Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2020., 15:02   #3091
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
e sad, postoji li ikakva šansa da izvuku 1080ti identičnu novu



Iskreno da mi daju moju novu ne treba mi bolja za 2k
Mogu sad izvlačit šta hoće prešli su sve granice i rokove i imam toliko osnova za tužbu, prijavu državnog inspektorata.
Jedina opcija je vračanje para i ništa drugo provjereno sa odvjetnikom i udrugom za zaštitu potošaća. Dao sam im rok 7 dana za to to je uvijet da stanem na tome ako u 7 dana ne vrate novce ide tužba već sve spremno i prijava inspektoratu bez obzira šta če novce po zakonu morat isplatit u 15 dana.


Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Koliki je iznos na racunu uopce za 1080ti? One su se prodavale pri izlasku po otprilike 4k kn? Mozda vise, ne sjecam se tocno, ako je stvarno u pitanju vise VRAMA ( 8 vs 11 ), onda trazi i dalje model sa istom kolicinom memorije ili povrat novaca. Ali dobiti novu 2080 super umjesto 1080ti sa friskim jamstvom je super deal ako je bolji model posto si imao strixicu.


Nešto malo manje od 8000 kn. Kupljena je na početku. I na izlasku su bile 12000 kuna.
Niej više stvar šta je bolje. 4 mjeseca prave debila od mene, manipuliraju, lažu prave debila od mene. Sad je došao red na mene...

Zadnje izmijenjeno od: Proudcroat. 15.09.2020. u 07:13.
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 15:16   #3092
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Onda uzmi novac i čekaj seriju 3000. Mislim da ti je to najbolja varijanta.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 15:28   #3093
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor Proudcroat Pregled postova
Niej više stvar šta je bolje. 4 mjeseca prave debila od mene, manipuliraju, lažu prave debila od mene. Sad je došao red na mene...
Nakon ovog samo lovu.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 15.09.2020., 07:13   #3094
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Nakon ovog samo lovu.

Da više nije stvar ni para ni ničega nego principa. Uopće ne želim novu grafičku kod njih ne želim imat veze sa njima


Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Onda uzmi novac i čekaj seriju 3000. Mislim da ti je to najbolja varijanta.

Pa tako ću i napravit kad sam već ćeka do sad.
Jučer smo mi ponudii Asus 2080 ti turbo i da doplatim 500 kn ja ih pitam koji dio da neću doplatu nisu razumili. Iza toga sam im napisa službeno zahtjev za povrat sredstava.
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2020., 07:33   #3095
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Fight the good fight!

Praćenje ove teme je uzbudljivo. :-D
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 14:57   #3096
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Poz ekipa. Bitka je danas završena nako duge i teške borbe
Da sad ne idem u detalje probali su napravit ono šta su neki članovi spomenuli a i šta sam ja prijateljima govorija, dobio sam sljedeći mail jučer:
"Poštovani,
čekali smo dogovor uvoznika za cijelu situaciju, znači mogu Vam ponuditi pošte sa 11gb treba biti sljedeću grafičku:
Gigabyte GTX1080Ti Aorus X 11GB, GV-N108TAORUS X-11GD to možemo imati kroz 2 dana, sljedeća je opcija da sljedeći tjedan dolaze modeli kartica koju ste vi reklamirali:
ASUS GTX1080Ti STRIX-GTX1080TI-O11G
te će ona biti isporučena.
Srdačan pozdrav"


na to su dobili moj odgovor i onda kasnije odgovor koji sam vezao za moj zahtjev za povrat novca. Uglavnom osporio sam zakonski sve njihove radnje.

Jutros sam dobio mail od njih i da im ispunim njihov zahtjev za povrat sredstava.
Sve riješeno novci sjeli na račun a rat je završio

https://ibb.co/dPmNt92



Ps. Ukoliko kome bude trebala pomoć u sličnim situacijama slobodno mi se obratite
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 15:04   #3097
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
K.O. u 12. rundi
Overclock je online   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 15:19   #3098
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Mozes mi samo objasniti na koji nacin si mogao odbiti 1080ti? Taj dio mi nikako nije jasan.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je online   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 15:32   #3099
Doc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Folirali su da im dolazi, kaj misliš da mogu to i dalje dobaviti. Da mogu nebi niti nudili 2080Ti
Doc je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 15:40   #3100
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,357
3080 kad zasija u kucistu
axo je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 15:41   #3101
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Mislim, rekli su da mu mogu za 2 dana isporuciti gigabyte model a sljedeci tjedan njegov model strixice. Naravno da niti meni nije pretjerano jasno kako mogu doci do tih kartica osim da nisu reparirane ili kupljene na njuskalu sta garant se nebi usudili raditi. Moje je pitanje i dalje na koji nacin on moze odbiti da mu se dade ista kartica koju je reklamirao?
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je online   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 15:50   #3102
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
upravo to, šta bi se desilo da je rekao može gtx1080ti koju su ponudili, a oni opet krenu kakat nakon par dana (ako već foliraju)?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 15:53   #3103
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Mislim, rekli su da mu mogu za 2 dana isporuciti gigabyte model a sljedeci tjedan njegov model strixice. Naravno da niti meni nije pretjerano jasno kako mogu doci do tih kartica osim da nisu reparirane ili kupljene na njuskalu sta garant se nebi usudili raditi. Moje je pitanje i dalje na koji nacin on moze odbiti da mu se dade ista kartica koju je reklamirao?
Valjda jer su izjavili ovo:

