Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.03.2010., 13:56   #61
dafa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
taj c-net mi se cini jako pristran...reklamiraju za lovu dam se kladit. vidio sam vec par rivjua ovog i drugih monitora koji zapocinju sa linijama tipa "iako monitor nije ultra pre jebeno najjebeniji ko xl2370 kojeg bi ZAPRAVO trebali kupiti ...." ma žibe.
dafa je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 14:02   #62
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
a mozda im je jednostavno xl2370 najbolji medju onima koje su testirali pa se ravnaju prema njemu?
rendula je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 14:06   #63
dafa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
malo mi je cudno sto u njihovom revjuvu ovog ips vievsonika oni 4 puta spominju taj tn-ac a ne neki drugi, konkurentni ips?
dafa je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 14:17   #64
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
da a i dok se bolje pogleda trese i taj "stol" na kojem stoji monitor LOL -.-
i kome treba monitor tako jako povišen?

@dafa kaj nisi danas iso po monitor?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 18.03.2010. u 16:06.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 15:25   #65
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Nosorog Pregled postova
Slazem se. No, ne treba svakome armirano-betonski temelj kao postolje monitora.
Da netko ne bi krivo shvatio > ne mislim ja nikoga odgovarati od kupovine ili dosoljavati nadolazecim vlasnicima njihovu kupovinu. Samo komentiram ocajno lose postolje. Vec sam prije kritizirao postolja i plastiku novijih Viewsonica i to onih koje sam personalno gledao, tako da me ovo previse i ne cudi. Jako njezna plastika i vrlo lagana kucista. No zato je vecina njihovih TN-aca jako solidne kvalitete slike. Barem novije modele koje sam imao priliku vidjeti.

Monitor ima odlicnu cijenu i vjerovatno ce zadovoljiti solidan broj vlasnika. Samo kad bi vise monitora slagao uz ovakva postolja, to bi bilo blago receno nepodnosljivo. Cim je tako gibasto, onda znam da ce daviti i preciznost centriranja. To je gnjavilo i gnjavi i mnoge Dell-ove... da nebude zabune da je to samo Viewsonicova boljka.

drugi dio komentara...

CNET niti ima metodologiju testiranja niti oni uopce nesto testiraju. To su sve populi telegramski osvrti na proizvode koji su se pojavili i oni ih samo predstavljaju. Uz ono malo subjektivnog dojma i znanja koliko ti voditelji mogu ponuditi. Znaci neobavezno usputna dojava o novim proizvodima uz mozda koju relevantnu naznaku karakteristike modela ili neke mane.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 15:49   #66
dafa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
CNET niti ima metodologiju testiranja niti oni uopce nesto testiraju. To su sve populi telegramski osvrti na proizvode koji su se pojavili i oni ih samo predstavljaju. Uz ono malo subjektivnog dojma i znanja koliko ti voditelji mogu ponuditi. Znaci neobavezno usputna dojava o novim proizvodima uz mozda koju relevantnu naznaku karakteristike modela ili neke mane.
tak ih i ja doživljavam, pa me zbunjuje čemu tak forsiraju određene modele monitora
dafa je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 15:50   #67
dafa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
@dafa kaj nisi danas iso po monitor?
oko 5 ka kupim napisem koju rijecicu cim ga instaliram
dafa je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 16:05   #68
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor dafa Pregled postova
oko 5 ka kupim napisem koju rijecicu cim ga instaliram
ajde pozuri xD
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 23:04   #69
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Citiraj:
Autor dafa Pregled postova
tak ih i ja doživljavam, pa me zbunjuje čemu tak forsiraju određene modele monitora
money!


kad sam kupovao lcd tv slucajno sam nabasao na njihovu top listu 10 najboljih lcd tv-a do 37" i na prvih 5 mjesta je bio, zamislite, samsung )))))

kod drugih, eminentnih, stranica i casopisa ni jedan od ovih 5 samsung modela nije ni spomenut u kategoriji "najbolji".
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 23:05   #70
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Mene zulja lova u djepu. Brzo sa tom recenzijom da ne kupim kakav drek ili propijem ovo.
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 10:18   #71
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
dafa i SSurki, postoje dve jako zgodne opcije tu na forumu -> Multi-Quote i Edit
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 14:32   #72
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
dafa i SSurki, postoje dve jako zgodne opcije tu na forumu -> Multi-Quote i Edit
Ovako se bolje vidi moj tijek razmisljanja


____


Ocel' ta recenzija, vikend se blizi i da nije Protis stranica u komi vec bi narucio Smsng 2470.
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 14:33   #73
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
dafa i SSurki, postoje dve jako zgodne opcije tu na forumu -> Multi-Quote i Edit
evo

