Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.07.2022., 17:15   #3901
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
btw jel imate neki jeftilen sprej za preporucit za spricanje klime iza svakog gosta. znaci ne zanima me dezinfekcija jer za to koristi jednom godisnje prava kemija. treba mi nesto za miris samo, jer klima koja mi je u blagavaoni je blizu nape i ploce za kuhanje i svi mirisi idu u klimu i osjeti se. nazalost napa nema izbaceno vanka ispuh nego ono glupo cirkuliranje.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 18:14   #3902
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Ja nezz jeli vasi drugacije peru ali ovaj spuca kantu ipo od 20 litara vode da ispere tu klimu. Ventilator, tj kako on zove turbina je čista ko nova.

Baš je rekao da je prije uvik vadio i onda je da 1500 eura za tu vodenu pumpu za čišćenje, kaže da mu se isplatio nakon misec dana.

meni je rekao da ga ne zovem svake godine jer nema potrebe radi dubinsko, da redovitgo perem filtere i na promjenu sa grijanja na hlađenjem da pošpricam sa ZEP Deozodoransom
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 18:21   #3903
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
turbina, ventilator ili rotor oni to zovu AFAIK.
svaka njemu cast, al ja nebum dal tolke pare za to ha ha.
njemu se isplati jer to radi svaki dan.
al mene strah onu vrecu stavljat za skupljat vodu ko sto se moze vidjet na masu vedea na jubitu kako to rade. imam paranoju da bi mi puklo to ha ha, a i neznam gdje bi to mogo kod nas uopce kupiti. meni lakse rastavit lijepo sve, oprat u kadi i ispred kuce sa miniwashem rotor i prebrisat cjelu unutarnju sta se ne skida sa alkoholom. to je delo pravo.
veliki servis sa skidanjem venta se radi svakih par godina. nema smisla to svake godine. al ja operem sve osim venta svake godine jer mi je zgodno to napravit i ne kosta me nis osim vremena i malo spreja. isparivac natopim zep pjenom i udri.
ak sam ste dobro skuzio to je nesto pod pritiskom sto on ima, a to ti je def potrebno za vent oprat. 2 puta sam ga prao sa kistom i deterdentom i spalio. sad uzmem miniwash ispred kuce i gotov sam za par minuta. samo pazit da nije prejak uredaj da ne slomite rebra (moj je dosta slab).
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2022., 10:46   #3904
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Jap jap to je pod pritiskom ali ne velikim, mislim da je rekao 0.8 bara i zato je bas za klime da ne iskrivi rebra. Vreća funkcionira ali traži novu sad ova mu je stara, učvrsti je za vrh klime da nebi slučajno spala.

Njegov proces je ovakav:
Skine plastike i zaštiti elektroniku,
Montira vriću
Poprska sa nekom ZEP pjenom i pusti nekih 20 minuta
Sapere sve sa tim aparatom
Sa aparatom opere i odvodnu cijev.
Dok se to sve suši opere plastike sa nekim tekucinama bas za plastiku
Montira nazad plastike, i pošprica sa tim Zep dezodoransom i to je to. 250kn

Inače njegovo misljenje o klimama je da je Mitsubishi Electric najbolji za klime, a Daikin najbolji za toplinske pumpe.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2022., 10:54   #3905
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Moj montira najlon "plahtu" oko klime i napravi tobogan za vodu u kantu koju objesi na skale

A taj kompresor, to je nesto ala parni cistac, mali tlak. Na pistolj nakaci bocu s tekucinom i to se mijesa sa zrakom i voila. Kao neki veliki airbrush
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2022., 10:57   #3906
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Montirali jutros.



Jako profesionalni, točni u minutu, stručni i jeftini. Što se klime tiče znati ću više tokom ljeta, za sada radi uredno, wifi povezivanje uredno, nutarnja jedinica skoro bešumna, vanjska se lagano čuje, u granicama normale.
Po meni jeftino i dobro, nikada povoljnije.
Eto drugo ljeto već i dalje sam oduševljen. Držim ju na 24 stupnja, po noći na 25 i drži tri sobe i kuhinju ( praktički cijeli stan sa za klimu zahvalnim rasporedom prostorija) na 22 stupnja za vrijeme ovih vrućina.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2022., 12:21   #3907
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Kako mjeris 22 C u stanu kada je 24 na jedinici? Lagano ledara, cak ti malo i zavidim...

