Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.08.2011., 01:14   #1
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
HTC mobiteli - 1. dio

Otvaram temu zamisljenu kao mjesto za raspravu o HTC uređajima.

Imam par nejasnoca vezano uz Sensationa, pa krenimo redom

Telefon nazivno ima 768mb rama, kad pokrenem njegov task manager, pise total memory:563mb, pretpostavljam da je onih 200mb on sebi uzeo za nesto. Nadalje, kad napravim reset, znači očistim svu memoriju i pokrenem task manager, od 563mb 428 je zauzeto, a free je samo 135mb, sto mi se nekako čini poprilično malo.
Od početnih 768 mb rama, ja na kraju imam 135 raspolozivo

Sto se tiče stavljanja custom roma, jel postoji način da se to napravi a da se ne izgubi garancija?
__________________

srale7 je offline  
Staro 31.08.2011., 15:19   #2
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Koliko ja znam to je potpuno normalno za memoriju...
Dio otpada na GPU a ostalo na system i aplikacije koje su cijelo vrijeme u pozadini pokrenute kako bi se brzo otvorile kada ih startaš. A i sam Sense je zahtjevan. Kada se količina memorije smanji na kritičnu razinu OS će sam gasiti neke aplikacije i procese.
Meni telefon puno bolje radi kada ja ne ubijam sa Task Manager nego pustim da on sve sam.

Možeš otključati mob preko htcdev.com ali problem je što HTC onda zna tvoj SN broj i gubiš dijelove garancije sigurno, a tko zna možda će i lokalni servisi više zezati kada imaju uvid da je mob otključan. Pa ono balkanski standard sam si kriv jer ti tipka ne radi. rofl

Dok možeš otključati i preko ALPHAREV staviti koji custom ROM želiš i sve normalno radi.. HTC ne zna da je uređaj otključan...
Ukoliko nešto nije u redu sa uređajem... Vratiš sve kako je i bilo te jednostavno odneseš mobitel na servis.

Prije otključavanja i instalacije custom ROM-ova pročitaj sve dobro i pitaj ukoliko te nešto zanima.
nforcerx.x je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2011., 15:23   #3
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
ignoriraj rame i da hoces nemozes ispunit do kraja sve.. Sistem ce uvijek nesto gasit. 200 je otela grafa!!
__________________
dean225 je offline  
Staro 31.08.2011., 22:19   #4
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Inace, trenutno sam jako zadovoljan svojim Sensationom, sve radi odlično i nema nikakvih problema, ali razmisljam o custom romu. Konkretno, poznato je da na ovom njegovom stock romu ima puno nepotrebnih stvari, koje bi ja drage volje maknuo. Ako se ne varam negdje sam na xda vidio da ekipa nakon stavljanja HD Revolution roma, dobila slobodno cca 240 mb, znači 100 mb je zrtva potpuno nepotrebnih stvari.

Nego jel tko razmislja o (jačim)zamjenskim baterijama tipa Anker, Mugen ili Chichitec?
Anker i Chichitec su po 1900mAh, Mugen je 1800. Po iskustvima korisnika sa xda, sve traju dulje od stock baterije, a nekako se chichitec pokazao kao najbolji, bar po onom sto citam.
__________________

srale7 je offline  
Staro 31.08.2011., 22:48   #5
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Najprije trebas S-OFF sa revolutionary toolom. Onda s istim toolom stavis recovery i onda je sve lako. Flesas neki custom,recimo insertcoin koji u sebi ima dobar kernel ali ima jos boljih. I to je to.
Bruno_Rv je offline  
Staro 31.08.2011., 23:15   #6
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Radio sam to na DHD-u i sve proslo ok, ali to je bilo prije 4 mjeseca pa sam lagano zaboravio kompletan postupak. Tim vise sto mi senzacija praktički radi savrseno, pa mi nije sila stavljat novi rom + to sto imam garanciju.
Malo me zbunio ovaj htc-ov tool za s-off, uglavnom polovio sam S tim se gubi garancija i to bi svakako izbjegao. Nego kojim se alatima mobitel vraca u početno stanje, ako ga bude trebalo nosit na garanciju?

