Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2022., 17:11   #17641
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Ma kontam da ću ga uzet pa kud puklo, veće ekrane ni ne gledam jer trenutno gledam 50 inča i ok mi, pa ovo čisto psihološki da bude malo veće
Čini se dobar TV za cijenu i ono što nudi...c1 je naravno best buy, ali puno mi dati 2000 kn više.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 17:38   #17642
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Po meni je bolji izbor nego C1. za razliku od C1 android je i ima ambilight. Jedino je upitno po pitanju garancije kak stoje ako se nekaj zapeče unutar dvije godine iako je šansa za to mala.
Ovo je za gaming dušu dalo. Dođe mi da ga uzmem ali ne znam više kud bi sa televizorima i sam sebi bi bio blesav da trenutni solidan TV odnesem u šupu da stoji, ili da ga metnem ispred kuće pa da si ga netko uzme.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2022., 21:18   #17643
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Uzeo ga danas popodne, nije mi se dalo više mozgati koji TV i čekati hoće C1 biti dostupan po nekoj prihvatljivijoj cijeni itd.
Uglavnom ovako na prvu out of box se TV čini odličan, boje i sve...ali trenutno ga žena testira na Večeri za 5, a ja se moram strpiti da obavim pravo testiranje na PS 5 i Netflixu
Ambilight sam odmah isključio jer mi blješti sve, ali može se poigrati s postavkama, iako mi je to sporedna stvar.

EDIT: Odlično je gledati u njega, sad ne znam jel postavke što trebam dirati oko slike, ali boje su odlične( uključio samo game mode u postavkama), 120 Hz radi bez problema na ps5 uz VRR i HDR. Meni mi je jedino malo čudan, ali za sada sam zadovoljan. Ne mogu vjerovati kako lijepo sve izgleda naspram starog TV-a.
Ambilight se da podesiti svejtlina, par boja ili da prati zvuk ili sliku, ali ja ga ugasio jer me ometa. Android radi fluidno, netflix, youtube probao i rade bez greške.
@Mladenxy uzeo sam i dodatno jamstvo + 3 god za 180 kn, tako da je 5 god sveukupno...samo to dodatno nejde preko poslovnice nakon dvije godine nego preko osiguranja, ali kaže čovjek u Elipsu da riješava osiguranje sve ako dođe do kvara.

Zadnje izmijenjeno od: slavonac90. 08.09.2022. u 08:30.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 20:45   #17644
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
e tako ..
tv još nije napunio godinu dana .. a ja več imam veselje
C1 oled
i pripadajuči daljanski .. curica 2g odlučila ga malo okupat stakloperom
Našpricala daljnaski, fire daljanski i thinkpad x230


fire radi, thinkpad radi
al daljanac šlagiran .. malo radi malo ne, kako koja tipka


gdje kupit u nas ? ili ču morat u amazon.de KLIK
Ako sam dobro odabrao .. molim potvrdu


ili šta probat prije kupnje, mada mala veli .. tata kupi, ovo je sad moje
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 22:10   #17645
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
kupio na kraju u iponu
protis ne mislim čekat i onda se još nateguvat


ode 300 kn

elipso 450 vunderbaaa
išao ga otvarat, to nit mojsije ne otvori, donji dio puklo ko pračka
uglavnom, nije mi jasno .. suh ko barut, tipke pojačaj zvuk, mjenjaj kanal .. mrtve tj rade kako im pukne .. al poto sam ga satro na pola, sad dolazi novi, nadam se da nije neka žnj kopija



fire daljanac sam oživio .. za sada
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 00:29   #17646
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
Mogao si ga u destiliranoj dobro oprat al jbg sad. Sad se ni mala nemoze igrat .

Moues sve u destiliranoj ili jos bolje ako imas isopropyl alkohol
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 07:40   #17647
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Ma kod otvaranja pukla plastika donjeg djela na pola
Al unutra suho, nista masno
Jos imas na tiskanoj plocici gumu sa tipkama
Nema sanse da dojdes do grafita
Tak da mi nije jasno zasto je volume i ch +\- krepalo
Sad ujutro klinci pale tv… show
Sve se mjenja samo od sebe, vise tipki u spoju

Ce se sad strpit tjedan dana, a ja imam mob i app
Bmk
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 10:07   #17648
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
Vjerojatno linije koje idu u procesor su kratko spojene, one su niti milimetar udaljene...

