Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.06.2016., 21:47   #2761
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa timska igra bez teamplaya je poznato kako zavrsava. Nekad te bas ide al timovi da si skupljao majmune po zooloskom vise bi nasao razuma i timske igre.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 09:32   #2762
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor rock00 Pregled postova
pricamo o igri... Poso bb da je izbrise sve... cak i kad stavis HE granatu onako iz ocaja i onda pogodis fabuki s 410mm dobijes 3000dmg lol..a on nasere salvu od 9 torpeda na tebe.. Po meni vec kad je tako mogli su bar sec.gun korigirat i dignut ga na veci tier na 14km range ili nesto slicno tome

ti citadelas cruisera nije to problem,al rijetko kad cruiser plovi sam,i rijetko kad je 1 salva dosta za unisitt*sto je opet sranje u igri..a imas reload boli glava..to tad je przenje na najjace. mogu barem uvest tipa flooding dmg kad granata napravi overpen ili nesto slicno



evo myoko npr..jedini mana mu je sporo okretanje kupola,al brate switch s he na ap je ludnica..cim neko okrene bok s 12-13km ..izbrises cruisera u jednom sutu...jer ispali 12granata*dobijes odma 3-4citadele i nerasprsi puno...uzmi tipa neki bb tier IX i ak ti se nepotrefi dobijes 1citadelu..i onda cekas ko majmun reload


wow s svakim patchom postaje sve vece sranje.zato wot nisam upalio vec 1.5god..i necu ni igrat nikad..sam modovi..premium sipovi i ajmo ljudima lovu uzimat
BB su skoro pa monotoni za igrati. Yes, super je kad one-shot brišeš ekipu, ali uz protivnike koji znaju što rade nije lagano.

Uz obavezno znanje kako ciljati, na T8+ potrebno je i malo nagađanja dok se gađa odnosno ne uvijek pucat gdje će meta biti za 10-15 s, već gdje bi mogla i skrenuti. Pogotovo ako se radi o okretnoj meti.

Druga i najbitnija stvar, a to naučiš na nižim tierima je čekat da cruiser započne svoj okret - bit strpljiv sa salvama. Jer jednom kad počne skretanje vrlo je teško izbjegavat salvu. Jako dobra vježba su niži tieri, baci oko recimo na Flamuov Texas video gdje lijepo pokazuje kako i što.

Što se tiče vatre - Basics of Survivability & Damage Control Mod II je obavezan i puno bitniji od rudder shifta IMHO. Jednu vatru više ni ne gasim već samo upalim heal kad treba. A na T8+ pod obavezno premium damage control i heal za brži oporavak i dulji boravak u borbi.

BB su jaki jedino kad guraju uz support. YOLO možda pali na nižim tierima ali na višima je to sigurna smrt BB-a. Ako baš želiš da secondary odrade svoj posao, za to imaš skill na 5. redu i treba ti kapetan od 15 bodova.

Cruiseri su općenito najzabavniji za igrati i mogu puno uloga odraditi, od capanja do ganjanja DDa i vatrene podrške floti. Brisanje drugih cruisera APom je samo jedan od gušteva.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.06.2016., 09:52   #2763
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
BB su skoro pa monotoni za igrati. Yes, super je kad one-shot brišeš ekipu, ali uz protivnike koji znaju što rade nije lagano.

Uz obavezno znanje kako ciljati, na T8+ potrebno je i malo nagađanja dok se gađa odnosno ne uvijek pucat gdje će meta biti za 10-15 s, već gdje bi mogla i skrenuti. Pogotovo ako se radi o okretnoj meti.

Druga i najbitnija stvar, a to naučiš na nižim tierima je čekat da cruiser započne svoj okret - bit strpljiv sa salvama. Jer jednom kad počne skretanje vrlo je teško izbjegavat salvu. Jako dobra vježba su niži tieri, baci oko recimo na Flamuov Texas video gdje lijepo pokazuje kako i što.

Što se tiče vatre - Basics of Survivability & Damage Control Mod II je obavezan i puno bitniji od rudder shifta IMHO. Jednu vatru više ni ne gasim već samo upalim heal kad treba. A na T8+ pod obavezno premium damage control i heal za brži oporavak i dulji boravak u borbi.

BB su jaki jedino kad guraju uz support. YOLO možda pali na nižim tierima ali na višima je to sigurna smrt BB-a. Ako baš želiš da secondary odrade svoj posao, za to imaš skill na 5. redu i treba ti kapetan od 15 bodova.

