Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2013., 17:15   #121
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Ajd javi kad dođe kakav je kick i šmek pa se možda i ja "skinem"....
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 19:05   #122
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Evo ja sam 33 dana bez i jedne prave cigarete. A pusio sam dvije do dvije i pol kutije marlbora dnevno.

Sad mi je isti odvratan. Iskljucivo ecigareta. Kako sam i dalje pocetnik, mogu reci da je za pocetak najbolji izbor ego-c twist. Dakle mozete sami sebi podesavati voltazu. Uz to CE6 ili vivi atomizer i na konju ste.

Vivi nova je kao najbolja, i najkvalitetnija je. No ja osobno vise volim CE6, bolja aroma i dosta vise pare. No 100 ljudi, 100 cudi.

Ego-c twist u hr kosta nekih 200kn (ove duze, sa boljom baterijom), no morate paziti gdje i od koga kupujete, jer trziste je preplavljeno nekvalitetnim kineskim kopijama.

Punjac + zidni adapter = 60kn
CE6 = 40kn

Za 300kn vec kroz par dana mozete jako kvalitetno i lijepo pariti. No preporucujem da uzmete barem 2xce6 ili 2x vivi nova mini. Cisto da sve lakse, brze i bolje isprobate. Meni kao marlboro ljubitelju najbolje za pocetak legao USA mix od Dekanga. Uz to sam kombinirao okus Cube, a sad sam vec i na vocnim okusima.

Vratio mi se osjetilo mirisa i okusa, puno bolje se osjecam... Ukratko, nikad vise na 'prave' cigarete, od sad iskljucivo parim. I prezadovoljan sam. Slucajno naletio na ovaj topic, pogledao ove nase ecig forume i nevjerojatno koliko mi se posrecilo sa tim
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2013., 20:16   #123
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ja sam već godinu dana na dekangovom USA mix pomiješanim sa cherry. Prezadovoljan sam.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 21:56   #124
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
E vidis isti mix je i meni legao odlicno. No na moje iznenadjenje, vise mi legao blackberry nego cherry

P.S.
Ukoliko volis USA mix, isprobaj i tobacco blend ukoliko vec nisi. Takodjer odlicna aroma, malo vise 'aromaticnije' od USA mixa
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 12:26   #125
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Sad baš čitam ponovo i ponovo te vaše e-pljuge i nemogu si pomoći da me uhvati osjećaj bljuvanja na "voćne okuse" pljugi...Bljuv.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 12:42   #126
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Sad baš čitam ponovo i ponovo te vaše e-pljuge i nemogu si pomoći da me uhvati osjećaj bljuvanja na "voćne okuse" pljugi...Bljuv.
Za mjesec-dva već te vidim kako "pušiš" limun ili papaju , i bljuje ti se na spomen "original cigara"
Ti se skidaš 105% sa duhana, prosto k'o pasulj

(ja sam "na naranči" trenutno, btw.)
  Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 15:09   #127
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Sad baš čitam ponovo i ponovo te vaše e-pljuge i nemogu si pomoći da me uhvati osjećaj bljuvanja na "voćne okuse" pljugi...Bljuv.
Zaudarao sam sve do nedavno na pepeljaru. Pusio 'ko turcin', gore su spomenute kolicine. Prva 3 tjedna ecigarete pusio sam iskljucivo tekucine sa duhanskim okusom.

Onda iz znatizelje iste poceo mijesati sa vocnima, pa na kraju poceo pariti cisto vocne okuse. Ne samo vocne, vec red bull, cokoladu, kavu i meni osobno omiljenu kolu.

Naravno, i dalje pusim najvise duhanske okuse, ovi vocni brzo dosade. No nakon nekog vremena istih se pozelim pa malo i njih konzumiram. Jedino gdje mi vocni ili bilo koji od ovih egzoticnih ne odgovaraju je kad pijem. Tada sto jaci duhanski to bolje.

Ecig je cudo. No nije kao prava cigareta, tj. nije stvar tako jednostavna. Ovdje neces uzeti jedan okus i drzati se toga, jer malo po malo dosadi. Onda uzmes nesto drugo, jer nakon nekog vremena osjetila na okus koji dugo paris otupe. Ali nakon malo koristenja drugog okusa prvotni ce ponovno odgovarati.