Sad im za kaznu navečer prebaci na cnn news ili onaj umjetnički hrt 4 i ujutro nema crtića nego vijesti ili kultura i lipo im objasnis sami ste pokvarili upravljač
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 13:29   #17649
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Đaba oleda kad je malo
bas to
ja nakon onog grundiga oled 65" koji jos radi ispod jednostavno ne mogu
ovo je super cijena ali razmazio me ovaj za 5500kn
tako da sad jedino na veci oled se moze ici
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 14:17   #17650
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Pitanje za vas koji mijenjate TV-e; sto radite sa starim tv-ima, reciklirate, poklanjate ili prodajete?
Namjeravam svoj (za mjesec dana) 5 godina stari Oled LG 55EG910V (zakrivljen-3D) mijenjati za 65" LG Oled. Stari je potpuno ispravan.., pa koliko bi realno mogao dobit za njega da ga dam na njusku?
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.09.2022., 16:07   #17651
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Mislim da je to jedna od onih stvari koja se prodaje prvom zainteresiranom kupcu bez obzira koliko ponudio.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 16:28   #17652
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Za sad samo rasporedim u drugu sobu a CRT (82cm) sam poklonio dalje
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 17:19   #17653
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
EDIT: Odlično je gledati u njega, sad ne znam jel postavke što trebam dirati oko slike, ali boje su odlične( uključio samo game mode u postavkama), 120 Hz radi bez problema na ps5 uz VRR i HDR. Meni mi je jedino malo čudan, ali za sada sam zadovoljan. Ne mogu vjerovati kako lijepo sve izgleda naspram starog TV-a.
Ambilight se da podesiti svejtlina, par boja ili da prati zvuk ili sliku, ali ja ga ugasio jer me ometa. Android radi fluidno, netflix, youtube probao i rade bez greške.
@Mladenxy uzeo sam i dodatno jamstvo + 3 god za 180 kn, tako da je 5 god sveukupno...samo to dodatno nejde preko poslovnice nakon dvije godine nego preko osiguranja, ali kaže čovjek u Elipsu da riješava osiguranje sve ako dođe do kvara.
Kad stigneš i ako ti se bude dalo, napiši još par riječi, kako je nakon par dana
Danas sam ga gledao u Elipsu, do njega LG-ev oled, vrtili su isti video (nnekakve panorame Pariza) i meni je iz nekog razloga taj Philips izgledao bolje. E sad, jasno da nemam pojma koje su postavke itd. blabla, ali sad je stvarno upitno što se dobije za 30% više novaca.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 11:10   #17654
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Uzeo ga danas popodne, nije mi se dalo više mozgati koji TV i čekati hoće C1 biti dostupan po nekoj prihvatljivijoj cijeni itd.
Uglavnom ovako na prvu out of box se TV čini odličan, boje i sve...ali trenutno ga žena testira na Večeri za 5, a ja se moram strpiti da obavim pravo testiranje na PS 5 i Netflixu
Ambilight sam odmah isključio jer mi blješti sve, ali može se poigrati s postavkama, iako mi je to sporedna stvar.

EDIT: Odlično je gledati u njega, sad ne znam jel postavke što trebam dirati oko slike, ali boje su odlične( uključio samo game mode u postavkama), 120 Hz radi bez problema na ps5 uz VRR i HDR. Meni mi je jedino malo čudan, ali za sada sam zadovoljan. Ne mogu vjerovati kako lijepo sve izgleda naspram starog TV-a.
Ambilight se da podesiti svejtlina, par boja ili da prati zvuk ili sliku, ali ja ga ugasio jer me ometa. Android radi fluidno, netflix, youtube probao i rade bez greške.
@Mladenxy uzeo sam i dodatno jamstvo + 3 god za 180 kn, tako da je 5 god sveukupno...samo to dodatno nejde preko poslovnice nakon dvije godine nego preko osiguranja, ali kaže čovjek u Elipsu da riješava osiguranje sve ako dođe do kvara.
Zaintrigirao si me ovim modelom pa sam se još dodatno raspitao i naišao na ovaj komentar:

Imam ga ja baš taj model...prije toga sam imao Philips 75pus7354....i slika je bilja bolja na ovome što nije OLED....i to zbog bijele boje....bijela boja je užasno loša. Ostalo nije velika razlika u korist OLEDa.
I da, kad se uključi HDR ... slika je katastrofalna. Boje nikakve, ja imam HDR isključen

Možeš li komentirati?

Inače sam fan Philipsa, trenutno imam drugi 65" LCD jer me kupio Ambilight i Android, ali sada razmišljam prijelaz na OLED.
Čitam dobre kritike na YT, ali me ovaj komentar korisnika malo poljuljao.

