Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2007., 09:53   #61
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,305
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.


Inače, ovaj Jerremy ponekad previše favorizira engleske aute...iako sam ostao začuđen kada je rekao da je Phaeton jedan od najbloljih luksuznih autića i da je bolji od Jaguara....reko, e sad si postavio visoki standard->Jaguar.
Švabo uber alles,a?

P.S.-"masterpiece"=Bugatti Veyron...ali ne zbog brzine već zbog načina na koji je postignuto ono što taj automobil i jest.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 10:07   #62
focal
Premium
Moj komp
 
focal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Kastela
Postovi: 295
Ja sam odgledao svih 9 sezona....Likovi su genijalci
Naj bolja emisija ikad snimljena...iz bilo kojeg podrucja...jednostvno genijalno
ako vas zanima sve sezone mozete skinut sa demonoida...
jel to gledat na jubitou je zlocin

ja jos imam skinut 10tu sezonu...koliko sam ja skuzio to je zadnja ili?????
focal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.10.2007., 10:55   #63
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,305
Citiraj:
Autor focal Pregled postova
Ja sam odgledao svih 9 sezona....Likovi su genijalci
Naj bolja emisija ikad snimljena...iz bilo kojeg podrucja...jednostvno genijalno
ako vas zanima sve sezone mozete skinut sa demonoida...
jel to gledat na jubitou je zlocin

ja jos imam skinut 10tu sezonu...koliko sam ja skuzio to je zadnja ili?????

Nadam se da nije To je ova u tijeku.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 11:06   #64
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.
Huhauhauhauah, ovo je bas vrh gluposti! Taj golf je jedno nevozljivo i sporo auto. Kao prvo lose prenosi snagu na asfalt, iako je 4wd guzica mu bjezi da je to nesto nevjerovatno, a kao drugo brzi je od gtija za duzinu auta na 400m... ovo dojmove ti govorim iz osobnog iskustva posto ga je poznanik imao u Ri.


Back on topic
Sinoc je izasla 3 epizoda 10 sezone, naravno da ju vec imam
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 11:19   #65
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.


Inače, ovaj Jerremy ponekad previše favorizira engleske aute...iako sam ostao začuđen kada je rekao da je Phaeton jedan od najbloljih luksuznih autića i da je bolji od Jaguara....reko, e sad si postavio visoki standard->Jaguar.
Ma TI se salis

Postujem ja to sto si VW fan i nemam apsolutno nista protiv toga, ali nema smisla da subjektivne statove postavljamo kao neke aksiome. Ja mogu pricati kako je M3 najbolji auto ikad, mozda samo zato jer sam u tom jedinom imao cast uzivati i jer sam BMW fanboy, ali ne zelim jer je besmisleno da se pravim pametan kada nemam neki pretjerani broj raznih automobila koje sam vozio u svojoj povijesti.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 14:51   #66
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Willy@206 Pregled postova
Huhauhauhauah, ovo je bas vrh gluposti! Taj golf je jedno nevozljivo i sporo auto. Kao prvo lose prenosi snagu na asfalt, iako je 4wd guzica mu bjezi da je to nesto nevjerovatno, a kao drugo brzi je od gtija za duzinu auta na 400m... ovo dojmove ti govorim iz osobnog iskustva posto ga je poznanik imao u Ri.


Back on topic
Sinoc je izasla 3 epizoda 10 sezone, naravno da ju vec imam

Za domaću zadaću: Youtube->search->TopGear bmw 130i vs Golf R32
Pa vidi što kažu za njegov 4WD, motor i vozne sposobnosti. Slušaj hvalisenje Jerremya. Auto hebeno drži cestu i jedina mana mu je što ima manju snagu od konkurencije. To su rekle manje više sve novine i časpoisi.
Autić je već rasprodan u americi!
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 15:00   #67
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Švabo uber alles,a?