Lp
__________________

srale7 je offline  
Staro 31.08.2011., 23:51   #7
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Inace, trenutno sam jako zadovoljan svojim Sensationom, sve radi odlično i nema nikakvih problema, ali razmisljam o custom romu. Konkretno, poznato je da na ovom njegovom stock romu ima puno nepotrebnih stvari, koje bi ja drage volje maknuo. Ako se ne varam negdje sam na xda vidio da ekipa nakon stavljanja HD Revolution roma, dobila slobodno cca 240 mb, znači 100 mb je zrtva potpuno nepotrebnih stvari.

Nego jel tko razmislja o (jačim)zamjenskim baterijama tipa Anker, Mugen ili Chichitec?
Anker i Chichitec su po 1900mAh, Mugen je 1800. Po iskustvima korisnika sa xda, sve traju dulje od stock baterije, a nekako se chichitec pokazao kao najbolji, bar po onom sto citam.

ja imam anker bateriju, eto prvi dan
sad je na 3765mv, mob se gasi kad padne na 3.3 što je dobro jer sam mobitel danas mučio dosta, surfanje preko wifi, msn bla bla....doslovno cijeli dan i izdržala je bez greške
dosta bolje od stock baterije
jed2i je offline  
Staro 31.08.2011., 23:53   #8
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Upute za S-off, ClockWork, Root, SuperCID & S-on su ovdje.

Ja koristim Android Revolution HD 3.0.3 sa DUAL CORE 0.5 patch.
ROM dolazi sa stock kernelom i brz je i sa njim.

Ja sam još stavio faux 0.0.6 kernel koji je Mike1986 napravio da radi sa zadnjim Androidom za Sensation 2.3.4.

Android Revolution HD 3.0.3, DUAL CORE 0.5 patch i faux 0.0.6 kernel mobitel postaje super brz. (kernel ima USB bug, to znači da kad priključiš mobitel na komp ne dobiješ menu da odabereš punjenje, spajanje kao disk ili htc sync. to riješiš tako što koristiš neki app sa Marketa koji ti mounta karticu, meni osobno to ne treba jer preko mreže sve radim.) Još brže bude ukoliko koristiš drugi launcher.
Imaš još i NO SENSE skriptu koja ukloni sve bloatware od HTC-a. Ja je još nisam koristio ali namjeravam isprobati.

EDIT: Jel namjerava netko uzimati Anker bateriju, mogli bi zajedno.
nforcerx.x je offline  
Staro 01.09.2011., 00:00   #9
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Radio sam to na DHD-u i sve proslo ok, ali to je bilo prije 4 mjeseca pa sam lagano zaboravio kompletan postupak. Tim vise sto mi senzacija praktički radi savrseno, pa mi nije sila stavljat novi rom + to sto imam garanciju.
Malo me zbunio ovaj htc-ov tool za s-off, uglavnom polovio sam S tim se gubi garancija i to bi svakako izbjegao. Nego kojim se alatima mobitel vraca u početno stanje, ako ga bude trebalo nosit na garanciju?

Lp
Nisi bas "polovio" . S-ON se ponovo moze aktivirati,sto znaci da se ne gubi garancija.
Bruno_Rv je offline  
Staro 01.09.2011., 00:18   #10
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Da, malo sam pomjesao stvari, uglavnom na htcdev.com se moze otključati bootloader i tako na mobitel staviti neki custom rom, ali pri tom se gubi garancija, ili dio nje.

S-on se moze napraviti, ali izgleda mi poprilično slozen i zajeban proces

@nforcerx.x

Moze usporedba sa stock romom (trajanje baterije/stabilnost/brzina/grijanje)?

