Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.12.2011., 20:53   #421
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
Koji ROM koristite meni zasad je best the ZAD rom
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2011., 21:34   #422
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ja sam na Benruovom. ZAD-ov nisam probao još.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 10:07   #423
morski_pas
Registered User
 
morski_pas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: rijeka
Postovi: 8
evo da se priključim diskusiji,mobitel imam desetak dana i isprobao sam razne aplikacije ,najbolje mi radi iGO,camera360 Ultimatea,a od video plejera dobar je yxplayer i QQPlayer (podržavaju AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, MOV itd.) rade i titlovi (SRT, SMI i MKV) ali ne podržavaju kodnu stranicu 1250,dali netko zna kako ubaciti kodnu stranicu .....
http://img.cyberdevilz.net/?v=6x2e.jpg

Zadnje izmijenjeno od: morski_pas. 08.12.2011. u 10:25.
morski_pas je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 18:09   #424
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
da li je goranov rom stabilna i dal može link?
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 18:27   #425
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor silvio12 Pregled postova
da li je goranov rom stabilna i dal može link?
Stabilan je. Imaš link već ovdje u temi, unazad par stranica.

Novi Adobe Flash player 11:
http://www.megaupload.com/?d=QE8LLFEX
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 17:50   #426
Aletrned
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sejšeli
Postovi: 25
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Je, gledal sam i to
Ipak 100tinjak kn više za lakše ostvarivanje gare, nemaš brige jel fejk itd.
Ma nemaš brige na ebayu, ako ne valja, daš negativni feedback i dobiš lovu nazad. Ja sam uzeo za digitalni sd, 8 giga, za 40ak kn, radi ko iruca već godinu dana skoro. Sad ću si upiknut ovu od 32 giga, iz linka prije, lexarovu..

Btw, imam i ja par screen protectora, kome treba, jeftno dajem :-)
Aletrned je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 20:12   #427
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Ma ok, al eto nek malo i nasi zarade.
Ja nabavio screen protektore i silikonsku masku sa ebaya, tu nema rizika hehe
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 22:09   #428
tadeii
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: slakovci
Postovi: 89
Citiraj:
Autor tadeii Pregled postova
ubacio sam zad rom nakon goranovog i radi odlično za razliku od goranovog koji mi se rušio... ali me znaima kako da vratim podatke sa sigurnosne kopije koju sam napravio na defult programu koji je na romu a na zadovom ga nema?
pa da nema nitko tko ima neku ideju...
tadeii je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 22:51   #429
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Pa očito je da ti treba taj Huaweiev program. Nek ti netko tko ima GGR ili rootan bilo koji ROM sa tim programom, proba izvati apk i uploadat ti da si ga ti instaliraš. Tipa sa Mybackuppro ili čak mislim da bi se dalo sa Titanium backupom to napraviti.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2011., 00:45   #430
zarazu4
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Županja
Postovi: 2
čovjek vas je pitao dal huawei ima kakav GPU,i ja sam čitao na nekim stranama da ima Ardeno 200,dali bi mi to netko mogao potvrditi bio bih jako zahvalan jer sam čvrsto odlučio kupiti mob,a još ako ima Ardeno 200,iiiisuuste
zarazu4 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2011., 00:54   #431
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Pod OpenGL u Advandec System Info-u mi piše Renderer: Adreno (TM) 200.

To je pretpostavljam to što te zanima ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2011., 11:40   #432
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Pozdrav, evo i ja sam od jucer vlasnik Huawei-a, jedva sam ga uspio naci u Osijeku

Evo maloprije sam stavio Benru-ov Cyanogen port, ako primjetim nekakve probleme napisati cu ih kasnije, zasada je sve ok.