Citiraj:
Nakon duge i teške bitke jučer su me zvali i lik kao oduševljen zove javili su nam da je grafičku asus proglasio defektnu te da je bačena i odobrena zamjena za novu.
I tu nigdje nije bilo govora da će biti istu takvu koju je predao na servis a to je prvo kaj moraju ponudit.
Ista -> adekvatna zamjena -> lova.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 19:52   #3104
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Valjda jer su izjavili ovo:



I tu nigdje nije bilo govora da će biti istu takvu koju je predao na servis a to je prvo kaj moraju ponudit.
Ista -> adekvatna zamjena -> lova.

Upravo to


Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Mislim, rekli su da mu mogu za 2 dana isporuciti gigabyte model a sljedeci tjedan njegov model strixice. Naravno da niti meni nije pretjerano jasno kako mogu doci do tih kartica osim da nisu reparirane ili kupljene na njuskalu sta garant se nebi usudili raditi. Moje je pitanje i dalje na koji nacin on moze odbiti da mu se dade ista kartica koju je reklamirao?

Postoji zakon i zakonske odredbe. Da su mi odmah ponudili moju karticu nebih ništa mogao uzeo bi je i to je to sa tim da bih dobro povjerio da li je nova i fizički i softwerski.
Stvar je sljedeća oni su ponudili 2 grafičke lošije spec i treću mojih spec (11 gb) uz doplatu. U takvoj situaciji ja kao kupac biram želim li neku drugu sličnih specifikacija ili želim da mi se vrati novac. Ja sam zakonski to odbio i napravio zahtjev za povrat sredstava. Onaj tren kad sam poslao zahtjev za povrat sredstva oni nemaju šta nudit nego imaju 15 dana da isplate novce. To sam im i pobio sa mailovima ako vas zanima mogu Vam pokazat što sam napisao. Šta nisu nudili istu kad su trebali njihov problem.

Znači da se uključila inspekcija i da je išlo dalje oni gube 100% i oni su svjesni toga a i pitanje je mogu li uopće nabaviti novu grafičku istu kakvu sam imao iz mojih izvora teško ali sve je moguće. Dobili bi samo kaznu vjerovatno koja je puno veća od iznosa grafičke.



Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
upravo to, šta bi se desilo da je rekao može gtx1080ti koju su ponudili, a oni opet krenu kakat nakon par dana (ako već foliraju)?

Pa idu uhvatit na blef. Isto tako kad sam ispunjava njihov zahtjev pazio sam na datum jer da sam stavio današnji datum pobijam svoj zahtjev zato sam popunio na 14.09 njihov zahtjev da se slaže sa mojim i napisa sljedeće:
Poštovani,


U privitku Vam šaljem ispunjen zahtjev koji ste mi poslali. Uz to vam šaljem račun i moj zahtjev koji sam vam već poslao 14.09.2020 mailom. Napominjem da je datum na Vašem zahtjevu datum kad sam Vam poslao zahtjev i da je to ispravno i zakonski jer sam Vam na taj dan stvarno poslao zahtjev a dokaz je u privitku. Ovaj Vaš zahtjev je ispunjen na Vaš zahtjev.


Općenito se treba dobro pazit šta se piše jer da sam ja njihov mail odgovorio da može ista grafička i automtski bi poništio sve radnje od prije i prihvatio njihovu ponudu. Ja sam je odbio i pozvao se na svoj zahtjev i na to da su zakonski rokovi za ponude istekli onaj tren kad sam poslao zahtjev za povrat sredstava. To je rezultiralo sa tim da mi je danas isplačen novac.
Bitno je bit uporan, držat se zakona i početnog stava i sve dobro provjeriti tako ako dođe do viših instanci da si ispravan i da dobivaš 100%. A najbitnija stvar je da se sve riješava pismenim putem ništa usmeno.


Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Mozes mi samo objasniti na koji nacin si mogao odbiti 1080ti? Taj dio mi nikako nije jasan.


