Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2023., 13:45   #11431
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 891
Svasta rade, meni je jedan lokalni servis kao stavio novu bateriji i uredno dao staru koja na kraju nije bila moja zato sto je moja ostala u s7. Usput je ostetio zadnje staklo. Nije dobro zagrijao i kod pokusalja dizanja povukao staklo a boja ostala. Uredno naplatio 200kn pa app.
Instalirao Accuba. i skuzio da nije ni vadio bateriju. Uz malo povisen glas gospon je narucio novu original bateriju i novo original staklo i sve je radio dok sam ja gledao. Zbog pokusaja muljanja popravak je njega kostao dodatnih 250kn.
Na kraju se ispostavilo da je nonstop muljao i varao ljude. Zavrsio na sudu...
robee je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2023., 17:38   #11432
Zero Cool ZG
Premium
 
Datum registracije: Aug 2021
Lokacija: ZG
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Budimo realni, iphone kupuju tehnički nepismeni ljudi koji se ne razume baš u mobitele niti ih je previše briga, žele samo nešto da generalno radi dobro i vidili su u Mate i Ante da su kupili iphon, pa su eto i oni.

Android pak kupuju pravi znalci i power useri, a Samsung s novim S23U je trenutno na vrhu te ponude.

Poanta je da svaka roba ima svog kupca i to je tako...

Pa ne bih rekao da ga kupuju samo tehnicki nepismeni ljudi, vec i oni kojima je dosta prckanja po mobitelima, ali takvi onda idu na cijeli appleov ekosustav. Radim u IT-u i dosta kolega ima bas iPhone, ali uz njih i airpods, iwatch, mac… Tada to radi jako dobro i jednostavno, sve je plug&play. Problem je kaj u tom trenutku to postaje kao kredit, nema mrdanja od applea😬

Cak bih rekao da puno vise tehnicki nepismenih ima Android telefon, prvenstveno zbog cijene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zero Cool ZG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2023., 18:53   #11433
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Ma i jedne i druge imaju tehnicki nepismeni ljudi, samo iPh kupuju oni sa nesto vise novaca jer je takvima onda bitnije sta ljudi misle o njima nego sta kupuju.

Ni androida se ne mora prckati ako netko ne zeli, kupis, neki srednji, npr Samsung A53 instaliras sta hoces i on radi bez greske nekoliko godina kao bilo koji drugi, bila to jabuka ili droid.

Ja osobno nikada necu imati iPhone, samo zbog toga sto svoj mobitel zelim koristiti kako ja zelim, a ne kako mi proizvodjac kaze.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2023., 20:07   #11434
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ajmo ne ici u ios vs android. Svakako je zanimljivo citati misljenja ali ode u pogresne vode. Drzite se teme
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2023., 21:05   #11435
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
A dao mi je neku nazad, koju sam mu rekao da baci, šta ću sa njom. Po datumu, rekao bih da se poklapala sa datumom kupnje mobitela.
Baterije ne moraju značiti da poklapa datum proizvodnje i datum kupnje.
Baterija koja je označena kada je proizvedena i riješavaju zalihe u odnosu proizvodnje mobitela.. Znaju biti proizvedene ranije u odnosu na predstavljen model
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2023., 21:41   #11436
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Samsung mobiteli - 2. dio

Baterije su u 99% slucajeva par mjeseci starije od proizvodnje samog moba. Ali jako je rijetko da je nova service samsung baterija neispravna. Vidio sam baterije iz 2021, cak i 2020 koje drze identicno kao one iz 2022, Ne znaci nista ako je ispravno skladistena
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2023., 22:50   #11437
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Meni je baterija na Noteu 10+ stradala dok sam još svaki vikend išao za HR, konstanti sam ga tokom putovanja držao na punjaču. Sad uz normalno korištenje jedva izdrži pola dana. Inače mob će u 3.mj napunit 3 godine. Stvarno je sve i svašta prošao i izdržao, tako da će konačno dobit nasljednika sa S penom i Snapdragon SoCom, dočekao sam i taj dan .
Budem si naručio S23U sa 512GB , ipak bolje više memorije nego manje
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2023., 19:48   #11438
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Odnio sam svoj S20 u iService.hr na zamjenu baterije. Sve mi se činilo ok ali čim baterija dođe na cca 40%, rapidno padne na cca 25%, pa 12%, pa crkne. Već sam ga nekoliko puta punio do 100%, wipe-ao cache, sad ga na kraju resetirao na tvorničke ali ista stvar.

