Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.09.2017., 07:43   #211
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Onda Cvitanović dolazi na red
Što ti je? Prednost imaju Kljuno Kurčić, Ivanković Brana i Zoki M
Manuel Calavera je offline  
Staro 06.09.2017., 08:35   #212
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Ho, ho, ho upalim danas internet i ajme iznenađenja....Pljugica manekeni, super ste samo tako dalje.....jvBM blesavu....furaju se na ove iz Tele2 cirkus je u gradu, jos ima samo medvjedi fale...ajde fala bogu nisam gledao pa nemogu kometirati samu igru ali sigurno su opet izigravali specijalce...
Master_Hrc je offline  
Staro 06.09.2017., 08:42   #213
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Trener će biti onaj koji će gurati "one koji moraju igrati".

Majke mi, nakon ovakvog uzastopnog lošeg zalaganja, uzeo bi HNL ekipu (dečki koji se tek trebaju probiti u karijeri) i ajmo. Pa makar i popušio kvale i SP, znao bi da su dečki (istinabog limitirani) dali sve od sebe. Sa tribine je ipak bolje vidjeti Olića koji čupa zemlju da dođe do lopte, nego Rakitića koji se šetka s noge na nogu.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 06.09.2017., 09:59   #214
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782


''Jesmo li igrali protiv Turske ili igramo sutra?''
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline  
Staro 06.09.2017., 10:02   #215
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460





-->
samo se vi nadajte kurčiću, novi trener će biti ovaj






__________________
mamutarka je offline  
Staro 06.09.2017., 10:03   #216
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Daj Bože da bude. Barem bi ih posložio kak se spada. A nekima se i zahvalio.

@mob
Brko je offline  
Staro 06.09.2017., 10:07   #217
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
to ti misliš, i štimac je bio super komentator...sad on priča jedno a kad bi ga stisli šuker i ostala gamad moš mislit kak bi provodio svoje namjere
__________________
mamutarka je offline  
Staro 06.09.2017., 10:15   #218
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Odkud on kad nije podoban. Štico je bio iznimka jer se moralo smiriti najjaču kontru

Također kao što reče mamutarka ako je bio nogometaš i ako je dobar komentator (?) ne mora značit da bi bio dobar izbornik
Manuel Calavera je offline  
Staro 06.09.2017., 10:19   #219
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Kao što veli mamutarka, i Štimac je pjevao svašta, pa kad se dočepao klupe, nagurao u repku sve što se prodat moralo, a igra je bila vrh vrhova
Isto kao i Niko, kao i Čačke, kao što će i dalje biti svaki trener repke.
Naša repka je u biti "izvanredni godišnji za standardnu postavu i izlog za neki klub iz HNL-a". Svaki trener koji se tome ne želi pokoriti - neće biti trener.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 06.09.2017., 10:55   #220
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Trener će biti onaj koji će gurati "one koji moraju igrati".

Majke mi, nakon ovakvog uzastopnog lošeg zalaganja, uzeo bi HNL ekipu (dečki koji se tek trebaju probiti u karijeri) i ajmo. Pa makar i popušio kvale i SP, znao bi da su dečki (istinabog limitirani) dali sve od sebe. Sa tribine je ipak bolje vidjeti Olića koji čupa zemlju da dođe do lopte, nego Rakitića koji se šetka s noge na nogu.
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline  
Staro 06.09.2017., 22:33   #221
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408





Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Daj Bože da bude. Barem bi ih posložio kak se spada. A nekima se i zahvalio.

@mob
Pa kako da igrač/komentator bez trenerskog iskustva dobije repku.

U tom bismo se slučaju morali zamisliti nad vodstvom HNS-a i okolne svite, a u uvodnom je postu navedeno da ovo nije tema za takve komentare.
-->
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
samo se vi nadajte kurčiću, novi trener će biti ovaj






Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Daj Bože da bude. Barem bi ih posložio kak se spada. A nekima se i zahvalio.

@mob
Pa kako da igrač/komentator bez trenerskog iskustva dobije repku.