Odgovor imaš poviše gdje sam kolegi pisao

Citiraj:
Autor Doc Pregled postova
Folirali su da im dolazi, kaj misliš da mogu to i dalje dobaviti. Da mogu nebi niti nudili 2080Ti


Pa moguće je da neki levatski dućan ima neku sa nabijenom cijenom koju nije nitko nikad kupio.



Citiraj:
Autor axo Pregled postova
3080 kad zasija u kucistu

Upravo to
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 20:08   #3105
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Svaka čast kolega, izgulio si do kraja i uz to sam sebe i nagradio sa rezultatom

A ovo je meni osobno samo dokaz kako je pri kupnji tako "skupih" stvari bitno od koga i kako. Jer ovakve idiotarije izvoditi sa našim prodavačima (čast izuzecima da se razumijemo) mi niti najmanje ne treba kada se uzme u obzir da se barem 2 puta tjedno mora bakčati sa ostalim RH institucijama. Taman posla da mi i "hobby" postaje natezanje.

thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 07:23   #3106
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Svaka čast kolega, izgulio si do kraja i uz to sam sebe i nagradio sa rezultatom

A ovo je meni osobno samo dokaz kako je pri kupnji tako "skupih" stvari bitno od koga i kako. Jer ovakve idiotarije izvoditi sa našim prodavačima (čast izuzecima da se razumijemo) mi niti najmanje ne treba kada se uzme u obzir da se barem 2 puta tjedno mora bakčati sa ostalim RH institucijama. Taman posla da mi i "hobby" postaje natezanje.


Da nažalost tako je kod nas u svemu. Žalosno je sa čime se bavi jedna ozbiljna tvrtka kao adm. Ali idu na onu od 10 ovakvih slučajeva bar u 8 će ljudi odustat. Tako večina funkcionira al baš iz principa treba bit uporan i ne odustajat. Večini ljudi se "ne da" pa ni ne pokušavaju ništa napraviti.
Na kraju su mi toliko digli živce da mi više nije bilo do grafičke nego samo da ne bud ekako oni hoće i traže
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 07:48   #3107
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ma odnos s kupcima 0/10. Sve super kad treba prodat, al nedaj bože nešto reklamirat kod njih. Kaj je najžalosnije nekad su bili ok, al nakon majning groznice od kad su postali veći i preselili se na drugu lokaciju koma.

Baš mi je drago da si istjerao pravdu
I ja sam s identičnom karticom imao tamo igrokaze . To je ujedno bila i zadnja stvar koju sam tamo kupio.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 08:44   #3108
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Mislim, rekli su da mu mogu za 2 dana isporuciti gigabyte model a sljedeci tjedan njegov model strixice. Naravno da niti meni nije pretjerano jasno kako mogu doci do tih kartica osim da nisu reparirane ili kupljene na njuskalu sta garant se nebi usudili raditi. Moje je pitanje i dalje na koji nacin on moze odbiti da mu se dade ista kartica koju je reklamirao?
Malo manje filmova morate gledati
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 09:15   #3109
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor Proudcroat Pregled postova
Poz ekipa. Bitka je danas završena nako duge i teške borbe
Da sad ne idem u detalje probali su napravit ono šta su neki članovi spomenuli a i šta sam ja prijateljima govorija, dobio sam sljedeći mail jučer:
"Poštovani,
čekali smo dogovor uvoznika za cijelu situaciju, znači mogu Vam ponuditi pošte sa 11gb treba biti sljedeću grafičku:
Gigabyte GTX1080Ti Aorus X 11GB, GV-N108TAORUS X-11GD to možemo imati kroz 2 dana, sljedeća je opcija da sljedeći tjedan dolaze modeli kartica koju ste vi reklamirali:
ASUS GTX1080Ti STRIX-GTX1080TI-O11G
te će ona biti isporučena.
Srdačan pozdrav"


na to su dobili moj odgovor i onda kasnije odgovor koji sam vezao za moj zahtjev za povrat novca. Uglavnom osporio sam zakonski sve njihove radnje.

Jutros sam dobio mail od njih i da im ispunim njihov zahtjev za povrat sredstava.
Sve riješeno novci sjeli na račun a rat je završio

https://ibb.co/dPmNt92



Ps. Ukoliko kome bude trebala pomoć u sličnim situacijama slobodno mi se obratite



Cestitam!
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 09:29   #3110
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Čestitam, osjećam se ko da sam i ja pobjedio. Suck it flekavi.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 12:16   #3111
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Čestitam,
uljepšao si mi dan...

