Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2014., 22:39   #15211
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Gledo. Odron od filma.
Znaš šta kažu - da svaka roba ima svog kupca... Isto tako da i žvaka ni za svakoga.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2014., 22:52   #15212
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Istina. Netko voli odron filmove, netko ne
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2014., 23:00   #15213
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Ajde ajde, znam da ispod tih brkova imaš romantičnu dušu, samo ne želiš priznati.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2014., 23:06   #15214
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da. Plakao sam i plačem svaki put kad gledam Terminatora 2, kad spuštaju Švarca u talinu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2014., 23:09   #15215
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Muahahaha!

"I still love Vista, baby!"

Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 08:29   #15216
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Guardians Of The Galaxy - meni je sjeo ko budali šamar, pravo dobar film za opustiti se i uživati.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 09:11   #15217
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Citiraj:
Autor karabaja Pregled postova
Slažem se. Ovdje su neki imali prigovora na kraj, ali on je, IMO, jedni logičan.
Pa da,ne znam sto su ljudi ocekivali. Mozda da pogledaju dva puta film pa ce im i kraj "sjesti".

amerix je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 19:26   #15218
karabaja
The Zappa
 
karabaja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 592
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
To je do filma, meni je isto bila preglasna glazba na nekim djelovima a nije IMAX.
Ne isključujem ni to, premda sam već od više prijatelja čuo o "problemu" prevelike buke u IMAX-u, a oni koji su gledali Interstellara u Cineplexxu svi odreda tvrde da nije bilo bučno. Tko će ga znati...

Sve u svemu, 8,5/10 za Interstellara, a u tom IMAX definitivno ne vidim bolju kvalitetu niti osjećam veći užitak gledanja u odnosu na "obično" kino da bih ubuduće bio motiviran i lipu više doplatiti za kartu.
karabaja je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 19:45   #15219
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
tražim preporuku za večeras.
post apokaliptični film, nešto tipa the road i children of men. Ima nešto takvoga nabrzinu?
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 20:19   #15220
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
I am legend?
__________________
JuXo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.11.2014., 20:39   #15221
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Guardians Of The Galaxy - meni je sjeo ko budali šamar, pravo dobar film za opustiti se i uživati.
yup, pogledao bas veceras.

dojam - bas zabavan, nevin, u par navrata djetinjast i malcice iritantan, ali - zabavan! od pocetka do kraja ima nekako istu notu neozbiljnosti, iako se vidi po efektima da su grde pare ovdje upucane.

puno mi se vise svida ovdje mala plava iz avatara, imam osjecaj da je i dobila koju kilu, sad na nesto lici i nije mi uocljiva i iritanta kao u avataru i loserima.


iako se ne mogu oteti dojmu da su mogli napraviti puno ozbiljniji i konkretniji film, tipa novog supermena. ne kazem niti da je ovo lose, dapace, samo sto me nece nista natjerati da ga pogledam opet. a IMHO, prava kvaliteta filma je kada ga mozes na godisnjoj bazi pogledati barem jednom i nece ti dopizditi.

nesto tipa jucerasnjeg terminatora, naletio na prvoj trecini filma i tocno znam kada koji lik ulazi u kadar, kada je onaj sef stanice uletit sa cikom u zubima, iza doktor koji je i u dvojci, kada ide plasticna faca arnolda kada cupa oko, kada ce koja scena gdje se vidi studio........ to je kvalitet, to je evergreen .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 22:34   #15222
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Gledao sam Drakulu, film je čisto ok. Nije horor, akcijski je film s kao nekom fantasy/medieval tematikom. Cijelo vrijeme me vukao na ovaj noviji "300", što mu je mana.
  Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 00:56   #15223
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Ah, taj Interstellar, ocjene više od Odiseje, Aliena, Bladerunnera, a kladio bih se da se za desetak godina nitko neće posebno sjećat tog uratka za razliku od spomenutih.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 10:50   #15224
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Ah, taj Interstellar, ocjene više od Odiseje, Aliena, Bladerunnera, a kladio bih se da se za desetak godina nitko neće posebno sjećat tog uratka za razliku od spomenutih.
A po čemu Interstellar nije bolji film/nije u rangu navedene recimo famozne Odiseje ?

