Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2016., 23:54   #1261
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Eo da vas upilam malo
Znaci nubina, ne igram s premiumom
Cisto relaksacija par sati tjedno

Imam -t4 USA BB wjoming
-t6 IJN CA myoko
-t4 IJN DD isokaze

Isao bi do tiera 7-8 ,nebih preko jer cu bit u minusu uvijek
Sto kako dokle?
Citam da je New Mexico dobar,al to je t6, htio bih 7-8 ,jesu dobri ovi na t7-8
Za CA neznam, ic na t7 ili t8
Takjodjer DD , t7 ili t8

I skilovi za kapetana
Trenutni:
BB - http://prntscr.com/9rvbfc
CA - http://prntscr.com/9rvblf
DD - http://prntscr.com/9rvbs5

Ove skillove sam onako nekom svojom intuicijom uzimao,vjerojatno pola njih je FAIL al eto
Pa preporucite koje uzeti, i jel se mogu preskakati, ako skupim npr 4-5 ovih poena mogu li uzeti odmah cetvrti skill,a da ne uzimam treceg-drugog-prvog

I zadnje, oprema za brodove,oni dodaci, sto je najbolje

Hvala \o
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 09:14   #1262
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Flayer Pregled postova
Prva bitka sa Šimakaze-om

Zaljubio sam se
I onda neka mi netko kaže da brod nije OP. NHF ali Shima mi je jedan od razloga zašto mrzim T10 igre. Skoro pa ne zahtjeva vještinu nikakvu - opali zid torpeda u jednom smjeru i sakrij se dok reload ne odradi svoje.


Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
I skilovi za kapetana
Trenutni:
BB - http://prntscr.com/9rvbfc
CA - http://prntscr.com/9rvblf
DD - http://prntscr.com/9rvbs5

Ove skillove sam onako nekom svojom intuicijom uzimao,vjerojatno pola njih je FAIL al eto
Pa preporucite koje uzeti, i jel se mogu preskakati, ako skupim npr 4-5 ovih poena mogu li uzeti odmah cetvrti skill,a da ne uzimam treceg-drugog-prvog

I zadnje, oprema za brodove,oni dodaci, sto je najbolje
Pozdrav. Par komentara...

#1 BB:

- Situational Awareness bespotreban kad si u BB, to koristi jedino DD i CV, te CA na višim tierima
- Fire Prevention najbeskorisniji skill koji postoji (prema rječima samih developera). Ukratko, šansa po granati broda koji te gađa je recimo 11%. Ovo smanjuje šansu za -7% od tih 11% dakle 11x0,07 ~ 10% šansa za zapaljenje broda koji te gađa. Po granati.

Na 3. redu preporučam Vigilance za ranije otkrivanje torpeda, i Advanced Firing Training u 4. redu.

#2: CA:

- Vidi komentare gore za SA i FP
- Expert Loader je koristan ako je reload dug, i kad ti izleti DD iza ugla a imaš AP u cijevima. Ja bih ga preskočio dok nemaš druge korisnije skillove.
- Basics of Survivability po meni korisno samo za BB jer te tamo puno roštiljaju. *
- Situation Awareness samo ako ti je dobar Concealment na CA, inače bih to preskočio (dobro za znati ako je DD u blizini koji te spotao).

#3 DD:

Kako se radi o IJN DD, vidi moj raniji post:

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=1056



* Za CA, i za BB (barem Repair Party aka. heal ability) preporučam koristiti Premium Consumable - Damage Control. Ne moraš za njih plaćati dublone. U padajućem izborniku samo klikni na strelicu za dolje i odaberi 22500 srebra. Ako ih ne koristiš onda uzeti Superintendant na trećem redu za BB.


---

Skillovi se ne mogu preskakati. Moraš imat jedan prethodni red da bi mogao u slijedeći. Svaki slijedeći red zahtjeva jedan bod više. Tako da npr. peti red traži 15 bodova sve ukupno i moraš imati jedan iz svakog reda da bi najranije uzeo 5. red.. Maksimum je 18 bodova (19, ali za 19. trebaš milju što je skoro svih 18 prethodnih):

http://wiki.wargaming.net/en/Crew_(WoWS)


---

Od nadogradnji za BB obavezno Steering Gears Modification 2 za bolje okretanje, te Main Battery Modification 1 za manju šansu gubljenja kupola i Gun Fire Control System Modification 1 produljenje dometa ili povećanje preciznosti.