P.S.-"masterpiece"=Bugatti Veyron...ali ne zbog brzine već zbog načina na koji je postignuto ono što taj automobil i jest.
Nisam obožavatelj Veyrona....ružan je...

Ma trkaće remek dijelo koje trga sve japance, amerikance i talijane jest Porsche Carrera GT...opet švabe...
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 15:10   #68
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ma TI se salis

Postujem ja to sto si VW fan i nemam apsolutno nista protiv toga, ali nema smisla da subjektivne statove postavljamo kao neke aksiome. Ja mogu pricati kako je M3 najbolji auto ikad, mozda samo zato jer sam u tom jedinom imao cast uzivati i jer sam BMW fanboy, ali ne zelim jer je besmisleno da se pravim pametan kada nemam neki pretjerani broj raznih automobila koje sam vozio u svojoj povijesti.
Inače nisam isključivo VW fan već preferiram "Made in Germany". Razlog zašto sam odgovorio na onaj post je to što se svaki hebeno japasko vozilo prikazuje kao nešto ultra, mega...nema premca...
VW je stagnirao zadnjih godina no on je svoju snagu pokazao sa Golfom I GTI, Scirocc-om....sada se vratio sa GTIom i auto je zaista fenomenalan.
BMW-neću previše komentirati jer im je svaka serija odlična...jedino malo felšaju sa dizajnom u zadnje vrijeme...
Evo Audi izašao sa S5....ne znam da li trenutačno postoji bolji auto od njega u toj klasi...uključujući i ultra, mega2000 fast japanezere.

No u pravu si...opet se sve ovo svodi na subjektivi doživljaj.
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 15:57   #69
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Za domaću zadaću: Youtube->search->TopGear bmw 130i vs Golf R32
Pa vidi što kažu za njegov 4WD, motor i vozne sposobnosti. Slušaj hvalisenje Jerremya. Auto hebeno drži cestu i jedina mana mu je što ima manju snagu od konkurencije. To su rekle manje više sve novine i časpoisi.
Autić je već rasprodan u americi!
WoW, you can read the brochure...
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 16:19   #70
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Willy@206 Pregled postova
WoW, you can read the brochure...
What can I say...It takes a lot of skills <-namiguša
Treba samo sačekati da nabace još cca 30 kojiiča i EVO ti ga uz bok EVO-a.
No meni je odličan i bez toga...auto izgleda hebeno, vuče hebeno, zvuči prehebeno, hebeno kvalitetan interijer, udoban=hebeno dobar!
Striček je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.10.2007., 17:47   #71
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.
prost si, stvarno prost (s tim zelim rec da pricas nebuloze)


Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Treba samo sačekati da nabace još cca 30 kojiiča i EVO ti ga uz bok EVO-a.
No meni je odličan i bez toga...auto izgleda hebeno, vuče hebeno, zvuči prehebeno, hebeno kvalitetan interijer, udoban=hebeno dobar!
evo opet si prost
udoban i da dobro drzi cestu NE IDE ZAJEDNO
da bi auto dobro drzao cestu mora bit tvrd, a tvrd auto nije udoban

druga stvar, ne vuce bas tak kak ti mislis, nema turbo i ne vuce linearno(sto ga vise vrtis to jace vuce), dok lancer od 3.5k pa nadalje razbija, zbog turbine (ne zelim ulazit u detalje ovjesa i motora (i kompjutora zaduzenog za rasporedivanje sile na kotace) jer ga po tom lancer razbija, kao i mnogo razvikanije aute)
ima on(r32) snage nemoj me krivo shvatit ali ga moras vrtit u nebesa

pogledaj test golfa
na stazi 1.30 i nekaj sitno
pogledaj lancera....
nije za badava lancer evolution kultni auto, r32 po mom misljenju to nikad nece postat

jedina stvar u kojem je golf bolji je u volumenu motora, koji pak ne koristi do kraja
i u interijeru
to je to