Mislim Odiseja je odličan film za ono vrijeme i sama ideja i način snimanja itd ali sve te elemente stellar ima bolje izvedene nhf

Zadnje izmijenjeno od: kasko. 22.11.2014. u 12:11.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 11:38   #15225
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Ah, taj Interstellar, ocjene više od Odiseje, Aliena, Bladerunnera, a kladio bih se da se za desetak godina nitko neće posebno sjećat tog uratka za razliku od spomenutih.
Nisam pogledao film...ali stari moj koliko ti kvocaš...filmovi koji se većini sviđaju tebi ne odgovaraju. Pa daj se zamisli malo...vidiš da si u manjini...
bixsy the king je online   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 11:46   #15226
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
To je ona standardna fora. Film je ogromnoj vecini odlican, dakle mainstream je. Samim time nije uopce dobar
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 20:27   #15227
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
A Million Ways to Die in the West.

ja heppy sa odgledanim! ona vrsta filmova koja ne puca visoko, daje dobru zabavu, nema izdrkavanja, pitak i dobar film za pogledati.

ali kad sam vidio deLoreana, instant smajl od uha do uha .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 23:38   #15228
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Interstellar - odličan. Netko je gore napisao da su zakomplicirali bezveze, i u suštini se slažem, a film bi i bez nepotrebnih komplikacija i pojedinih preokreta bio epic, ovako je samo natrpan. Mislim da bi se sve puno bolje uklopilo u seriju. Što se tiče završetka filma, definitivno sam dobio dojam da je nedovršen, ali ne i u slučaju da se radi na Interstellaru 2, tako se barem meni čini

Soundtrack volume waaaaay to high, netko je tu gadno pomješao lončiće.
Na momente jedva čuješ razgovore koliko je nadmoćan soundtrack.

Što se ostaloga tiče, savršenstvo. Napokon da se netko usudio pomaknuti granice takvih filmova.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 01:09   #15229
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
A po čemu Interstellar nije bolji film/nije u rangu navedene recimo famozne Odiseje ?

Mislim Odiseja je odličan film za ono vrijeme i sama ideja i način snimanja itd ali sve te elemente stellar ima bolje izvedene nhf
Upravo to
Kod Interstellara je zapravo sve viđeno u ranijim filmovima dok je odiseja čisti orginal. Suvišno je napominjati da orginal slika velikog umjetnika puno više vrijedi nego neka kopija. 2001 je te 1968 bio film kao da je došao ravno iz svemira. Definitivno niti jedan drugi film prije ali niti poslije tako dobro nije izazvao osjećaj strahopoštovanja gledatelja prema moćnom beskrajnom svemiru. Ipak o ponekim drugim aspektima filma odiseja 2001 bi se dalo itekako raspravljati.
Što se tiče same izvedbe dakle efekti i ostalo,pa bila bi stvarno sramota da jedan sf film snimljen 46 godina kasnije,uz svu silu moderne tehnologije i specijalnih efekata, nije u stanju nadmašiti prastaru odiseju.
Slažem se da netreba trpati odiseju i Interstellara u isti koš jer osim očitih sličnosti čisto tehničke prirode nema drugih dodirnih točaka.
Interstellar ima dobre gluumce, dosta dobre dijaloge, vješto su iskombinirane ideje iz nekih drugih filmova sa novim slikama svemirske letjelice cassini pored saturna. Zabavno je bilo gledati sve do trenutka pred sami kraj kada se radnja filma doslovno raspala.
Šteta jer sa odmjerenijim i inteligentnijim završetkom od mene bi imao puno bolju ocjenu
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 01:42   #15230
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Upravo to
Kod Interstellara je zapravo sve viđeno u ranijim filmovima dok je odiseja čisti orginal. Suvišno je napominjati da orginal slika velikog umjetnika puno više vrijedi nego neka kopija. 2001 je te 1968 bio film kao da je došao ravno iz svemira. Definitivno niti jedan drugi film prije ali niti poslije tako dobro nije izazvao osjećaj strahopoštovanja gledatelja prema moćnom beskrajnom svemiru. Ipak o ponekim drugim aspektima filma odiseja 2001 bi se dalo itekako raspravljati.
Što se tiče same izvedbe dakle efekti i ostalo,pa bila bi stvarno sramota da jedan sf film snimljen 46 godina kasnije,uz svu silu moderne tehnologije i specijalnih efekata, nije u stanju nadmašiti prastaru odiseju.
Slažem se da netreba trpati odiseju i Interstellara u isti koš jer osim očitih sličnosti čisto tehničke prirode nema drugih dodirnih točaka.
Interstellar ima dobre gluumce, dosta dobre dijaloge, vješto su iskombinirane ideje iz nekih drugih filmova sa novim slikama svemirske letjelice cassini pored saturna. Zabavno je bilo gledati sve do trenutka pred sami kraj kada se radnja filma doslovno raspala.
Šteta jer sa odmjerenijim i inteligentnijim završetkom od mene bi imao puno bolju ocjenu
Nemozes danas snimit film koji nemozes poistovjetiti s ovim tvojim postom ako imas takvo gledaliste, malo neznam bezvezni pogled na filmove.