Jos treba spomenuti ciscenje clearomizera/atomizera i odrzavanje opcenito svega. Dakle nije 'plug n play' kao obicna cigareta, no da se isplati, isplati se. Na veliko. Prvenstveno radi zdravlja. Pogledaj ovaj screenshot npr:



A sigurno bih popusio i vise od navedenog, jer imao sam 2 vjencanja, docek nove + rodjendan. A kad pijem, onda pusim puno vise. Kao i velika vecina pusaca uostalom.

No da sam ustedio - nisam. Mozda 100ak kn trenutacno. Jer dosta sam experimentirao sa razlicitim baterijama, tekucinama i ponajvise atomizerima/kartomizerima.

No sad kad sam nasao ono sto meni odgovara, nadalje sam samo u plusu sto se novaca tice. Ali hebes novce, primarno je zdravlje. I napokon mogu pusiti, pardon, pariti u stanu (imam malo dijete, pa nisam htio pusiti u dnevnom boravku radi male).

Ukratko, onaj koji nije probao ecig ne zna sta propusta. Trenutacno uzivam u 3 razlicite duhanske arome, ne smrdim, ne stetim samome sebi niti okolini oko sebe i osjecam se puno bolje.

Eh da, i postao sam ziva reklama za ecig, do te mjere da se gadim samome sebi
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 18:54   #128
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ja prestao nakon 15 godina uzivanja u cigareti. ne fali mi nista osim onog prvojutarnjeg uz kavu dima, kada oplahne pluca i organizam, te onaj izdah kada izade ono, skoro nista dima van .

prvenstveno radi zdravlja, drugo radi novaca. i ok mi je, malo zao sto sam ikada poceo pusiti, malo mi zao sto sam prestao. ali ok, ne vuce me osim tog osjecaja .

i podrska za ove epljuge. svima . sada kada odem van i dodem doma, jebote, ko' da sam se vratio sa bancevanja i popusio sam dve i pol kutije . jakna smrdi, majica/kosulja manje, ali bas si smrdim. bas se pitam kako je cuckima kada meni sada smrdi.........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 22:01   #129
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Izgleda da su ljudi dosta obrazovani vezano uz ecigarete. Nitko mi još nije prigovorio ništa u restoranima i kafićima . Baš mi fino sjednu dvije baterije, dva atomizera, papirni ubrus i 10ml tekućina u futrolu za naočale. Meni su, osobno, atomizeri najbolji. Dobro, ovi novi su malo lošiji od starih, ali samo ga ispiriš, obrišeš, obrišeš i kontakt na bateriji i deri dalje.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 20.01.2013., 00:15   #130
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Mene iz KSETa neki redar jednom skoro izbacio van. Tj. izbacio bi me da nije došao netko sa mozgom. Još imao one sa gumbom kaj moraš stisnut i liku nije bilo jasno kripl

Na ostalim mjestima nisam imao niš problema.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.01.2013., 01:23   #131
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@Burko
Evo meni nakon nesto vise od mjesec dana gotovo isti osjecaj. Smrde mi cigare i smrdim sam sebi nakon odredjenog vremena kojeg provedem u prostoru gdje se pusi. A mislim da mi bivsi pusaci puno bolje osjetimo dim nego nepusaci, sto je donekle i logicno

@ostali
Ja sam u kinu neku vecer cijelu noc pario. Dosao onaj momak do mene da me upozori, pokazao ecig i kaze ok, nisam mogao vidjeti u mraku. Valjda su vec imali dosta takvih slucajeva.

Jos nisam imao prilike biti u restoranu i povuci malo pare, tu ocekujem neke reakcije valjda
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2013., 12:28   #132
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
@Burko
Evo meni nakon nesto vise od mjesec dana gotovo isti osjecaj. Smrde mi cigare i smrdim sam sebi nakon odredjenog vremena kojeg provedem u prostoru gdje se pusi. A mislim da mi bivsi pusaci puno bolje osjetimo dim nego nepusaci, sto je donekle i logicno
ja isto, sada ima pa skoro dva mjeseca sto sam odlucio ne kupiti kutiju . i ne zicati kad sam negdje........ to je bilo teze.

nego, samo jos jedno pitanje (iako malo spamam, sorry ljudi), no da li tebi smeta dim? zapravo, nesto izmedu iritacije i bas smetnje da se moras maknuti? dok sam pusio ono, tek kada je toliko dima da su oci suzne i doslovce vidis da ne vidis kroz njega mi je bilo "ajd daj malo zraka", sada je osjetljivost nakon popusene trece pljuge u tipa sobica 3x3 metra. glupo mi je, ali sada mi bas smeta dim. tebi?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2013., 15:45   #133
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ista stvar.Osjetim dim odmah i iritira me. Ponajvise sami miris/smrad istoga, a onda tek na oci.