Ima li pomoći ili mora opet na servis?
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Nisam. Jednostavno više nije izdržala cijeli dan, punio sam 2 put dnevno ali nije bilo ovakvih gašenja i naglog pražnjenja.

Fuck, znači nazad reklamirat.
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
A dao mi je neku nazad, koju sam mu rekao da baci, šta ću sa njom. Po datumu, rekao bih da se poklapala sa datumom kupnje mobitela.
Da se nadovežem; odnio reklamirati u iService zamjenu baterije. Objasnim problem i dobijem odmah "dijagnozu" kao "to je onda vjerojatno matična otišla". Meni odmah mrak na oči. Sad ti njemu dokaži da se to nije dešavalo sa starom baterijom...znači mobitel je radio perfektno, bez ikakvih gašenja, jedino baterija je stvarno skraćeno trajala. Zato sam i išao na zamjenu original baterijom.

Užas, mrzim servise. Živo me zanima kako će ovo završiti. Ostavio sam ga na "detaljnoj dijagnozi".
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2023., 21:57   #11439
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Jel netko ima već S23 Ultra da javi kakva je vibracija jer na S22 Ultra je bila užasno slaba na to su se ljudi dosta žalili i zvučnici me znimaju navodno su upgrejdani.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 07:40   #11440
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Ja baterije na mobitelima ne punim iznad 80%.
Na taj nacin ce vam baterija trajat puno duze. Koristio sam xz2 pet godina (mjenjam flagshipove svakih 5 godina) i baterija se ponasala skoro kao i prvi dan.
Sad na 1 IV radim isto.

Poslano sa mog XQ-CT54 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2023., 08:45   #11441
Kizo
Premium
Moj komp
 
Kizo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Jel netko ima već S23 Ultra da javi kakva je vibracija jer na S22 Ultra je bila užasno slaba na to su se ljudi dosta žalili i zvučnici me znimaju navodno su upgrejdani.
Isti motor kao na s22u, x/y vibracija, odličan feel u ruci, na stolu se slabo čuje.

Vibracija je sama po sebi nečujna, da bi se čula treba nešto klaparati u mobu (OIS kamere) ili prenijeti zvuk na podlogu. Zbog dizajna kakav je (prsteni kamere), goli mob dira podlogu doslovno u tri točke. Tu je case malo pomogao da se čuje ako sam u istoj prostoriji gdje i mob, ali je to i dalje dosta slabije od starog note9 koji je imao odličnu vibraciju.

Zvuk je upgrejdan, glasniji je i bas je nešto bolji.
Kizo je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 09:33   #11442
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Da se nadovežem; odnio reklamirati u iService zamjenu baterije. Objasnim problem i dobijem odmah "dijagnozu" kao "to je onda vjerojatno matična otišla". Meni odmah mrak na oči. Sad ti njemu dokaži da se to nije dešavalo sa starom baterijom...znači mobitel je radio perfektno, bez ikakvih gašenja, jedino baterija je stvarno skraćeno trajala. Zato sam i išao na zamjenu original baterijom.

Užas, mrzim servise. Živo me zanima kako će ovo završiti. Ostavio sam ga na "detaljnoj dijagnozi".
ja mislim da oni tebi nisu prodali original bateriju.

ti manji servisi koji nisu ovlašteni najčešće imaju kopije....

znam da se dosta servisa reklamira, ili oglašava preko njuškala

da prodaju original baterije, a kada dođeš kupiti i prije

kupnje vidiš što prodaju odmah znaš da nije original.

tak je meni bilo kada sam želio kupiti bateriju za jedan LG..

točno možeš vidjeti po izgledu da nije to to...

a čitajući Reddit, uočavam da se mnogi žale

da te kopije imaju manji kapacitet nego original, i da nakon

cca godinu dana padne kapacatite znatno još.
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 10:31   #11443
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
meni je jako čudno da radi matične ploče se gasi mobitel kad kapacitet baterije padne ispod određenog broja...rekao bih da je to bullshit.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 10:36   #11444
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
meni je jako čudno da radi matične ploče se gasi mobitel kad kapacitet baterije padne ispod određenog broja...rekao bih da je to bullshit.
Totalni bullshit. A dok ne dođe do 40% radi normalno, bez ikakvih problema. 100% je baterija ili fejk ili refurbished šta su ugradili.

Sad me samo strah da neće forstirati da je matična problem, da treba zamjenu ili šta ja znam...a meni nitko više ne može vratiti staru bateriju sa kojom je mobitel radio normalno...kojoj nije matična bila "problem".