Poslano s mog Samsung S21 Ultra koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 16:25   #17655
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova

Inače sam fan Philipsa, trenutno imam drugi 65" LCD jer me kupio Ambilight i Android,
Omg ... Goriti ćeš u paklu ako tako šta napišeš na ovom topicu 🤯👼
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 19:28   #17656
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Kad stigneš i ako ti se bude dalo, napiši još par riječi, kako je nakon par dana
Danas sam ga gledao u Elipsu, do njega LG-ev oled, vrtili su isti video (nnekakve panorame Pariza) i meni je iz nekog razloga taj Philips izgledao bolje. E sad, jasno da nemam pojma koje su postavke itd. blabla, ali sad je stvarno upitno što se dobije za 30% više novaca.
Vidi, meni je i nakon par dana korištenja kada upalim netflix ili igru na ps5 i dalje WOW efekt, ali uzmi u obzir da dolazim sa led Samsunga starog 4 godine koji je tada koštao manje od 4000 kn
Postavke nisam previše mijenjao, točnije koristim njihove ponuđene,ovisno i sadržaju koji gledam. Kad smo kod postavki ne znam jel inače kod oleda ne postoji klasična postavka "brightness" ili "luminance"? Ja ju nenađem na ovom TV-u, iako mi ni ne treba, ali pitam čisto informacije radi.
Generalno, ja sam super zadovoljan s TV-om, ono što sam tražio, to sam i dobio za ok cijenu. TV nema nešto previše opcija za podešavati kao recimo jedan C1, nema nabrijano gejmersko sučelje, ali sve što vam treba za ugodan gaming ima, a to je odlčna slika u 120 hz sa VRR, meni dovoljno da peglam na njemu ps5 što je i bio primaran razlog kupnje.
Pikirao sam i ja famozni C1, vidio ih oba u radnji iako ne mogu ocjeniti koji je bolji što se tiče prikaza jer nisu bili jedan do drugog i različiti sadržaj su prikazivali, ali meni je bilo draže sačuvati preko 200 eura razlike s obzirom da nisam nešto prezahtjevan korisnik kada je u pitanju TV.

Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Zaintrigirao si me ovim modelom pa sam se još dodatno raspitao i naišao na ovaj komentar:

Imam ga ja baš taj model...prije toga sam imao Philips 75pus7354....i slika je bilja bolja na ovome što nije OLED....i to zbog bijele boje....bijela boja je užasno loša. Ostalo nije velika razlika u korist OLEDa.
I da, kad se uključi HDR ... slika je katastrofalna. Boje nikakve, ja imam HDR isključen

Možeš li komentirati?

Inače sam fan Philipsa, trenutno imam drugi 65" LCD jer me kupio Ambilight i Android, ali sada razmišljam prijelaz na OLED.
Čitam dobre kritike na YT, ali me ovaj komentar korisnika malo poljuljao.

Poslano s mog Samsung S21 Ultra koristeći Tapatalk
Nemam pojma iskreno, meni sve izgleda super, HDR mi je naravno uključen i sve izgleda odlično...ali uzmi u obzir da sam do sada gledao u TV koji je prije 4 godine koštao manje od 4000 kn, točnije Samsung UE50NU7092U.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 20:46   #17657
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Omg ... Goriti ćeš u paklu ako tako šta napišeš na ovom topicu 🤯👼
Haha, sve znam. To je radi onog lika koji je prije nekog vremena stalno gurao i promovirao Philips, haha.
Ali ovaj TV mi se čini bombon.

Poslano s mog Samsung S21 Ultra koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2022., 08:53   #17658
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Zaintrigirao si me ovim modelom pa sam se još dodatno raspitao i naišao na ovaj komentar:

Imam ga ja baš taj model...prije toga sam imao Philips 75pus7354....i slika je bilja bolja na ovome što nije OLED....i to zbog bijele boje....bijela boja je užasno loša. Ostalo nije velika razlika u korist OLEDa.
I da, kad se uključi HDR ... slika je katastrofalna. Boje nikakve, ja imam HDR isključen

Možeš li komentirati?

Inače sam fan Philipsa, trenutno imam drugi 65" LCD jer me kupio Ambilight i Android, ali sada razmišljam prijelaz na OLED.
Čitam dobre kritike na YT, ali me ovaj komentar korisnika malo poljuljao.

Poslano s mog Samsung S21 Ultra koristeći Tapatalk
Lcd moze biti bolji nego oled samo ako se gleda u osvjetljenoj prostoriji gdje njegova vece svjetlina dolazi do izrazaja. Samo ruku na srce to nije ambijent za bilo kakvo ozbiljnije gledanje filmova. Mislim moze se ali za kino ugodjaj neophodno je svijetlo u prostoriji reducirati. U takvim uvjetima oled brise pod sa bilo kakvim Lcd-om. Osobno mi je 3d bio puno drqzi nego taj famozni hdr, jer hdr sa 1000 nita svjetline je kao bodež za oci u zatamnjenoj prostoriji. U osvjetljenom prostoru je dobar ali kako rekoh to nisu uvjeti za ozbiljno gledanje filmova.
Doduse moze imati i zasicenije boje u svijetlijim scenama ali to je sve sitnica u odnosu na nedostatke poput dse, backlight bleed-a, loseg kontrasta i vidljivog kuta. Lcd je bez sumnje bolji izbor za terase kafica kad je tekma ili neke prezentacije po dvoranama. Za pravo uranjanje u sadrzaj filmova oled i samo oled, oled, oled
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 19:47   #17659
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Objasnjenje za LG OLED Modele?

