Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2017., 16:28   #5791
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 260
Ko je jamio, jamio
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2017., 18:02   #5792
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,681
Meni isto nisu dali na produženje pa uzeo novi ugovor na ženu. Taman se mali sprešetavao po zgradi kad sam došao s posla i reko upadaj u stan. Uzeo samo net, 80/15 za 105 kuna. Za tv mi ionako ostao osnovni paket u koaksijalcu😄
Uglavnom to bilo u 12 mjesecu ali još imam broj od "malog" pa ako ko hoće nek javi...

my G2 sent it
9800pro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2017., 19:22   #5793
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Meni isto nisu dali na produženje pa uzeo novi ugovor na ženu. Taman se mali sprešetavao po zgradi kad sam došao s posla i reko upadaj u stan. Uzeo samo net, 80/15 za 105 kuna. Za tv mi ionako ostao osnovni paket u koaksijalcu😄
my G2 sent it
Jedino sto su ti TV programi u ZG cca 18 digitalnih i cetrdesetak analognih.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 00:49   #5794
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ako ih budes zvao, kumio, molio, mozda, veliko mozda ti i daju ponudu kao i za nove korisnike, 119,50 kn za Turbo 2D (TV + internet).

Jedan od uvjeta te ponude je "Ponuda je dostupna novim korisnicima kojima Vipnet ponudi zaključivanje ugovora putem prodaje izvan poslovnih prostorija ili
im zaključivanje ugovora bude ponuđeno telefonskim putem.", pa ne ocekuj da ce ti tek tako dati Turbo 2D za tu cijenu .
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 00:56   #5795
mladen77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 21
Link na ponudu

UVJETI KORIŠTENJA POSEBNE PONUDE
ZA NOVE KORISNIKE
1. Ovim Uvjetima korištenja ‘’Posebne ponude za nove korisnike’’ (dalje u tekstu: Uvjeti korištenja) uređuju se odnosi između
VIPnet d.o.o. (dalje u tekstu: Vipnet) s jedne strane te korisnika B.net usluga koji iskoriste promotivne pogodnosti (dalje u tekstu:
korisnik B.net usluge) s druge strane.
2. Korištenjem ‘’Posebne ponude za nove korisnike’’ korisnik B.net usluge prihvaća ove Uvjete korištenja.
3. ‘’Posebna ponuda za nove korisnike’’ je dostupna od 13.03.2017. do 30.04.2017. godine.
4. Ponuda je dostupna novim korisnicima kojima Vipnet ponudi zaključivanje ugovora putem prodaje izvan poslovnih prostorija ili
im zaključivanje ugovora bude ponuđeno telefonskim putem.
5. Promocija je dostupna novim korisnicima B.net usluga koji odaberu jednu od navedenih usluga: Turbo internet, Turbo 2D
(internet + telefon), Turbo 2D (TV + internet) i Turbo 3D (TV + internet + telefon).
6. Korisnici B.net usluga iz prethodne točke ovog članka ostvaruju posebne pogodnosti u korištenju usluga:
� Korisnik usluge Turbo internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 24 mjeseca te njegova
mjesečna naknada iznosi 74,50 kn.
� Korisnik usluge Turbo 2D (TV + internet) ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 24 mjeseca te
njegova mjesečna naknada iznosi 119,50 kn.
� Korisnik usluge Turbo 2D (internet + telefon) ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 24 mjeseca te
njegova mjesečna naknada iznosi 99,50 kn.
� Korisnik usluge Turbo 3D (TV + internet + telefon) internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom
24 mjeseca te njegova mjesečna naknada iznosi 134,50 kn.
7. Korištenje promotivnih pogodnosti podrazumijeva potpisivanje pretplatničkog ugovora na 24 mjeseca za pakete iz točke
6 ovih Uvjeta.
8. Korisnik nema pravo na promotivne pogodnosti ako je u posljednjih 12 mjeseci iskoristio neku od promotivnih pogodnosti za
korisnike B.net usluga.
9. Ukoliko korisnik 2D paketa koji je u ovoj promociji dobio popust na mjesečnu naknadu 2D paketa unutar 12 mjeseci uslugu želi
smanjiti na 1D paket, to će se smatrati raskidom ugovora na 2D paketu uz naplatu naknade za raskid ugovora prema Cjeniku i
aktivaciju nove usluge po redovnoj cijeni iz Cjenika.
10. Navedena promotivna pogodnost odnosi se na mjesečnu naknadu usluga i ne uključuje telefonski promet koji nije uključen u
mjesečnu naknadu te najam sadržaja na zahtjev, poput sadržaja iz Videoteke ili interaktivne televizije.
11. Na sve odnose između Korisnika i Vipneta koji nisu uređeni ovim Uvjetima primjenjuju se Opći uvjeti poslovanja VIPnet d.o.o. i
Uvjeti korištenja i realizacije fizičkog priključka i terminalne opreme u kabelskoj mreži.
12. Vipnet zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta korištenja o čemu će korisnik biti obaviješten putem stranice www.bnet.hr ili na drugi
prikladan način.
Ovi uvjeti primjenjuju se od 13.03.2017.
mladen77 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 01:10   #5796
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Odes fino u poslovnicu, podneses zahtjev za raskid, zenska s pulta odmah zove zadrzavanje korisnika i drito ti odmah ponude 50% akciju. Nisu potrebna nikakva moljakanja ni uzimanje ugovora na nekog drugog ukucana (s tim se mijenja i tel. broj ako je u igri telefon).
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 01:36   #5797
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor Ari Pregled postova
Pod broj jedan, meni treba duo TV + Net, a pod broj dva, pročitaj zadnjih 30 strana ove poučne teme pa nauči i ti da su korisnici dobivali ugovore na trio paket za 135 kn, ili 120kn. Ne treba gledati njihove "promocije" po reklamama, to su cijene za budale