Ali dobro, da ne trčimo pred rudo, možda bude OK i zamjene opet, tj. uvaže reklamaciju. Javit ću.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 11:23   #11445
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Samsung mobiteli - 2. dio

Neka ti vrate novac i staru bateriju. Ako je sa starom sve bilo ok, nova ne valja.
To je razlika izmedju original od 50-60€ i original od 30€. Svakodnevno viđam to. Sto je najgore, da bi servis bio 100% siguran da je ugradio original, baterija treba biti u servis pakiranju i vjerovati svom dobavljaču.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 11:29   #11446
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Totalni bullshit. A dok ne dođe do 40% radi normalno, bez ikakvih problema. 100% je baterija ili fejk ili refurbished šta su ugradili.

Sad me samo strah da neće forstirati da je matična problem, da treba zamjenu ili šta ja znam...a meni nitko više ne može vratiti staru bateriju sa kojom je mobitel radio normalno...kojoj nije matična bila "problem".

Ali dobro, da ne trčimo pred rudo, možda bude OK i zamjene opet, tj. uvaže reklamaciju. Javit ću.
Kako ne! Imaš pisani trag da su ti oni mijenjali bateriju, odeš na drugi servis i servis ti da tu bateriju. Ako je lažna, državni inspektorat i riješiš problem.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 13:12   #11447
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Jucer poslao Note9 u iservis na izmjenu baterije, i bas za peh nema ih vise. Prosli tjedan zvao i rekli da ih ima. Pa kud ste bas sad svi navalili mijenjati lol Tako da ce mi mob malo cekati kod njih.

Pohvalno da su mi se barem javili, a ne kao Agram koji je 7 dana drzao mob bez ikakvih informacija, a drugih 7 dana sam cekao da se proknjizi uplata i stigne baterija... Ma sve je bolje od mojih iskustava s Agramom!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 13:19   #11448
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Totalni bullshit. A dok ne dođe do 40% radi normalno, bez ikakvih problema. 100% je baterija ili fejk ili refurbished šta su ugradili.

Sad me samo strah da neće forstirati da je matična problem, da treba zamjenu ili šta ja znam...a meni nitko više ne može vratiti staru bateriju sa kojom je mobitel radio normalno...kojoj nije matična bila "problem".

Ali dobro, da ne trčimo pred rudo, možda bude OK i zamjene opet, tj. uvaže reklamaciju. Javit ću.
Upravo to, kakva matična, odmah im reci da ti ne prčkaju po mobitelu i da ti stave original bateriju. Ako neće onda ovo sto Ivo kaže.....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 15:06   #11449
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jucer poslao Note9 u iservis na izmjenu baterije, i bas za peh nema ih vise. Prosli tjedan zvao i rekli da ih ima. Pa kud ste bas sad svi navalili mijenjati lol Tako da ce mi mob malo cekati kod njih.

Pohvalno da su mi se barem javili, a ne kao Agram koji je 7 dana drzao mob bez ikakvih informacija, a drugih 7 dana sam cekao da se proknjizi uplata i stigne baterija... Ma sve je bolje od mojih iskustava s Agramom!
Agram i njemu slični mogu poslovati samo na malim tržištima balkana, kao što smo mi. U uređenim državama bi ih zatvorili prvi dan nakon prijave.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 16:56   #11450
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Ja baterije na mobitelima ne punim iznad 80%.
Na taj nacin ce vam baterija trajat puno duze. Koristio sam xz2 pet godina (mjenjam flagshipove svakih 5 godina) i baterija se ponasala skoro kao i prvi dan.
Sad na 1 IV radim isto.

Poslano sa mog XQ-CT54 koristeći Tapatalk
super je to ,ali je to bit rob nekom komadu plastike (made in china) ne hvala .
to je isto kao e pa zasto si na 120/140 hz a ne na 60 kao trosi ti bateriju brze i te fore .
dam pare i onda korstim okrljšten komad plastike

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 21:20   #11451
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
S23U ima battery bypass. Cool.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 17:03   #11452
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
super je to ,ali je to bit rob nekom komadu plastike (made in china) ne hvala .
to je isto kao e pa zasto si na 120/140 hz a ne na 60 kao trosi ti bateriju brze i te fore .
dam pare i onda korstim okrljšten komad plastike

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Operacija traje 5 sekundi i zaboravis.
Ne vidim neko ropstvo

Poslano sa mog XQ-CT54 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 20:46   #11453
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Operacija traje 5 sekundi i zaboravis.
Ne vidim neko ropstvo

Poslano sa mog XQ-CT54 koristeći Tapatalk

Ta ropstva kojih nisi ni svjestan su najgora
Ograničio si kapacitet baterije na 80% stalno zbog straha da ti jednog dana neće past na 90% . Robuješ komadu plastike i metala umjesto da on robuje tebi, al dobro, nismo svi isti jel.


