

Edit - Uspješno završena 58, sa 2 nova light demon huntera, SMK WD i crus sa Law of Valor!
A i 59 zamalo...

http://www.pohrani.com/f/7/y6/4w02rD2D/58-1.jpg

http://www.pohrani.com/f/2R/De/1Gvold7l/58-2.jpg

http://www.pohrani.com/f/3l/pZ/30BEBihk/59-1.jpg

Zadnje izmijenjeno od: Kratkius. 11.04.2015. u 19:58. Razlog: Dodane slikice
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2015., 11:15   #8436
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Ovo postaje (skoro) prelagano


Pala je i 60-ica

A 61 fail za 45 sekunda

http://imgur.com/X2venOm,0363Ba2,2Tf6Poo,PxJ86Cl

http://imgur.com/X2venOm,0363Ba2,2Tf6Poo,PxJ86Cl#1

http://imgur.com/X2venOm,0363Ba2,2Tf6Poo,PxJ86Cl#2

http://imgur.com/X2venOm,0363Ba2,2Tf6Poo,PxJ86Cl#3

57 sa trojicom, 53 sa 2 igrača, te slike stižu kasnije. A možda i prvo još bolji rezultat, pa onda slike...

Definitivno je sve jaaaaako olakšano

Ali neka je!

Nadam se da ću uspjeti odraditi u roku 64 sa 4, i bar 60 sa 3 igrača. Za 2 igrača ne znam čemu bih se nadao.
Malo kasnije počinjem i soliranje, nadam se wizu i barbaru sa 50+, za ostale ćemo vidjeti...
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2015., 08:38   #8437
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Eto i ja krenio sezonu na "kupljenom" acc, igram pomalo, s Crusaderom, i imam cudan problem, jucer mi je skinulo neki patch od cca 60MB i otada mi malo pa cesto samo diskonekt u igri napravi, samo me iskljuci iz igre i vrati u glavni meni, kliknem na Start i on opet udje u igru.

Nije da bas puno igram, onako, pomalo, sat-dva na dan, ne vise. Ali iritira, narocito kad cistim Riftove, dodjem pred kraj a igra me diskonekta s servera.

Ima li tko slican prolem?
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2015., 09:19   #8438
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
To je bio hotfix za Blood shard goblin exploit. Shema je bila da npr, party od 4 igra bounty, ako netko nadje blood goblina, ne napada ga dok 3 lika ne udju u najveci grift sta mogu otvorit, npr 40-45-sta god imaju, onda se applaya neki mnozitelj i kad ovaj lik sta je ostao vani zatuce goblina, on dobija normalni drop dok ova 3 u Griftu dobiju nekoliko tisuca shardova. Tako je ekipa farmala opremu u roku hitno.

Onda krece serija novog blizz sranja, nasli exploit, nasli exploitere, streameri uzivo pokazivali kako exploitat i exploitali od jutra do sutra.
Exploiteri banani, streameri netaknuti....zanimljivo zar ne?
Jel se tko sjeca kad su Kongor i ekipa nalazili po 20 legova na sat u vanili igrajuc T1-2, a mi bi igrali po 8h+ na dan i proslo bi 3 dana da ne padne leg. I sad reci da streameri nemaju neki povlasteni status.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2015., 09:46   #8439
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
jožica, meni zadnja 2 dana igra laga, DC par puta unutar sat vremena, izgleda da je "normalno"

Zašto uopće banat nekoga u igri ako se igra na način koji je moguć u igri? Iako nije u nekakvom skladu s pravilima, svejedno je tu. Da sam exploit sam otkrio slučajno i bez namjere, bi li me banali onda?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2015., 10:09   #8440
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
@Destro, opalili su neki limit na kolikoje shardova bilo "slucajno" a koliko super exploitanje.

Sta se tice game performansi, igram 1 minutu pa sve stoji 1-2 sec, nebitno jesam solo il Grift sa 4 igraca. Opet su nesto usrali.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2015., 20:05   #8441
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Je, nesto zesce su zbugali opet, na momente sve zasteka do neigrivosti, a igram solo iskljucivo, probao 2 sata u komadu, par puta poginuo jer ja klikam a lik na ekranu tko zna gdje se nalazi. A taman sam se ponadao zadnjih par dana da sve radi kako spada. To je izgleda navlakusa bila.

I bio sam na quee listi veceras kad sam ulazio u igru 5mimuta .. ono mislim...
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2015., 20:10   #8442
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
A vikend je pa ekipa navali.
Osim pokusaja vecih griftova, igra opet nema ama bas nista novo...a i ovo ce dosadit prije nego kasnije.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2015., 18:32   #8443
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma meni je bas zabavno danas u sezoni, slazem si samo od Legendarnih itema Crusadera, evo upravo maloprije GR 25 zavrsio a odmah nakon toga i Torment VI. Pao mi i Maximus i The Furnace ali nemam gem za socket zasada, pa su na cekanju.




Jos ce se to dati pojacati, ali sam zadovoljan i ovime zasada, glavno da se zabavljam



A sto se vecer vise blizi to mi ping skace... u debelom crvenom zadnjih pol sata...



edit:

Evo za nevjerovati, cim vecer dodje igra steka, quee cist normalno za vidjeti nakon 18.00 vec trecu vecer, cak i unutar same igre mi se sve usporu da me diskonekta, kad se idem logirati udjem u meni pa moram cekati, iako pise 1min do 2min obicno cekam i desetak minuta da udje u igru...
oni i njihovi serveri... ili je to samo meni... ? napominjem da po danu sve normalno, manje vise, ali cim vecer dodje igrati je nemoguce...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 21.04.2015. u 23:16.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2015., 23:33   #8444
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
ima neka stranica gdje bih mogao pogledat skilove i opreme drugih igrača, ono s statsima gearom itd ? zaboravio sam kako se zove ona jedna na kojoj sam bio, ali znam da ih ima. d3 up ili tako nešto.

De5tr0yer hvala.

Zadnje izmijenjeno od: KorisNick. 23.04.2015. u 20:30.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2015., 08:21   #8445
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
diabloprogress.com
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2015., 08:41   #8446
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Dignem sinoc onaj gem za oruzje sto dize exp. na 1750 po killu na lvl 25, sto da kazem, u dva sata igranja s wizardom dosao do lvl 67, ono mislim, od lvl 25 do 50 u par minuta takoreci dosao. I jos sam u medjuvremenu zujao okolo...

I sad da mi netko kaze da je tesko levelirati lika do lvl 70...
__________________