Cruiseri su općenito najzabavniji za igrati i mogu puno uloga odraditi, od capanja do ganjanja DDa i vatrene podrške floti. Brisanje drugih cruisera APom je samo jedan od gušteva.
sve stoji..imam kapetana do kraja,sve je na fire,i stavljen dodatni heal(kupim)

nije problem uopce ciljat ovo ono..npr izumo toliko rasprsi granate na 18km da je to strava,dok npr myoko svih 10pogotim na 15km,e tu je problem..i onda kad i pogodis 2 put na 18km,ako te nepotrefi vjerojatnost igre onda dobijes 2400dmg ili slicno,a reload ti je puno veci nego na cruiseru.. to je problem

Istina cruiser je najbolji za igrat,myoko,york meni 2 najbolja
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 09:54   #2764
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Sinoć odgledam konačno GoT i ajmo igrat (skoro ponoć bila). Dobio sam valjda 2 najgora teama u povijesti mog igranja. U prvom teamu dva pink retarda. Jedan Yamato. Lik se doslovno vrtio u krug, jebena trolčina. I onda još bad luck. IA mi javi ide salva od Montane....odmah se okrenem okomito..ali tamo je još i Iowa koju nema na mapi (gdje su naši DDi?). WTF. 4 citke u mog Roona....haha

Druga partija. Riješim Kagera i capam jer naš Kagero spava 4 minute...u chatu mu svi jm a on ležerno "pa neću bezveze srljat i poginut"....kasnije je kleknuo u šusu jel je išao solirat na CV naravno....kakav idiot...takvog još nisam sreo...zbog njega i dovjice luzera u kutozovima smo izgubili (potonji su čučali na dnu mape, jeli gljive ili tako nešto)...


uglavnom žali bože xp zastavica i 2 poraza....nisam zaradio ni 10 somova Xpa u dve partije..koma. Iza 11 više ni ne palim igru...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 09:59   #2765
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
@ rock00: najgore kod BBa je taj RNG. Ima dana kad ne možeš otok pogodit, a kamoli brod. Ali očito tako mora biti jer inače bi BB bili OP. Probaj s amerima igrat da vidiš koji je to sačmarica efekt.

@ Tvrdi: dam se kladit da je taj Kagero jedan od kretena koji je koristio 20km torpeda. Ako ja u sporom Fubukiju uredno capam baze onda može i Kagero koji ima još bolji concealment za 0.1 km. I sigurno misli da su mu topovi smeće na Kageru. Upravo radi takvih budala su i nerfali IJN DD-e jer ih je ekipa masovno free XP otključavala. Nevjerojatno puno Shima sam vidio bez CE skilla...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 11:42   #2766
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Primjetio sam dosta kolega forumaša igra samo s onim brodovima koji imaju dobre "brojke". Znaci igrate samo one koji su najbolji u svojoj klasi i koristite tu prednost.
Naravno to nije niti malo loše ali bome nije ni zabavno.
Ovaj thread je postao Word of Warshiops - Statistic, samo vidim moj gun ima ovoliki pen, ja imam ovoliki oklop, moj CA ima vise ovoga, moj tata je jaci od tvog tate.

Pokupovali ste premium brodove koji sami po sebi su jaci nego drugi regular brodovi, s njima nabijate score pa se tu hvalite kao paunovi s perjem :P
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 12:09   #2767
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
@Mitra, neznam jel ti loš dan bio ali nisi u pravu. Najbolji igrači ovdje najmanje igraju premium brodove. Pa valjda čitaš te postove...Ja ih još imam najviše a kurčit se nemam s čime hehe. A da stvar bude bolja više igram srebrne brodove. Također meni su najdraži brdoovi do sada bili u biti dosta nepopularni kod "Raje". Yorck, Nurnberg, Gnevny, Pensacola itd itd....
Premium brodovi i nisu toliko bolji od srebrnih konkurenata s izuzetkom Gremya....baš niti jedan nije OP osim tog rusa...
A spika o performansama je sasvim razumljiva kad je igra arkadno RNG sranje čiji kreatori stalno mijenjaju perfe brodova (šatro radi balansa) a sami brodovi su samo ww2 skinovi sa listom karakteristika....a zašto igram još uvijek to sranje neznam ni sebi objasnit..valjda grind....kad izgrindam ovo što želim, mislim da ću i igrati manje....
BTW, koliko je meni poznato ti pičiš ulgavnom DDove koji su kao klasa lagani OP u odnosu na druge klase...uvijek su bili..pa i nakon zadnjeg nerfa japancima...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 12:26   #2768
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Mitra je samo ljubomoran što nema premium brod iznad Murmanska ako se dobro sjećam?