Jel zna netko koja je razlika izmedju ova dva Oled modela:

OLED65C24LA.AEU vs OLED65C26LD.

Oba modela su u ponudi kod Sancta Domenica po istoj cijeni...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 20:01   #17660
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
najvjerojatnije tip stalka, boja stalka
kate tu wisa speakers
https://www.lg.com/uk/compare?bizType=B2C
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 20:38   #17661
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Jel zna netko koja je razlika izmedju ova dva Oled modela:



OLED65C24LA.AEU vs OLED65C26LD.



Oba modela su u ponudi kod Sancta Domenica po istoj cijeni...
C24LA - pozadina titan/antracit , postolje tamno srebreni ton

C26LD - pozadina bijela/krem, postolje svjetlo srebrni ton

Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
dreammastera je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 00:21   #17662
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor dreammastera Pregled postova
C24LA - pozadina titan/antracit , postolje tamno srebreni ton
Tnx, taj mi vise pase od bijelog; mora mi bit na postolju, a da ide na zid onda bi mi bilo svejedno. WiSA mi je nepotrebna, jer sam old-scool i drzim se cvrsto žica_je_žica zakona

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 17.09.2022. u 00:44.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 01:01   #17663
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ta WiSA tehnologija izgleda jebeno teška; 3,3kg je razlika u tezini (20kg : 16,7kg) po ostalim podacima potpuno identicnih modela

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 17.09.2022. u 01:08.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 14:23   #17664
dukee
Premium
Moj komp
 
dukee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: vz
Postovi: 406
IMHO ja bi se strpio ako ste u nabavci TVa, cekaju se novi modeli Hisensa, Philipsa etc. Prica se da ce imat nove LG oled panela u sebi tako da ce biti odlicna kupnja ako ne zelite dat pare za c1/c2 modele.
A i Hisence mini-led TV je pred izlaskom, isto bi trebao imat odlicnu cijenu za odlicnu sliku.
dukee je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2022., 08:39   #17665
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor dukee Pregled postova
IMHO ja bi se strpio ako ste u nabavci TVa, cekaju se novi modeli Hisensa, Philipsa etc. Prica se da ce imat nove LG oled panela u sebi tako da ce biti odlicna kupnja ako ne zelite dat pare za c1/c2 modele.
A i Hisence mini-led TV je pred izlaskom, isto bi trebao imat odlicnu cijenu za odlicnu sliku.
A i uskoro je svjetsko prvenstvo, popusti i to.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2022., 19:31   #17666
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Hmm, preko dva mjeseca je tebi uskoro? Tebi se bas nikud ne zuri
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2022., 22:25   #17667
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Hmm, preko dva mjeseca je tebi uskoro? Tebi se bas nikud ne zuri
Za novi TV ti se moze zurit samo ako se stari pokvario.

Za prebacit ovaj iz dnevne u djecju/spavacu/vikendicu/dat nekom i uzet novi za dnevnu, za takve planove je 2 mjeseca uskoro.

Novi TV se ne kupuje nabrzinu posto bi trebao trajati godinama. Nemoraju svi tako razmisljati naravno.

Plus, dosta bitno, akcije za TV ne cekaju prvu utakmicu, nego pocnu, prije. Tako da ce to biti za cca mjesec dana vec.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2022., 15:10   #17668
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,005
LG iz 2021, WebOS ovaj valjda zadnji.
27.08 uletio neki novi user agreement, update webOSa i otada baca reklame
Kod paljenja i nekih drugih akcija izbaci notifikaciju s reklamom.
Zaštopan je preko pihole, skoro sve domene koje čita, ostavljeno je samo nešto za update i eto uspjeli su i tuda progurati
Izgleda da ću ga morati kompletno s neta odspojiti.

Ima netko ideju kako to ubiti?
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 01.10.2022., 15:38   #17669
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Ne znam može li pomoći
Samsung Tizen mi je prikazivao reklame dok je bio podešen za UK regiju. Kad sam vratio na HR nestale su reklame.
Korisio sam UK jedno kraće vrijeme jer za HR nije bilo Apple Music aplikacije.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2022., 21:15   #17670
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Ima tko kakav 32 inča tv za preporučiti...da nije preskup i da je ok...trebam za dječju sobu.tnx
tutom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na