Kad dođeš do Caroline recimo, ona ima super domet i stock, tako da tu je bolje uzeti AA Guns Modification 2 za povećanje dometa od +20%.

http://wiki.wargaming.net/en/Equipment_(WoWS)


PS: New Mexico je odličan.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 19.01.2016. u 15:16.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2016., 12:03   #1263
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
cut
Hvala ,puno si mi pomoga

Sredit cu te skillove i lagano igrat po tvojim uputama

Vrlo dobra igra, svidja mi se, ali time consuming lol
Sinoc sam igrao od ponoc do 4 ujutro, sokirao se kad san pogledao na sat

Imao 5 citadela sa wjomingon ,a sa aobom nikako citadelat sa AP, bice jer su 205 topovi ,neznam
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 12:31   #1264
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Ako imas slusalice i zelis igrati u diviziji, javi mi se na PM za teamspeak. Kod nas su Thor, Smoki, Mitra, Neo, Lun, Shole, gnujko td. Vecinom se igra od 19-20 na dalje ovisno o danu.

I drugi isto se mogu javiti .
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 12:53   #1265
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Hvala ,puno si mi pomoga
Nemaš frke. Trebat će ti dubloni za presložiti kapetane. Vrijedi novce ako mene pitaš, pogotovo ako su još kapetani s malo bodova. Onda ne traži puno dublona. Paket od 1000 dublona ne dođe puno. ~30-40 HRK IIRC.

Pričaj mi o vremenu, igrali smo jučer do pol 2.

---

Što se tiče jučer - večer poraza. Dođem doma i idem iskoristiti X2 bonus s Mutsukijem. Prve 3 partije 3 poraza. U svakoj po 4 CV-a. Moš se j. sa DD-om koji ovisi o torpedima. Još sam i dobro odigrao, potopio 1-2 broda svaku, capam ko blesav ali ne pomaže protiv idiota u tvom timu. Napokon 4. partija bez CV-a, rješim 4 broda. One shot oba New Yorka i rješim 2 DD-a, od kojih jedan Farragut kojeg sam na torpedo nasadio (Mutsuki za ARP Myoko quest FTW).

Nakon toga partija sa Konijem da Lun i ja iskoristimo bonuse sa CV-ima. Prvu pušiona, drugi pwnam dva lika u diviziji koji su vozili Murmanske. Jednog citadelirao kroz nos. Dobijemo partiju isključivo jer smo Lun i ja ostali živi do zadnjih sekundi i spasili bodove.

Nakon Ryuja, do kraja večeri partije s Carolinama. Ja ne znam jel je problem bio u nama ili što se to događa. 4 poraza i jedna pobjeda, opet 3 poraza i onda tek pobjeda. I tako unedogled... Dvije su mogućnoti (slično kao što smo mi napravili kad sam bio u partiji protiv 3xYamata u diviziji, post #1244). Ili se protivnički tim bolje organizira kad je tim 3xBB u diviziji, ili naletiš na kompletno retardirani vlastiti tim kao što je bila predzadnja partija jučer. Znači Lun i ja u Carolinama, Gnujko u Nagatu. Mapa North. Na SZ smo strani i idemo na zapadnu stranu (cap A) kad vidimo da nam u susret dolaze Iowa, Carolina i još 2 BB-a plus lepeza torpeda od Kagera. Niš, povlačenje jer nema CA niti DD-a za support i Kagero će nas nasadit samo tako. Dok smo došli do istočne strane mape, samo smo nas trojica na timu ostali(!). Ganja nas sve i svašta. Ne mogu salve lansirat kako spada jer stalno manevriram da izbjegnem torpedo spam, a ostatak tima (9 brodova) je potopljeno od stane 1/3 protivničkog tima.

Na kraju sam free XP potrošio da otključam Hull B jer s ovim porazima dočekao bi sl. Božić prije. 200 dublona manje sam dao da sačuvam živce.

Zaključak: treba igrati diviziju BB/CA/DD. I držat se zajedno. U protivnom ovisiš o kriplovima iz svog tima koji su ako se potrefi večer kao jučer lobotomizirani.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 19.01.2016. u 14:23.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 14:25   #1266
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Iako, zadnja partija je bila ok :-) BTW, sad vegetiram na poslu....
Nego, kako se zove komanda (u settingsima) koja daje naredbu za secondarye i AA (defaultno mislim da je bilo CTRL plus cklick mišem)..to sam nešto mijenjao i sj....Večeras igram s B Hullom na Yorcku...jupiii hahah

EDIT: u četvrtak bug fix patch

http://worldofwarships.asia/en/news/...22-patchnotes/

@Thore - Mutsuki dobiva fix gdje mu glavni gunovi sudjeluju u AA akcijama....

