Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.09.2007., 21:00   #1
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Saitek X52 Pro Flight System Controller

LINK!
Ima li tko ovu mrcinu?
Treba mi za FSX i LockOn (formacije). Znači preciznost se cijeni!
Polako me izdaje ovo Thrustmasterovo smeće koje sam platio 450kn...
Throttle je zapravo jedan majušni potenciometar...ma smješno, kada sam otvorio kučište...katastrofa.
Pri zadnjem slijetanju B747 naglo sam gubio brzinu jer ovo smeće trza gore dole...nažalost pri pokušaju slijetanja 300 ljudi je poginulo zajedno sa svim članovima posade.
Uglavnom pitanje: ima li ga tko i gdje se može nabaviti, je li vrijedan uloženog...?
Fala!
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2007., 02:55   #2
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
LINK!
Ima li tko ovu mrcinu?
Treba mi za FSX i LockOn (formacije). Znači preciznost se cijeni!
Polako me izdaje ovo Thrustmasterovo smeće koje sam platio 450kn...
Throttle je zapravo jedan majušni potenciometar...ma smješno, kada sam otvorio kučište...katastrofa.
Pri zadnjem slijetanju B747 naglo sam gubio brzinu jer ovo smeće trza gore dole...nažalost pri pokušaju slijetanja 300 ljudi je poginulo zajedno sa svim članovima posade.
Uglavnom pitanje: ima li ga tko i gdje se može nabaviti, je li vrijedan uloženog...?
Fala!
nije precizan...precizniji je Saitek Aviator koji kosta 300kn (ironije li)....ali x52pro je HOTAS (stick i throttle) a aviator nije...inace, dosta ljudi ima problema sa x52/pro...crkavaju...ne svima al dosta se ljudi zali...samo baci pogled na forum sturmovika i saitekov forum...CH Fighterstick i throttle su puno kvalitetniji i precizniji ali kostaju 2 soma kuna.....ja imam Aviatora i on ne crkava kao x52/pro i precizniji je al je napravljen od nesto jeftinije plastike....ak vec dajes 1400kn onda se puno vise isplati iskesirat 2 soma kuna u mediamarktu u grazu za CH stick i throttle i onda s povratom pdv-a dodjes skoro na isto a imas puno kvalitetniji proizvod...ja cu radje te pare ulozit u trackir 4 pro (koji se btw sad moze kupiti u sloveniji i srbiji a kod nas banana) a aviatoru cu podarit neki polovni x45 throttle.....nadam se da sam pomogao...dobio si iskustvo nekoga tko leti simulacije godinama tak da nije lupetanje...da nebi bilo zabune....ne znaci da ces i ti dobiti nekvalitetni primjerak...ali dati za nesto 1400 kn a nisi siguran hoce li riknut uskoro.....evo citam i na nekom srpskom squad forumu....dvojica imaju problema sa x52.....doduse imas mislim 5 godina garancije....ali stalno vracat i primat isto smece nema smisla...

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/t...985#2331082985

Zadnje izmijenjeno od: gnomisa. 30.09.2007. u 03:16.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2007., 20:48   #3
zuiko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 456
Hi!
dugo nisam igrao FS a stick sam posudio i "zaboravio"
Puno mi je dat 2000kn za komande a htio bih našto kvalitetno i precizno. Molim preporuku
Fala
Damir
zuiko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na