U tom bismo se slučaju morali zamisliti nad vodstvom HNS-a i okolne svite, a u uvodnom je postu navedeno da ovo nije tema za takve komentare.
listerstorm je offline  
Staro 06.09.2017., 22:40   #222
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Pa kako da igrač/komentator bez trenerskog iskustva dobije repku.
a baš je to neki problem kod nas
__________________
mamutarka je offline  
Staro 06.09.2017., 23:28   #223
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
a baš je to neki problem kod nas
Naravno da nije, a trebao bi biti. No ako se kojim nes(p)retnim slučajem na to osvrneš, brišu ti se postovi.

Nogometna tema vezana uz reprezentaciju u kojoj nije dozvoljeno komentiranje vodstva HNS-a i stanja u HR nogometu postoji vjerojatno samo na pcekspertu.

Ne vidim smisao neke teme u kojoj možeš argumentirano raspravljati ali samo do određene granice, odnosno suštine problema. Kada se toga dotakneš, slijedi ili upozorenje modova ili argumenti kako oni na drugim portalima koji o tome pišu, zapravo pišu za gemišt (a tko zna, možda i rade na lažni studentski ugovor).
listerstorm je offline  
Staro 06.09.2017., 23:30   #224
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
zajebano je to i škakljivo, pogledaj temu ''lige petice'' pustiš ljude 5 minuta i kaos nastane, pobit se oće a forum za ''kompjutere''
__________________
mamutarka je offline  
Staro 06.09.2017., 23:52   #225
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Naravno da nije, a trebao bi biti. No ako se kojim nes(p)retnim slučajem na to osvrneš, brišu ti se postovi.

Nogometna tema vezana uz reprezentaciju u kojoj nije dozvoljeno komentiranje vodstva HNS-a i stanja u HR nogometu postoji vjerojatno samo na pcekspertu.

Ne vidim smisao neke teme u kojoj možeš argumentirano raspravljati ali samo do određene granice, odnosno suštine problema. Kada se toga dotakneš, slijedi ili upozorenje modova ili argumenti kako oni na drugim portalima koji o tome pišu, zapravo pišu za gemišt (a tko zna, možda i rade na lažni studentski ugovor).
Onda kreni na Index i fino tamo vodi ratove sa neistomišljenicima i komentiraj što te volja. Tamo fala bogu nema Brke seronje koji brani da rasprava ide u nenogometnom smjeru.

Poanta priče je da svaki puta završimo na nekoj drugoj temi koja nema veze sa nogometom nego mafijom/politikom oko sporta. A o tome svi znaju sve i svi imaju nešto za reći. E pa ne može.

Kao i što je tema lige petice postala prije zadnjeg locka. Poligon za svađu i mećanje od strane korisnika foruma koji u 7 godina imaju 500 postova na forumu, a 1100 u 6 mjeseci u nogometnoj temi od čega je 60% svađa. I zato je zdravo doviđenja.

Tako da ako imaš kaj reći za igru i ponašanje igrača, reci. Ako imaš što za pričati o Mamićima, Šukerima i ostalim eminencijama iz lože, nađi forum di nisam moderator zato i piše, tko se ne može suzdržati od toga, neka ovdje ne zalazi. Neki su mi se javili na PM da ovdje neće niš pisati jer ne mogu pisati pro/kontra HNSa i to cijenim. Ne bavimo se politikom, ni državnom ni sportskom. Kome ne paše a time bi se bavio, vjerujem da ima igrališta za to.

Na kraju krajeva, ni ti ni ja ni Pero Perić nemamo niš od toga. Možemo se samo posvađati, a dupeglavci će se i dalje smijati iz loža. Svi sve znamo o tome. Zato i ne raspravljamo.

NHF...

@mob
Brko je offline  
Staro 07.09.2017., 00:51   #226
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Onda kreni na Index i fino tamo vodi ratove sa neistomišljenicima i komentiraj što te volja. Tamo fala bogu nema Brke seronje koji brani da rasprava ide u nenogometnom smjeru.

Poanta priče je da svaki puta završimo na nekoj drugoj temi koja nema veze sa nogometom nego mafijom/politikom oko sporta. A o tome svi znaju sve i svi imaju nešto za reći. E pa ne može.

Kao i što je tema lige petice postala prije zadnjeg locka. Poligon za svađu i mećanje od strane korisnika foruma koji u 7 godina imaju 500 postova na forumu, a 1100 u 6 mjeseci u nogometnoj temi od čega je 60% svađa. I zato je zdravo doviđenja.

