Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.07.2017., 15:17   #31
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Kakve to ima veze kad ne radi onlajn? )
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 15:48   #32
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Pa pito sam, dal speed boost radi online?

Tak da ne kuzim kaj os rec

Pretpostavljam da ne radi, tak da ta opcija nema smisla, ko jos igra SP danas išta
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.07.2017., 16:05   #33
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Vidim da nisi skužil

Nisam se uopće referiral na speed boost
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 17:22   #34
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Pretpostavljam da ne radi, tak da ta opcija nema smisla, ko jos igra SP danas išta
Ja, a i mnogi igraju master ligu. Uračunaj i koliko ljudi kod nas fura yogurt verzije a koliko kupuje orginale
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 18:11   #35
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Yogurt verzija je ove godine dosla nesto kasnije, a i steam keyevi nisu vise toliko skupi ruku na srce. Online bacim koju tekmu cisto da odigram protiv zivog protivnika, no, broj igraca koji trpaju master ligu nije zanemariv tako da je sp jos uvijek dohvatljiva opcija za konami.
ludza je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 19:01   #36
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Pa pito sam, dal speed boost radi online?

Tak da ne kuzim kaj os rec

Pretpostavljam da ne radi, tak da ta opcija nema smisla, ko jos igra SP danas išta
Ja igram SP i samo SP, kaj god oćeš. MP ne ne zanima nikako, ni za koju god igru
NaMPao sam se u životu, sad uživam u penziji i SPu

A i kolega FullThrottle je shvatio sve što se trebalo shvatiti

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 19:24   #37
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
SP u nogometu je katastrofa, nakon podosta tekmi vec skuzis komp sto ce i kako ce, al dobro ajd nek svak igra kaj oce

Vecina vjerojatno bude igrala MP pa onda nema tog speed boostanja, al dobro ja sam ionako vec par godina na fifi, daleko je dogurala naspram pesa koji je harao i posramio svaku fifu do tamo davne 2008. Kada sam se bavio pesom i kauč multiplejerom
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 19:41   #38
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Kauc multiplayer FTW Jedino tako igram nogometne igre. Opustena zajebancija u kojoj nitko od nas nije posebno dobar. U usporedbi sa online MP gdje je od utakmice do utakmice razlika koliko koji klinac zna glitcheva za iskoristiti i gdje svi igraju iskljucivo samo da bi pobijedili.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 02:11   #39
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 02:55   #40
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
0:50 marcelo broz - dobar skroz
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.08.2017., 10:42   #41
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ja igram SP i samo SP, kaj god oćeš. MP ne ne zanima nikako, ni za koju god igru
NaMPao sam se u životu, sad uživam u penziji i SPu

A i kolega FullThrottle je shvatio sve što se trebalo shvatiti

@mob
MP je sranje najveće i tu i u fifi...em često laga do jaja em te spoje s nekim manijakom koji igra od jutra do mraka i zna sve gličeve....puno veća fora SP ili s frendom doma...uz uvjet da nije 3 klase bolji od tebe
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 10:51   #42
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
PES/ISS je meni i bio za MP ali tako kako si rekao. Gajba pive, junk food i 2v2 od jutra do sutra. Komp spojen na TV, Smoke patch i deri.
A ovo što vidim po netu, samo se traže exploiti.

Jasno da ću probat 2018 SP, ali ne odmah. Kad Smoke prvi patch izbaci i dalje me smeta kad vidim North London i Merseyside Blue

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 18:29   #43
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Sutra izlazi demo. 9 klubova, 3 reprezentacije i 2 stadiona. Iako duboko postujem iss/pes serijal ovo zvuci kao da je sve licencirano u demu
ludza je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 19:33   #44
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma ne sekiraj se oko licenci, to se relativno brzo riješi patchem.

