Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2011., 08:56   #91
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
OffT:

yes,ali diablo je prvotno napravljen za PiCeka a ,pa onda za konzole ako se ne varam?
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2011., 09:01   #92
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
OffT:

yes,ali diablo je prvotno napravljen za PiCeka a ,pa onda za konzole ako se ne varam?
Ja se nadam da se ne varaš i tako bi i trebalo biti, vidjet ćemo što će smandrljati Blizzardovci kad igra izađe
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.06.2011., 09:12   #93
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Vec ga vidim...Dragon age 3....:zbljuv: 11112222233333344444cooldown111112222333444cooldown...

Citiraj:
“We wanted to take it and make it really accessible,” the producer said.“… We still have the complexity behind the scenes, but we wanted to make it so that you could pick up the controller and play and it was easy; the average person could get into it…We knew we wanted to make the user interface a little bit more open and available … get away from the stats and things like that.”
Djeca idu sve gluplja pa je to sad sira publika i treba sve okretat prema njima...nedaj boze razmisljat 15min ispred talent tree-a i stats-a kakav razvoj zelimo a taktika je ultimativno zlo, razmisljati tokom igranja je najgora nocna mora. Cekaj da se pojavi x u zraku i onda stisni x....za koji uzrast je to, 8,9 godina? A takve igre treba raditi jer ih nema dovoljno na trzistu?
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2011., 22:17   #94
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 08:05   #95
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Mene je strah tih DLC-ova. Sve se bojim da će igra bit poluproizvod i da će trebat dat 4.99$ za bolji šljem, 6.99$ za par komada oružja, 11.99$ za nove animacije i 29.99$ za par misija koje su ionako trebale bit uključene u igru.

A da i ne govorim o tome da će bug-ovi bit ispravljani u patchu "1.00132" koji će bit kompatibilan sa DLC-om od samo 19.99$.

A možda sam bezveze paranoičan, pa igra bude super i bez tih sranja.
  Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 11:51   #96
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Sad samo jos cekam "Preorder now and u will get 2 additional swords, 1 helmet and a house in game" ili nesto slicno.

Kako mi to zivce pije, ako vec "mislis" nesto u igru stavit, stavi odmah, a ne ovako.
Tako i BF3 koji sada nema nikakve veze sa tom igrom, i koliko mi god bio BF dobra igra, u ocima su mu jako pali zbog tih limited sranja i mape koju, PAZI, moras platit.
Tako je i kod vecine igara u posljednje vrijeme, sramota.

No mozda nas iznenade
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 13:29   #97
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
DLC-ova ce biti, u to uopce nema sumnje.
Ruku na srce, kad pogledam unazad na Morrowind i Oblivion, ako su ikada i postojali DLC-ovi za koje je vrijedilo dati 100-tinjak kuna, onda su to u svakom slucaju bili i Tribunal i Bloodmoon i Shivering Isles.
I kakvog smisla ima vec sada pljuvati po igri?!?!? Cekajte da izadje pa onda - serite ako bude razloga za to. Igru vrijedi probati pa makar samo zbog opcija koristenja maca u jednoj a magije u drugoj ruci, ili dual wield oruzja i magija
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 13:40   #98
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Sve super kada su dlcovi najavljeni, napravljeno nakon izlaska igra (ne nakon mjesec dana nego vise), a ne ako igra jos nije izasla ili je jos dugi period do izlaska igre, a vec se znaju ili imena dlcova, ili sadrzaj ili se stavljaju neke glupe preorder akcije itd.

Pljuvat cu po svakoj igri i developeru koji stavi poluzavrsenu igru u prodaju po punoj cijeni, a onda svakih mjesec dana dolaze dlcovi koji je popunjavaju.
Ne pricam za skyrim, nego opcenito
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 14:07   #99
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Pljuvat cu po svakoj igri i developeru koji stavi poluzavrsenu igru u prodaju po punoj cijeni, a onda svakih mjesec dana dolaze dlcovi koji je popunjavaju.
Ne pricam za skyrim, nego opcenito

mislim da to nema veze s developerima, glavnu riječ imaju izdavač i tipovi poput Kotticka - marketing, jbg.

što se Skyrima tiče, neki elementi me jako vesele i vizualno je impresivan,
ali kad čujem "We still have the complexity behind the scenes, but we wanted to make it so that you could pick up the controller and play and it was easy; the average person could get into it…We knew we wanted to make the user interface a little bit more open and available … get away from the stats and things like that.” (kako je već citirano) u kontekstu s jednim RPG naslovom ...
neću pljuvati dok ju ne zaigram, no optimizam lagano splašnjava.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 19:25   #100
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Zaramoth Pregled postova
DLC-ova ce biti, u to uopce nema sumnje.
Ruku na srce, kad pogledam unazad na Morrowind i Oblivion, ako su ikada i postojali DLC-ovi za koje je vrijedilo dati 100-tinjak kuna, onda su to u svakom slucaju bili i Tribunal i Bloodmoon i Shivering Isles.
I kakvog smisla ima vec sada pljuvati po igri?!?!? Cekajte da izadje pa onda - serite ako bude razloga za to. Igru vrijedi probati pa makar samo zbog opcija koristenja maca u jednoj a magije u drugoj ruci, ili dual wield oruzja i magija
Ma ja sam još pod dojmom DLC-ova iz Dragon Age-a koji su doslovno bili pizdarije. Platiš $$$ i dobiš nove iteme na novoj lokaciji, a zapravo su i lokacija i neprijatelji već viđeni.
Takvo ponavljanje i reciklaža materijala su bezobrazni, drski, a graniče sa lopovlukom.

DLC (ili Downloadable Content) bi trebao biti besplatan. I uključivat patcheve, wallpapere, promo materijale. Zatim quest-ove, likove i iteme koji nemaju veze sa glavnom pričom. Idealno bi bilo da se omoguće i fan-made DLC-ovi. Najosjetljivi sam zapravo na priču, hoću imat komplet radnju odmah, a ne da mi objašnjenja dolaze na kapaljku i da još moram plaćat.

A Expansion Pack (ili Add-On) je miljama daleko od onoga što meni predstavlja DLC. To je gotovo nova igra, novi itemi, novi likovi, questovi. I prava, smislena, radnja (ilitiga story) koja se odvija na novim područjima. I za to sam spreman dat $$$.
I ne pristajem na nešto kratko, poserem se na add-on kojeg prijeđem dok čekam da mi se svinjetina skuha. Možda ću ga kupit i odigrat, ali ću ga posrat.

I ne pljujem, samo kažem da sam paranoičan kad se god počnu spominjat nekakvi DLC-ovi, a igru još nismo ni vidjeli.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2011.