@jed2i

Jel moze neki konkretan zaključak, ok, kuzim da ju imas jedan dan pa nemozes donosit neke zaključke, ali na xda sam se načitao tih komentara kak je bolja od stock baterije, vjerujem da je, ali nikako da se nekako utvrdi koliko
Ajde nakon par dana koristenja reci koliko je praktično bolja, tj dulja
Tipa:"Inace mi punjenje traje tipa 1-1,5 dan a sa Anker baterijom mi traje 1,5-2,5 dana".
__________________

srale7 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2011., 00:25   #11
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Nisi bas "polovio" . S-ON se ponovo moze aktivirati,sto znaci da se ne gubi garancija.
Ne vrijedi ako ideš preko htcdev.com jer HTC ima tvoje podatke i gubiš dijelove garancije.
Možeš ti vratiti S-ON ali ti ništa ne znači ako si otključao preko njihove stranice.
nforcerx.x je offline  
Staro 01.09.2011., 00:33   #12
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Moze odgovor na moje pitanje:"Moze usporedba sa stock romom (trajanje baterije/stabilnost/brzina/grijanje)"?

Citiraj:
Imaš još i NO SENSE skriptu koja ukloni sve bloatware od HTC-a. Ja je još nisam koristio ali namjeravam isprobati
.
Koliko sam shvatio, ta skripta makne sve, tak da nema sensa? Sens mi je ok, ali konkretno volio bi da mogu maknut sve one nepotreben aplikacije sa moba tipa:News, Stocks, Peep, Htc hub, Htc likes, Friend streaming, Places, News and weather, Twiter..
Jel ima neki rom da je sto slicniji REvolution HD-u ali da su izbacene ove nepotrebene stvari?
__________________

srale7 je offline  
Staro 01.09.2011., 00:43   #13
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
@nforcerx.x

Moze usporedba sa stock romom (trajanje baterije/stabilnost/brzina/grijanje)?
Costom ROM je (ovaj koji koristim) je brži nekih 30% od stock, aplikacije se brže pokreću i brže je kada ideš sa aplikacije na aplikaciju (multitask). Ekrani sa widgetima se vrte bez problema i ne događa mi se da zastanu ako ih ima više.

Baterija:

Malo korištenja - Wi-Fi stalno upaljen, sync upaljen (gmail, vrijeme, g+, face i ostale sitnice), gps ugašen, 3 kratka poziva, 10-ak sms i nekoliko mailova, mobitel je izdržao malo više od 52 sata.

Srednje korištenje - Wi-Fi stalno upaljen, sync upaljen (gmail, vrijeme, g+, face i ostale sitnice), skidanje aplikacija preko Wi-Fi, igranje igrica (angry birds i sl.), 8 poziva po nekoliko min, sms i mailovi te korištenje aplikacija koje koriste net (tapatalk, face, g+, ebuddy). 28 sati i 26 min.

Puno korištenja - sync upaljen (gmail, vrijeme, g+, face i ostale sitnice), gps ugašen, oko 30 sms poruka, mailovi, slušanje glazbe u pozadini, surfanje dok je glazba u tijeku - korištenje aplikacija koje koriste net (tapatalk, face, g+, ebuddy i opera), skidanje nove verzije ROM-a preko Wi-Fi i instalacija te 2 puta restart. oko 10 sati (sa skodanjem i instalacijom roma), baterije je ostalo 26%.

Grije se malo manje nego kao stock, iako je s jednom verzijom custom kernel se malo više grijao.

Zadnje izmijenjeno od: nforcerx.x. 01.09.2011. u 00:50.
nforcerx.x je offline  
Staro 01.09.2011., 00:56   #14
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Sto se tiče baterije, koliko ti traje baterija sa custom romom u odnosu na koliko je trajala sa stock romom? Jel ima neke osjetne razlike?

@jed2i
Di si uzeo Anker bateriju i koliko te dosla?
__________________

srale7 je offline  
Staro 01.09.2011., 00:57   #15
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Moze odgovor na moje pitanje:"Moze usporedba sa stock romom (trajanje baterije/stabilnost/brzina/grijanje)"?

