Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.07.2020., 08:41   #61
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Čitam ovaj thread i samo se nerviram koliko ispranih mozgova ima. Nije nam ekonomija dovoljna otišla u krasni k.... nego nam treba još i aplikacija da je dodatno uništi? S brojevima zaraženih se debelo laže, ali u plus jer prvo zdrajaju ljude koji imaju obične prehlade i neke desete bolesti, a drugo jer PLAĆAJU ljudima da lažu da imaju prehladu koronu ili obiteljima da je netko umro od nje (čuo iz više izvora).

Zapravo korona i je vrsta prehlade i to je utvrđeno prije 30 godina, možda i više. Niti je to tako lako prenosivo, niti je itko umro od korone. Ovi što su umrli su umrli od kroničkih bolesti ili ih je udario autobus što su i Britanci nedavno priznali (zbrajali ljudi poginule u prometnim nesrećama), a drugi počeli priznavati, a konačno se bude i doktori sa svojim priznanjima da je sve glupost kojoj se ne bi trebalo pridavati previše pažnje.
Eto ga sad. Jednima prijete da sute a drugima placaju da lazu da imaju koronu Jer jel', netko ima koristi od toga.

Cak i da vjerujes u ove sve gluposti, ljudi umru i od gripe. Zasto nebi "nitko" i od korone onda.
Rista je offline  
Staro 30.07.2020., 09:12   #62
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
I dalje ne razumijem zasto neki idu sa osobnim uvredama u ovom i drugim topicima.

ontopic:
Ak se zanemare osobne uvrede evo kolega silver_tip je iznio zanimnljivu stvar, nasi kopriali aplikaciju. Ali mislim da je pogrijesio razlog. Mislim da je razlog kopiranja aplikacije nepoliticki nego pokazatelj da sami neznaju sto bi u ovoj situaciji pa kopiraju druge, ne samo u aplikaciji nego i u vezi maska. Tako malo kopiraju amerikance malo druge europske zemlje, zato smo imali da maske nepomazu, sad pomazu, sad ih treba sad ih netreba.

Kolega domy_os daje preveliko zancenje stozeru i nasim njegovim rijecima "udbasima". Ako su oni krivci za koronu i lazu da bi unistili nase gospodarstvo nije mi jasno zasto to onda rade Trump, i putin. Daleko je gore stanje tamo kod njih. Pogotovo u americi. Slozio bi se sa teorijom zavjere da Trump unistava namjerno svoju ekonomiju a nasi ga vidjeli pa kopirali prije nego sto su nasi to sad zbog toga sto su odbasi ili stogod vec jesu sami poceli raditi.

Tko moze hladne glave pogledat na aplikaciju i na koronu opcenito onda moze reci da je tu i da nitko nezna u biti koliko je ona opasna. Odnosno kod nas nije opasna jer se nije dogodilo nista strasno jos, pitaj taljane, spanjolce, pa slobodno i amerikance i brazilce, prvo dvoje imali smrtne posljedice, drugo dvoje pati od ekonomske krize.

Da je korona laz onda bi barem neke od ovih velesila to iskoristile u svoju korist i govorile istinu i spasile odnosno pojacale svoje gospodarstvu, ali eto najednom svi skupa zajedno tvrde isto od putina, trumpa, merkelice i da sad ne nabrajam dalje. Ako je laz onda netko iznad njih manipulira njima, a tko bi to mogao biti, meni samo pada jedna stvar napamet, a to je bog. Mislim da nitko drugi nebi imao moc sve te zemlje ujediniti u vezi icega, ali eto korona ih ujedinila.
__________________
dada-as je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.07.2020., 09:17   #63
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Mislim da je ova tema već fino zrela za lockdown jer će uskoro krenuti rasprava o 5G, flat earth, chemtrails i ljudima gušterima...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 30.07.2020., 09:26   #64
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Ako je otisak prsta na zrtvi dokaz da te marica stpa u przun onda zasto isti nije dovoljan i pravovaljani dokaz da mozes tako glasati ?
Zato jer nitko nema takvu bazu da bi provjerio identifikaciju i nemaš mogućnosti provjeriti stoji li netko glasaču iznad glave sa "stisni ođe, jesmečuo!"
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 30.07.2020., 09:33   #65
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Kolega, totalno krivi pristup. Sada imas neku sansu i to vise nes docekati...
https://youtu.be/XEt6waYqeSs
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 30.07.2020., 09:45   #66
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
nemaš mogućnosti provjeriti stoji li netko glasaču iznad glave sa "stisni ođe, jesmečuo!"
Lol, al ga lupas, kad bi to netko radio onda je to kazneno djelo ucjene i takve stvari bi se prijavljivale, to su ozbiljne stvari.
Kakve se sad malverzacije rade, ovo sto ti pricas spada u SF i totalno zanemarive slucajeve.
Silver je jasno objasnio zasto nekome smeta elektronsko glasovanje, sve ostalo je izmisljanje izgovora.
Softverski sustav se osmisli bez problema, neke zemlje ga i imaju.
Pentel33 je offline  
Staro 30.07.2020., 09:57   #67
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Smarate, molim admina da locka ovaj cirkus.
__________________
prileee je offline  
Staro 30.07.2020., 10:16   #68
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Lol, al ga lupas, kad bi to netko radio onda je to kazneno djelo ucjene i takve stvari bi se prijavljivale, to su ozbiljne stvari.
Aha, već vidim kako bi svi optuživali krkanske pater familiase.

Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Kakve se sad malverzacije rade, ovo sto ti pricas spada u SF i totalno zanemarive slucajeve.
Silver je jasno objasnio zasto nekome smeta elektronsko glasovanje, sve ostalo je izmisljanje izgovora.
Softverski sustav se osmisli bez problema, neke zemlje ga i imaju.
Nikome ne "smeta", teško je provedivo, teško je izvesti pravi nadzor i jednoznačnost osoba - neovisno glasanje.

Softver je najmanji problem. problem je što npr. ne postoji sustav uzimanja otiska prstiju svima dostupan, lak za analizu i slično. Dapače, sustav otisaka prstiju ne nepotreban uz 2FA/3FA.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 30.07.2020., 10:23   #69
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Evo mišljenje jednog stručnjaka o toj aplikaciji
https://www.telegram.hr/price/eksper...bude-obavezna/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 30.07.2020., 11:23   #70
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Nije se bas ocitovao previse o aplikaciji, vise je ljut na ustavni sud. Eto u ovoj krizi svatko ima svog krivca.

Volio bi vise vidjeti njegovo misljenje kako je ta aplikacija ista kao sve ostale koje se koriste u drugim zemljama. Vise me zanima sto kad europa kaze da moramo svi instalirat aplikaciju. Vise se bojim kad to kaze europa nego kad to kazu ovi tu nasi. Jer ovi tu nasi mogu pogrijesiti, odnosno sigurno ce pogrijesiti i ta zabrana ili obveza ce prestati, ali kad to jednom kaze europa onda cemo tesko se vratiti na staro.

Vidim neki pisu da se tema locka, ajd molim da se ne locka nego nek se obrisu i kazne svi koji se ne drze teme. Pogotovo ovi koji trolaju. Ova tema ce barem po ovom strucnjaku biti jos zanimljiva neko vrijeme, pogotovo ako ovi stvarno odu u krajnost i narede da svi moraju imat aplikaciju, sto je vrlo moguce ako najesen korona uzme maha, ovi ce se sigurno raspistoljit.
__________________
dada-as je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.07.2020., 11:45   #71
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Kako to misliš moramo instalirati?
A šta s onima koji ne nose okolo smartphone? Ili ga uopće ne posjeduju?
Ili imaju predpotopni winphone ko moja mama na kojem više niti trgovina ne radi a kamoli neka aplikacija...
Oće europa pokupovati telefone svim penzionerima?
__________________
Franf je offline  
Staro 30.07.2020., 11:50   #72
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Pa nema razloga da se kljuca... nije nuzno da se ide presiroko u politiku no da je moguce raspravljati bez politike - nije. Situacija u zemlji je zdrastveno pod upitnikom velikim
a politika uz zdr. strucnjake kreira svakodnevnicu. Naravno, mozemo biti pristojniji pa i ja sam. Uostalom, sta kada jednog dana vanzemaljci slete na planet ? Oce administracija foruma reci
nesto tipa: nema to veze sa racunalim pa nemojte ovdje... No kao sto rekoh, mozemo biti pristojniji... svi. @dada-as , nauci se razluciti sarkazam od osobne razine eventualnog vrijedjanja.