Kakogod, meni je u stanu mjereno 24-25 C, ali nakon cijelog dana provedenog samo u gacama bome mi se zalede noge do koljena
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2022., 13:22   #3908
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Jap jap to je pod pritiskom ali ne velikim, mislim da je rekao 0.8 bara i zato je bas za klime da ne iskrivi rebra. Vreća funkcionira ali traži novu sad ova mu je stara, učvrsti je za vrh klime da nebi slučajno spala.

Njegov proces je ovakav:
Skine plastike i zaštiti elektroniku,
Montira vriću
Poprska sa nekom ZEP pjenom i pusti nekih 20 minuta
Sapere sve sa tim aparatom
Sa aparatom opere i odvodnu cijev.
Dok se to sve suši opere plastike sa nekim tekucinama bas za plastiku
Montira nazad plastike, i pošprica sa tim Zep dezodoransom i to je to. 250kn

Inače njegovo misljenje o klimama je da je Mitsubishi Electric najbolji za klime, a Daikin najbolji za toplinske pumpe.

svaka mu cast ako to sve radi za 250kn. AFAIK kod nas u Ri za to neces dobit ni osnovni servis, a kamoli "dubinski" .
ZEP pjena je meni najbolja. stime natrpam isparivac i pustim da pojede. poslje to sve isperem sa spricom na napumpavanje i vodom i kad se posusi pospricam sa ZEP dezinf./deodorant sprejem (plavi).



trenutno sam u potrazi za nekim jeftinim sprejem koji spricam iza svakih gostiju jer mi se zavuce miris iz nape u jednu jedinicu, a nemam namjeru prat klimu svakih par dana. znaci samo miris me zanima ne i dezinf.

geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2022., 14:02   #3909
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Kako mjeris 22 C u stanu kada je 24 na jedinici? Lagano ledara, cak ti malo i zavidim...

Kakogod, meni je u stanu mjereno 24-25 C, ali nakon cijelog dana provedenog samo u gacama bome mi se zalede noge do koljena
Imam posebni termostat, sad koliko je precizan nemam pojma, ali rekao bih da je.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 17:11   #3910
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Pozz,dali netko ima il koristi hissense klimu od 5kw pa nagore za sekundarno dogrijavanje objekta od 80m2 u okolici Zg.?Imam opjevani fujitsu asyg llcc 4.5 i znam da grije odlično ali zbog ovog ludog poskupljenja klima uzeo bi neki jeftiniji model tipa hissens il hyundai pa trazim neku alternativu!? Lp.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 20:57   #3911
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ja imam hisense i planiram ju koristiti 24/7 za vrijeme grijanja pa cemo vidjeti kako ce se ponasati za 100m2. 5kw model ugrije tu kvadraturu na 15c za 7 min. Ocekujem da ce se na nasih 5-10 stupnjeva tijekom zime malo pomuciti ali zato je tu centralno… klima je top za te novce.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 23:02   #3912
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ja imam hisense i planiram ju koristiti 24/7 za vrijeme grijanja pa cemo vidjeti kako ce se ponasati za 100m2. 5kw model ugrije tu kvadraturu na 15c za 7 min. Ocekujem da ce se na nasih 5-10 stupnjeva tijekom zime malo pomuciti ali zato je tu centralno… klima je top za te novce.
realno cijena je smiješna za te kw,pa se brinem kako bude grijala!?Za japance znam da rade svoj posao.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2022., 09:54   #3913
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Znam da su bile informacije da se sve klime proizvode u svega nekoliko tvornica, pa me zanima malo informacija.

Gledam nekoliko klima za poslovni prostor, za grijanje i hlađenje. Isključivo ove zidne 1/1 (jedna unutra jedna van).