On topic,
gsmarena ima s23 review. GPU throttla na 60% nakon čak 5 minuta .
Dovoljno da se 3d mark izvrti
I dalje nabrijavaju gpu i cpu kao da rade radne stanice a ne pizdarije na kojima ljudi vrte whatsup i youtube. Kad već toliko inzisitraju na tim benchmarcima i tome da su top modeli brži 2% od prijašnjih, onda bi bar trebali nekako omogućiti iskorištavanje te snage. Npr. da Dex postane pravi desktop replacement, što sad nije.
Exy je online   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 21:12   #11454
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 708
To je ovaj review, mogao si i link okačiti.

https://m.gsmarena.com/samsung_galax...eview-2525.php

Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Ograničio si kapacitet baterije na 80% stalno zbog straha da ti jednog dana neće past na 90% . Robuješ komadu plastike i metala umjesto da on robuje tebi, al dobro, nismo svi isti jel.


Ja isto na svom Samsung mobitelu to nisam i ne bi uključio ali na tabletu Samsung Tab S6 imam uključeno od prvog dana. Ima li smisla ili ne nemam pojma, u svrhu zaštite baterije je li. Svakako ga punim svega par puta tjedno, ali računam da nije zgorega...
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 21:45   #11455
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Samsung se sa s23 serijom opet vraca u utrku

Samo da ne uglave vise nesretni exynos i bit ce sve ok.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 05:20   #11456
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 09:07   #11457
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Ta ropstva kojih nisi ni svjestan su najgora
Ograničio si kapacitet baterije na 80% stalno zbog straha da ti jednog dana neće past na 90% . Robuješ komadu plastike i metala umjesto da on robuje tebi, al dobro, nismo svi isti jel.


On topic,
gsmarena ima s23 review. GPU throttla na 60% nakon čak 5 minuta .
Dovoljno da se 3d mark izvrti
I dalje nabrijavaju gpu i cpu kao da rade radne stanice a ne pizdarije na kojima ljudi vrte whatsup i youtube. Kad već toliko inzisitraju na tim benchmarcima i tome da su top modeli brži 2% od prijašnjih, onda bi bar trebali nekako omogućiti iskorištavanje te snage. Npr. da Dex postane pravi desktop replacement, što sad nije.
Preporuka je koristenje takvih baterija izmedju 20 i 80% ...
Cak i proizvodjaci stavljaju u mob appove koji ogranicavaju postotak punjenja baterije. Ne znam kako se zove na Samsungu,na Sony je "battery care"
To nije robovanje komadu plastike nego koristenje u skladu sa preporukama.
Jel ti robujes ,npr. automobilu,pa ga ne vodis na servis jer je to komad metala i neces mu robovat.

Baterija na 80% u modernim mobitelima je dovoljna da ti izdrzi dan i ako ce to pomoc u visegodisnjem koristenju jasno da cu to koristit.

Jasno da nikoga nije briga za mob od 300e,ali za mob. od 1000e+ me itekako briga da traje sto duze,a ja mjenjam svakih 4-5 godina.

Poslano sa mog XQ-CT54 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 09:17   #11458
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ako ces mob zamjenit za 2 godine nema smisla punit to 80% i brinut o tome, kad nece on mjenjat bateriju nego netko drugi.

Ako ti fali baterije da izdrzi dan puni do 100%, ako ti za normalan rad dosta 80% zasto ne ocuvat bateriju sto vise.

Ja ju punim do 85% osim ako ne idem na neki izlet di znam da cu ga vise forsirat, pa ce mi trebat vise baterije.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 11:17   #11459
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
To je ovaj review, mogao si i link okačiti.

https://m.gsmarena.com/samsung_galax...eview-2525.php





Ja isto na svom Samsung mobitelu to nisam i ne bi uključio ali na tabletu Samsung Tab S6 imam uključeno od prvog dana. Ima li smisla ili ne nemam pojma, u svrhu zaštite baterije je li. Svakako ga punim svega par puta tjedno, ali računam da nije zgorega...
Meni na S22 Ultri to takodjer bilo uključeno.
Nikad nije falilo baterije.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 12:08   #11460
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Čitam i nije mi jasno. Gadget freakovi koji mijenjaju mobitele jednom godišnje ili češće (rijetko koji ga ima 2g.). E oni će paziti na bateriju. WTF
delavi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na