Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.11.2020., 23:43   #121
Must`
Premium
 
Must`'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Trenutno na akciji u mall.hr za 170 kn.
Must` je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 09:01   #122
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Odigrao 17.5 sati i odustao, tj. nisam upalio tjedan dana, što se može smatrati odustajanjem.

Valjda mi je toliko trebalo da shvatim da je igra u suštini walking simulator. Gameplay je užasno banalan i iritantan, više mi djeluje na neki tech-demo da pokaže koliko realno mogu simulirati hod čovjeka sa 80 kila na leđima. Misije su bez pretjerivanja u rangu najgorih Ubisoftovih fetch questova, a kao nagradu za tu pokoru dobiješ cutscene koji ti na kapaljku otkrije dio priče. Level design je napravljen tako da te prisiljava da ne koristiš vozila, na većini terena su kamene gromade u koje vozila stalno udaraju i zapinju. Mogu spomenuti i onu ultra dosadnu misiju kad moraš pješice proći snježnu planinu, mislim da je to bio početak kraja za mene.

Grafika je super, glazba je super, priča je diskutabilno dobra (moram pogledati Youtube da vidim kako završava), ali je smiješna u odnosu na MGS serijal. Kojima je doslovno izmislio žanr stealth action igara smještenih u alternativnu stvarnost temeljenu na stvarnim političkim događanjima. Ovaj filozofski izlet u nadnaravno je po meni korak unatrag. Onu socijalnu kompenentu sa dijeljenjem Facebook likeova neću previše spominjati, teško smeće.

Ako ćete kupiti igru na Steamu, imate 2 sata igranja za refund. Ta 2 sata su savim dovoljna da zaključite imate li živaca za ovo što sam naveo. Ništa se neće promijeniti kako nastavljate s igranjem. Priču lako pogledate ne Youtubu.
sti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.11.2020., 10:46   #123
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
U santa-domenica je na popustu za 119Kn ako koga zanima.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 15:27   #124
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Odigrao 17.5 sati i odustao, tj. nisam upalio tjedan dana, što se može smatrati odustajanjem.

Valjda mi je toliko trebalo da shvatim da je igra u suštini walking simulator. Gameplay je užasno banalan i iritantan, više mi djeluje na neki tech-demo da pokaže koliko realno mogu simulirati hod čovjeka sa 80 kila na leđima. Misije su bez pretjerivanja u rangu najgorih Ubisoftovih fetch questova, a kao nagradu za tu pokoru dobiješ cutscene koji ti na kapaljku otkrije dio priče. Level design je napravljen tako da te prisiljava da ne koristiš vozila, na većini terena su kamene gromade u koje vozila stalno udaraju i zapinju. Mogu spomenuti i onu ultra dosadnu misiju kad moraš pješice proći snježnu planinu, mislim da je to bio početak kraja za mene.

Grafika je super, glazba je super, priča je diskutabilno dobra (moram pogledati Youtube da vidim kako završava), ali je smiješna u odnosu na MGS serijal. Kojima je doslovno izmislio žanr stealth action igara smještenih u alternativnu stvarnost temeljenu na stvarnim političkim događanjima. Ovaj filozofski izlet u nadnaravno je po meni korak unatrag. Onu socijalnu kompenentu sa dijeljenjem Facebook likeova neću previše spominjati, teško smeće.

Ako ćete kupiti igru na Steamu, imate 2 sata igranja za refund. Ta 2 sata su savim dovoljna da zaključite imate li živaca za ovo što sam naveo. Ništa se neće promijeniti kako nastavljate s igranjem. Priču lako pogledate ne Youtubu.
U 2 sata neznas nista o igri.lol
Kasnije igra brutalno dobra.Sam Kojima je rekao da ce ti biti ili smece ili remek djelo.U mom slucaju remek djelo.Takvu atmosferu i napetost nema niti jedna igra.A prica je nesto najbolje.

Poslano sa mog Galaxy S10
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2020., 14:26   #125
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Odigrao, 52 sata i 204 level, većinom samo glavne misije tj. dostave
Meni je igra remek djelo, originalna priča, nešto novo i drugačije što stalno i tražimo te smo baš to i dobili. Jedina mane što je ovo jednokratno iskustvo, teško da ću se ovome vratiti ali isto tako nema šanse da ikada zaboravim što sam igrao, za razliku od 90% drugih igara.
Sve u igri funkcionira, istraživanje, atmosfera, akcijski dijelovi u pravom trenutku, priča, muzika, grafika i optimizacija. Inovacija i originalnost. Praktički savršena igra.

Meni je ovo tek zericu lošije od RDR 2 koji je imao puno lakši posao u poznatom okruženju i sa puno većim budžetom. Deth Stranding je zasluženo proglašen PC igrom godine.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2020., 17:50   #126
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2020., 18:13   #127
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
apsolutno se slažem.
Jedina igra koja mi je suze na oči natirala.
Nisam ni slutio da se toliko toga krije iza igre "gdje samo šećeš i nosiš pakete".
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na