Htio bih nešto ovih ili sličnih karakteristika, pa ako imate prijedloge i informacije da li su to sve klime iz jedne tvornice, koje su kvalitetnije itd.

https://www.klimakoncept.hr/hr/klima...sg1fa/3255/187
https://www.vivax.com/hr/vivax-vivax...1-1&state=jfu9
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2022., 12:21   #3914
Splitska Posla
Premium
Moj komp
 
Splitska Posla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Split
Postovi: 96
gdje nabaviti zamjenski upravljač za klima uređaj

Radi se o upravljaču koji se montira na zid. Dakle ne o klasičnom daljinskom IC ili sličnom wireless upravljaču. Na slici je oštećeni uređaj:





Unutar uređaja je pukla neka plastika, komadić veličine zrna riže koja drži sve "stisnuto" zbog čega kod pritiskanja na određene tipke ne dolazi do potpunog kontakta između tipke i ploče. Pa se tako klima uređaj može nekako i upaliti, ali se ne može mjenjati temperatura jer tipke imaju "prazan hod".
Kao što se vidi na slici, vlasnik je pokušao nešto improvizirati umetanjem papirića ne bi li se lakše ostvario kontakt ali bez uspjeha.


Gledao sam po netu ali našao sam samo lika u španjolskoj koji rabljeni uređaj prodaje za 50 eura. neka njihova verzija njuškala čini mi se.
Da li netko ima iskustva s ovim i zna gdje se može naručiti zamjenski? Eventualno da li bi se upravljač mogao poslati na servis i ako da, gdje?

Napominjem da se radi o klima uređaju u kafiću pa bi trebalo to rješiti kroz dan-dva, a sam kafić se nalazi u Metkoviću.
Splitska Posla je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2022., 13:48   #3915
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,506
Origigi / ovlašteni servis ?
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 13.09.2022., 09:06   #3916
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Rastavit, sve dobro počistit i zaljepit dvokomponentnim ljepilom?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2022., 23:10   #3917
Splitska Posla
Premium
Moj komp
 
Splitska Posla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Split
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Origigi / ovlašteni servis ?

Jesam. Ovaj model se više ne proizvodi ali ipak ako im pošaljem punu oznaku modela vanjske i unutarnje jedinice mogli bi vidit jel odgovara neki drugi upravljač.



Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Rastavit, sve dobro počistit i zaljepit dvokomponentnim ljepilom?

Prenijeti ću mu ovaj sažet i jasan i jednostavan prijedlog rješenja. Lik mu je rekao doć i pogledat ali nikako da dođe i pogleda.
Splitska Posla je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2022., 16:08   #3918
Morrison
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 4
Zanima me grijanje za stan u Zagrebu. Ima 60 m2, vecim dijelom je omedjen drugim stanovima, ima 2 vanjska zida sa stiropor fasadom 5 cm.

Htio bi grijati stan sa 2 klime pa me zanima hoce li to ici sa klimama koje su A++/A+. Primjerice ovakva klima: https://www.emmezeta.hr/hisense-cf35...aj-658423.html ... ili nesto slicnog cjenovnog razreda?

U Zagrebu je zimi -5, eventualno -7 pa me zanima da li 2 ovakve klime mogu grijati 60 m2 stana koji ima solidnu izolaciju ili ce mi trebati klime koje su A+++/A++?
Morrison je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2022., 17:20   #3919
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Mogu bez problema. Ako će klima biti u prostoriji gdje spavaš, a planiraš je koristiti i tijekom noći, gledaj da je tiša/da ima quiet mode. I naravno, pazi gdje je spajaš, idealno bi bilo da imaju svoj osigurač.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2022., 22:26   #3920
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
znalci jel moze pojasnjenje koja je ralzika izmedu ova 2 wifi modula:

MAC-587IF-E (603kn)
MAC-567IF-E1 (438k)

treba mi za Mitsubishi MSZ-SF35VE3-E1 klimu.


kolko vidim po netu oba su kompatibilna, al mi nije jasna razlika bas, osim sto je jedan puno skuplji.

geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2022., 09:21   #3921
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Daikin vs Fujitsu vs Hitaci, bazni modeli, cijena u parsto kn.
Daikin je gledam made in od turske, češke, malezije- fujitsu je PRC a Hitaci neznam ali cujem da ih je uzeo Gree, dakle vise tu japana nema.

Zanima me grijanje (hlađenje radi dobro na bilokojoj) a na eurovent cert. stranici na niskim temperaturama -7/-15 hitachi daje najvise snage 2.5/2.6 kw a ove dvi druge daju 300-500w manje.