Samo jedan dodatak koji ne bi bilo lose staviti u tutorial za instalaciju Clockwork recovery-a, naime ja sam imao isti problem kao i silvio12, kada ubacim mob u fastboot mod i spojim ga na usb komp ga nije prepoznavao tj nije mogao naci odgovarajuci driver, koristio sam prve drivere iz Codiac-ovog posta, kasnije sam na spanjolskoj stranici pogledao zadkynova uputsva za instaliranje cwm recovery-a i vidio da drugi driver nije samo za xp nego za sve koji imaju problema sa prvim driverom, skinuo sam taj drugi driver, imaju unutra driveri i za win (standardni 32bit i 64bit verzija) te sam tek nakon instalacije 64bitnog drivera uspio dobiti da mi komp prepozna mob u fastboot modu i instalira cwm recovery da bi dalje mogao instalirati custom rom!

Eto zasad samo toliko, pozdrav!
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2011., 15:32   #433
zarazu4
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Županja
Postovi: 2
da Vuco,puno hvala na informaciji
zarazu4 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 06:19   #434
majk
Premium
Moj komp
 
majk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Ri
Postovi: 300
vise nema U8650 u ponudi mobitela u Tele2 web shopu? Ili ga ja na mogu pronaci?
majk je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 11:16   #435
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Ni ja ga nisam mogao naci na na webu ppa sam ga isao trazit po tele2 poslovnicama u gradu, sreca pa sam bas pogodio dan kada su poslovnice dobivale robu pa sam ga uspio uhvatiti

Ja sam sada trenutno opet na sluzbenom Huawei romu, na benruovom cyanogen portu je i meni zvuk sa mikrofona bio pretih, s kime god sam pricao jedva su me culi, a nije mi bas neka fora derat se na mob stalno.

Probat cu jos goranov rom danas kasnije stavit pa cu vidjet kako ce se s njim mob ponasat, vidio sam u topicu da su neki imali problema sa stabilnosti s njime...

Da li je jos netko mozda imao problem sa Titanium backupom, naime napravio sam backup nekih aplikacija koje sam imao instalirane na cyanogenu i kada ih hocu restorat na ovom sluzbenom romu titanium mi stalno pokazuje samo da radi restore te aplikacije, ostavio sam ga tako da radi preko pola sata i nije jos bio gotov, onda sam mu ubio proces i skuzio da je napravio restore no nije mi bio izbacio poruku da je restore gotov...
To sam probao par puta sa par aplikacija i svaki puta isto, napravi restore ali mu moram ubit proces da ga ugasim, inace bi on vjerojatno cijeli dan radio "restore"
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 13:30   #436
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ajde da i ja napisem koji osvrt na ovo cudo nakon mjesec dana korištenja. Osvrt je vise na Android, ali nema veze.

Da mi je neko rekao da cu kupiti droida prije pola godine rekao bi mu da je lud. No 3.5" ekran za cijenu 10 kila janjetine me je osvojio

Najvaznije u cijeloj ovoj price sa tim budget androidima je fenomenalna cijena i samo zato budu potukli sve ostalo. OS kao OS je ne ispoliran. Dobro mozda ne toliko os kao sam market, jer mob dolazi prakticki gol, bez aplikacija. Sto je i na kraju krajeva dobra stvar, jer si svako skine sto si zeli. A i u ovom golom mobu se nađe svega za maknuti sa root explorerom.

performanse su out of the box tak tak. Rabio sam ga dva dana na cistom stocku sa stock launceherom i to je ono. Onak. Ali takvi su svi droidi po defaultu.

Root i drugi launcher su must have. U ove sfere custom romova CM i slicno nisam ni ulazio niti budem. Ne pada mi na pamet da mi na primarnom telefonu ne radi mikrofon ili slusalica. Zato se i zove telefon. Stavio sam gore na njega Goranov rom i dela OK. Jednom sam se zaigrao malo sa root explorerom, pa je pao format. Onda sam ga napokon slozio kako treba, jer sam shvatio da treba sa market aplikacijama dosta pazljivo. Odgovornom tvrdim da je 95% toga na marketu smece. Lose napisano i ono sto je najgore leecha bateriju da to nije istina.