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 19.01.2016. u 14:36.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 15:14   #1267
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ne znam kako se zove komanda. Zar ti CTRL plus klik mišem više ne radi?

Evo i vijesti na EU serveru:

http://worldofwarships.eu/en/news/cbt/patch-alert-0522/

Mutsuki ima daleko bolji AA od njemačkih T5/6 CA*, s njim ekšuli mogu i skinut 2-3 aviona (rekord je 10 u jednoj partiji). Nadam se dodatnom ojačanju AA kišobrana na "Mutsuki CRUISERU".

* Jučer 3 eskadrile lete oko mene, isti i niži tier CV, niti sa CTRL komandom nisam aviona skinuo s Koni. Možda mi je AA bio uništen jer sam bio na malo HP, ali svejedno. Mutsuki ima nekakav AA. Koni samo vatromet. Žali bože budala koji koriste DF umjesto Hydro na tim brodovima.

Citiraj:
Ships, which can use the “Repair Party” consumable, will now display the amount of hit points available for regeneration at each time on top of the ship's silhouette in the bottom left corner interface.
Ovo zvuči dosta dobro. Neću više bzvz potrošit RP na štetu koju ne mogu popraviti.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 15:21   #1268
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,940
ne znam za vas, ali kad igram s kongom (t5) prvo sto gledam na mapi je jel ima koja aoba

taj brod je dozla boga lagano citadelat

najbolje mi je kad ga strefim s 20ak km dok je tek krenuo na svojoj strani
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 17:34   #1269
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Japanske cruisere je poznato lako citadelat. Cekaj tek da vidis Mogami, to citadelas kad mu pogodis zastavicu na jarbolu.

Anyway, kako vas ide 150 pearl challenge? Ja sam sve skupio osim pobjedi sa CV i DD brodovima, jer sam carriera prodao a DD mi se neda igrat, i one frag misije sa T2-3-4-5 brodovima, minimum sta imam je T6. Ekipa jos bjesni na forumu za 2k brodova na stotine tisuca ljudi sta WG kaze da igra WoWs na EU serveru
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 18:40   #1270
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
9.1s, turning radius 650m....imam rudder steering mod upgrade gore...
Hvala. Ali to je stock Hull. Molim usporedbu sa otključanom Pepsi sa rudder shift modom.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Japanske cruisere je poznato lako citadelat. Cekaj tek da vidis Mogami, to citadelas kad mu pogodis zastavicu na jarbolu.
Onda znaš koliko nas je loše jučer išlo kad nam je Mogami plovio bočno na 12 km i niti Lun niti ja ga nismo ne samo citadelirali nego niti pogodili obadvojica u Carolinama.

Neki dan na 8 km sprašim salvu u Yorcka i sredim mu motor. Lik stane i ja uredno plovim kraj njega sa Carolinom. 2 salve nakon toga, sve kupole mi je trebalo da ga sredim. Mater i overpenu, svaka salva 8 soma ali kad je toliko mekan na tako maloj udaljenosti sve prolazi kroz njega.

Ima dana kad te RNGesus ne voli. Jučer je bio jedan od njih.


Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Anyway, kako vas ide 150 pearl challenge? Ja sam sve skupio osim pobjedi sa CV i DD brodovima, jer sam carriera prodao a DD mi se neda igrat, i one frag misije sa T2-3-4-5 brodovima, minimum sta imam je T6. Ekipa jos bjesni na forumu za 2k brodova na stotine tisuca ljudi sta WG kaze da igra WoWs na EU serveru
Prijavio sam se ali ne fermam 5%. Taman da to izgrindam i onda ne dobim brod. Prioritet mi je taj ARP Myoko radi nagrada. Prva za 30xDD-a (jedna od njih) je 25 zastavica za +50% XP kapetana koje mi trebaju za ubrzani trening Mutsukijevog kapetana. Fale mi još 4 DD-a.

Vidjet ću kakve su ovdje nagrade u mađufazama ako ih i ima, onda možda krenem s time.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 20.01.2016. u 11:28.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2016., 19:28   #1271
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Hvala. Ali to je stock Hull. Molim usporedbu sa otključanom Pepsi sa rudder shift modom.
Evo sad imam B hull. Dakle rudder je 6.5 sec, turning radius 650m....shift upgrade imam....Pepsi sa B hullom 5.6 sec, turning radius 620m...

Nego, fali mi jedan point za sljedeći skill na Yorcku....AFT ili Superintendant?....imaj na umu da to ide i na hippstera kasnije.....možda AFT radi bolje obrane DDa.....

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 19.01.2016. u 20:20.
Tvrdi je offline   Reply With Quote