No ukoliko ostanem u toj prostoriji, brzo se priviknem pa nemam dalje problema. Jedino kasnije osjetim na garderobi taj smrad i bas me smeta
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2013., 19:44   #134
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Naručio 8.1. ovo
http://www.oceanvapor.com/174-new-ch...w-to-15w-.html
Danas pokupio. Sutra idem po e-tekućinu. Iznenadio sa se pakiranju. Fakat je odlično, sve unutra, uputstva jasna i kratka, punjač na koji mogu strpat i dugačke i kratke baterije (došle mi dvije kratke svaka po 900mAh) u paketu.

Jedva čekam sutra upogonit

EDIT:

Može mi netko malo pobliže opisati dvije stvari

1. Koja je razlika između
VG
PG
VPG 50/50
VPG 30/70
VPG 70/30
Te kak stoje sa omjerima tipa (koja je prednost, mana vama subjektivno)

2. Mogu birati jačinu mg/ml od 0, 6, 9, 12, 16, 18, 24.

Prešao sam sa Bijelog Marlbora sada pa me zanima koliko bi ovoga tome odgovaralo cca. ako netko ima neku ideju

Zadnje izmijenjeno od: Mad_Duke. 22.01.2013. u 20:00.
  Reply With Quote
Staro 22.01.2013., 22:52   #135
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
PG = Propilen Glikol
VG = Biljni Glicerol

PG se vec jako dugo koristi u medicinske svrhe, nemoj me uzeti za rijec, no mislim da sam procitao da se koristi kod inhalatora za astmicare. Ni PG a ni VG nisu stetni.

Razlike medju njima su da PG vise 'grize' grlo, pa je malo veci osjecaj pusenja prave cigarete za pocetnika. S druge strane VG daje bolju aromu (barem vecina tako tvrdi) i vise pare. I to dosta vise, u to sam se i sam uvjerio

Za pocetak je najbolje da uzmes omjer 50/50, pa kasnije malo experimentiraj. Prvo vidi kako ces reagirati na PG, jer neke ljude pocne peckati jezik od viska PG-a. Jako rijedak slucaj, no nije nemoguce.

Ja sam vec tjedan dana u fazi da pokusavam sa 70/30 omjerom u korist VG-a, ali jednostavno ne ide. Nedostaje mi ono peckanje previse. Vratit cu se samim time na 50/50 i drzati se toga neko vrijeme.

Takodjer sam pusio bijeli Marlboro, pa moja iskrena preporuka za pocetak je USA mix tekucina, 50/50 omjer pg/vg i 24mg nikotina, ili pak 18mg (ako si pusio priblizno dvije kutije uzmi 24mg).

Imas kupiti na adresi stara knezija 16. No nemoj odmah uzeti 30ml bocicu, uzmi najmanju. Jer 100 ljudi 100 cudi, ne mogu garantirati da ce i kod tebe upaliti. No kod mene i 2 moja prijatelja je upalilo

Za sve vise informacija o svemu, a posebice o tekucinama preporucujem da se ovdje regas: elektronske-cigarete.info

Ja sam tako napravio, i samo citam vec duze vrijeme. Dosta jako iskusne i odlicne ekipe, puno bolje njih citati i slusati nego npr. mene koji sam prakticki jos uvijek pocetnik
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 11:04   #136
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Hvala

Uzeo za početak Dunhill od VapingZone USA. VPG 50:50 sa 18 mg/ml.
  Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 12:30   #137
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
PG = Propilen Glikol
VG = Biljni Glicerol



Razlike medju njima su da PG vise 'grize' grlo, pa je malo veci osjecaj pusenja prave cigarete za pocetnika. S druge strane VG daje bolju aromu (barem vecina tako tvrdi) i vise pare. I to dosta vise, u to sam se i sam uvjerio

Za pocetak je najbolje da uzmes omjer 50/50, pa kasnije malo experimentiraj. Prvo vidi kako ces reagirati na PG, jer neke ljude pocne peckati jezik od viska PG-a. Jako rijedak slucaj, no nije nemoguce.