Ja bi volio više da promjene malo to konzolaško sučelje, meniji u master ligi su debilana
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2017., 20:54   #45
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Kaj izlazi demo i za PC platformu ili samo konzole?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2017., 00:19   #46
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Hcl jexpisao i za pc. Neki demantiraju, neki potvrduju. Vidjet cemo sutra.
ludza je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2017., 00:28   #47
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Nebi rekao da je i za PC.. Na službenoj stranici na baneru su navedene samo konzole, a ispod za popis modova u demo-u je pod coop naveden i PC što je poznavajući Konami nažalost samo greška.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2017., 21:22   #48
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
probao, nije loše..osobno preferiram ipak fifu, sad sam oboje igrao i fifa je po mom mišljenju dosta dalje dogurala u nogometu, no i pes će sigurno imat svoju publiku jer nije uopće loše ovo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 17:09   #49
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Ovisno kakav ti nogomet odgovara, odnosno, tvojoj filozofiji poimanja ovog sporta. Prema meni to je pes, izgleda sirovije u izvedbi grafike naspram fife, ali ima taj ubitacno dobar gameplay. U pozadini takticki mozes izvesti strasne stvari koje se implementiraju u igru. Dao sam priliku fifa demo-u i to je izvrsna stvar, privukle su me i sitne radosti, poput igraca koji uzme loptu nakon hat tricka, neodoljivih animacija. No, s vremenom kad se ponavljaju ostaje gameplay koji je dobar, ali po meni nesto manje realna simulacija u odnosu na japansko-britanski proizvod.
ludza je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 11:55   #50
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Upravo to. FIFA je popularnija ali PES je jednostavno realniji. U FIFI si master kad skužiš one finte kojima prođeš uvijek i svakog i onda špura do gola. Grafika je nešto bolja kod FIFE kao i animacije ali igra je robotizirana i pomalo generička dok kod PESa na manual modu radim čuda sa duplim pasom pa i pucanje po golu. Baš nedavno pričam s frendom koji je igrao jebeno finale kutije šibica i igrao i PES i FIFU i on veli da mu FIFA nikad nije sjela da jednostavno nije tak dobra kao PES NA SAMOM TERENU. Fućkaš grafiku i animacije ak ono glavno nije bolje i kak treba. Licence su smiješna spika, MANU promjeniš u Manchester ak ti smeta a igrači su tu tak i tak. I sad jel mi to najbitnije ili mi je bitno da nemrem sa fintama proći svakog i dati gol baš svaki put kad ju zafelšam sa R1....te finte su puno realnije i zatomljenije u PESu i u biti da bi dobio dobrog protivnika u PESu bitna je taktika i pravovremenost, preciznost. U FiFI masteriraš one finte i to je to. A i taj FUT eote, ko se snađe snađe a ko ne ima slabiji tim i onda te u MP bace s majmunom koji igra 6 g. tu igru i onda namjerno puši da bi prašio novajlije i one sa slabijim timom. Odigrao sam BETA PES18 i FIFU18 kod frenda closed beta i ladno ću si uzet PES. Dosta se kenjalo o tome kak FIFA ima bolji MP....hehe, od zadnjih 6 partija (imam FIFU17) u 3 mi je trzalo, gotovo neigrivo a imam doma optiku 80/40...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 12:23   #51
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Po meni, realna nije ni jedna ni druga. Realniji je PES bio tamo 2004-2009 kad je i AI dobivao direktne crvene kartone sa braničima i golmanima kad je radio faule za penale i slično.
A sad je Dejan Lovren brži od Ronalda iako Ronaldo ima 5 koraka prednosti sa loptom, a uklizivanje sa leđa od strane AI-a nikad nije faul a kamoli karton, a svako panično ispucavanje lopte je idealna lopta u for i kontra.

A da ne pričamo kako je nekad AI ako je gubio, krenuo u napad i braniči su stajali na centru. Sad AI na SuperStar težini gubi 0:1 i brani se sa 10 igrača. Ja ne mogu zabiti za 0:2, a AI ne napada nego kad ima loptu se dodaje po svojoj obrani. Ja Dinamo Kijev, a AI ManCity.

Daleko je to od ikakve realnosti. Jedino je grafički bolji i dotjeraniji.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 13:17   #52
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da, recimo PES 17 na PC (znači PS3 verzija) odigrao oko 300 utakmica na superstar, pc nikad nije napravio penal, crveni jednom ili nijednom. A o izgubljenim mečevima od 89 min do 94 min. nećemo. Kao da je skriptirano da moraju zabiti gol i ti se tu moš jebat. Balvan iz hull citiya će ti zabiti volej sa 20m u rašlje ako treba, tvoj golman će usrat i sl. No ne mora značiti da je i naj verzija sa ps4 (fox engine) takva, jer ju nisam igrao.