Ima li ko iskustva kakva iskustva?
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 20:19   #3922
Angsaar
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: sdsa
Postovi: 9
Pozdrav svima, trebam preporuku za klima uređaj.
Treba imati grijanje-hlađenje, prostorija je kuhinja-blagovaona(15m kvadr.). Živim uz more, u Dalmaciji. Kuća je na dvije etaže, ta prostorija je na donjoj. Kuća nema nikakvu izolaciju a sama prostorija ima jedan pvc prozor i jedan drveni koji je upola manji od standardnog prozora. Budžet: srednji.
Angsaar je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2022., 10:55   #3923
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
kapa mi iz druge kanalice di nije spojeno crijevo? Jel treba hlađenje i grijanje kapat iz jedne kanalice di je spojeno crijevo ili treba kapati i iz druge kanalice?



https://abload.de/image.php?img=a8c9...96-aqhfxj.jpeg
-->
Hisense klima od 5 kw
Odvod za tekucinu je napravljen crijevo i sve, ali sad na grijanju klime-->kapa mi iz druge kanalice di nije spojeno crijevo? Jel treba hlađenje i grijanje kapat iz jedne kanalice di je spojeno crijevo ili treba kapati i iz druge kanalice?



https://abload.de/image.php?img=a8c9...96-aqhfxj.jpeg
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2022., 10:58   #3924
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Kod grijanja kapa iz vanjske, kod hladjenja iz unutarnje
Tako da stavi crijevo na tu pipu i provedi di oćeš
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2022., 11:08   #3925
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Samo nemoj predugacko crijevo da se nebi zamrzlo po zimi (kad klima ne radi a ostane vode unutra smrznit ce se preko noci i zacepit crijevo)... Znaci stavi bas dobar/jaci pad.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2022., 11:37   #3926
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
kapa mi iz druge kanalice di nije spojeno crijevo? Jel treba hlađenje i grijanje kapat iz jedne kanalice di je spojeno crijevo ili treba kapati i iz druge kanalice?



https://abload.de/image.php?img=a8c9...96-aqhfxj.jpeg
kako si zadovoljan grijanjem,jel jako bucna unutarnja jedinica!?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
-->
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Hisense klima od 5 kw
Odvod za tekucinu je napravljen crijevo i sve, ali sad na grijanju klime-->kapa mi iz druge kanalice di nije spojeno crijevo? Jel treba hlađenje i grijanje kapat iz jedne kanalice di je spojeno crijevo ili treba kapati i iz druge kanalice?



https://abload.de/image.php?img=a8c9...96-aqhfxj.jpeg
kako si zadovoljan grijanjem,jel jako bucna unutarnja jedinica!?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2022., 13:34   #3927
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Hvala na odgovorima
Sad mi je jasnije

Ugl unutarnja je tiha ako nije pojacano na najjace puhanje, inace lijep osjecaj topline daje. Bolje i toplije nekak nego moja Toshiba od 3.5 kW
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2022., 13:38   #3928
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Bilo bi dobro da napišete koji su modeli u pitanju. Čisto da ne bi netko pomislio da Toshiba radi lošije klime od Hisense

Postoje ulazni modeli, srednja klasa i high end (i u svakoj gupi još podgrupe). Toshiba je uz ostalu japansku ekipu top proizvođač AC i DT, ali za grijanje se treba malo rastegnuti s cijenom (Shorai EDGE na bolje)
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2022., 19:27   #3929
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Toshiba Suzumi 3.5 kW srednja klasa
Hisense 5 kW, bila je na akciji prije 5-6 mjeseci kad sam je uzeo starcima.

Toshiba ima dvije zvjezdice hlađenje i grijanje
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2022., 21:01   #3930
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Suzimi bi bila prije donja klasa nego srednja. Shorai je srednja i tu po meni pocinje grijanje kod toshibe. Isto tako moras voditi brigu da je Hisense ipak 1.5kw jaca u hladjenju, treba vidjeti i kapacitet grijanja. Ono sto te zanima kao pokazatelj je koji COP ima i na kojoj temperaturi. Imas klime koje imaju na A7 COP preko 4.5, a na A-7 jedva 2. Isto tako je bitno do koje temperature mogu isporuciti nazivnu snagu grijanja.
Problem je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na