.
Koliko sam shvatio, ta skripta makne sve, tak da nema sensa? Sens mi je ok, ali konkretno volio bi da mogu maknut sve one nepotreben aplikacije sa moba tipa:News, Stocks, Peep, Htc hub, Htc likes, Friend streaming, Places, News and weather, Twiter..
Jel ima neki rom da je sto slicniji REvolution HD-u ali da su izbacene ove nepotrebene stvari?
Ne znam jel u nekom ROM-u baš nema nekih stvari. Najbolje je da otvoriš podforum i pogledaš koji ROM ti najviše odgovara.

U početku sam isprobao nekoliko ROM-ova ali nisu mi radili ok, no sada je to sigurno popravljeno jer sam testirao prve verzije.

Možeš i sam srediti ROM kako tebi odgovara prije nego ga staviš na mobitel.

How to dissect a ROM and mod it to your satisfaction.

Graphically Customize/Manage Any ROM (Command Line Not Required)
nforcerx.x je offline  
Staro 01.09.2011., 01:01   #16
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Sto se tiče baterije, koliko ti traje baterija sa custom romom u odnosu na koliko je trajala sa stock romom? Jel ima neke osjetne razlike?

@jed2i
Di si uzeo Anker bateriju i koliko te dosla?
Napisao sam koliko je trajanje baterije na custom ROM-u, a na stock je bilo od 8 do 18 sati. Zavisi od korištenja, ali sa custom je sigurno bolje.

Bitno je da pustiš mobitel nekih 10 min da se smiri sve nakon stavljanja novog ROM-a, restart i onda ga koristiš. Baterija dolazi do izražaja tek nakon 3-4 punjenja i pražnjenja, a nakon novog ROM-a obavezno ''wipe battery status'' kada se prvi put napuni na 100%.
nforcerx.x je offline  
Staro 01.09.2011., 01:15   #17
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Puno hvala na odgovorima, ali morat cu ja prvo dva cijela dana provest čitajući xda, pa cu onda postavljat pitanja

Ali sviđa mi se ova kustomizacija postojećih romova, odnsosno rjesavanja nepotrebnih aplikacija:


Usputno pitanje, u čemu drzite svoj Sensation? Ja si planiram uzeti Meteor futrolu
__________________

srale7 je offline  
Staro 01.09.2011., 01:36   #18
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Futrola izgleda lijepo..
Mogao bi je i ja uzeti.

Trenutno ga držim u gel maskici.
Super je legla na njega i bolje leži u ruci.
nforcerx.x je offline  
Staro 01.09.2011., 01:55   #19
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
To je jedina original futrola, a nekako nisam sklon sikon/gel maskama, najbolje mi u ruci lezi kad je gol, a kad mi je džepu/torbici volim da je zasticen sa svih strana
__________________

srale7 je offline  
Staro 01.09.2011., 02:50   #20
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Da, malo sam pomjesao stvari, uglavnom na htcdev.com se moze otključati bootloader i tako na mobitel staviti neki custom rom, ali pri tom se gubi garancija, ili dio nje.

S-on se moze napraviti, ali izgleda mi poprilično slozen i zajeban proces
S-On se napravi u 5 minuta.- Flesas original rom i upises jednu komandu u adb shellu. Thats it
Citiraj:
Autor nforcerx.x Pregled postova
Ne vrijedi ako ideš preko htcdev.com jer HTC ima tvoje podatke i gubiš dijelove garancije.
Možeš ti vratiti S-ON ali ti ništa ne znači ako si otključao preko njihove stranice.
Kolega,ne vidim razloga za otkljucavanje preko htcdev-a kad si i sam dao link za otkljucavanje pomocu kojeg ne gubis garanciju
Bruno_Rv je offline  
Staro 01.09.2011., 03:18   #21
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Dolazi redizajn Senzacije.. 4gb interne memorije, dual 1.5ghz, neke beast Slusalice i baterija ~1900.. Navodno je ovaj CPU isti Kao i u našim senzacijama, ali je downclockan zbog slabe baterije..
__________________
dean225 je offline  
Staro 01.09.2011., 09:45   #22
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Imaš kakav link gdje ima više detalja?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 01.09.2011., 10:01   #23
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Da pogodim, zvat ce se Sensation HD?
__________________