I da. Oboruzati se strpljenjem. Ima appova koji pozderu bateriju da ni ne znas. Ocijena na marketu strava dobra, a app smece. Sada kada sam drugi put dizao rom sam poslozio tocno onako kako treba biti sa svim nuznim aplikacijama i koje po meni rade ok bez nekakvih ekscesa. Evo i popisa sa kratkim objasnjenjem:

air control
alarm droid - najbolji alarm. Nikada nije zakazo. da se fino konfigurirati.
angry birds
battery notifier (Big text) - stavlja postotak baterije u notifikacijama. Prakticno
cpu spy - koliko je procesor radio na kojem taktu
cpu notify - zauzece procesora u notifikacijskoj traci
digital clock widget - nepotrebno, ali lijep
documents to go - PDF, word, etc citac, pisac. Sve u jednom
doodle jump
BattStatt Pro
facebook for android
google goggles - nema ga na androidu jer mob nema autofokus treba naci .apk, inace radi normalno. ap za kodove i slicno
imdb
facebook messenger
mPlaćanje - placanje parkinga, zeta i slicno
Navigon - jedina prava navigacija. Bolje od sygica
opera mini - bolje radi od mobile opere i delfina. Po meni the browser
phonalyzr -kolicna poziva, SMSa, grafovi. Zgodno.
root explorer - majka svih file managera. Da pisati svugdje. Sa njime je mjenjanje i modifikacija systema peace of cake. Samo paziti sto se brise. Promjenio lock/unlock zvuk za 2 minute itd...
screenshot
setCPU
sound Meter
Sound recorder
Sound hound - bolji od shazama
techCalc
Trambus - instalirao zato sto je napisao kolega forumas.
Wiki mobile - dedicated app za wiki i to jedini koliko znam bez reklama da je free
launcher pro - najbolji launcher. Nakon sto sam ga stavio pobrisao sam stock i huawei launcehre iz roota da mi ne smetaju .

ovo boldano i crveno sam instalirao jucer, pa je jos u fazi testiranja da vidim dali cucla necega previse.

Inace moj homesceen



zauzece sistema:





nadalje razni task killeri, optimizatori i slicna sranja ne koriste. Droid je tako napravljen da mu to netreba. Sam si dize i spusta kaj mu treba i nemoze ga se forsirati drugacije. Ende. Opcenoti applikacije tipa razni statusi ne koriste bas previse, jer govore istu stvar koja se moze iscitati iz settingsa.

Sto se tice baterije o njoj se sve zna. Traje kratko. Ja uspijem izvuci recimo 24 sata. Ali to nije do same baterije nego vise do mene, jer mi je stalno u ruci i stalno nesto petljam po njemu.

Android kao androdi je imam dojam napravljen da bude g33kov najbolji prijatelj. Svima ostalima valjda neprijatelj. Ne mogu si zamisliti da bi nekome dao androida kao sluzbeni mobitel. Meni je drag, ali u ovom sadasnjem statusu to je igracka. Dobra, zabavna igracka. Napravit cu eksperiment i uzet ga curi da vidim koliko ce joj trebati da se nauci na njega.

Ni sam ne znam kada sam si zadnji put (ako ikad) kupio nesto po cemu sam prckao tako dugo i tako puno kao po ovome.

Da rezimiramo:

PROS

cijena
ekran ukljucen u cijenu
kolicina zabava i tinkeringa koju pruza
mogucnosti synca svega i svacega
jos jednom cijena
dostupne aplikacije

CONS

ne ispoliranost OS-a
kolicina smeca na marketu
battery drainovi, a i opcenito trajanje baterije

konkurencija bi bio alcatel ot-990, za sada samo na 2.2. Kazu da ce do kraje godine pustiti 2.3. na njega. Tehnicki vrlo slicni. Alcatel ima bolju kameru sa blcom i autofocusom, no nema zajednicu koja radi na njemu. 100kn skuplji.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 14:25   #437
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor KeiOffice Pregled postova
Probat cu jos goranov rom danas kasnije stavit pa cu vidjet kako ce se s njim mob ponasat, vidio sam u topicu da su neki imali problema sa stabilnosti s njime...
Imali su problema jer nisu pratili upute.