Citiraj:
Autor SSurki Pregled postova
Mene zulja lova u djepu. Brzo sa tom recenzijom da ne kupim kakav drek ili propijem ovo.
sad znam i

Citiraj:
Autor viper Pregled postova
ajde pozuri xD

cemu sluzi multi quote
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 14:35   #74
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
brijem da ga jos nije ni pokupio jer na stranici pise da stiže danas ili je pak previse zadivljen samim monitorom pa se nemoze javit ...
@ssurki popušit češ ban ovako ,bolje nemoj to radit ...

ocemo review,ocemo review!
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 15:42   #75
dafa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
evo koristim ga cijeli dan i odusevljen sam!

boje su fantasticne, ono kaj je neko kenjo za brightness je idiotarija jer da ima jaci brightness brijem da bi me jebalo za oci. nisam neki profic pa ne kuzim dal ima veze ovih 14 ms za igrice al za ovo kaj sam ja zaigro je izgledalo jebeno i bilo vrlo igrivo (eve online i cod4)

kut gledanja je prava milina, kad se gleda ful sastrane vidi se neko shiftanje boje i blago mracenje, ali to je stvarno hardkore kut iz kojeg se iovako nista ne vidi. odozdola zamracenje skoro pa da i nema i iz najzesceg kuta.

dead pixela nema! (vievsonic zamjenjuje vec na 1 mrtvi pxiel btw, jedino bi bila tlaka ic mjenjat, ali cim to daju znaci da nemaju s tim cestih problema).

uglavnom sora me ekstaza na svaki pogled, ne znam na koji nacin tn-ci u istom rangu mogu konkurirat ovom monitoru, vec sam ips panel je vrijedan svake kune.

stalak uistinu jest celav, sve je to klimavo, dakle ako živite na seizmičkom području ili pored pruge - mozda nije za vas, il ga treba uradi sam stajl učvrstit. meni se stvarno nije jos nit jednom mrdnuo il ak je stvarno me ne smeta pa me boli kiki za to

probo sam fotkat s foticem s mobitela al ne zgledaju fotke nikak, cim uspijem uslikat posteno cu vam postat.

eto to so moji dojmovi do sad, kako velim nisam neku kužer i nemam neku poredbu s drugim monitorima u ovom rangu ali moje laičke oči uživaju!
dafa je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 15:55   #76
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor dafa Pregled postova
evo koristim ga cijeli dan i odusevljen sam!

boje su fantasticne, ono kaj je neko kenjo za brightness je idiotarija jer da ima jaci brightness brijem da bi me jebalo za oci. nisam neki profic pa ne kuzim dal ima veze ovih 14 ms za igrice al za ovo kaj sam ja zaigro je izgledalo jebeno i bilo vrlo igrivo (eve online i cod4)

kut gledanja je prava milina, kad se gleda ful sastrane vidi se neko shiftanje boje i blago mracenje, ali to je stvarno hardkore kut iz kojeg se iovako nista ne vidi. odozdola zamracenje skoro pa da i nema i iz najzesceg kuta.

dead pixela nema! (vievsonic zamjenjuje vec na 1 mrtvi pxiel btw, jedino bi bila tlaka ic mjenjat, ali cim to daju znaci da nemaju s tim cestih problema).

uglavnom sora me ekstaza na svaki pogled, ne znam na koji nacin tn-ci u istom rangu mogu konkurirat ovom monitoru, vec sam ips panel je vrijedan svake kune.

stalak uistinu jest celav, sve je to klimavo, dakle ako živite na seizmičkom području ili pored pruge - mozda nije za vas, il ga treba uradi sam stajl učvrstit. meni se stvarno nije jos nit jednom mrdnuo il ak je stvarno me ne smeta pa me boli kiki za to

probo sam fotkat s foticem s mobitela al ne zgledaju fotke nikak, cim uspijem uslikat posteno cu vam postat.

eto to so moji dojmovi do sad, kako velim nisam neku kužer i nemam neku poredbu s drugim monitorima u ovom rangu ali moje laičke oči uživaju!
e sad sam miran tenks ...vec sam duze vrjeme "napaljen" na monitor ali ovo je jednostavno aa nemam rjeci znal sam da je dobar monitor ...ajmo sad jos te slikice i doživljaj ce bit potpun ...
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 16:08   #77
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
e sad sam miran tenks ...vec sam duze vrjeme "napaljen" na monitor ali ovo je jednostavno aa nemam rjeci znal sam da je dobar monitor ...ajmo sad jos te slikice i doživljaj ce bit potpun ...
Ozbiljno nisam imao poima za mogucnost "multi quote" i ono je bila proba. Valjda nece ban zbog toga a ako i bude, nije smak svijeta.