Ovo oko corone nije izmisljotina, bar je to moj stav. Gripa ili podvrsta sarsa totalno nebitno, ugroza postoji i za razliku od obicne gripe ljudima treba bolnicki smjestaj. Ljudima trebaju respiratori
u vecoj kolicini nego kad je sezona gripe, to su cinjenice. Dakle radi se o pritisku na bolnicki sustav sto smo vidjeli u Italiji kako je bilo... u jednom trenutku ako nema respiratora ili bolnickog osoblja
dovoljno, prezivljavanje se svodi na osobu koja ima vece sanse, dakle slicno kao u ratu na fronti gdje leze rastepeni ranjenici, prezivi onaj tko ima vece sanse za prezivljavanje ali to je rat, nije mirnodopsko stanje.

U takvim uvjetima vlast mora nesto ciniti ili ide anarhija, bezvlasce, pljacka i neredi jer kada se pojedinac krene boriti za prezivljavanje, bori se sa drugim pojedincem pa ko kaci, kaci...
Zasto nam je slab bolnicki sustav, zasto se manipulira sa brojem zarazenih i zasto se malo testira kod nas ? Pa ne smiju reci istinu... jednostavno ne smiju jer ako se turizam locka ide bankrot drzave.

Ono za otisak prsta sto je netko lupio da netko stoji iznad glave i vise stisni tu, ma daj... hajde na sudu reci da te netko natjerao da stavis prst na zrtvu ? Mislim... vjerovat ce ti i osloboditi te
Taman i da je tako, to je mizerno malen i zanemariv broj glasova, sta ce ici ekipa od 5000 kjudi po RH u potrazi za "prstima" ? Elektronsko glasovanje je vrlo moguce ali vec sam rekao zasto mislim da ge nece biti jos.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline  
Staro 30.07.2020., 11:52   #73
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Čuj ovog gore pacijenta, on bi ovdje u temi kažnjavao ljude koji imaju dovoljno sive tvari u glavi da ne puše što mediji i vlada serviraju. Što sve neću vidjeti ovdje...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 30.07.2020., 12:02   #74
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
@dada-as
Ja te ne mogu pratit. S jedne strane te strah da ako EU kaze da je obvezna, da je game over. A s druge strane zelis da aplikacija prikuplja jos vise podataka nego sad prikuplja. I onda jos "slazemo se da app ne valja". Tko se to tocno slozio?

Sa stajalista epidemiologije aplikacija radi tocno ono sto treba, biljezi potencijalno bliski kontakt dvoje ljudi, i ako jedan ispadne zarazen, drugom se javi "Ej, bio si mozda u kontaktu sa zarazenim". Virus ne zanima da li se to desilo u Resetarima ili Novom Pazaru, epidemiologe takodjer ne zanima, pitanje je, zasto tebe zanima? Imam osjecaj da zelis neku vrstu stupa srama, sazna se da je Pero Peric zarazen, ajmo sad pokazat da je bio u Platinumu na cjkama i Cingacu na cevapima... sta tebe briga gdje se to dogodilo? Ono sto je danas bio virus "hotspot" jer je zarazena osoba dosla, ne mora da ce i sutra biti. A obiljezit mjesto kao "hotspot" moze ekonomski pogubno biti.

Dalje, kao sto je linkano, app je fork vec postojeceg app-a preveden na hrvatski. Osmisljen je da uz minimum podataka obavi ono sto treba, i kao takav je ok. A o tome zasto ga (ne)instalirati, koje utjecaje ce imati na pcele oprasene 5G-om i sl. ajmo ne na ovom forumu.
GoGzS je offline  
Staro 30.07.2020., 12:09   #75
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
A o tome zasto ga (ne)instalirati, koje utjecaje ce imati na pcele oprasene 5G-om i sl. ajmo ne na ovom forumu.
Ma da, ajmo ne o tome, ajmo ne o politici, ajmo ne o zdravstvu, ajmo ne o nekakvim teorijama, ali pricat cemo o aplikaciji koja direktno objedinjava sve te teme.
Sta se tu ima vise pisati o toj aplikaciji?
Ili ju instalirajte ili zaobidjite i eto zavrsena tema.
Pentel33 je offline  
Staro 30.07.2020., 12:30   #76
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Ovo oko corone nije izmisljotina, bar je to moj stav. Gripa ili podvrsta sarsa totalno nebitno, ugroza postoji i za razliku od obicne gripe ljudima treba bolnicki smjestaj. Ljudima trebaju respiratori
u vecoj kolicini nego kad je sezona gripe, to su cinjenice. Dakle radi se o pritisku na bolnicki sustav sto smo vidjeli u Italiji kako je bilo... u jednom trenutku ako nema respiratora ili bolnickog osoblja
dovoljno, prezivljavanje se svodi na osobu koja ima vece sanse, dakle slicno kao u ratu na fronti gdje leze rastepeni ranjenici, prezivi onaj tko ima vece sanse za prezivljavanje
ali to je rat, nije mirnodopsko stanje.