srale7 je offline  
Staro 01.09.2011., 10:33   #24
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Da pogodim, zvat ce se Sensation HD?
Ili Sensation S.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 01.09.2011., 10:43   #25
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Dolazi redizajn Senzacije.. 4gb interne memorije, dual 1.5ghz, neke beast Slusalice i baterija ~1900.. Navodno je ovaj CPU isti Kao i u našim senzacijama, ali je downclockan zbog slabe baterije..
Više interne memorije mi ne treba, sada mi je ionako prazno 700 MB. Ne znam što staviti na ostatak.
Slušalice ionako mi nisu nešto posebno kada gledam mobitel, a ionako uzmem one koje se meni sviđaju.
CPU već imam... Uzmeš bolju bateriju i bez problema držiš CPU na 1512.
Vidim da je nova baterija samo malo bolja... 1,730mAh

Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Imaš kakav link gdje ima više detalja?
Link

Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Da pogodim, zvat ce se Sensation HD?
HTC Sensation Special Edition
nforcerx.x je offline  
Staro 01.09.2011., 10:49   #26
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Sorry što nisam link stavio.. uglavnom sve nebitno.. jedino bi volio Slusalice nabaviti.. naravno originalna i bolja baterija je plus, ostalo sve imamo.. i cijena koja je malo deblja. Nigdje ne pise, ali mogli bi rijesit zadnji poklopac i death grip.. to je vise kao neka glazbena edicija..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 01.09.2011. u 10:58.
dean225 je offline  
Staro 01.09.2011., 11:13   #27
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
HTC Vigor isto odgovara specifikacijama koje su navedene u prošlom linku.

VIGOR
Sinac je offline  
Staro 01.09.2011., 11:24   #28
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koliko sam shvatio, ta skripta makne sve, tak da nema sensa? Sens mi je ok, ali konkretno volio bi da mogu maknut sve one nepotreben aplikacije sa moba tipa:News, Stocks, Peep, Htc hub, Htc likes, Friend streaming, Places, News and weather, Twiter..
Najlakši način je sa Titanium backupom prvo napraviti freeze aplikacije ili servisa. Nakon nekog vremena kad vidiš da ti sve radi može ih se potpuno deinstalirati. Jako pazi sa servisima! Tako sam si freezao HTC location service pa mi nije mijenjao vremensku zonu.

Drugi način je koristeći adb odnosno puno lakše sa QtADB.

Naravno možeš i editirati spomenutu skriptu i prilagoditi je svojim potrebama.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline  
Staro 01.09.2011., 11:25   #29
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
da odgovorim svima skupa

trajanje baterije sa stock romom - dođem na radno mjesto, upalim wifi, surfam prčkam po mobu, msn itd.... do 12 sati je baterija na 3500mv, skoro prazna

sa custom romom, trajanje baterije od 8 ujutro do 3 popodne i padne na 3500mv

sa anker baterijom i custom romom - postao sam to već prije
korištenje moba isto ko i prije i navečer je bila baterija na oko 3700mv

po meni isplativa kupnja, kupio sam ju na ebayu za 30-34 dolara tak nekaj

moram još flashat custom kernel, al to ću još vidjet, sa stock kernelom mob leti, nigdje ne štuca sve ok radi


inače usporedbe sa galaxy s 2 su mi smiješne, ta dva moba se ne mogu uspoređivat jer sensation ima rezoluciju koja je dosta veća, kao da uspoređujete dvije grafičke i kažete da je jedna jača jer ima 60fpsa na 1024x768 a druga je slabija jer ima 30fpsa na 1920x1080
jed2i je offline  
Staro 01.09.2011., 13:27   #30
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
pa sta ti radis na tom mobu?? meni baterija traje 24 sata sa vrlo jakim koristenjem.. 3g svako malo, pricam cesto, saljem smsove stalno, display bright auto.. Custom android revolution 3.0.3 dual core patch 0.5 sa stock kernelom. Bas nimalo ne pazim i ne stedim bateriju.. Traje sve duze kako ju praznim do kraja pa punim preko noci.. (kalibracija)
__________________
dean225 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na