Otkad sam počeo igrati htio sam USN CA jer sam čitao o bitkama iz WWII i osobno su mi to najljepši brodovi u igri. A nakon što mi je legla Pensacola želim već mjesecima Portland klasu i to na T7. Dakle taj premium je meni bio ko budali šamar.

Drugi premiumi me ne zanimaju i vozim samo srebrne brodove. Kao što Tvrdi kaže, poseban gušt je bit dobar s brodom koji ekipa mrzi ili nije u stanju skužit. Lako je bit dobar u Clevelandu...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 12:30   #2769
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Nemam pojma, ja za statistiku baš i ne igram, mene više obraduje devastating strike nego ikakva pobjeda. Ali statistika kaže da mi je najbolji brod Amagi o.O go figure

No s druge strane najzabavniji mi je Molotov definitivno, je da te pobrisu u jednoj salvi, ali majko moja kako dijeli citadele, pure fun
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 12:44   #2770
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Oprostite ako se je netko osjetio prozvanim nisam nikoga imenovao pojedinacno

I dapače zadnja 2-3 dana imam fenomalne bitke (i to bez murmanska heheh) i u plusu sam tako da nisam ničim izazvan napisao post.
Jednostavno sam skromno zaključio da se više furaju "OP" borodivi, opet napominjem nisam nikoga prozvao, imao :P molim bez da mi se uvrijedite hehe, kao i svugdje uvijek ima izuzetaka
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.06.2016., 13:04   #2771
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
No s druge strane najzabavniji mi je Molotov definitivno, je da te pobrisu u jednoj salvi, ali majko moja kako dijeli citadele, pure fun
E sad znaš zašto je nekima od nas toliki gušt bio igrat Pensacolu, i meni sad Indianapolis - USN AP granate imaju najbolji kut penetracije i to je u pravilu streljivo koje koristiš s njima. Neki ih zovu i LOL-Pen granatama jer citadeliraš ekipu kroz nos.

Ako ti se sviđa molotov, Indiana nema puno bolji oklop ali je na nos dobar tenkist. Plus ima najbolji domet od T7 cruisera ako se ne varam. Btw. neki dan jadnog Konga citadelirao s njim, a citadele sam s NO i Pensom podjelio od Fusa do Amagija.

Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Oprostite ako se je netko osjetio prozvanim nisam nikoga imenovao pojedinacno

I dapače zadnja 2-3 dana imam fenomalne bitke (i to bez murmanska heheh) i u plusu sam tako da nisam ničim izazvan napisao post.
Jednostavno sam skromno zaključio da se više furaju "OP" borodivi, opet napominjem nisam nikoga prozvao, imao :P molim bez da mi se uvrijedite hehe, kao i svugdje uvijek ima izuzetaka
Nije da copram (ali copram), taj niz se zamjeni sa lošim nizom u pravilu uvijek.

Ne furamo OP brodove koliko smo OP vozači nekih. Recimo ja u Fubukiju dobio duel s Bensonom neki dan. Ostavio me na 4 soma HP-a da potopim još 3 broda u njihovom timu.

Od početka igre moja filozofija je: nađi brod koji ti se sviđa em izgledom em načinom igre i opleti! T10 sam otključao tek kad su mi postali privlačni promjenama u igri (tipa radar). Nemam namjeru otključavat sve 10ke, već samo vozit brodove koji podliježu gore navedenom pravilu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 13:05   #2772
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
A koji su to OP brodovi? Da znamo za referencu. Jer jos nisam vidio da je nesto toliko OP da odskace od prosjeka (osim ruskog smeca).
Jucer sam vidio da moskva sa HE citadela hindenburga pod kutem od 40ak°, sa HE.... usrani railgunovi od topova.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 13:43   #2773
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Pa svaki premium broj je OP, počevši od Imperatora N pa naviše. Prvo mali ispravak ova dva slova OP, tu ne mislim da je brod bog i batina kada se pojavi u meču i da je nepobjedljiv nego se odnosi da ima bolje statse u odnosu na normalne brodove.

Svjedoci smo da ima dosta njubara koji su tek krenuli igrati i odmah kupili Tirpiza ili Kutuzova, ali ajmo pogledati nas ovdje na forumu igrače, svi smo ono vrlo dobri čak i pojedinci prelaze taj nivo, i sto se desi kada mi kupimo premium brod koji ima bolje statse, desi se često vrlo masakr.
U kombinaciji s igračevim skilom i statsim broda mislim da drugim običnim smrtnicima kvarimo igranje.

I definitivno ne kmečim :P sto nemam veci premium od Murmanska, brod me sluzi svrsi, grindam lovu s njim i nije mi potrebno nista drugo.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 13:51   #2774
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854