Čemu onda loša ocijena interstellara ?
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 05:52   #15231
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Kod Interstellara je zapravo sve viđeno u ranijim filmovima dok je odiseja čisti orginal. Suvišno je napominjati da orginal slika velikog umjetnika puno više vrijedi nego neka kopija. 2001 je te 1968 bio film kao da je došao ravno iz svemira. Definitivno niti jedan drugi film prije ali niti poslije tako dobro nije izazvao osjećaj strahopoštovanja gledatelja prema moćnom beskrajnom svemiru.
Ajd ne blodi ... koji čisti orginal kad je pola ideje sfurano iz Clarke-ovog Sentinela?? Uz to 50% ljudi iz tog vremena a i kasnije na Odiseju gledaju ko na pretenciozno napuhavanje i dosadu koju nisu mogli pogledati do kraja. Ako ne vjeruješ pitaj si starce, prebalav si da bi to znao. Iskreno, Odiseja je dobra na početku u "zori čovječanstva" i kraći dio nakon toga ... ostalo je meni osobno snobovsko prenemaganje.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 10:38   #15232
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
Ajd ne blodi ... koji čisti orginal kad je pola ideje sfurano iz Clarke-ovog Sentinela?? Uz to 50% ljudi iz tog vremena a i kasnije na Odiseju gledaju ko na pretenciozno napuhavanje i dosadu koju nisu mogli pogledati do kraja. Ako ne vjeruješ pitaj si starce, prebalav si da bi to znao. Iskreno, Odiseja je dobra na početku u "zori čovječanstva" i kraći dio nakon toga ... ostalo je meni osobno snobovsko prenemaganje.
Potpis !
bixsy the king je online   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 11:07   #15233
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
Ajd ne blodi ... koji čisti orginal kad je pola ideje sfurano iz Clarke-ovog Sentinela?? Uz to 50% ljudi iz tog vremena a i kasnije na Odiseju gledaju ko na pretenciozno napuhavanje i dosadu koju nisu mogli pogledati do kraja. Ako ne vjeruješ pitaj si starce, prebalav si da bi to znao. Iskreno, Odiseja je dobra na početku u "zori čovječanstva" i kraći dio nakon toga ... ostalo je meni osobno snobovsko prenemaganje.
Sentinel je znači bio kratka priča,tj knjiga koju je by the way napravio isti autor kao i odiseju-kažeš onda da priča nije orginal a potječe od istog autora?!
Drugo najvažnije: sentinel je napisana priča,a mi ovdje govorimo o filmu i odiseja kao takva tu nema konkurenciju.
Odiseju proglašavaju za dosadnu uglavnom ljudi koji i ne vole SF filmove takve vrste,tj kada nema raznoraznih pucaljki,eksplozija u svemiru i podrhtavanja na komandnom mostu broda takav sf im ne valja.
Kažem nije u odiseji sve bajno i krasno,slažem se da je djelomično demonstracija efekata scenarista i redatelja gdje naprimjer otvaranje nekih vrata na letjelici ili svemirskoj kapsuli zauzima značajan dio filma.
Također smatram da sam zavšetak filma nije najsretnije izveden,tj takva filmčina je ipak zaslužila bolji kraj, koji bi zasigurno zakucao odiseju kao najbolji sf svih vremena. Scenarij filma kao takav itekako drži vodu (mada se sa kvaziznanstvenom teorijom na kojoj se temelji film mnogi nikako ne slažu) te ima svoj jasan početak, završetak i poruku -za razliku od interstellar-a gdje kraja filma uopće nema. Zato masa ekipe i spominje mogući nastavak filma jer im ovako naprosto prekinut djeluje kao nekompletan, što i je.
Po meni tanak led space tech sf filmova je to nesretno putovanje kroz vrijeme i napraviti jedan takav je očito za redatelje pitanje prestiža. Malo očijukati sa vremenskim pomacima djeluje kao desert npr kod star trek the next generation serijala ali najčešći rezultat je nažalost da cijeli film a ponekad i frašiza postaju potpuno besmisleni i nepotrebni (star trek first contact, star trek 2009,interstellar i još masa drugih filmova i serija)
Očito za vremenske petlje valja imati petlju i zapravo malo tko se s tim u stanju nositi. Putovati kroz vrijeme je jako trendy i takvi filmovi se rade u hiperprodukciji a rezultati toga svega su najčešće poražavajući
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 13:07   #15234
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Pogledao zaredom Number 23 i Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