i za kraj review lancera. stock verzija (286 konja) i pogle kaj tip kaze za njega

evo da izvadim odmah

"The show starts at 3500 RPM when the turbo springs to life and all hell breaks loose. Three words of advice: Hang on tight."
"Do it right and the Evo can be launched from 0 to 60 MPH in less than 5 seconds. But doing it right is harder than it seems; it involves high revs and precise clutch action." drugom rjecju tjeraj ga u crveno

i za kraj usporedba s wrx sti koji mu je izravni konkurent
"Me, I'd take the Evo over the STi, no question. The Lancer Evolution IX is one of the most talented track cars that can legally roam the streets. Just remember to treat it like you would Frank: Show it the proper respect or else it might just kick your ass."

evo link reviewa
http://cars.about.com/od/mitsubishi/fr/ag_06evo9.htm

golf r32 je daleko od evoa i treba mu dosta toga poboljsat a ne samo motor da se i malo priblizi lanceru

i da ne zaboravim citirat jeremya

"it's impossible to crash this thing, look, one finger powersliding"

edit: bas sam malo istrazivao jer si me narajcao s tim golficem i made in germany frazama
znas za kolko ti je golf w12 sa 650 konja zavrsio stazu?
za 1:29.6
obican lancer evo 8 sa 280 konja ju je slozio za 1:28.9

http://tviv.org/Top_Gear/Power_Laps

evo da vidis kaj si reko, vezano za golfa, a reko si da ga 30 konja stavlja bok uz bok sa lancerom, da al na papiru

Zadnje izmijenjeno od: jed2i. 29.10.2007. u 18:16.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 18:28   #72
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
a da neko radije da link torrenta s kojeg vuce vise od sugavih 20k za 3 epizodu umjesto da se svadate jel bolji evo il r32?! (doduse mislim da tu cak i cijena sve govori al ajd)
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 19:20   #73
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Vozio sam se u Evo IX, 310ks, među zadnjim devetkama što su stigli za HR...Samo cu vam rec da sam mjesec dana poslije toga mislio samo na taj auto...Ubrzanje, zvuk, handling...nezaboravno iskustvo iako smo se vozili kratko i to skoro po centru zagreba bilo je nezaboravno
Nakon toga su mi svi ovi autici sto ih mi vozimo smijesni...Sta da kazem, vectra od starog sa 192ks i 420Nm(cdti) pa ono...ma neusporedivo
I jos sta se da napravit od tog 2L motora...ma joj...japanci...savrsenstvo iznenjeringa
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 21:16   #74
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
ah da... dobar stari feeling... kada nakon voznje u takvom automobilu ne mozes prestat mislit na njega... najezis se kad se sjetis ubrzanja... nabacis smile kad osjetis taj vjetar u kosi (iako je to bilo prije tjedan dana...)... sjecam se koliko sam ja bio zbunjen nakon svog iskustva u M3 (cabrio izvedba)... nije mi bilo jasno odkud svi ti osjecaji, pa nije rijec o Megan Fox nego o autu... Poseban dozivljaj... znas kako kaze jedan evergreen... "samo jednom prva zora svice "

Nego da se vratimo na temu, mogu reci da mi je ovo jedna od najboljih epizoda do sad, odlicna! Star guest... MRAK! I ako nisam neki fan benda u kojem svira, pod***avanje Jamesa je bilo bolje nego ikad. Ono sa tamponima, ma smijao sam se ko lud. Zato i jesu najbolja emisija.