U takvim uvjetima vlast mora nesto ciniti ili ide anarhija, bezvlasce, pljacka i neredi jer kada se pojedinac krene boriti za prezivljavanje, bori se sa drugim pojedincem pa ko kaci, kaci...
Zasto nam je slab bolnicki sustav, zasto se manipulira sa brojem zarazenih i zasto se malo testira kod nas ? Pa ne smiju reci istinu... jednostavno ne smiju jer ako se turizam locka ide bankrot drzave.
Eto, word, apsolutno se slažem sa napisanim.

Corona nije izmišljotina, i iako nije TOLIKO opasna, opasnija je od gripe manje opasna od ebole ali da je ebola u pitanju bio bi spektakl. Al isto tako da je ebola bio bi teški lockdown svijeta pošto to odma znaš koliko je zajebano. Rekao mi je jedan doktor da je ovo bila ebola, bili bi globalno desetkovani
Umiru i ljudi od korone čiste odnosno od prestanka disanja, virus/tvoj imunološki sustav ti toliko uništi pluća da više ne možeš disat i krv ti ne dobiva kisik. Vrlo jednostavno Ja bi koronu svrstao negdje ko prehladu koja nekad preraste u upalu pluća ali problem nastane, kako je silver rekao, kada se prekrči medicinski sustav. Nek imaš 100000 zaraženih, nek 50 000 nema simptoma uopće, nek 40 000 ima blage simptome, nek 4000 ima jače simptome, a nek je 4000 u bolnici. Od tih 4000 neka 1000 treba respiratore, mi smo u govnima već jer ih toliko nemamo u Hrvatskoj. Kako bi se TI osjećao da tvom bližnjem uskrate respirator, jer jebiga, nema ih. Zato se na početku prve ture često spominjalo "ravni graf" Okej je da se ljudi zaraze ali pomalo da bolnice mogu pratiti broj zaraženih.

Ne virujte svemu šta pročitate na internetu a pogotvo na portalima. Portale, i "prave" i "teoretičare zavjera" sam toliko puta uhvatio u laži da po meni to treba početi kažnjavati da moraju dvaput razmisliti što pišu. Zato u zadnje vrijeme čitam skoro isključivo pendect i bug.
Isto tako ne virujte ni ljudima, svašta će ljudi slagat bez ikakvih razloga, eno na početku epidemije žena iz dalmacije napisla na FB da ima coronu. A nema, zašto je to napisala, ko zna, možda da dobije medijske pozornosti. Ali ugl ljudi lažu, masu, portali lažu, masu, a političari, e oni vjerojatno više ni ne znaju što je istina.

Ovo je pandemija i zajeb je, ko to ne kuži jbg, nezz što reći. Svi su na početku bili ah ta korona, i onda su italija i spanjolska zasrale i tek se onda skuzilo, a u PM mozda ipak nije zajebancija. Da se shvatilo ozbiljno odma u startu kako SARS 1, kritične osobe bi se odmah stavile u karantenu, izolirala bi se žarišta i onda nama država nebi bila u bananani jer bi turizam funkcionirao