Najiskrenije se nadam da su stvarno uspjeli negdje nači novu, baš takvu karticu ali su zakasnili jer si znao koji datum moraš staviti na zahtjev za raskid, kojeg su ti namjerno baš jučer poslali.
Još više bi me veselilo da su u nadi da će ti ga ipak metnuti, stvarno i naručili tu karticu, i da će im sad stajati na lageru jer je nitko neće htjeti kupiti...
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 13:16   #3112
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,027
Nisi ih samo nokautirao nego si ih zakucao ravno u temelj ogromnim maljem. Svaka cast u ustrajnosti na svojim pravima. Dobio si lijepu placu odnosno vrijednost sasvim solidnog PC-a. Uzivaj i u novoj grafickoj ako si planirao uzeti najnoviju seriju
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 14:36   #3113
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,101
...

Nisam za sebe bio, valjda od predzadnje adrese prodaje, jel Dolinar i ekipa i dalje to vode?

Ali bio sam pocetkom godine na novoj adresi, prijatelju s Krka isao uzeti dva SSD-a. Usluga je bila dobra, ali boze moj, ruzniju destinaciju ducana za IT ducan, ne sjecam se, zapravo ne mogu usporediti ni s prvim danima HG spota.

Lokacija je odvratno depresivna, kroz garazu, izgled zgrade, kao SSR gradjevine u najruznijim dijelovima Praga.




...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 14:51   #3114
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,539
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
...Usluga je bila dobra, ali boze moj, ruzniju destinaciju ducana za IT ducan, ne sjecam se, zapravo ne mogu usporediti ni s prvim danima HG spota.
Da, da, ulazak u katakombu u Brune Busica zaista je bio zvjezdano iskustvo.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 21:47   #3115
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Jos kad je bila navala pa su se kante nosile preko glava uzarene mase koja je cekala da dodje na red. Eh, bila su to lijepa vremena.
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 08:13   #3116
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Jos kad je bila navala pa su se kante nosile preko glava uzarene mase koja je cekala da dodje na red. Eh, bila su to lijepa vremena.
Da, pogotovo kada su se znala naći dva punačka kupca u različitim smjerovima pa se igrao Tetris s kupcima da bi se mogli svi mimoići.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 09:38   #3117
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
ADM se sjećam još dok je Danko to prodavao iz svog boravka u Nalješkovićevoj
I cjenika u excelu i izdavanja robe ispred garaže
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 11:47   #3118
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Inače na fhru ima slična priča sa ADMom koja je još u početnoj fazi, lik kupio cijelu konfiguraciju nekih 12k novaca, za neko kraće vrijeme riknula grafa i odgovore mu da cijeli PC treba slati u Njemačku da se utvrdi kvar.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 21:29   #3119
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,101
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
ADM se sjećam još dok je Danko to prodavao iz svog boravka u Nalješkovićevoj. I cjenika u excelu i izdavanja robe ispred garaže
Da, dvije garaze ispod zgrade, sluzile su kao skladiste.

123-DDS (2003)

No, postojao je jedan odlican igrac koji se zvao Slaven. Danko ga je znao, ne znam jesu li katkad i suradjivali tada, no Slaven, da je otvorio ducan (a planirao je, tik do smrti) sigurno bi postao najpovoljniji ducan ponudom. Imao je kojekakve veze, ideje, nije ni spavao od silnog putovanja po robu. Nazalost, slagirao se i preminuo. Njegov sajt, cudom i dalje je dostupan, bez ikakve arhivske intervencije:

Slaven (2005)

Mene su ADM-ovci samo s jednom sitnicom naljutili, bas datumski povezano s gornjim linkovima. DD je imao valjda prve 200 giga diskove od Seagatea u gradu, kupio sam dva komada isti tjedan kad je javio da su stigli. I nisam uopce gledao trajanje garancije, naime, trajala je samo jednu godinu!

Jedan od diskova se pokazao cudnim, greske dijagnostikom nije pokazivao, ali nije vladao svojim kapacitetom stabilno, kod particija, formatiranja, nekakvo nestabilno i blesavo ponasanje. Kupljen kod DD-a, a onda reklamiran u ADM-u, valjda prvi nekolio mjeseci kad su otvorili. Bilo je izmotavanja oko te garancije, ali sam ipak isposlovao da se dobije novi.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 10:28   #3120
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 760
Slicna stvar je bila sa mojom 2080Ti koja je nabavljena preko njih.
6 mjeseci cekanja cca da se rijesi situacija (prvo je slana u njemacku tocno za vrijeme korone, pa su je reparirali, naravno da je za 2 tjedna opet artefekte bacala, a onda drugi put su je i izgubili negdje - overseas standardna prica - pa cekali cekali cekali) i onda su prvo ponudili lovu, i na kraju magicno nasli jednu identicnu kao moju. Da sam znao da mogu odbit i uzet lovu, uzeo bi, jer sam na prodaji izgubio par tisucica kunica.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na