P.S. Htio sam ju gledati jucer na telki, ali mi je draga (dapace ex draga, ali ko bi to sve vise znao i pratio, te zene su lude) bila posebno "needy" jucer i jasno mi je dala do znanja da joj ne bi bilo drago da odem dole i upalim BBC2 i zao mi je sto nisam
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 21:20   #75
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ovaj 599 Ferrari kaj su testirali u prošloh epizodi
Ali nema mi do 430 Scuderie

http://www.ferrariworld.com/fwe/even...eria/index.jsp
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 21:36   #76
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
nisam vidio da je itko spomenuo, jel mozda netko pogledao koju epizodu best motoringa?
to je ekipa japanaca, koji profesionalno voze utrke i testiraju aute za svoj show, uglavnom znaju imat zanimljive usporedbe auta
i likovi predobro voze, skoro svaki zavoj je heel to toe, mijenjaju odlicno, i kod njih je jedan covjek poznat pod nazivom king of the drift jedan i jedini Keiichi Tsuchiya
likovi odlicno voze, stvarno odlicno
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 21:36   #77
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
U kojem terminu pici na BBC-u Top Gear?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 22:18   #78
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Nedjelja navecer...
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 10:45   #79
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
prost si, stvarno prost (s tim zelim rec da pricas nebuloze)
Ma kakve nebuloze, o čemu ti pričaš. Ne uspoređujemo F16 i home-made traktor. Ja samo tvrdim da je auto bolji!
Sjedni u hebeni EVO pa sjedni u Golf. Razlika je astronomska, enormna, probija 64 dimenzije....
EVO je brži, ali ukupan dojam auta mi je na strani R32.


Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova

evo opet si prost
udoban i da dobro drzi cestu NE IDE ZAJEDNO
da bi auto dobro drzao cestu mora bit tvrd, a tvrd auto nije udoban


Eto, to ti je nebuloza! Ja vozim jedan "TVRD" i udoban
Shvačaš...kada pričamo o takvim relacijama, na toj razini....Golf je udobniji.
Ako ti treba vizaulna sika samo reci...



Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova


druga stvar, ne vuce bas tak kak ti mislis, nema turbo i ne vuce linearno(sto ga vise vrtis to jace vuce), dok lancer od 3.5k pa nadalje razbija, zbog turbine (ne zelim ulazit u detalje ovjesa i motora (i kompjutora zaduzenog za rasporedivanje sile na kotace) jer ga po tom lancer razbija, kao i mnogo razvikanije aute)
ima on(r32) snage nemoj me krivo shvatit ali ga moras vrtit u nebesa


Jesi ga vozio? Koliko ima do stotke? R32=6.1->Respektabilno za 250ks!
Koliko ima EVO?
eee...malo prouči stvari. R32 vuče itekako linearno. Barem je VW poznat po takvim motorima...
Znam jednog vlasnika nekog lokala koji ga je vozio pa prodao jer ga nije mogo točiti. Auto vuče, drži..sve to stoji. No ukupan dojam je na strani R32.
Kvalititeniji materijali, bolji zvuk motora, izgled i odličan ovijes. Jednostavno je auto svestraniji.



Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova

pogledaj test golfa
na stazi 1.30 i nekaj sitno
pogledaj lancera....
nije za badava lancer evolution kultni auto, r32 po mom misljenju to nikad nece postat


Dobro i...zato je on bolji od R32???
Za ovo drugo ja se ne bi kladio...ide mu sve bolje i bolje. Pričekajmo R36 ili noviju generaciju...Ova prošla se cijela rasprodala i teško ju je uopće naći....vlasnici ga jednostvano obožavaju. Ova nova je još uspiješnija...tu je cijeli VW konzorcij zajedno sa Audiem...mislim da mogu bez previše znoja dotući konkurenta. No opet neće od Golfa napraviti samo kostur i motor samo da bi vrijeme skratio za 0.5 sec..


Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
jedina stvar u kojem je golf bolji je u volumenu motora, koji pak ne koristi do kraja
i u interijeru
to je to
Nekima je to presudna stvar...recimo meni je vrlo važan interijer pošto ću 0.5% vremena koristiti za utrkivanje...
250ks, 6.1 sec do 100 i odličan zvuk motora je i viiše nego dovoljno za sportski ugođaj...šteta za 4WD su trebali nabaciti barem još 30ks.


Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova


i za kraj review lancera. stock verzija (286 konja) i pogle kaj tip kaze za njega

evo da izvadim odmah

"The show starts at 3500 RPM when the turbo springs to life and all hell breaks loose. Three words of advice: Hang on tight."
"Do it right and the Evo can be launched from 0 to 60 MPH in less than 5 seconds. But doing it right is harder than it seems; it involves high revs and precise clutch action." drugom rjecju tjeraj ga u crveno

i za kraj usporedba s wrx sti koji mu je izravni konkurent
"Me, I'd take the Evo over the STi, no question. The Lancer Evolution IX is one of the most talented track cars that can legally roam the streets. Just remember to treat it like you would Frank: Show it the proper respect or else it might just kick your ass."

evo link reviewa
http://cars.about.com/od/mitsubishi/fr/ag_06evo9.htm

golf r32 je daleko od evoa i treba mu dosta toga poboljsat a ne samo motor da se i malo priblizi lanceru

i da ne zaboravim citirat jeremya

"it's impossible to crash this thing, look, one finger powersliding"

edit: bas sam malo istrazivao jer si me narajcao s tim golficem i made in germany frazama
znas za kolko ti je golf w12 sa 650 konja zavrsio stazu?
za 1:29.6
obican lancer evo 8 sa 280 konja ju je slozio za 1:28.9

http://tviv.org/Top_Gear/Power_Laps


evo da vidis kaj si reko, vezano za golfa, a reko si da ga 30 konja stavlja bok uz bok sa lancerom, da al na papiru

Ovaj Golf od 650 ks je čisti show-off i ništa više. Auto je ružan, načičkan....tipičan američki. Staviti 650ks na njega je zasta previše za takav ovijes...auto nije Porscehe ili Lambo...Jednostavno previše. Njega bi i GTI 30 edition "RAZBIO" bez muke.
Pogledaj na TopGear-u koliko zaostaje za WRX.
Inače taj WRX je katastrofa od dizajna. EVO je tu daleko bolji, no R32 je za obojicu remek djelo. Daleko elegantniji no opet agresivan.

http://www.youtube.com/watch?v=caPXinmR1cc

"It grips so hard that the tires are sqeeling even on the wet road"
"No, actually...you see if anything, the engine in the Golf is even better. Its a 3.2 L V6 and listen to it!...that is a great noise"
"Its more comfortable then BMW which makes him outstanding long distance tourer....and if I say you'll be shocked...it is better made then BMW as well"

Onda znaš kakva je dobra obrada!!!
---------------------------------------
I na kraju gospodin Stig je testirao i Golfa R32 i WRX.
R32=1:30,4
STI=1:30,1
WRX-WR1=1:29,4
----------------------------------------
"It was the most powerful Golf ever. The Golf R32 powered by a 241 bhp engine was first launched in August 2002. Not only was it one of the hottest cars on the road, it also sold like hot cakes: three times as many R32's were sold than originally planned. These are excellent prospects for its successor."

Znači, razlika nije nebo i zemlja kako svi vi predstavljate. Odlično dražanje-ovijest, odlična obrada,kvaliteta, odličan motor, odličan zvuk, udobnost, prostranost, dizajn...pa rekao bi da sve to vrlo dobro kompezira nedostatak od 30ks i nešto sporije vrijeme od konkurencije.
Još kada uzmemo u obzir da svoje karakteristike Golf ne izvlači sa WRC-a kao EVO i WRX...impresivno.
Jednostavno dobiješ puno više od jurilice...zato je meni OSOBNO bolij.
OK, EVO X je druga priča...no još ga ne vidjeh u živo->296ks!

Zadnje izmijenjeno od: Striček. 30.10.2007. u 11:28.
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 11:18   #80
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
E ljudi moji jučer sam vidio Bugatti Veyrona. Auto od 1 200 000€, sa 16 cilindara, 1000 konja i maksimalnom brzinom od 407km/h, izlazi iz Buzina na Velikogoričku, pa potom na autoput. Nisam vidio registraciju, ali sumnjam da je netko iz Zagreba.