Aplikaciju 99% neće staviti oni kao obaveznu, jer ako će praćenje bit obavezno vjerojatno ce koristiti druge metode praćenja ovaca a ne da svako mora poinstalirat aplikaciju.
OuttaControl je offline  
Staro 30.07.2020., 12:56   #77
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
Kako to misliš moramo instalirati?
A šta s onima koji ne nose okolo smartphone? Ili ga uopće ne posjeduju?
Ili imaju predpotopni winphone ko moja mama na kojem više niti trgovina ne radi a kamoli neka aplikacija...
Oće europa pokupovati telefone svim penzionerima?
E to mene najvise zanima. ili je ovo berosu izletjelu iz usta onak bezveze, nadam se ili pak oni stvarno razgovaraju sa nekim strucnjacima koji bi to mogli nekako progurat na nase telefone bez nase volje. Valjda ce tko ima telefon imat i tu aplikaciju, recimo ko sto telefon dodje sa Google Play Store.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
@dada-as , nauci se razluciti sarkazam od osobne razine eventualnog vrijedjanja.
Ma ne vredjaju mene tvoje negativne poruke usmjerene meni, ali zbog toga bi mogli lockat topic prije nego ova aplikacija postane obvezna, ako postane, a onda bi tek poceli ljudi pisat u ovaj topic.

Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
@dada-as
Ja te ne mogu pratit. S jedne strane te strah da ako EU kaze da je obvezna, da je game over. A s druge strane zelis da aplikacija prikuplja jos vise podataka nego sad prikuplja. I onda jos "slazemo se da app ne valja". Tko se to tocno slozio?
Nije mene kao prvo nicega strah, ako EU donese da je obvezna meni to nista ne znaci, ali ako EU to kaze onda cemo tesko se vratiti da vise nebude obvezna, to sam htio reci. I kao sto su vec neki naslutili onda ta obvezna aplikacija bi mogla dobiti razno razne upgrejdove za druge svrhe nevezane za koronu. A ako to nasi sami donesu da je obavezna, to lako nas ustavni sud, novinari ili cak EU opovrgne. To sam htio reci.

A meni bi osobno pasala karta o kretanju zarazenih da kad idem u ducan da idem u onaj koji nije imao zarazenog. i sad opet se vrtimo u krug, i odmah kazem da vidim da je u tome veliki problem gdje se takva informacija moze zloupotrijebit. Ali ako bi se zloupotreba toga svela na nulu, onda bi i ti ducani pazili koga primaju u ducan, radnici bi imali masku na licu a ne ispod brade i nitko ziv u ducanu nebi setao bez maske. Cisto da ne dodju na tu crvenu listu gdje bi ih onda ljudi u sljedeca 14 dana izbjegavali, odnosno komotno bi ga mogli zatvoriti.

i opet kazem da vidim u svemu tome probleme i najvise je dobro da ta korona je strasna ko sto kaze kolega gore, ali da je to ebola vjeruj mi aplikacija bi vec bila na nasim mobitelima i ducani bi se masovno zatvarali i definitivno bi postojala karta sa kretanjem zarazenih, cak vjerujem da bi je svaki sat vremena pokazivali na TV jednostavno da ljudi neidu tamo i da ne sire dalje ebolu.
__________________
dada-as je offline  
Staro 30.07.2020., 13:50   #78
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
U Brodu u Kauflandu je bila zarazena prodavačica i taj dan u kontaktu s njom je bilo tko zna koliko stotina ljudi.
To se apsolutno sve zataskalo. Kaufland je preko noci dezinficiran i sutradan je normalno radio.
Tako da ne vidim svrhu od ovoga da neces ici u tu trgovinu iduca 2 tjedna jer je u toj trgovini hodao netko zarazen.
Postoje sredstva kako se u prostorima moze taj virus ubiti.

Sto se tice respiratora i oboljelih, pratio sam dosta Dr. Shiva-u i u jednom videu je iznjeo kako je najbolji lijek za sve ustvari jacanje imunoloskog sustava, i to Vitamin A, C i D.
Vitamin A je odgovoran da virus ne uđe u tijelo, vitamin D da ako i uđe da se organizam moze obraniti, C sam zaboravio. E sad razmislite zasto su nam branili da izlazimo van i budemo na suncu...

Također, ovo oko umiranja od korone, i sto je netko napisao da umires od upale pluca, tj. pluca ti se napune tekucinom i ne mozes vise disati i krv ne nosi kisik u ostatak tijela i tako se umire.
Zbog svega toga ti tvoj imunoloski sustav podivlja, i sam sebe ubijes doslovno. Tekucina iz pluca se moze rijesiti unosom velikih kolicina C vitamina kroz infuziju.
Bilo je u ny times valjda, ali je i to zataskano, kad je neki doktor bio u kriticnom stanju, dali su mu neke blokatore imunoloskog sistema, i visoke doze vitamina C. I izlijecio se.
Ima ovdje neka vijest o tome sto sam brzo izguglao
https://www.nutraingredients.com/Art...ht-coronavirus
Ali, vitamin C je prejeftin pa to automatski i ne moze biti lijek jer nema profita.