Zaljepio bi ja njima promociju tako da bi na naslovnicu bnet stranice stavio velikim slovima reklamčinu: "Zovite prodajne predstavnike ! " Sa brojevima mobitela svakog pojedinog iz svih gradova....razumijem politiku "uzmi korisnicima što više novca", ali praviti se glup i nevješt na moje pitanje sluzbi za korisnike o prodajnim predstavnicima i popustima je bolesno. Dvoje ili troje ih kao nije znalo o čemu ja to pričam...jedan me je iz sluzbe za korisnike pitao "gdje je takva cijena da idem i ja" ? Šteta što mu se nisam sjetio reći "Koji vas paket zanima ?" i ostalu proceduru....aj kako mrzim kada mi se laže i glumata....i onda čekam 3 minute drugu zensku da iz neke čarobne ladice izvuče tu neku bajnu promociju, samo za mene krasnog, mislim se ja, "biti ce od ove ponude nesto čim ju toliko treba cekati da ju izvuče, mora da je posebna ponuda" kad ona bubne 189kn ! "Molim?????" To je maksimalna moguca ponuda koja strši na svakoj reklami, nema veze s promocijom, to je propaganda. Naravno da sam spustio slusalicu 5 sekundi nakon sto sam čuo cifru te promocije nad promocijama....i ponavljam, gadi mi se laž i glumatanje, priznaj i daj čovjeku info koji trazi, očito znam cihene koje se mogu dobiti i ne zanimaju me vaše cifre
Ti glumataš jer znaš za tu promociju (135kn), znaš da postoji i znaš kako se može dobit (a kako ne, preko SZK) i svejedno bzvz zoveš SZK i pitaš ih za nju
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 06:50   #5798
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Onaj link za prodajnog predstavnika mi radi ok na PC-ju
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ti glumataš jer znaš za tu promociju (135kn), znaš da postoji i znaš kako se može dobit (a kako ne, preko SZK) i svejedno bzvz zoveš SZK i pitaš ih za nju
Ja sam njih zvao pošto mi se na mobitelu nije otvarao link zatraživanja prodajnih predstavnika, kao što se vidi iz ranijih postova. Nadao sam se da imaju njihove kontakt mobitele i da će mi reći. Ja odmah krenuo njima govoriti da mi treba kontakt prodajnog predstavnika za moj grad, zbog popusta i posebne ponude koju oni mogu dati, a gospoda krene sa svojom pričom: ''pa mi smo tu za to, pravi ste broj nazvali, ne treba vam nitko drugi, recite, koji vas paket zanima, naravno da imamo promocije, ne brinite.....''

Ni jednu riječ nisu spomenuli o prodajnim predstavnicima, već krenuli sa recitiranjem tekstova o trećim stvarima i glumatanjem. Uopće ih ne zanima šta tko traži, ne žele ili nisu sposobni procijeniti tko je zainteresiran a tko zove samo zbog informacija o tome kako je došlo do imena firme Bnet i sl.