Što se tiče "18" verzija, čini se da će PES napraviti veći iskorak
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 13:27   #53
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
PES18 ima bolji AI neg na 17...a kolko sam skužio ove kaj to duže igraju (obe igre) i nešto bolji neg na FIFI 18....napravili su dosta veliki korak u vezi toga. Al da je idealno i nije.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 13:32   #54
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vidi, sigurno ću probati 2018. 2014, 2015, 2016 a pogotovo 2017 su stvarno đubretarski bezobrazno napravili. Koliko puta gađaš kut i pogodi stativu ili promaši cijeli okvir gola i slično?

Ugl, ne očekujem čudo, ali ako se barem malo maknu od ovog copy pastea biti će odlično.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 13:34   #55
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vidi, sigurno ću probati 2018. 2014, 2015, 2016 a pogotovo 2017 su stvarno đubretarski bezobrazno napravili. Koliko puta gađaš kut i pogodi stativu ili promaši cijeli okvir gola i slično?

Ugl, ne očekujem čudo, ali ako se barem malo maknu od ovog copy pastea biti će odlično.

@mob
Si stavio manual mod kod pucanja u control settingsima? Ak ne staviš onda nema puno varijacija kod smjera udarca...Doduše to ti govorim za PES18 koji još nisi probao, neznam jel to ima u starijim verzijama jel sam igrao FIFU tada..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 13:37   #56
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Budem probao kad instaliram 2018. Kod mene PES na komp se meće kad prvi Smoke Patch izađe sa pravim imenima, dresovima i to. Do tada ne igram.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 16:58   #57
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Baš čitam komentare od ekipe koja igra FIFU zadnjih godina....veli EA se uljuljkao...FIFA 18 je mali napredak dočim Konami radi veći iskorak. Igrači kontroliraju loptiu svim dijelovima tijela, značajno bolji gameplay, COOP mod, lokalni MP,...grafika dosta bolja neg prije. SPominjali su i kako su driblinzi realniji i bolje izvedeni i samo kretanje igrača....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 17:47   #58
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Isprobo taj demo uzduž i poprijeko i jedini zaključak da će ovo biti najbolji pes, al jbš to kad su sad tek došli na tu razinu, jer fifa je tamo odavno i sad su se pozabavili svim mogućim dodatnim sadržajima i onlajnom, a PES će po tom pitanju opet biti spora rupa bez dna što neće smetati samo drugu brki i još svoj trojci sp igrača.

Kolko god meni paše gameplay pes-a, tolko me odbiju preloši onlajn modovi, matchmaking i sve... Tko god prati lige petice uživat će cijele godine u FUT-u, a myclub te može samo živcirati cijele godine...
doky je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 17:52   #59
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
ja evo žongliram već par dana pes fifa pes fifa, i stojim kod toga da nema fife ovo bi rado igrao, al nekako mi fifa više sjeda i bok, a odrastao sam ko i svi na ISSu pa redom do 2008. negdje kad je pes potonuo, na dobrom su putu trenutno

i btw. nešto ste pričali o realnosti, da su ove igre realne bile bi zakurac, daj pogledajte bilo koju tekmu vikendom, pa to je većinom za ubit se od dosade, netrebaju oni ništa ić radit realnije, samo da je igrivo i to je to
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2017., 12:21   #60
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Mene nervira što svaka tema o fifi/pes-u završi na fifa vs pes. Netko preferira nešto, meni se sviđa jedno, nekome drugo. Uzmimo situaciju da se logiramo na coolinariku i sad odem na recept za tortu od čokolade i napišem autoru da ta torta ništa ne valja nego da je bolja jogurtica. Ponavljam, i jedna i druga igra su kvalitetne. Postoje neke konstante koje KONAMI nikad neće doseći osim ako EA ne prestane proizvoditi FIFU. To su licence i prodaja. Fifa će se uvijek bolje prodavati, uvijek će imati novca za licence jer je već u samom imenu licencirana. Više novca, bolji developerski tim, jasno kao dan. Međutim, kako je bilo dosad tako i dalje, obje igre imaju svoju filozofiju na koju se oslanjaju, a igrači biraju što žele igrati te daju svoj novac za jednu od njih.

Da se držim teme, demo za PC je valjda na dan izlaska igre za 12 dana. Sumnjam da će ove godine podbaciti. Na 2017 gameplay za PC i PS4 je bio isti, ali doživljaj je nemjerljivo bio na strani PS4. Ako su to dotjerali onda samo mogu imati riječi hvale.
ludza je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na