Prije stavljanja ROM-a potpuni wipe iz Recovery-a (data,cache,dalvik). Particionirati SD karticu kako je čovjek napomenuo (512MB ext, 128MB Swap) i onda staviti Goranov ROM. Nakon toga radi kako spada.

@ Fleks
Slažem se u većini s tobom. Iako baterija može trajati ako se malo uredi korištenje 3G-a i Data prometa.

Drugi je problem što ima više ROM-ova, za različita tržišta. Nažalost, kineski ROM-ovi su osjetno brži, ali nemaju google appse. Oni su na 2.3.5 verziji (dok mi imamo 2.3.3). Španjolski Yoigo je također među bržima (baš se osjeti u marketu npr. da radi bolje), ali njega se ne može rootat nikako.

Stock od Huaweia (kojeg stavite da rootate mob), je sporiji kad ga se natrpa stvarima, ali ga se može rootati.

Što se aplikacija tiče, još bih dodao i Viber - za pozive/poruke preko WLAN-a ili 3G-a. Također vidim da imaš dosta stvari koji mjere CPU, memoriju i to. To cucla bateriju kad je stalno upaljeno...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 14:30   #438
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
@ Fleks
Slažem se u većini s tobom. Iako baterija može trajati ako se malo uredi korištenje 3G-a i Data prometa.

Drugi je problem što ima više ROM-ova, za različita tržišta. Nažalost, kineski ROM-ovi su osjetno brži, ali nemaju google appse. Oni su na 2.3.5 verziji (dok mi imamo 2.3.3). Španjolski Yoigo je također među bržima (baš se osjeti u marketu npr. da radi bolje), ali njega se ne može rootat nikako.

Stock od Huaweia (kojeg stavite da rootate mob), je sporiji kad ga se natrpa stvarima, ali ga se može rootati.

Što se aplikacija tiče, još bih dodao i Viber - za pozive/poruke preko WLAN-a ili 3G-a.
Nije neka razlika kada je mobitel u sleepu. A "push" mail mi je prioritet za smarthpone. Iskreno kada sam stavio use only 2g networks baterija nije trajala nista duze. Tako i tako jedini sto mi se samo sinkronizira stalno je mail.

Viber je super, ali meni ne treba.

ovo za kineski rom nisam znao. negdje sam procitao, mozda si cak i ti napisao, da kineski rom ima vise rama. Jel radi netko u zajednici na tom romu?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 14:35   #439
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
ovo za kineski rom nisam znao. negdje sam procitao, mozda si cak i ti napisao, da kineski rom ima vise rama. Jel radi netko u zajednici na tom romu?
Ma i kineski ROM radi brže na našem mobu koji ima manje RAM-a. A sa 512MB mob je zvjer . Ima video na youtube i vidiš kak fluidno sve radi, tipa browser i to.

A ZAD i Benru su svoje custom ROMove radili od tih kineskih ako sam dobro pročitao. Onda su krenuli na CM ako se ne varam.
Interesantno je da sam probao jedan Kineski ROM, a ono dole u potpisu GGR
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 15:21   #440
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
spartanov rom je na kineskom baziran (ako se nevaram) i rom je 10% brzi od benrua kojeg trenutacno imam.

koliko god ljudi nevoljeli ios on je daaaaaleko ispoliraniji os od androida...


uskoro moj huawei ide na pazar sljedeci tjedan dolazi hd2
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 15:37   #441
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
koliko god ljudi nevoljeli ios on je daaaaaleko ispoliraniji os od androida...
To je više posljedica što fonova sa Androidom ima miljon, a sa iOS-om 5. A ispoliraniji je jer na Androidu imaš 100 programa za neku stvar i to ih moraš sam postaviti, dok je na iOS-u point and click stvar. I jedno u drugo radi kako treba, samo se na Androidu treba malo više potruditi najčešće i treba biti malo više tehnički potkovan. Naravno da se to vodi kao minus za 90% korisnika, ali onih 10% onda uživa.

