Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2012., 22:32   #811
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



druze,koje je tvoje nagadjanje,jel mi moguce da se Scar pojavljuje u SoC ili Call of Pripyat,citam na STALKER wiki,nagadja se da je on Charon,Monolithovac koji je brainwash-an.
nigdje se njegova sudbina ne spominje poslije zaustavljanja Streloka


-->



druze,koje je tvoje nagadjanje,jel mi moguce da se Scar pojavljuje u SoC ili Call of Pripyat,citam na STALKER wiki,nagadja se da je on Charon,Monolithovac koji je brainwash-an.
nigdje se njegova sudbina ne spominje poslije zaustavljanja Streloka


blava je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 10:29   #812
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
druze,koje je tvoje nagadjanje,jel mi moguce da se Scar pojavljuje u SoC ili Call of Pripyat,citam na STALKER wiki,nagadja se da je on Charon,Monolithovac koji je brainwash-an.
nigdje se njegova sudbina ne spominje poslije zaustavljanja Streloka
zašto spoiler za igru koja je stara 4 godine ?
to su samo nagađanja. nitko to definitivno nije potvrdio. U monolithu je završio sigurno, a poveznica između njega i Charona je samo puška. a opet, Scar je završio turneju pucajući sa Gauss rifle.
Tako da bi ja prije rekao da je Scar postao kasnije onaj lik u CoP-u koji piči sa Gauss rifle po armiji (jedini primjerak u igri), ali dobro, to sam samo ja
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2012., 15:53   #813
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
mozda ce stalker 2 razrijesiti misterij Scar

evo dosao do Yantara,imam Bulat suit ( Skat9 military armored suit ),nadogradjen i sad bi ga do kraja nadogradio,ali nemam kod koga,tocnije level 2 pa 3 upgrade,u Agroprom R.I. ni technician u stalker bazi i u duty ne zna,kod koga to otici ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2012., 08:59   #814
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
mozda ce stalker 2 razrijesiti misterij Scar
ja mislim da nece. nije ni bitno, lik je popušio svoje, kao i kompletna Clear Sky organizacija. OK, preživili su Nimble i Novikov (očito). Po meni, za priču je ipak bitno tko kontrolira Monolith, tko plaća Mercove da haraju po podzemnim laboratorijima i tko je na čelu JNA i kakve koristi ima od zone kad su mu vojnici tako krvoločni.

Citiraj:
evo dosao do Yantara,imam Bulat suit ( Skat9 military armored suit ),nadogradjen i sad bi ga do kraja nadogradio,ali nemam kod koga,tocnije level 2 pa 3 upgrade,u Agroprom R.I. ni technician u stalker bazi i u duty ne zna,kod koga to otici ?
Mislim da Bulat suit može nadograditi onaj u Freedom bazi, ali se ne sjećam kako se zove. vidi sa njim. Znam da jedini može nadograditi SVD Dragunov, mislim da isto tako i tog Bulata nisam siguran jer nikad ne koristim Bulatović odelo
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2012., 09:47   #815
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
budem,samo problem sto sam postao clan Duty,a znas kako ide s njima i Freedom
ima srecom u Wish Granteru "Join Faction" pa cu opet postato Freedom samo da nadogradim
pa sta ti koristis u Clear Sky ? Exoskeleton ( običan ili Duty ) ili nesto trece ( po meni ovaj Bulat je najbolji omjer zastite od metaka i cudovista i zastita od anomalija )
blava je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2012., 10:42   #816
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
ima srecom u Wish Granteru "Join Faction" pa cu opet postato Freedom samo da nadogradim
e sad prvo se udružiš sa tim paravojnim smradovima koji švercaju oružje i koji su nastali od dezertera, a sada bi kod Freedomovaca nadograđivo odijelo nisi fer

Citiraj:
pa sta ti koristis u Clear Sky ? Exoskeleton ( običan ili Duty ) ili nesto trece ( po meni ovaj Bulat je najbolji omjer zastite od metaka i cudovista i zastita od anomalija )
CS-1, CS-3a, SEVA suit i Freedom exoskeleton najčešće.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2012., 10:47   #817
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
e sad prvo se udružiš sa tim paravojnim smradovima koji švercaju oružje i koji su nastali od dezertera, a sada bi kod Freedomovaca nadograđivo odijelo nisi fer



CS-1, CS-3a, SEVA suit i Freedom exoskeleton najčešće.
ma navukli me propagandom o dobrom picu,drustvu sa stalker comradesima i njihovom spikeru na razglasu ( kad se ona dvojica prepiru smijeh )

kako ti izdrzis s tim armorima u Zoni pogotvo napad bloodsuckera ili pseudogianta ?
to mi je nekako preslabo,ima mali bulletproof i rupture a zastiti o anomalijama da ne pricamo ( no ti si iskusan i znas Zonu ko svoj dzep pa necu sumnjati )
blava je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2012., 11:36   #818
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
klonim se nevolja. kad vidim živinu, a one mene ne, ne uplićem se u bitke i borbe. a što se onomalija tiče, već znam di su pa ih obilazim u širokom luku
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 11:44   #819
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
http://www.moddb.com/mods/stalker-presky

ne znam da li već ima ovdje na forumu ali evo jedan zanimljiv freeplay mod za clear sky. Doduše malo zna biti nestabilan i kod mene se povremeno ruši iako mi se čini da verzija 0.2 radi malo stabilnije nego novija 0.3.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 23:37   #820
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Razbibriga druže pukovniče po opisu mi se čini foma. Isprobavam
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2012., 21:07   #821
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
igra se presky druže već sam sakupio dosta stvari a ne igram predugo i mod je vrlo dobar barem meni. Solidan freeplay mod za koji je lik najavio i noviju verziju gdje bi otključao još neke mape i dodao mogućnost spavanja u nekim bazama kao u CoP ali izgleda da nije imao vremena da to završi.

http://i.imgur.com/PpwaL.jpg
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 12:35   #822
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Još jedan možda zanimljiv mod za CS: The faction war. Nisam još probao ali čini se zanimljivo samo da nema puno bugova jer je beta.

http://www.gsc-game.com/index.php?t=...=21&offset=-60
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 17:24   #823
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Skida se i ide odmah na probu
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 17:04   #824
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo igra se već 2 dana s modom, šta reći interesantno zamišljeno i pomalo "bagovito" ponekad se igra sruši , ali ima dobrih stvari pa idemo dalje,nova oružja i općenito novi "game-play", neka nova igra i opcije kao i mogućnosti, ispoćetka sam bio "friendly" sa svima, a onda sam zaratio polako sa svim frakcijama osim "Freedom-a" tako da branim bazu, a sa svima ostalima se napucavam i nemogu više u Yantar ali probat ću se ubaciti inkognito premda "Duty-a" kao vangoa i bit će roštiljade izgleda
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 18:20   #825
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Pitanje, prešao sam CS i sad me zanima dali da loadam save negdje prije samog limanska ili da ubacim ovaj mod ili nešto slično pa operi ispočetka, naravno da igram faction war-ove jer u sad u prijelazu se nisam ni join-o nikome. I još ako se nekome da neka link nabaci kako modove instalirat na steam verziju iako ima več u ovoj temi vjeroatno ali sam naletio!

Još da komentiram da je igra super, mrak