Legendarna mi je izjava na Top Gearu kada je lik testirao maksimalnu brzinu Veyrona i vozeći 400km/h rekao: "Gume mogu izdržati još 15 minuta, ali to je u redu, jer će za 12 minuta nestati goriva".
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 11:23   #81
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Legende su!
Trebam nac sve sezone, imam samo 9.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 11:31   #82
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
EVO i R32 nisu za usporedbu.
EVO je brzi od GOLF-a, a udobnost i slicne pizdarije ostavimo Meci i BMW-u. (premda neznam kako je to udobno u R32 kad baca na sve strane cim ga stisnesh, a EVo prolazi to isto kao ***ena balerina)

25------Mitsubishi Evo VIII MR FQ-400---1.24.8
35------Mitsubishi Evo VIII MR FQ-320---1.26.0
57------Mitsubishi Lancer Evo VIII---------1.28.9
62------Volkswagen GTI W12-650----------1.29.6
68------Volkswagen Golf R32 2005--------1.30.4
90------Volkswagen Golf R32 2003--------1.33.3

BTW Focus RS rasturio R32 loooool
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 11:54   #83
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
daj odkanatajte s tim evom i govnom, em su to razlicite klase a i tema topica nisu oni nego Top Gear
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 11:58   #84
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
daj odkanatajte s tim evom i govnom, em su to razlicite klase a i tema topica nisu oni nego Top Gear
ajd ne seri, ti si jedini u offtopicu
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 13:36   #85
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
E ljudi moji jučer sam vidio Bugatti Veyrona. Auto od 1 200 000€, sa 16 cilindara, 1000 konja i maksimalnom brzinom od 407km/h, izlazi iz Buzina na Velikogoričku, pa potom na autoput. Nisam vidio registraciju, ali sumnjam da je netko iz Zagreba.
Boze dragi.. Veyron na Hrvatskim cestama... trebali bi zabraniti prodaju takvih autiju ovdje. Kao sto Citroen (ako se dobro sjecam) neko vrijeme nije prodavao dizele u HR zbog grozne (INA) kvalitete goriva... tako bi i trebalo zabraniti prodaju superautiju zbog katastrofa kvaliteta cesata.

Jos uvijek se sjecam zvuka koji je proizvodio M3 na nasim cestama... cijeli mehanizam za sklapanje krova skvici i cvili ko lud... totalno se razlohao od nasim rupa i rupcaga... i srce me svaki put zabolilo kad bih ga cuo kako place

Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
Legendarna mi je izjava na Top Gearu kada je lik testirao maksimalnu brzinu Veyrona i vozeći 400km/h rekao: "Gume mogu izdržati još 15 minuta, ali to je u redu, jer će za 12 minuta nestati goriva".
E zbog ovakvih izjava su oni kraljevi!

Nego evo vs R32... koja je poanta te rasprave? Svi koji smo htjeli nesto reci o tome smo rekli, sada samo mozemo nastavit pretakat iz supljeg u praznog. Ali nitko nece promijenit svoje misljenje (jer tko je htio, do sad je mogao produbit svoje znanje istrazivajuci malo dublje na Internetu i donjeti svoj zakljucak, bio on novi ili isti kao prije, nije bitno).