Citao sam dosta o respiratorima isto, i sanse za prezivljavanje su malene kad zavrsis na respiratoru, jer dosta ovisis o osobi koja je zaduzena za tebe i za svaku osobu su postavke respiratora drugacije, pa si ovisan o tome kako ce doktor ili tko vec, namjestiti respirator na tebe.

Ovo sve iznosim sto sam citao razlicite izvore kroz zadnjih nekoliko mjeseci.
I zakljucio sam da se sve vrti oko para i zarade velikih farmaceutskih tvrtki.


https://www.youtube.com/watch?v=R6m2jPQuUIA
Immortalis je offline  
Staro 30.07.2020., 13:55   #79
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ajme majko, i zemlja je ravna valjda dolazi u kompletu. Tema je aplikacija a ne sta vi mislite o covidu pobogu.

Prvi gugl "Dr. Shiva" - "V. A. Shiva Ayyadurai je indijsko-američki znanstvenik, inženjer, političar, poduzetnik i promotor teorija zavjere i neutemeljenih medicinskih tvrdnji."

GG.
__________________
prileee je offline  
Staro 30.07.2020., 13:57   #80
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
U Brodu u Kauflandu je bila zarazena prodavačica i taj dan u kontaktu s njom je bilo tko zna koliko stotina ljudi.
To se apsolutno sve zataskalo. Kaufland je preko noci dezinficiran i sutradan je normalno radio.
Tako da ne vidim svrhu od ovoga da neces ici u tu trgovinu iduca 2 tjedna jer je u toj trgovini hodao netko zarazen.
Postoje sredstva kako se u prostorima moze taj virus ubiti.

Sto se tice respiratora i oboljelih, pratio sam dosta Dr. Shiva-u i u jednom videu je iznjeo kako je najbolji lijek za sve ustvari jacanje imunoloskog sustava, i to Vitamin A, C i D.
Vitamin A je odgovoran da virus ne uđe u tijelo, vitamin D da ako i uđe da se organizam moze obraniti, C sam zaboravio. E sad razmislite zasto su nam branili da izlazimo van i budemo na suncu...

Također, ovo oko umiranja od korone, i sto je netko napisao da umires od upale pluca, tj. pluca ti se napune tekucinom i ne mozes vise disati i krv ne nosi kisik u ostatak tijela i tako se umire.
Zbog svega toga ti tvoj imunoloski sustav podivlja, i sam sebe ubijes doslovno. Tekucina iz pluca se moze rijesiti unosom velikih kolicina C vitamina kroz infuziju.
Bilo je u ny times valjda, ali je i to zataskano, kad je neki doktor bio u kriticnom stanju, dali su mu neke blokatore imunoloskog sistema, i visoke doze vitamina C. I izlijecio se.
Ima ovdje neka vijest o tome sto sam brzo izguglao
https://www.nutraingredients.com/Art...ht-coronavirus
Ali, vitamin C je prejeftin pa to automatski i ne moze biti lijek jer nema profita.

Citao sam dosta o respiratorima isto, i sanse za prezivljavanje su malene kad zavrsis na respiratoru, jer dosta ovisis o osobi koja je zaduzena za tebe i za svaku osobu su postavke respiratora drugacije, pa si ovisan o tome kako ce doktor ili tko vec, namjestiti respirator na tebe.

Ovo sve iznosim sto sam citao razlicite izvore kroz zadnjih nekoliko mjeseci.
I zakljucio sam da se sve vrti oko para i zarade velikih farmaceutskih tvrtki.


https://www.youtube.com/watch?v=R6m2jPQuUIA

Meni se cini da si previse Ivana pernara gledao, samoprozvani doktore, ti i takvi ste opasni za javnost

