Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2016., 17:14   #4681
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ja sam se posvađao s prodajnim predstavnikom jer mi nije htio dati isprobaj i kupi uz 12 mjeseci.
No uglavnom, naručite si prodajnog predstavnika preko web obrasca i trebao bi vam ponuditi 12 mjeseci u pola cijene.
jesu li to oni onda prije 5 dana promjenili uvjete korištenja promotivne ponude "isprobaj i kupi"?

http://www.bnet.hr/content/download/...18.05.2016.pdf
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2016., 18:31   #4682
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Isti su kao i prije.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2016., 13:16   #4683
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
A 12 mjeseci u pola cijene nigdje ne piše. Il je to ponuda ispod stola za lakše nagovaranje po stanovima.
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2016., 15:46   #4684
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
I mene zanima kako doći do tih 12 mj 50%? Bratu mi je istekao ugovor i misli ga produžiti, a nigdje nema te ponude.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2016., 18:07   #4685
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Tu ponudu daje prodajni predstavnik kojeg naručiš na webu.
Kod mene je svim susjedima nudio 12mj 50% jer su novi u zgradi. Ja sam htio više jer sam im ja osigurao spajanje zgrade i gurao spajanje već godinama, sve mu objasnio.
I nije mi htio ništa dati, posvađali se. Čak nije htio dati Isprobaj i kupi (prva 2mj 0kn, ostalih 10mj 50%) jer kao to ne nudi a na fejsu su rekli da se spajaju ponude;


I požalio im se mailom te za tjedan dana dobio super-duper odgovor da im prigovor moram prosliejditi kao privitak i potpisati se na kraj

Btw ne ide li iz routera lan kabel u uređaj za tv (stb) ili iz splitera prije routera koaksijalac ide u stb? (ako uzmem paket s tv-om)
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 24.05.2016. u 18:16.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2016., 18:25   #4686
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Ajde zlato mamino (namjerna asocijacija na Ag), budi dobar i nemoj se karati
Kod njih je coax "glavni", dakle iz splitera ide u STB, kao i u router.
Nisam zapamtio, eventualno može komplicirati, ako uzmeš / dobiješ onu malu škatulu za snimalicu kako se ona spaja.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2016., 18:55   #4687
Pecarosh
Premium
Moj komp
 
Pecarosh's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 148
Citiraj:
Autor Ag008;2929018)

Btw ne ide li iz routera lan kabel u uređaj za tv (stb) ili iz splitera prije routera koaksijalac ide u stb? (ako uzmem paket s tv-om)
Ide oboje. Dakle i coax iz splittera i lan iz routera u stb. Coax u stb sluzi za redovni tv program a lan u stb sluzi za otkljucavanje programa i snimalicu.
Pecarosh je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2016., 08:09   #4688
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ajde zlato mamino (namjerna asocijacija na Ag), budi dobar i nemoj se karati
Ag je srebro.

I ne kužim živciranje za te koncepte 50% prvih 12 mjeseci. Kad sam prije pol godine rekao ekipi da odlazim od njih i predao zahtjev za isključenjem, dobio sam 3D paket 24 mjeseca u pol cijene. Niti sam glas digao niti sam se svađao.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2016., 09:49   #4689
Limeni
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 199
Evo ako nekog zanima ,odgovora bneta na moj upit za povrat kartice ili komplet starog uređaja:

"Poštovani,

zahvaljujemo na Vašem upitu.

Nažalost nismo u mogućnosti poslati Vam stari model uređaja ili karticu zbog globalne akcije zamjene uređaja. Naime taj tip uređaja zamjenjuje se kod svih korisnika za novi model radi poboljšanja usluge.

Ukoliko imate još kakvih upita ili poteškoća slobodno nas kontaktirajte na besplatni telefon 0800 13 12 ili putem emaila: sluzba.za.korisnike@bnet.hr.

S poštovanjem

Albert Čanadi

Služba za korisnike B.net usluga"

Eh što poboljšaše!!!!!!
Limeni je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2016., 11:03   #4690
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Limeni Pregled postova
Nažalost nismo u mogućnosti poslati Vam stari model uređaja ili karticu zbog globalne akcije zamjene uređaja. Naime taj tip uređaja zamjenjuje se kod svih korisnika za novi model radi poboljšanja usluge.
Meni zbog ovoga neće da vrate Albisa, a da ne pričamo o TT-cu i kartici. To je gotova priča. Tko je ima neka je čuva i neda za ništa ( Cilim )!!!!
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2016., 11:34   #4691
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ag je srebro.

I ne kužim živciranje za te koncepte 50% prvih 12 mjeseci. Kad sam prije pol godine rekao ekipi da odlazim od njih i predao zahtjev za isključenjem, dobio sam 3D paket 24 mjeseca u pol cijene. Niti sam glas digao niti sam se svađao.
Tako su i meni dali 50kn popusta prvih godinu dana na 3D paket kad su čuli da Iskon vrbuje i zivka cijelu zgradu.
Dan nakon što me Iskon zvao su me nazvali iz bnet i dali bolju ponudu.
A šta ću sa ovim smećem od routera ne znam, zivkat ću ih onda svaki dan dok mi ne riješe problem ili ne daju drugu opremu.
Nisam nikad imao ovakvih problema kao sada, npr ugasim komp,na ruteru se ugasi LAN lampica i onda ubrzo i wifi prestane raditi ili počne pucati veza svako malo.
Resetirao ruter, probabo svakakve postavke razne i nikakve razlike...
A staru opremu su mu odnjeli bez ikakvog pitanja, a nisu smjeli jer je po isteku ugovora to moja oprema bila.
Doduše, imao sam njihov obični žični ruter pa mi ne bi puno pomogao, ali svejedno... Mogao sam ga prodati ako ništa drugo...
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2016., 13:59   #4692
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
A staru opremu su mu odnjeli bez ikakvog pitanja, a nisu smjeli jer je po isteku ugovora to moja oprema bila.
Nisi u pravu. Bez obzira, ako si i kupio opremu( bez mjesečne naknade) , oprema ostaje njihova. Piše u Općim uvjetima poslovanja. Koliko je pošteno, drugo je pitane, ali tako piše i tako se oni ponašaju.