Tako da ako imaš kaj reći za igru i ponašanje igrača, reci. Ako imaš što za pričati o Mamićima, Šukerima i ostalim eminencijama iz lože, nađi forum di nisam moderator zato i piše, tko se ne može suzdržati od toga, neka ovdje ne zalazi. Neki su mi se javili na PM da ovdje neće niš pisati jer ne mogu pisati pro/kontra HNSa i to cijenim. Ne bavimo se politikom, ni državnom ni sportskom. Kome ne paše a time bi se bavio, vjerujem da ima igrališta za to.

Na kraju krajeva, ni ti ni ja ni Pero Perić nemamo niš od toga. Možemo se samo posvađati, a dupeglavci će se i dalje smijati iz loža. Svi sve znamo o tome. Zato i ne raspravljamo.

NHF...

@mob
Na reakciju me potaknula isključivo tvoja podrška postavljanju Jeličića. To bi bio potez tog "političkog" nenogometnog okruženja i apsolutno nestručna odluka, a o tome ovdje nije preporučljivo raspravljati.

Ako ti podržavaš da repku vodi netko bez ikakvog trenerskog iskustva onda to s nogometom ima veze kao i šukerovo protjerivanje novinara HRT-a iz hotela reprezentacije.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kad će izrasti muda da dovedemo nekog stranca na klupu? Mi nemamo više kadra za izbornika. Ali zato imamo vrhunske poslušnike.

A Čačketu su dali 10 minuta da smisli opravdanja... a i HTV ulizivači fino 5x pitaju "jelda da je sigurno da je tu i umor zbog Kosova" i "jelda da je bio penal"? Kakva sprega guzičara...

@mob
Ovdje pišeš upravo o onome za što si u uvodnom postu naveo da treba izbjegavati.

NHF...
listerstorm je offline  
Staro 07.09.2017., 01:21   #227
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Glupava su Vam prepucavanja ...
Nogomet je odraz stanja u cijeloj "državi " i sistemu i teško je ljudima uprijeti prstom u nešto što su oni stvorili - neki manje neki više (totalna korupcija i nepotizam...) i nakon toga mnogi pokušavaju od toga pobjeći.

25 godina sam navijač , prošao sam brdo utakmica sa reprezentacijom , grizao se na svaku grešku izbornika ili igrača, izvukao živu glavu u određenim situacijama usred izgreda, smirivao nadobudne huligane (najžešći su oni kojima je navijanje samo jedan mali dio života ili nacionalističke budale...) , provodio se kao nikada u životu (npr. Portugal 2004 ...) i mogu reći da danas me uopće ne pogađa stanje u hrvatskoj reprezentaciji.

Na što da se živciram , na realnost da ljudi se doslovno sprdaju sa narodom , a narod i dalje šuti i klima glavom. Gledao sam utakmicu u kafiću i ništa me nije tagiralo ni loša igra, ni slabo zalaganje niti trenerove izjave jednostavno družio sam se sa prijateljima popio pivo pojeo kokice i ajde kući (uf kako gordo ovo zvuči oko repke koda sam postao prosječni američki navijač...).

Imaginarno je pričati o nekom izborniku dok god se ne dese promijene na drugim poljima u nogometu i općenito Hrvatskoj.

Idealno bi bilo da npr. se sastavi stožer sa :

Prosinečkim , Bišćanom , Bobanom pa čak i Jeličićem uz možda čak i stranca trenera npr. Keka...Samo ovo je san , a stvarnost je nešto drugo.

Sa onakvim igračima mi smo se trebali prošetati skupinom , ali kada podjele i mafija zavlada teško je sve to dovesti u red. Nema reda , nema ideje, nema želje i storena je jedna apatija koja se prenijela na repku. DA možda smo krivi i mi navijači što smo digli ruke od svega i što su ekstremni prevladali pa su samo išli izgredima u korist vrha , ali dok god se ne desi sinergija između navijača i igrača teško će tu biti sreće. Turci su dobili utakmicu samo na tu kartu , kvalitet NEMAJU!

Problem Čačića što je on jednostavno ekstra limitiran i ne zna postaviti igru (dobro znamo tko mu to određuje...) premalo rizika , igra na sigurno , neiskorištavanje potpunog potencijala reprezentacije... Igrati praktički sa jednim napadačem sa onakvim igračima je izrazito kukavički i ako se budemo plasirali u Rusiju opet će nam se desiti debakl tipa Brazil gdje smo pred nikad jadnijim Brazilom skinuli gaće...
 