U medjuvremenu se pojavilo nesto novo! (bar za mene)

Quote (telebit):

Nakon dugo vremena izbivanja, PVA matrica se vraća na tržište u velikom stilu! Nova Samsungova F80 serija monitora, temeljena na najnovijoj cPVA tehnologiji, pruža ono što nijedan PVA monitor nije mogao dosada; visoke performanse po vrlo pristupačnoj cijeni! Prepoznatljive specifikacije poput rekordno širokog kuta gledanja 178/178 i super visoki kontrast (rekordni statički 3.000:1 i dinamički od čak 150.000:1) su zaštitni znakovi ove izvrsne serije monitora. Dodatno, korisniku se nudi sRGB podrška (100% prenesena originalna kvaliteta slike sa izvornog uređaja), apsolutna ergonomija ekrana (Pivot zakretanje ekrana, visinsko podešavanje, tilt/swivel podešavanje), multimedijalna povezivost putem HDMI sučelja, sve upakirano u tanki, elegantni profesionalni dizajn. Uz performanse, ova serija monitora se odlikuje i po ekološkim značajkama, gdje možemo istaknuti uporabu recikliranih materijala, potvrđeno najnovijim EPEAT Gold i TCO 5.0 certifikatima. Šećer na kraju…ključni inhibitor uspješnog tržišnog plasmana PVA monitora dosada je bio naravno – njihova izrazito visoka cijena. Nova Samsungova F80 serija ima značajno bolju cjenovnu poziciju i postaje prihvatljivo rješenje ne samo u profesionalnom B2B segmentu (posebice; CAD/3D Graphics, Photo…), već i za privatne kućne korisnike.

Osnovne karakteristike
Dijagonala: 23"
Format ekrana: 16:9
Max. rezolucija: 1920x1080
Svjetlina [cd/m2]: 300
Kontrast: DC 150000:1
Vidljivi kut (hor.) [°]: 178
Vidljivi kut (ver.) [°]: 178
Vrijeme odziva [ms]: 8
Priključci:
- D-Sub
- DVI-D
Ostale karakteristike
Postolje:
- pivot
- podesivo po visini
Dodatno: PVA matrica

LINK
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 16:19   #78
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33


2.050,00kn
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 16:32   #79
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Fakat si iritantan... Koristi edit tipku!
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 16:42   #80
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Fakat si iritantan... Koristi edit tipku!

dobar komentar na monitor.

edit
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 16:50   #81
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor SSurki Pregled postova
dobar komentar na monitor.

edit
vec je bilo komenatar o toj kvazi cPVA samsung matrici ...ja odustao od toga .jednom rjecju nevalja
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 16:56   #82
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
vec je bilo komenatar o toj kvazi cPVA samsung matrici ...ja odustao od toga .jednom rjecju nevalja
Uh, mene je impresionirao designom. Hvala puno.
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 17:32   #83
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor SSurki Pregled postova
Uh, mene je impresionirao designom. Hvala puno.
i vijest nije nova nego stara za taj samsung ..mislim ko zeli imat monitor di se izgubi covjek na filmu ako se pomaknete previse u stranu?... evo ti review http://samsungf2380.blogspot.com/ (misli mda ces promjenit misljenje cim procitas cijeli review)
i tema nije o tom nego o viewsonicu .... temu za taj monitor vec imas na ovom forumu ...

p.s. i 300-ti post jej a neki imaju po par tisuca heh
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 18:00   #84
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
i vijest nije nova nego stara za taj samsung ..mislim ko zeli imat monitor di se izgubi covjek na filmu ako se pomaknete previse u stranu?... evo ti review http://samsungf2380.blogspot.com/ (misli mda ces promjenit misljenje cim procitas cijeli review)
i tema nije o tom nego o viewsonicu .... temu za taj monitor vec imas na ovom forumu ...

p.s. i 300-ti post jej a neki imaju po par tisuca heh
Cestitka na jubilarnom postu. Bas mi je zao sto ovaj monitor otpada jer stvarno lijepo izgleda a meni to puno znaci. Nije mi se dalo otvarat novu temu, a sad vidim da je vec i bila na ovom forumu vec sam spomenuo ovog da bi ga neko ko eventualno ima iskustva usporedio sa monitorom iz teme.

Steta sto ovaj Viewsonic nije solidnije napravljen. Vjerujem da ima odlican prikaz (iako sam rijetko kad na user reviewima procitao da je neko nezadovoljan sa komadom hardwarea koji je kupio, tj. priznaje da se zeznuo, tj. ispao ....) ali prekrhko i jeftino mi izgleda. Znam da ce neko sad rec da necu s njim tenis igrat....
SSurki je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2010., 13:44   #85
Nosorog
Registered User
 
Nosorog's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
Uh, ljudi moji, koji beeed. Napaljen na vjusonik, eee, ludnica. Naručim, platim, čekam 2 tjedna, i jučer kažu da nisu stigli u pošiljci, da ih neće biti barem do iduće pošiljke krajem 4. mjeseca.
Jučer sam izgorio od jada. Jedini što je bio dostupan u bilo kojem šopu kod nas je bio "u Zadru na komisiji" i dafa ga je pokupio od Telebita. Pa ja ću se ubit. Sad ću novce popit, najbolje.