A ništa, preporučujem prodajnim predstavnicima da počnu prodavati povoljnije pakete ovima koji rade na telefonima službi za korisnike Bneta, jer očito svi tamo ništa ne znaju i plaćaju 300+ kuna

btw. Metar optičkog kabla je oko 200kn, i kaže mi djelatnik koji je radio za tcom na uvođenju istih u neke zgrade da je i u mom kvartu postavljeno do blizu zgrade ali da su najveći problemi što predstavnici ulaza nisu baš voljni slušati buku od bušenja i sitne radove jer već postojeći kanalići po zgradama najčešće nisu dovoljni za optiku. Ali to je svakako budućnost i samo pitanje vremena, neizbježno, dok ujedno i cijene optičkih kablova polako padaju.
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 10:28   #5799
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ari Pregled postova



Šta ti pričaš ?

Pod broj jedan, meni treba duo TV + Net, a pod broj dva, pročitaj zadnjih 30 strana ove poučne teme pa nauči i ti da su korisnici dobivali ugovore na trio paket za 135 kn, ili 120kn. Ne treba gledati njihove "promocije" po reklamama, to su cijene za budale
nadam se iskreno da neces dobiti i da ces biti budala ko i mi ostali...




Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 11:30   #5800
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
nadam se iskreno da neces dobiti i da ces biti budala ko i mi ostali...

Svako je budala dok ne nauči znanje.

Samo se nadaj.

Crkla su davna vremena kada se plaćalo 400 i kusur kuna tcomu za paketić deda mraza.Takodjer proslo je i vrijeme da se na mobitel trosi vise od 50kn mjesečno, pa da izmisle ne znam kakvu tarifu .

Baš zbog tih platiša koji ne gledaju na cijenu te iste cijene jako sporo padaju
Ari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.04.2017., 12:40   #5801
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Ja opet ponavljam. Kao stari korisnik, produljenje ugovora uz popust 50% sam dobio da nisam zvao prodajnog predstavnika. Znaći MOŽE se i preko B-neta direktno .
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 18:03   #5802
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,681
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ja opet ponavljam. Kao stari korisnik, produljenje ugovora uz popust 50% sam dobio da nisam zvao prodajnog predstavnika. Znaći MOŽE se i preko B-neta direktno .
To šta si ti imao sreće nije pravilo. Mene nakon 5g. odjebali pa uzeo na ženu kod prodajnog...

my G2 sent it
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 18:20   #5803
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Pitanje:

- Sestra u ZG mi već odavno ima TV+Internet kojem je istekao ugovor ima par godina i sve ovo vrijeme plaća to 239 kuna (kako je i službena cijena za pakete bez ugovorne obaveze).
- Mislili smo prebaciti samo na internet koji je 149 kuna, pošto joj TV ne treba. Ne bi uzimali na ugovornu obavezu jer je velika mogućnost da ona ode u inozemstvo u slijedećih par mjeseci (a razlika je 10 kuna). Na prodajnom mjestu i na telefonu službe za korisnike kažu da nije moguće uzeti uslugu bez ugovorne obaveze (AKA na neodređeno vrijeme) nego samo na 24 mjeseca. Ja ih pitam zašto imaju na webu cijene priključka bez ugovorne obaveze, na 12 mjeseci i na 24 mjeseca ako nije moguće uzeti bez ugovorne obaveze ? Na to odgovor nisu znali.

Uglavnom, može li mi netko sa sigurnošću reći što mogu dobiti u BNetu a što ne, glede ove situacije ?

Ja sam navikao sve usluge koje koristim da mogu koristiti bez ugovorne obaveze, na 12 mjeseci i na 24 mjeseca pa mi je strana ova njihova logika.
Hvala unaprijed !
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 19:04   #5804
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Pitanje:

- Sestra u ZG mi već odavno ima TV+Internet kojem je istekao ugovor ima par godina i sve ovo vrijeme plaća to 239 kuna (kako je i službena cijena za pakete bez ugovorne obaveze).
- Mislili smo prebaciti samo na internet koji je 149 kuna, pošto joj TV ne treba. Ne bi uzimali na ugovornu obavezu jer je velika mogućnost da ona ode u inozemstvo u slijedećih par mjeseci (a razlika je 10 kuna). Na prodajnom mjestu i na telefonu službe za korisnike kažu da nije moguće uzeti uslugu bez ugovorne obaveze (AKA na neodređeno vrijeme) nego samo na 24 mjeseca. Ja ih pitam zašto imaju na webu cijene priključka bez ugovorne obaveze, na 12 mjeseci i na 24 mjeseca ako nije moguće uzeti bez ugovorne obaveze ? Na to odgovor nisu znali.