Jučer sam negdje čitao članak kao zašto se čini da Android OS ima lag. Stvar je što je video akceleracija drugačije sređena na iOS-u i Androidu. A svaki način ima svoju prednost i nedostatke.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 15:41   #442
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Vezano na lag. Ja ga na primjecujem. Također sam se igrao nesto sa sensationom. U normalnim stvarima. Znaci sve osim igrica. Meni rade jednako brzo. Ne vidim razliku.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 16:37   #443
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ja osjetim lag al nije da to uzimam za nekakav minus.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 17:22   #444
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Bas me copilo sa ikonama i wallowima

Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 23:57   #445
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Ja sam danas stavio kineski rom koji je potpuno ogoljen od svih dodatnih aplikacija osim onih osnovnih, tako da si sami stavljate aplikacije koje zelite a ne morate prckati previse po mobu da bi obrisali stock aplikacije koje vam ne trebaju, rom je nakon instalacije imao preko 100mb rama slobodno ako se ne varam, i zasada mi najbolje radi, jedini minus je sto nema OC kernel, morat cu jos malo prekopati kineski forum pa isprobati jos koji njihov rom.

Sutra prijepodne cu uploadati potrebne fajlove za instalaciju roma koji trenutno koristim pa staviti u temu.
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 00:00   #446
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor KeiOffice Pregled postova
Ja sam danas stavio kineski rom koji je potpuno ogoljen od svih dodatnih aplikacija osim onih osnovnih, tako da si sami stavljate aplikacije koje zelite a ne morate prckati previse po mobu da bi obrisali stock aplikacije koje vam ne trebaju, rom je nakon instalacije imao preko 100mb rama slobodno ako se ne varam, i zasada mi najbolje radi, jedini minus je sto nema OC kernel, morat cu jos malo prekopati kineski forum pa isprobati jos koji njihov rom.

Sutra prijepodne cu uploadati potrebne fajlove za instalaciju roma koji trenutno koristim pa staviti u temu.
e to je vrlo interesantno. To bi i ja htio. Basic stuff only + OC kernel. Ostalo si stavim sam. Google apps sto mi treba i to je to.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 00:02   #447
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor KeiOffice Pregled postova
Ja sam danas stavio kineski rom koji je potpuno ogoljen od svih dodatnih aplikacija osim onih osnovnih, tako da si sami stavljate aplikacije koje zelite a ne morate prckati previse po mobu da bi obrisali stock aplikacije koje vam ne trebaju, rom je nakon instalacije imao preko 100mb rama slobodno ako se ne varam, i zasada mi najbolje radi, jedini minus je sto nema OC kernel, morat cu jos malo prekopati kineski forum pa isprobati jos koji njihov rom.

Sutra prijepodne cu uploadati potrebne fajlove za instalaciju roma koji trenutno koristim pa staviti u temu.
Jel imaš google apps (ajde, one se daju staviti) i ono najvažnije - market ?

Ja sam probao onaj U8650-2.3.5 i K605 (isti kao K604 osim što ima drugačije ikonice). U8650-2.3.5 ne radi dobro kad se stave google appsi (potrebno da bi si povukao stvari sa računa), a K605 nema market.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 12.12.2011. u 00:08.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 00:23   #448
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Da, imam oboje, i google apps i market

Sutra ujutro uploadam sve jer sad nemam drugog neta pri ruci osim na mobu a nemam ni 3g signala na Tele2 u Iloku pa bi to trajalo vjecnost
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 00:36   #449
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor KeiOffice Pregled postova
Da, imam oboje, i google apps i market

Sutra ujutro uploadam sve jer sad nemam drugog neta pri ruci osim na mobu a nemam ni 3g signala na Tele2 u Iloku pa bi to trajalo vjecnost
E to je onda već super.

Daj barem naziv ROM-a pa ću ga skinuti sa bbs-a.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 00:45   #450
morski_pas
Registered User
 
morski_pas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: rijeka
Postovi: 8
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Bas me copilo sa ikonama i wallowima

odlično fleks ,reci od kud si skinuo Navigon(možeš poslat na PM)

evo i moji skinići



morski_pas je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na