EDIT: Sva sreća nije bilo natezanja oko vraćanja novaca.

Zadnje izmijenjeno od: Nosorog. 20.03.2010. u 14:02.
Nosorog je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2010., 15:19   #86
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Angry

Citiraj:
Autor Nosorog Pregled postova
Uh, ljudi moji, koji beeed. Napaljen na vjusonik, eee, ludnica. Naručim, platim, čekam 2 tjedna, i jučer kažu da nisu stigli u pošiljci, da ih neće biti barem do iduće pošiljke krajem 4. mjeseca.
Jučer sam izgorio od jada. Jedini što je bio dostupan u bilo kojem šopu kod nas je bio "u Zadru na komisiji" i dafa ga je pokupio od Telebita. Pa ja ću se ubit. Sad ću novce popit, najbolje.

EDIT: Sva sreća nije bilo natezanja oko vraćanja novaca.
pa kak to,koji je to quratz da su poslali samo jednog monitor????pa nevjerujem jbt a di si to narucil i kakve veze sad ima zadar s monitorom?
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2010., 11:25   #87
Nosorog
Registered User
 
Nosorog's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
pa kak to,koji je to quratz da su poslali samo jednog monitor????pa nevjerujem jbt a di si to narucil i kakve veze sad ima zadar s monitorom?
nije stigo niti jedan. ovaj jedan je već duže u hr, a nudili su ga svi (to je onaj primjerak koji (ranije u threadu) m-computers i optimum spominju da imaju jedan na komisiji u Zadru i da bi cijena zbog dosave bila veća). na kraju se prodao i taj. ja sam ga recimo mogao dobiti u rekordnom roku, jer su mi mogli preuzeti moji iz Zadra i stavit na bus kod frenda (besplatna dostava u roku 1 dan) ali sam bio skeptičan da je to neki polovnjak pa nisam uzimao. ah... Proaxis d.o.o., uvoznik za Hrvatsku kaže da je "naručeno puno komada, a da u pošiljci jednostavno nisu stigli, vjerojatno proizvođač nije bio u mogućnosti isporučiti u ovom trenutku"...

Tko zna di je to ostalo putem....njemačka, austrija...biće im ide monitor dobro pa su neku muljažu složili da uzmu sebi sve što je poslano....
Nosorog je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 14:27   #88
dafa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
dakle moj monitor je uz to i popularan

cek nosorog ak si ga ti naručio kak veliš cirka tjedan dana prije mene, kak sam ga ja pokupio kod telebita 2 dana nakon narudžbe?
dafa je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 15:56   #89
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor dafa Pregled postova
dakle moj monitor je uz to i popularan

cek nosorog ak si ga ti naručio kak veliš cirka tjedan dana prije mene, kak sam ga ja pokupio kod telebita 2 dana nakon narudžbe?
bio bi jos popularniji kad bi konacno nabacio neke fotke
a ovo je i meni cudno kak si ti dobio monitor prije njega ...

p.s.
Citiraj:
Poštovani,

Traženi monitor trenutno nemamo za isporuku. Očekujemo ga tek početkom svibnja.


dalje jos gore...
Citiraj:
Poštovani,

Monitor stiže nažalost tek krajem svibnja.

Srdačan pozdrav,
Optimum računala d.o.o.
Citiraj:
Taj model nemamo, dolazi krajem 4. mjeseca
M-computers
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 30.03.2010. u 18:18.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2010., 11:28   #90
Nosorog
Registered User
 
Nosorog's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Nosorog Pregled postova
... na kraju se prodao i taj. ja sam ga recimo mogao dobiti u rekordnom roku, jer su mi mogli preuzeti moji iz Zadra i stavit na bus kod frenda (besplatna dostava u roku 1 dan) ali sam bio skeptičan da je to neki polovnjak pa nisam uzimao. ah... Proaxis d.o.o., uvoznik za Hrvatsku kaže da je "naručeno puno komada, a da u pošiljci jednostavno nisu stigli, vjerojatno proizvođač nije bio u mogućnosti isporučiti u ovom trenutku"... :
moram sam sebe citirati jer ne čitate postove pažljivo. Dafa, tvoj monitor je stigao iz Zadra. 100%. Ja taj nisam htio. Drago mi je da si zadovoljan, bar nam netko iz prve ruke može potvrditi da to valja.
Nosorog je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na