Uglavnom, može li mi netko sa sigurnošću reći što mogu dobiti u BNetu a što ne, glede ove situacije ?

Ja sam navikao sve usluge koje koristim da mogu koristiti bez ugovorne obaveze, na 12 mjeseci i na 24 mjeseca pa mi je strana ova njihova logika.
Hvala unaprijed !
Problem ti je što ideš na ''dole'' sa paketom. Sa 2D na 1D, a to po njima znaći da si kao novi korisnika, ali bez popusta. Caka je u tome da onda uključenje plačaš 1500 kn. bez ugovorne obveze, 1000 kn. uz ugovor na 12 mj. i 1 kn. uz ugovor na 24 mj. Ja sam to prošao kad sam prelazio sa 3D na 2D paket.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 19:06   #5805
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
To šta si ti imao sreće nije pravilo. Mene nakon 5g. odjebali pa uzeo na ženu kod prodajnog...
Nema to veze sa srećom, a i sreću treba znati isprovocirati .
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 02:11   #5806
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Pitanje:

- Sestra u ZG mi već odavno ima TV+Internet kojem je istekao ugovor ima par godina i sve ovo vrijeme plaća to 239 kuna (kako je i službena cijena za pakete bez ugovorne obaveze).
- Mislili smo prebaciti samo na internet koji je 149 kuna, pošto joj TV ne treba. Ne bi uzimali na ugovornu obavezu jer je velika mogućnost da ona ode u inozemstvo u slijedećih par mjeseci (a razlika je 10 kuna). Na prodajnom mjestu i na telefonu službe za korisnike kažu da nije moguće uzeti uslugu bez ugovorne obaveze (AKA na neodređeno vrijeme) nego samo na 24 mjeseca. Ja ih pitam zašto imaju na webu cijene priključka bez ugovorne obaveze, na 12 mjeseci i na 24 mjeseca ako nije moguće uzeti bez ugovorne obaveze ? Na to odgovor nisu znali.

Uglavnom, može li mi netko sa sigurnošću reći što mogu dobiti u BNetu a što ne, glede ove situacije ?

Ja sam navikao sve usluge koje koristim da mogu koristiti bez ugovorne obaveze, na 12 mjeseci i na 24 mjeseca pa mi je strana ova njihova logika.
Hvala unaprijed !
Svejedno mora bit pisani zahtjev za smanjenje paketa, pošalji im pisani zahtjev za to što želiš i pričekaj kontakt ili, ako nisi, probaj preko 13 13.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 20:18   #5807
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Prijatelj mi danas produžio 3D ugovor. Promijenili mu router i dali Kaona. Iznenađenje je da je dobio 30 dana sve kanale otvorene. Znam da je to bilo ukinuto, jer ni ja ni brat nismo dobili prije tri mjeseca. Možda su sad to vratili sa ovom novom Turbo promocijom.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 20:41   #5808
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 260
Kad je bilo ukinuto? Ja sam potpisao ugovor prije godinu dana i imao sam sve otključano, a punica je potpisala ugovor prije pola godine i isto je imala otključano.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 20:44   #5809
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
A cuj kolega prije cca 35 dana produzavao 3D ugovor i normalo mu pustili sve kanale u promo periodu, moram ga pitati jel su ugasili one TV programe koje nema ugovorene jer je vec proslo vise od mjesec dana.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 12:59   #5810
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 571
Ja danas produžio 2 mjeseca prije isteka starog, sa Super 3D prešao na Turbo3D, povećanje brzine sa 12Mbit-a na 70, mjesečno 199kn iduće 2 godine plus staroj uzeo Samsung J3.

Nudili su mi i 120mbit-a, ali onda bi me ispalo nekih 240kn mjesečno, ali to mi ne trenutno ne treba.
U SZK i dalje nemaju točne informacije o promotivnim ponudama i upute me na prodajno mjesto, a ovi sa prodajnog ponovo na SZK. Strašno da nisu promil napredovali po tom pitanju.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 15:19   #5811
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Preko koga si onda na kraju produžio, što te zanimalo, općenito što možeš dobit za produljenje ili?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 16:15   #5812
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Par vama laganih pitanja.