Staro 07.09.2017., 01:36   #228
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Inače van malo teme nogomet ide u pogrešnom smjeru i mislim da će se novcima, interesima samo uništiti...

Sve se pretvara u jedan karneval nalik američkim sportovima , a rezultat će biti gubitak istinskog navijanja , već sada utakmice Reala i Barcelone postaju sve dosadnije nemaju onog naboja kao prije, o Engleskoj bolje ne pričati ...

Zadnja šansa da se vrati sve na svoj put je Rusija , ako potraje ovo razbacivanje novcima, Qatar će biti lakrdija , a kupovanje igrača od strane reprezentacija surova realnost.

Već sada se najavila neka Liga nacija tko će to sve stići igrati... U takvom svijetu ljudi kako Mamić su potrebni jer hrane sve pijavice svojim transferima, npr. PSG pa tu se namire svi od tajkuna, političara do odvjetnika i ekonomskih savjetnika...
 
Staro 07.09.2017., 09:16   #229
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@listerstorm

Što sam krivo rekao? Kakvo trenersko iskustvo moraš imati? Od zadnja 3 izbornika, 2 su imala iskustvo vođenja lokalnih klubova po pašnjacima. Jakog li iskustva.
Jeličić najvjerojatnije nebi ni prihvatio ulogu izbornika. No ovako na prvu, izgleda da više zna gdje curi i koji su problemi nego Čačke. Samo to. Nema tu nikakve moje "podrške" sa bude izbornik, samo moja pusta želja. Koliko znam, mora i školu trenera proći, koju on nema (ili ima). Ali žalosno je da on zna i vidi a "iskusnjare" ne vide.

Nadalje, HTV sam plasira opravdanja. To si valjda vidio i čuo.
Sprega guzičara? Što je tu krivo? Novinar podilazi izborniku i zajednički jezik im ne "malo smo umorni/nismo imali sreće".

No opet, nije samo izbornik kriv. Nitko ne može reći da igrači ne nose na sebi dio krivice, možda i veće nego Ive. Nije izbornik kriv što se neki igrači u reprezentaciji ponašaju ko babe. Perišić kao naš najpotentniji igrač, odigrao je najgore 3 utakmice zaredom otkad igra za HR.
Brozović isto. Rakitić od Eura nije niš napravio. I dalje da ne nabrajam dalje tko još... A onda tjedan dana kasnije, netko od njih bude u ekipi kola u 2 od 5 najjačih liga svijeta...

@busola
Niti jedan popularan sport se više ne igra radi navijača. Samo radi para i spektakla te naslikavanja. Kad na F1 utrci u Safety Caru se vozi Mariah Carey (ili kak se već piše) a u boksu sjedi Niki Minaž, tu se isto vidi kamo to ide. Tako i nogomet. 64 nacije na svjetskom prvenstvu, 32 na europskom uskoro... zadnje europsko nikad lošiji nogomet, no na kraju nikad više para ni jedan euro nije zgrnuo.

@mob
Brko je offline  
Staro 07.09.2017., 09:54   #230
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Ja bih čak i možda pregrmio ovog servisera i ostale klošare iz lože da vidim da igrači daju sve od sebe...Tako da po meni igrači tj manekeni (ne zaslužuju da ih se zove igračima) snose veliki dio krivice...možeš ti imati neznam kakve trenere ako se njima neda igrati...

Nije mi uopce namjera braniti trenere ali isto tako mi je malo nevjerojatno da bas niti jedan domaći trener ne valja....treneri se stalno mijenjaju, igraci ostaju a situacija sve gora i gora. Dobro, krivica trenera je što se nije zahvalio igračima koji ne žele igrati. Baš me zanima da li bi manđukić i ostali klošari isto tako 10-15 utakmica prek kurca igrali u svojim klubovima...normalno da nebi jer bi brzo palo rukovanje (ne ličko )

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 07.09.2017. u 10:01.
Master_Hrc je offline  
Staro 07.09.2017., 10:18   #231
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
http://www.index.hr/sport/clanak/pov...sp/992926.aspx

ovo je vrlo škakljiva odluka, po čemu sad oni odluče oće li se nešto ponavljat, evo nas zakinulo za čisti penal

jako škakljiva odluka, sad će svi htjet tako nešto
__________________
mamutarka je offline  
Staro 07.09.2017., 13:08   #232
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Imam neki feeling da ce uskoro opet krenuti bojkot navijaca sa prekidima utakmica.
Koliko god se ne slazem s takvim akcijama, opet nekako i podrzavam. Ocito repka mora biti kaznjena, trpiti radi par budala i kretena, od izbornika do fotelje i jedini nacin koji se pokazao efikasnim do sada je bas taj da su navijaci pravili nerede do tih granica da su nam se skidali bodovi i sl.

