Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2011., 08:56   #91
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
OffT:

yes,ali diablo je prvotno napravljen za PiCeka a ,pa onda za konzole ako se ne varam?
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2011., 09:01   #92
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
OffT:

yes,ali diablo je prvotno napravljen za PiCeka a ,pa onda za konzole ako se ne varam?
Ja se nadam da se ne varaš i tako bi i trebalo biti, vidjet ćemo što će smandrljati Blizzardovci kad igra izađe
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.06.2011., 09:12   #93
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Vec ga vidim...Dragon age 3....:zbljuv: 11112222233333344444cooldown111112222333444cooldown...

Citiraj:
“We wanted to take it and make it really accessible,” the producer said.“… We still have the complexity behind the scenes, but we wanted to make it so that you could pick up the controller and play and it was easy; the average person could get into it…We knew we wanted to make the user interface a little bit more open and available … get away from the stats and things like that.”
Djeca idu sve gluplja pa je to sad sira publika i treba sve okretat prema njima...nedaj boze razmisljat 15min ispred talent tree-a i stats-a kakav razvoj zelimo a taktika je ultimativno zlo, razmisljati tokom igranja je najgora nocna mora. Cekaj da se pojavi x u zraku i onda stisni x....za koji uzrast je to, 8,9 godina? A takve igre treba raditi jer ih nema dovoljno na trzistu?
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2011., 22:17   #94
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 08:05   #95
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Mene je strah tih DLC-ova. Sve se bojim da će igra bit poluproizvod i da će trebat dat 4.99$ za bolji šljem, 6.99$ za par komada oružja, 11.99$ za nove animacije i 29.99$ za par misija koje su ionako trebale bit uključene u igru.

A da i ne govorim o tome da će bug-ovi bit ispravljani u patchu "1.00132" koji će bit kompatibilan sa DLC-om od samo 19.99$.

A možda sam bezveze paranoičan, pa igra bude super i bez tih sranja.
  Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 11:51   #96
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Sad samo jos cekam "Preorder now and u will get 2 additional swords, 1 helmet and a house in game" ili nesto slicno.

Kako mi to zivce pije, ako vec "mislis" nesto u igru stavit, stavi odmah, a ne ovako.
Tako i BF3 koji sada nema nikakve veze sa tom igrom, i koliko mi god bio BF dobra igra, u ocima su mu jako pali zbog tih limited sranja i mape koju, PAZI, moras platit.
Tako je i kod vecine igara u posljednje vrijeme, sramota.

No mozda nas iznenade
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 13:29   #97
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
DLC-ova ce biti, u to uopce nema sumnje.
Ruku na srce, kad pogledam unazad na Morrowind i Oblivion, ako su ikada i postojali DLC-ovi za koje je vrijedilo dati 100-tinjak kuna, onda su to u svakom slucaju bili i Tribunal i Bloodmoon i Shivering Isles.
I kakvog smisla ima vec sada pljuvati po igri?!?!? Cekajte da izadje pa onda - serite ako bude razloga za to. Igru vrijedi probati pa makar samo zbog opcija koristenja maca u jednoj a magije u drugoj ruci, ili dual wield oruzja i magija
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 13:40   #98
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Sve super kada su dlcovi najavljeni, napravljeno nakon izlaska igra (ne nakon mjesec dana nego vise), a ne ako igra jos nije izasla ili je jos dugi period do izlaska igre, a vec se znaju ili imena dlcova, ili sadrzaj ili se stavljaju neke glupe preorder akcije itd.

Pljuvat cu po svakoj igri i developeru koji stavi poluzavrsenu igru u prodaju po punoj cijeni, a onda svakih mjesec dana dolaze dlcovi koji je popunjavaju.
Ne pricam za skyrim, nego opcenito
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 14:07   #99
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Pljuvat cu po svakoj igri i developeru koji stavi poluzavrsenu igru u prodaju po punoj cijeni, a onda svakih mjesec dana dolaze dlcovi koji je popunjavaju.
Ne pricam za skyrim, nego opcenito

mislim da to nema veze s developerima, glavnu riječ imaju izdavač i tipovi poput Kotticka - marketing, jbg.