Kako je najlakše skužiti razliku izmedju digitalnog i analognog kanala ?

Tek sam neki dan kupio full hd lcd tv,i pošto čekam hdmi kablove ' mislite li daće biti razlike u kvaliteti slike u odnosu na spajanje sa scart kablom, čak i kod kanala koji imaju nižu kvalitetu ?

Jel vam bnetov daljinski dovoljan za gotovo sve redovne radnje ili morate zbog nečega posezati za tv daljinskim? Ja sam podesio osnovne postavke tv-a i sada cu kao i kod starog tv-a koristiti samo bnet daljinski
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 17:13   #5813
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
1. Vidljiva razlika u kvaliteti slike
2. Hoće
3. Je. Jedino ako ideš na TV-u gledati nešto preko USB-a.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 17:20   #5814
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ari Pregled postova
Par vama laganih pitanja.

Kako je najlakše skužiti razliku izmedju digitalnog i analognog kanala ?

Tek sam neki dan kupio full hd lcd tv,i pošto čekam hdmi kablove ' mislite li daće biti razlike u kvaliteti slike u odnosu na spajanje sa scart kablom, čak i kod kanala koji imaju nižu kvalitetu ?

Jel vam bnetov daljinski dovoljan za gotovo sve redovne radnje ili morate zbog nečega posezati za tv daljinskim? Ja sam podesio osnovne postavke tv-a i sada cu kao i kod starog tv-a koristiti samo bnet daljinski
ma kaj ce ti hdmi...to je za budale...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 17:24   #5815
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Ovo se zove precizni net ( 30/7,5 )

Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 21:18   #5816
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
1. Vidljiva razlika u kvaliteti slike
2. Hoće
3. Je. Jedino ako ideš na TV-u gledati nešto preko USB-a.
1. Aha, da primjećujem, upravo otkrivam prve čari novog TV-a. Iz osnovnog paketa programa npr.Discovery i National Geographic imaju dobru sliku, a među lošijima bih rekao da imaju SK1 i SK3.

2. Odlično, ne izgleda koma ni sa scartom. Nakon ove scart i crt ere za mene, počinje uskoro lov na FullHD kanale

3. Ma ja koristim snimalicu, 10 sati uključeno u paket, nadam se da nisu povukli to u novim paketima... korisnija mi je, i jednostavnija za baratanje, bez usb-a.
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 21:43   #5817
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
3. Imaš snimanje 10 sati (na mreži) ali je malo blesavo riješeno "organizacija tj. novije briše najstarije. Isto isprobaj lokalno snimanje na USB.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 22:44   #5818
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kod staraca se kaoni smrzavaju. Imaju 2 komada i događa im se da se smrznu da da daljinac ne reagira te moraju ga čupat iz struje. I to zadnja 3-4 dana 2-3 puta dnevno navečer kad gledaju TV (ćaća neki sport, majka neke živine).

Prijavit ili se bude smirilo?



Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 23:08   #5819
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Sačekaj još koji dan, ako se ne "popravi" onda prijavi.
Kad zbog nečega zabloka onda je "normalno" da ne reagira na daljinac ili tipke na njemu.
Kada se "to" desi vidi kakva je situacija sa linkom prema netu tj. jeli blinka odr. Led - ica za Lan a spojeno prema pojedinom Kaon - u.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 23:41   #5820
Deekay
Premium
 
Deekay's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 119
Ima li netko iskustva sa Okvirnim ugovorom? Konkretno imam problem u zgradi gdje predstavnik stanara smatra da nije po zakonu da svaki pružatelj usluga uvodi svoje kanalice, te traži da se kroz zgradu provuče jedna kanalica, i kroz nju da ide sve, a onda da se pružatelji usluge međusobno dogovaraju tko ide preko koga i tko kome plaća najam za dalje.

Uporište nalazi ovdje: https://www.hakom.hr/default.aspx?id=3765

Ovdje na linku piše većinom za optiku, ali dolje piše da se može ugovor napraviti i za koaksijalnu instalaciju.

Kada sam bio u VIP-u/Bnetu oni kažu da nikakav ugovor ne potpisuju, a ja sam nemogu ništa uvesti u zgradu bez pristanka suvlasnika, koji neće potpisati ako nije kao što sam gore naveo da mora biti da je sve preko jedne kanalice.

Ja tu dolazim do zida i tražim pomoć. Pitanje sam ovdje postavio jer želim preći s Tcoma kojeg sada imam na Bnet.
Deekay je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na