Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2014., 19:03   #721
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne igra nikome tih 10 kn ulogu, pogotovo ne onima koji imaju ratu od 150 i više kuna No, kad je već free bail out, zašto ga ne iskoristiti
Točno tako zašto ne iskoristiti,samo nije mi jasno da su kod mene spremni zbog 80 kuna raskinuti ugovor koji je težak još 2400 kuna.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:22   #722
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Da, negdje prije je pričao o maštanju:



Pa je onda napisao ovo:

Pa sad pita ovo:


Svaki tvoj komentar u ovoj temi je no comment.
Ahaha super si ga popratio.
A nije prva tema da zatrola sa svojim komentarima.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2014., 19:28   #723
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
O kakvom trolanju pričaš? Svaki upit je legitiman, a na pretpostavke imam jednako pravo kao i svi ostali. Još uvijek je neizvjesno šta će biti u slučaju Vip i još nemam nikakvih informacija, ali to ne znači da ih možda nema netko od vas. Uostalom nedjelja je.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:33   #724
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Sve OK majstore :thumbup:
Mi smo ipak u mašti
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:44   #725
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ja ostajem na t-comu.

Prije mjesec i pol sam za starce, bratića i sestričnu ugovorio Obitelj XXL (t-com i t-mobile besplatno, SMS neograničeno, 5000 min prema drugim mrežama, 5gb prometa po priključku, bez naknade za uspostavu poziva) za 400 kn plus radijska frekvencija. Dobio sam iphone 5s za 18 kn. Po novom cu plaćati 460 umjesto 420 kn, ali s obzirom da standardna cijena te tarife je 525 kn (bez radijske frekve i nameta), mislim da je to ok.
Isto sam napravio prije dva tjedna sa drugom skupnom tarifom na kojoj sam sa ženom i drugom sestričnom (obitelj XL - com i t-mobile besplatno, svi skupa 500 SMSova, 500 min prema drugim mrežama, 2gb prometa po priključku, bez naknade za uspostavu poziva) i tu sam uz još jedan iphone 5s (po cijeni jednokratno 798 kn, ostalo na 24 rate) dobio za 250 kn plus radijska frekva. Po meni, vrijedilo je par razgovora sa SZK.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:59   #726
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ahaha super si ga popratio.
A nije prva tema da zatrola sa svojim komentarima.
Malo ga pratim, tip propagira Vip u svakom drugom postu,
vjerojatno mu je to opis posla, jedan od onih koji su zaposleni na takvim pozicijama, vole to nazivat, "komjuniti menađmentom", u stvari provokatori,
kao nekad oni sekretari u bivšem sistemu, koji su pazili na "idejno zastranjivanje",
paze da se o o njihovoj matičnoj firmi "dobro piše" na forumima, ima takvih koliko hoćeš, pogotovo u telekom sektoru.
  Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 20:44   #727
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Malo ga pratim, tip propagira Vip u svakom drugom postu,
vjerojatno mu je to opis posla, jedan od onih koji su zaposleni na takvim pozicijama, vole to nazivat, "komjuniti menađmentom", u stvari provokatori,
kao nekad oni sekretari u bivšem sistemu, koji su pazili na "idejno zastranjivanje",
paze da se o o njihovoj matičnoj firmi "dobro piše" na forumima, ima takvih koliko hoćeš, pogotovo u telekom sektoru.
Slučajno sam s The Man-om trgovao i našli smo se kod njega na radnom mjestu, tako da ti mogu garantirati da ne radi u VIP-u.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 21:40   #728
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
O kakvom trolanju pričaš? Svaki upit je legitiman, a na pretpostavke imam jednako pravo kao i svi ostali. Još uvijek je neizvjesno šta će biti u slučaju Vip i još nemam nikakvih informacija, ali to ne znači da ih možda nema netko od vas. Uostalom nedjelja je.
U pravu su djelomično. Nije ti svaki post spammanje, ali kad bi stavili na vagu, bilo bi svašta...
Ljudi su pričali o činjenicama koje su istinite, ti si se sa time sprdao.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 22:58   #729
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Pitanje za Druga Brku:

3. Nemate pravo na raskid ugovora bez naknade ako ste:
- uzeli mobitel na rate koje plaćate uz mjesečnu ratu usluge (opcija uređaj)
- ukoliko ste prihvatili velikodušni popust na svoju tarifu jer onda poskupljenje ne utjeće na vas, budući vam je na kraju mjesečna rata manja od one sa početka ugovora.

Zanima me ovaj dio za popust jer sam tokom ugovora mijenjao tarife i trenutno sam na tarifi "Revolucija s popustom 15 kn", to je u biti tarifa revolucije samo umanjena za 15 kn sa računa pa ispada 135 kn. Početno sam imao tarifu Unlimited 300 kn, a zadnja promjena tarife je bila prije malo više od mjesec dana.
Da li to znači da ne mogu raskinuti ugovor bez naknade?

Sutra ujutro idem u Tele2 i zvati ću SZK no, dobro bi mi došla bilo koja informacija prije nego što ih kontaktiram da se dobro pripremim.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 23:02   #730
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Ne, mozes raskinuti.
Brko je mislio na popust koji sada nude ljudima da produlje tarife po novim uvjetima.

Ti si prije mjesec dana sve po starim uvjetima potpisao i mozes raskiniti bez problema.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2014., 23:04   #731
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ne, mozes raskinuti.
Brko je mislio na popust koji sada nude ljudima da produlje tarife po novim uvjetima.

Ti si prije mjesec dana sve po starim uvjetima potpisao i mozes raskiniti bez problema.
Ok hvala ti, nisam bio siguran na što točno misli. Super sutra se skidam sa Teleta jupiiiiiiiii
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 01:07   #732
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
imam jednu tele2 normalnu tarifu koju cu raskinuti i jednu data/carnet tarifu, da li i ona ulazi u kombinacije?

vip cu isto raskinuti jer mi nisu htjeli izac u susret zbog prekoracenja podatkovnog prometa. pa cemo malo testirati bonove, a za ostatak para cu se odvest do burger kinga sa Drugom Brkom kad se otvori...
  Reply With Quote