Zasto ova tema nije lockana jos...
nick praskaton je offline  
Staro 30.07.2020., 14:43   #81
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Isprike, trollam. Zaboravio sam da nisam na forum.hr-u, jer to ova tema i postala, sto sam i htio dokazat ovim postom.
Immortalis je offline  
Staro 30.07.2020., 15:43   #82
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ako isfiltriras ovakve gluposti i sve nevezano na temu, tema je jako dobra. Sto s gledista tehnologije, sto s gledista zadiranja u privatnost.
__________________
dada-as je offline  
Staro 30.07.2020., 16:19   #83
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Premjestiti temu u svaštaru i iz naziva izbaciti riječ stop cc..
lowrider je offline  
Staro 30.07.2020., 17:34   #84
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Ili ju instalirajte ili zaobidjite i eto zavrsena tema.
Ne znam sto ti vise treba. Ne samo da ju mozes instalirati, nego ju mozes i izpimpati tako da ti umjesto STOP COVID19 pise STOP AMD ili sto vec volis. How cool is that?!

Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
ili pak oni stvarno razgovaraju sa nekim strucnjacima koji bi to mogli nekako progurat na nase telefone bez nase volje
Mislis da proguraju ono tipa kristale noci spika - idemo po kucama i tovarimo softvere na mobitele, ili kao ono mućak, pise "Google is updating Calculator" a ono Vili Beroš utrapljuje tracker u aparat koji ti preko 5G-a od dijela mozga kojeg ne koristis izgradi MT3329 GPS chip a od debelog crijeva pripadajucu antenu?



Jebemu brigu, ja i dalje cekam da se javi ovaj s dobro obavijestenim izvorima da uberemo neke pare, visok je datum a treba ici na ljetovanje!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 30.07.2020., 17:48   #85
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Beros o Aplikaciji

Citiraj:
Autor Beros
Na pitanje što bi se trebalo dogoditi da skidanje aplikacije bude obavezno, ministar je rekao kako ne inzistiraju na određenim rješenjima, već apeliraju i educiraju građane. Očekuje da ljudi prepoznaju važnost aplikacije i ne vjeruje da će postati obavezna, iako je jučer rekao kako to nije isključeno.
Eto onak po balkanskim bi mogla policija pregledavat mobitele kao sto pregledava vozacke dozvole. Eto jedan primjer kak bi mogli uvesti da bude obavezna.
__________________
dada-as je offline  
Staro 30.07.2020., 17:54   #86
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Eto onak po balkanskim bi mogla policija pregledavat mobitele kao sto pregledava vozacke dozvole.
Daj nemoj više ništa pisat po forumu i sramotit se.
panasonic je offline  
Staro 30.07.2020., 17:58   #87
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Eto onak po balkanskim bi mogla policija pregledavat mobitele kao sto pregledava vozacke dozvole. Eto jedan primjer kak bi mogli uvesti da bude obavezna.
v1

"Druže, obustavite radnju, rutinska kontrola instaliranih aplikacija."
"Jooooj, gos'n policajc, ostal mi je punjac u drugom kaputu, tu sam samo na 2% baterije, hofiram s jednom damom, cekam da mi se javi i sjevne pičićem na Snepčet, dajte nemojte molim Vas..."
:isukavlje pendrecinu i krene krvnicki mlatiti:

v2

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=1994

Alaj ce ga ovaj moj najebat...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 30.07.2020., 18:09   #88
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Daj nemoj više ništa pisat po forumu i sramotit se.
Ajd molim te objasni mi kak se ja sad tu sramotim?
To sto sam naveo kako bi oni mogli kontrolirat? niti sam napisao da ce to radit, niti sam napisao bilo sto drugo, niti sam napisao da sam za to niti da sam protiv toga. ja neogu vjerovat da na ovom forumu se svi negdje prepoznaju i to uzimaju osobno.

Eto necu vise pisat, sad sam i ja za lock, ovdje se nemoze raspravljat o aplikaciji. moze lock, neznam jel sto znaci sto sam ja pokrenuo temu, nedaj boze da je stave kao obveznu, gdje cemo onda pisat?
__________________
dada-as je offline  
Staro 30.07.2020., 18:33   #89
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
da je stave kao obveznu, gdje cemo onda pisat?
U mašti.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 30.07.2020., 19:16   #90
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
neznam jel sto znaci sto sam ja pokrenuo temu, nedaj boze da je stave kao obveznu, gdje cemo onda pisat?
Mislim da će te Krešimir Mišak lako pronaći u vezi gostovanja u njegovoj emisiji i bez obzira na zaključanu temu
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na