Slazem se sa Brkatim vojvodom od Karlovca apsolutno.
Pa bili su takvi neredi prošlo ljeto pa su svi digli buku i viku na Orjunu iz Splita Tada to nije valjalo, a sada bi trebalo riješiti probleme. Jedina je razlika u odnosu na onda je da se Dinamo nije kvalificirao u Europu
Valjda je napokon svim ljudima sada jasno "kako" nogomet funkcionira u Hrvatskoj.
tomov je offline  
Staro 07.09.2017., 13:42   #233
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma čudno mi je da netko tek sada shvaća situaciju. "Zadnji voz" za shvaćanje je bilo kad je štimac postao izbornik. Tko tada nije shvatio situaciju neće nikad
Manuel Calavera je offline  
Staro 10.09.2017., 23:08   #234
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Rakitić magično se oporavio u 2 dana od ozlijede butnog mišića. Od neigranja do izdržavanja cijele utakmice visokog tempa u 48 sati. Ta današnja medicina, to je čudo. Hvala doktorima. Hvala.

Gdje je taj momak u međuvremenu kičmu izgubio? Budi fer pa reci "hvala, ne želim igrati za reprezentaciju jer se šef u klubu ljuti ako me tamo netko krivo pogleda" i sve 5.

Perišiću isto krenulo u svom klubu par dana kasnije, nekako mu nije falilo naboja.
Brko je offline  
Staro 10.09.2017., 23:15   #235
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Možda jednostavno nemaju volje igrati za Čačića...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 10.09.2017., 23:18   #236
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Rakitić magično se oporavio u 2 dana od ozlijede butnog mišića. Od neigranja do izdržavanja cijele utakmice visokog tempa u 48 sati. Ta današnja medicina, to je čudo. Hvala doktorima. Hvala.

Gdje je taj momak u međuvremenu kičmu izgubio? Budi fer pa reci "hvala, ne želim igrati za reprezentaciju jer se šef u klubu ljuti ako me tamo netko krivo pogleda" i sve 5.
Ajde prije nego kreneš pisat gluposti istraži zašto točno nije igrao.

I ja sam bio identičnog mišljenja ko ti dok nisam saznao, da ne bi bilo...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 11.09.2017., 00:45   #237
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne želim tratiti vrijeme na "reprezentativce" niti istraživati njihova sranja i izlike. Slobodno ti reci recept magičnog ozdravljenja našeg Ivana.

Dok ne kažeš, ja i dalje vjerujem u svoju glupost da je preočito da je to bila "injury" zbog koje se propušta jedna manje bitna utakmica tako da se stanje ne pogorša za iduću bitniju.

Eto, sad ti... razuvjeri me, zašto nije igrao protiv Turske?

@mob
Brko je offline  
Staro 11.09.2017., 01:08   #238
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Naš dr. Nemec veli da je bilo lagano istegnuće mišića, da je igrao riskirao bi puknuće istog.
Tjedan dana je dosta za sanirat tu ozlijedu, 2 nije.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 11.09.2017., 09:08   #239
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne da me nisi demantirao, nego si potvrdio što sam rekao. Pauziranje manje bitne utakmice da bude spremniji za bitniju.

Slažem se, bitnija je ona za poslodavca nego ova izletnička koja samo razjebava ljetno ferije.

Meni na popisu više nebi bio. Ni on, ni Brozović ni onaj priglupi noj Kovačić.

@mob
Brko je offline  
Staro 11.09.2017., 10:34   #240
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Brko, ja mislim da je drug buljo mislio na bolest djeteta kao razlog.
Tako barem pretpostavljam...

@buljo: malo sam zbunjen tim tjednima oporavka, evo i ošamućen

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 11.09.2017. u 10:40.
 
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na