Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.08.2016., 09:22   #91
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Ja se isto nesto razmisljam o mi4? Sada imam g2 i trazim opet nesto kompaktno sa malo boljom kamerom.
Kakvi su vasi utisci kamere sa mi4?
Zar ima razlike u kameri izmedju s i c sufiksa?
Koji verziju androida vrte i jel se ocekuje jos koji updejt? Hvala
Ako ti je kamera bitna onda bježi od kineza osim ako ne misliš uzeti flagship tipa P9, Mi5 itd...Ako ti je dosta prosječna kamera onda može gore navedeni i sl...

Citiraj:
Autor KrpaZG Pregled postova
Preporuka rom-a za redmi note 3 pro (snapdragon). Trenutno sam na miui 8 global beta 6.8.18. Koji vi koristite? Da li netko koristi one romove sa xda kaj dolaze rootani i sa svim onim sranjima?
Ja sam odmah flashao na oficijelni global ROM. NIkakvo otklučavanje nije bilo potrebno. I samo rokam preko OTA službene updejtove. Mob radi savršeno a ja nemam peripetija s ROM-ovima.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 10:30   #92
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Ja sam s njim dobio Global tako da samo guram OTA updateove. Isto sve lijepo radi.
Danas bi trebala 8ica?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.08.2016., 10:33   #93
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Ja bas nebi preporucio bjezanje od kineza, imao sam LG G3 prije prelaska na Mi4C i mogu reci da je straznja kamera od Xiaomija nešto slabija u detaljima kada zoomiras sliku, ako si normalni korisnik i slikas u normalnim uvjetima neces niti vidjeti razliku. Jedino sam primjetio razliku u noćnim slikanjima prednje i stražnje kamere tu LG G3 definitivno bolje prolazi. Ovo je stašenje ljudi "osim ako ne misliš uzeti flagship tipa P9, Mi5 itd"
Vec sam ranije rekao od cijele Mi4 serije, Mi4c ima najbolju kameru.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 10:41   #94
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Ja sam s njim dobio Global tako da samo guram OTA updateove. Isto sve lijepo radi.
Danas bi trebala 8ica?
Danas bi trebala biti 8ica! Ja sam par puta stisnuo na updater app ali kifla :P
Nadam se da bude kroz dan, dva
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 11:12   #95
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Ja bas nebi preporucio bjezanje od kineza, imao sam LG G3 prije prelaska na Mi4C i mogu reci da je straznja kamera od Xiaomija nešto slabija u detaljima kada zoomiras sliku, ako si normalni korisnik i slikas u normalnim uvjetima neces niti vidjeti razliku. Jedino sam primjetio razliku u noćnim slikanjima prednje i stražnje kamere tu LG G3 definitivno bolje prolazi. Ovo je stašenje ljudi "osim ako ne misliš uzeti flagship tipa P9, Mi5 itd"
Vec sam ranije rekao od cijele Mi4 serije, Mi4c ima najbolju kameru.
Nikog ja ne strašim ali ako je navikao na LG GX kamere onda nema smisla preporučivati kineze koji nisu top, jer takvima kamere nisu nešto..u biti to im je bolna točka ...4C ima solidnu kameru ali ako čovjek očekuje nešto više od kamere nek ne gleda ništa ispod Mi5 ili P9 i to je istina. Pogotovo se to odnosi ako misli puno slikati i indoor. Druga je stvar ako je prosječni korisnik koji će samo šibati fotke preko vibera. A na selfie nek zaboravi jel su prednje kamere smeće. Inače su kinezi best buy (xiaomi, meizu, huawei)...
Teško je općenito pisati o kamerama raznim korisnicima. Ja sam imao lumiu 1020 i 925 i te su imale brutalne kamere i onda kad mi neko hvali kameru na mid range kinezu dođe mi da povratim...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 11:33   #96
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Nikog ja ne strašim ali ako je navikao na LG GX kamere onda nema smisla preporučivati kineze koji nisu top, jer takvima kamere nisu nešto..u biti to im je bolna točka ...4C ima solidnu kameru ali ako čovjek očekuje nešto više od kamere nek ne gleda ništa ispod Mi5 ili P9 i to je istina. Pogotovo se to odnosi ako misli puno slikati i indoor. Druga je stvar ako je prosječni korisnik koji će samo šibati fotke preko vibera. A na selfie nek zaboravi jel su prednje kamere smeće. Inače su kinezi best buy (xiaomi, meizu, huawei)...
Teško je općenito pisati o kamerama raznim korisnicima. Ja sam imao lumiu 1020 i 925 i te su imale brutalne kamere i onda kad mi neko hvali kameru na mid range kinezu dođe mi da povratim...
S Mi4c dosta slikam, ne samo vanka usred bijela dana/ i slanje preko vibera.
Imam hrpu slika koje sam napravio u svakojakim uvjetima uvjetima i potpuno sam zadovoljan ako pravim usporedbu s mojim prethodnim LG G3.
Prije G3 imao sam redmi note 2 prime, LG G2 i njihove kamere su losije nego na Mi4c.
Vjerujem da koliko para toliko i muzike vrijedi i za kineze. Za 1500kn koliko on vrijedi mislim da ne mozes dobiti bolju kameru.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 11:35   #97
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 537
Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
Danas bi trebala biti 8ica! Ja sam par puta stisnuo na updater app ali kifla :P
Nadam se da bude kroz dan, dva
Danas stable 8ica izlazi samo za Redmi 1S, Redmi Note 2, Redmi 2Mi 2/2S, Mi 4i, Redmi Note 3G i Redmi Note 4G..

Za sve ostale uređaje piše da će biti u bližoj budućnosti što može značiti par dana, tjedana ili mjeseci..
Ico_Zg je online   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 11:45   #98
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Imao sam mi4c. Kamera je vrlo dobra, dapace, iznenadila me. Naravno da nije rang iPhonea, samsunga ili brutalnih nokia. Nitko to ni ne govori, niti ocekuje. Ali recimo da na mi4c 95% korisnika moze biti poprilicno zadovoljno kamerom.

Opcenito je odlican uredjaj. Brz, baterija jako dobra, kamera takodjer. Mene jedino smetalo malo losija vidljivost na suncu, ali za tu lovu nisam ni ocekivao cuda.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 13:03   #99
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Da...imam g2 vec skoro 2godine i gledam samo neku malu nadoplatu za ipak neki isto tako mali upgrejd.
Bitno mi je da je kamera barem malkice bolja u low light uvjetima.
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 13:04   #100
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Da...imam g2 vec skoro 2godine i gledam samo neku malu nadoplatu za ipak neki isto tako mali upgrejd.
Bitno mi je da je kamera barem malkice bolja u low light uvjetima.
Onda Mi 4C kako su ti i preporučili. U slučaju da se možeš rastegnut do 2300 kn (uključujići DHL dostavu gdje nema plaćanja PDVa i carine) onda Mi5.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.08.2016., 14:43   #101
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753