I dalje ne kužim kako je Brki potonji "odron". Number 23 je zabavan samo prvo gledanje,
svako drugo gledanje je sve lošiji i lošiji - nije dobro "dozorio" kroz vrijeme.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind je svaki put sve bolji i bolji.

* * *

No, kritike po stranu - pogledah Lucy.

OK film, dobri efekti, zanimljiva nenapadna radnja, Freeman krade show, ali ima malu minutažu.
Kraj je bezveze i trebali bi napraviti nekakav directors cut sa alternativnim krajem.

* * *

Planiram pogledati If I Stay.

Volim takve vrste filmova, pa se nadam da će mi i ovaj biti zanimljiv.
Ako će se radnja odvijati usko vezano uz subjekta, film bi mogao biti jako dobar.

Veselim se vidjeti Chloë Grace Moretz u malo drugačijoj i zrelijoj ulozi.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 16:02   #15235
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927



Daleko najbolji dio filma je kad Lucy postane USB stick, i to neki oveći pa je se nemože uštekat u neki zgužvaniji komp


...film je toliko loš
-->
Vezano za Lucy



Daleko najbolji dio filma je kad Lucy postane USB stick, i to neki oveći pa je se nemože uštekat u neki zgužvaniji komp


...film je toliko loš
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 16:37   #15236
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
tražim preporuku za večeras.
post apokaliptični film, nešto tipa the road i children of men. Ima nešto takvoga nabrzinu?
Divergent. Postratno uređenje društva u budućnosti. Nije loš film.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 16:46   #15237
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Divergent. Postratno uređenje društva u budućnosti. Nije loš film.
Sve rečeno u Honest trailers:

https://www.youtube.com/watch?v=qPUZo3dQSEM

gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 16:53   #15238
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Isto je receno za hunger games
http://youtu.be/_hp_xsUg9ws

Ovi su vise stupid and trash trailers nego honest
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 16:57   #15239
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Isto je receno za hunger games
http://youtu.be/_hp_xsUg9ws

Ovi su vise stupid and trash trailers nego honest
Ovo je zezancija, nemoj si uzeti k srcu
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 17:01   #15240
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ma naravno nisam ni mislio da je ozbiljno pa vidis sta pricaju u trailerima

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 23.11.2014. u 20:02.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na