Ja imam gomilu frendova koji se smrznu kad kazem da bih radje rabljenog BMW-a trojku E46 nego novi Polo. A jos kad kazem da razmisljam o kupnji E36 i da ga totalno preuredim i napravim od njega novi auto, samo zato jer mi E36 coupe pre***eno izgleda...
Svi vi koji mislite nesto postic daljnjom raspravom o EVO i R32 (ne kazem da pocetna rasprava nije bila potrebna, dapace, lijepo je citat tudja misljenja, zato i jesmo ovdje, na forumu), mislite li da cu ja ikad kupit novi Polo? Ili da ce netko od mojih frendova kupit radje rabljeni auto nego novi Polo?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2007., 14:02   #86
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
nije bas totalni off topic, pricamo o emisiji koja se bavi autima, testiranju auta
naravno da valjda mozemo iznjet svoje misljenje

prvo kad kupujes r32 ili evo, ne kupujes obiteljski ili svestrani auto
kupujes auto za uzitak u voznji, u zvuku motora, u drzanju, u mogucnostima auta
znaci evo je ocito ispred r32, jer je graden za to, r32 je sminka, za show off a to me ne interesira
nadalje evo sa 30 konja vise i 1.2 litara manjim motorom je ispod 5 do 100, o cemu opricamo, uz malo modifikacija na motoru iz njega se izvlaci puno puno vise, ali na stranu modifikacije, za start je zasluzan pametni kompjutor, dobar ovjes, i awd pogon sa rasporedivanjem sile na kotace

danijel-to nije nista cudno
focus st ima odlicno drzanje (jos jedan auto koji se koristi za wrc, i lancer evo se koristi), volvov motor sa 5 cilindara i turbinu koja se pali vec na 1600 okretaja, i upaljena je sve do 4.5 ili 5 tisuca, nisam 100% siguran, dalje na scenu stupa fordov sistem koji radi slicno kao turbina i na visokim okretajima auto opet odlicno vuce (zaboravio sam kako se zove taj sistem)

zamisli da ima awd, ali onda bi bio skuplji, vise bi trosio i krajnja brzina mu nebi bila tolika, osim ako nema pametan awd koji bi kod vecih brzina prebacio pogon ili 100% na zadnje ili 100% na prednje da ne dode do prevelikog rasipanja snage motora (to ima novi lancer evo x, i jos neke sustave zbog kojih kroz zavoje prolazis ko kak si rekao balerina )
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 09:22   #87
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Hoćemo još jedu bombicu?
TypeR vs. GTI!
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 12:40   #88
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
type r vs obican gti
ili
type r vs gti edition 30?
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 13:44   #89
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
type r vs obican gti
ili
type r vs gti edition 30?

Svejedno....može i običan pošto onda imaju istu snagu motora.
Sa DSG ili bez?
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 14:10   #90
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
svejedno, sa dsg je na ravnici brzi al u zavoju zna bit svega kad dsg ne predvida da ces ga promijenit (dugo mijenjanje)
i zbog dsg-a je auto malo tezi - 75 kg
osobno bi uzeo auto bez dsg-a

sve u svemu honda je za***ala jednu stvar sa type r-om
-motor je preslab (osim iznad 5600 okretaja)
izlika za to kaj nisu stavili turbo im je - onda bi prednji kotaci previse proklizavali, malo glupo al ajd

handling i kocenje im je super, auto kad izleti iz putanje lako ga je vratit, al to je auto bez srca (motora)
postoji za 2 000$ kit za type r, turbo kit
i onda auto izvalci oko 250-260 konja i doslovno se preporodi, ne tolko zbog dobitka na konjima koliko zbog dobitka na elasticnosti i vecem nm motora kod nizih okretaja

golf gti je bio brzi na stazi za sec i pol (zbog turba i veceg nm), koliko se sjecam kad sam gledao testove prije 2-3 mjeseca

ovo nisu auti koje bi usporedivao (drugim rijecima ne vidim poantu sportskog auta koji svu svoju snagu na kotace moze prenjet tek poslije 100-120 na sat, fwd je u banani, isto kao i rwd bez dobrog traction controla)...
ajmo usporedit legendu honde, NSX sa nekim malo skupljim autima
imam i jedan prigodan filmic za pogledat

edit: bas sam vidio kako produzena honda civic type r na stazi podere golf r32
evo video http://youtube.com/watch?v=tkxbgduVmac
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na