Za sve vise informacija o svemu, a posebice o tekucinama preporucujem da se ovdje regas: elektronske-cigarete.info

Ja sam tako napravio, i samo citam vec duze vrijeme. Dosta jako iskusne i odlicne ekipe, puno bolje njih citati i slusati nego npr. mene koji sam prakticki jos uvijek pocetnik
Za PG si u pravu da je zaslužan za tzv. throat hit, tj. grebanje u grlu, ali VG nije zaslužan za bolju aromu nego obrnuto. VG "guši" aromu. VG je zaslužan za više pare.
Za omjer i količinu nikotina se slažem.

Stavio sam linkove za hr forume o e-cig par stranica prije i svi koji misle početi ili su u tome neka se regaju jer su to ipak forumi o e-cig
gibo je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 17:58   #138
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Mad_Duke, imam ti ja Dunhilla, nije mi ni malo legao. Ukoliko ga zelis, poklanjam ti ga. Javi mi se na pm za detalje
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 20:23   #139
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Dobro, jeli duže konzumiranje e-cigare vodi postupnom prestanku pusenja, ili se samo jedna ovisnost zamijeni drugom? Mislim, i na to se lako navuče, ili?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 20:31   #140
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa meni je prošli put dovela do skoro kompletnog prestanka (osim kada se cuga). Što je isto veliki uspjeh.

Ali, pošto je ovo samo marginalno štetno naspram cigareta (ako se uzima sa nikotinom). Nije mi neki problem. Mislim, da se radi samo o izbacivanju katrana super
http://www.youtube.com/watch?v=lMDfyF1VF6o
  Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 20:42   #141
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Odlican video

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ali, pošto je ovo samo marginalno štetno naspram cigareta (ako se uzima sa nikotinom).
Pa cek, ne kuzim, manje je stetno ako se uzimaju punjenja s nikotinom, nego bez?



Btw ja sam prestao prije par godina na godinu dana i onda se kreten opet propusio (kad sam probao golden virginiu ) Otad sam na duhanu i manje pusim, ali bi svejedno htio prestat...

Znaci, koliko vidim, za 300kn se da opremit sa solidnom cigarom i punjenjima? Ne bi škart uzimao...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 20:59   #142
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Za manje od 300 kn. Ja sam sve uzeo za manje od 300kn. Punjenja za pol godine sam imao .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 24.01.2013., 13:26   #143
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ok, moze li mi neko slozit kombinaciju svega sto mi treba za oceanvapora- da bude par vrsta okusa i sve sto ide uz to...

Oce neko ovih dana jos narucivat da prebijemo cijenu postarine? Koliko uopce dodje postarina...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2013., 13:47   #144
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Pa cek, ne kuzim, manje je stetno ako se uzimaju punjenja s nikotinom, nego bez?
Manje štetno od cigarete Naravno da je još manje štetno ak uzmeš bez nikotina.
  Reply With Quote
Staro 24.01.2013., 14:21   #145
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Dobro, jeli duže konzumiranje e-cigare vodi postupnom prestanku pusenja, ili se samo jedna ovisnost zamijeni drugom? Mislim, i na to se lako navuče, ili?
Gledaj, ono što je najjači adut e-cigarete jeste da ti pomogne riješiti se fizičke ovisnosti, što isto tako ne ide baš preko noći (zato su tu razne kombinacije udjela nikotina), a 0%-tna kombinacija tekućine ne bi niti postojala da nema druge komponente ovisnosti- psihičke ("bitno da nešto preokrećem među prstima, i da nešto izlazi pri izdahu, osim čistoga zraka" ).
Par puta ostao "na suhome" što zbog baterije, što zbog potrošene tekućine, no kriza nije bila niti izbliza onoj tipa "ostao bez klasične pljuge"; ma, niti 5% te frke, ne ponovilo se dabogda nikada...
  Reply With Quote
Staro 24.01.2013., 16:54   #146
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Ok, moze li mi neko slozit kombinaciju svega sto mi treba za oceanvapora- da bude par vrsta okusa i sve sto ide uz to...

Oce neko ovih dana jos narucivat da prebijemo cijenu postarine? Koliko uopce dodje postarina...
Dosta dugo sam bio pusac, ma jos se ne mogu ni nazvati bivsim jer bacio sam ih prije 40ak dana. No bez ikakve krize i problema. Zahvaljujuci ecigu.

Nije vazno gdje kupujes, no za pocetnika nema bolje kombinacije od:
ego-c twist (obavezno!) baterija
mini vivi nova

I to je to. Pazi da uzmes i punjac. Sad samo preostaje naci odgovarajucu tekucinu, a tu ti nitko osim tebe samoga ne moze pomoci.

Sto se tice samih tekucina, probao sam sve i svasta u ovih 40ak dana, i domace mi je najbolje. Imas na elektronske-cigarete.info dosta o tome, procitaj malo. Gore su linkovi na domace 'dilere' tekucina. Tkis banner i http://www.premiumeliquid.eu/ -> sve pohvale. Ma i vise od toga.

Za premum sifra na ulazu je kupac/kupac. Ne moras cak narucivati izvana, http://nubilum.hr/ iz varazdina prodaje orginal ecigarete twist od joytecha. Ne izadje te puno jeftinije ako narucis izvana, a ovako ne cekas po 2-3 tjedna.

I da, nemam veze ni sa jednim od gore navedenih linkova, da ne bi netko pomislio...
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 15:54   #147
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Super, hvala puno na odgovoru

Znaci:

eGo-C Twist 900 mAh = 200kn

Mini Vivi Nova 2.4 Ohm 2ml = 80kn

eGo USB punjač = 50kn

Joyetech eGo vezica za oko vrata =50kn

To je s dostavom 400kn + vjerojatno 100 kn za tekucinu je vec 500kn. Ima li sto bolje za te novce? Ono, cini mi se da ovi nasi nemilo deru, pa bi mozda radije izvana narucio, kad sam mogao "cekat" 10god, mogu i 20 dana

Mad Duke, jesi zadovoljan sa Vamo-m, jesi platio pdv i te seme, koliko te sve skupa izaslo? Vamo mi se cini puno bolji value for money od ove gore kombinacije...?

I kad se pricalo o tekucinama, spominjale su se halo kao najbolje i najmanje stetne, i ne cine mi se skupo, pogotovo ako bi jos netko narucivao da podijelimo postarinu, recimo: http://www.halocigs.com/eliquid-sample-packs.html - 6x7ml bocice za 25 $, 7ml je 5$-6$, 30ml je 20$. Eto, pa ako je jos neko zainteresiran, sam neću...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 16:06   #148
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Mene je skupa sa poštarinom izašlo 310 kuna. Bateriju još nisam punio! Ostavio na VW, umjesto VV i držim na 6W, a ide do 15W tako da bi i najveći HC-ovi trebali biti sretni. ego-c twist nije loše, ali ono. Ja sam sa ovim dobio 1800mAh (odnosno 2x900). Kada idem van sa njom mogu furati samo jednu bateriju sa sobom da mi je pljuga kraća, a preko radnog tjedna mogu furati sa obje baterije tak da ne moram puniti danima. Također, super je shema jer dok punim jednu, sa drugom mogu pariti.

Iskreno rađe bi uzeo dvije za 620 kuna (sa 4 atomizera) nego ovu tvoju kombinaciju za 500.
  Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 16:09   #149
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Meni egica potraje uredno minimalno dan vremena, tako da sa tim nemam nikakvih problema. I uredno ju drzim na 4,6, to mi nekako najvise odgovara

@Fatal
sto se tice same ego-c twist, neces nista jeftinije proci izvana. A usput i proguglaj, jer dosta ih prodaje kopije pa provjeri prije narudzbe
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 16:36   #150
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Da, ovaj vamo se stvarno cini best buy. Ono: 1pc vv vamo body + 2pcs 18350 batteries+2 pcs vivi nova clearomizers+ 1pc charger+ 1pc english manual za 40$+pošta. I super sto se dobiju rezervne bateirje, da ne moram tako cesto punit

Samo me zanima jeli se na njega moze stavit vezica, posto je glomazan vec vidim kako mi ispada sa šankova u blaženom stanju

OT: a što je gadna ova oceanvapor stranica
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na