što se Skyrima tiče, neki elementi me jako vesele i vizualno je impresivan,
ali kad čujem "We still have the complexity behind the scenes, but we wanted to make it so that you could pick up the controller and play and it was easy; the average person could get into it…We knew we wanted to make the user interface a little bit more open and available … get away from the stats and things like that.” (kako je već citirano) u kontekstu s jednim RPG naslovom ...
neću pljuvati dok ju ne zaigram, no optimizam lagano splašnjava.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2011., 19:25   #100
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Zaramoth Pregled postova
DLC-ova ce biti, u to uopce nema sumnje.
Ruku na srce, kad pogledam unazad na Morrowind i Oblivion, ako su ikada i postojali DLC-ovi za koje je vrijedilo dati 100-tinjak kuna, onda su to u svakom slucaju bili i Tribunal i Bloodmoon i Shivering Isles.
I kakvog smisla ima vec sada pljuvati po igri?!?!? Cekajte da izadje pa onda - serite ako bude razloga za to. Igru vrijedi probati pa makar samo zbog opcija koristenja maca u jednoj a magije u drugoj ruci, ili dual wield oruzja i magija
Ma ja sam još pod dojmom DLC-ova iz Dragon Age-a koji su doslovno bili pizdarije. Platiš $$$ i dobiš nove iteme na novoj lokaciji, a zapravo su i lokacija i neprijatelji već viđeni.
Takvo ponavljanje i reciklaža materijala su bezobrazni, drski, a graniče sa lopovlukom.

DLC (ili Downloadable Content) bi trebao biti besplatan. I uključivat patcheve, wallpapere, promo materijale. Zatim quest-ove, likove i iteme koji nemaju veze sa glavnom pričom. Idealno bi bilo da se omoguće i fan-made DLC-ovi. Najosjetljivi sam zapravo na priču, hoću imat komplet radnju odmah, a ne da mi objašnjenja dolaze na kapaljku i da još moram plaćat.

A Expansion Pack (ili Add-On) je miljama daleko od onoga što meni predstavlja DLC. To je gotovo nova igra, novi itemi, novi likovi, questovi. I prava, smislena, radnja (ilitiga story) koja se odvija na novim područjima. I za to sam spreman dat $$$.
I ne pristajem na nešto kratko, poserem se na add-on kojeg prijeđem dok čekam da mi se svinjetina skuha. Možda ću ga kupit i odigrat, ali ću ga posrat.

I ne pljujem, samo kažem da sam paranoičan kad se god počnu spominjat nekakvi DLC-ovi, a igru još nismo ni vidjeli.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2011., 14:36   #101
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Kako netko moze nazivati expanzije DLCovima mi je nepojmljivo.. i to tribunal, bloodmoon i shivering isles...

Postoji razlika izmedju expanzija i DLCova - DLCovi mogu predstavljati jedan jedini item, za expanzije se podrazumijeva da donose minimalno nekoliko sati novog gameplaya (shivering isles je bio totalno drugaciji od svega vidjenog u oblivionu i mogao si reci da je to zasebna igra)

No nazalost nitko vise ne pravi punokrvne expanzije i gejmeri se danas zadovoljavaju glupavim DLCovima (kostimima, map packovima i svim ostalim pi*darijama koje bi trebale biti besplatne)

Hvalim te boze pa bethesda izbaci alate za modanje pa igra bude remek djelo nakon godinu-dvije kad zajednica ubaci gro novih stvari i ispravi one koje ne rade..
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2011., 16:12   #102
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
ma opcenito, DLCovi su meni smece...to treba ostaviti gejmerima da sami naprave a developeri nek ostanu na ekspanzijama
domis je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2011., 16:24   #103
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
No nazalost nitko vise ne pravi punokrvne expanzije i gejmeri se danas zadovoljavaju glupavim DLCovima (kostimima, map packovima i svim ostalim pi*darijama koje bi trebale biti besplatne)
Slažem se, takve sitnice su nekad se dale skinuti sa neta ili su dolazile sa patchevima, začas će i updateove prodavati kao DLC-ove
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2011., 18:21   #104
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
uzas

http://gamenyusu.com/component/conte...interview.html

samo light i heavy armor
svi armori su jednodjelni (tj prekriva cijelo tijelo i ne mozes kupovati po dijelovima), od oruzja se samo spominju sword i shield kombinacije i sto je najgore:

Citiraj:
As far as UI, it visually looks the same across the platforms
facepalm.jpg

pojednostavljuju igru do bola, ajd bar nisu ubacili level scaling kao u oblivion vec ima high i low level zona.

izgleda da ce morrowind i dalje biti kralj.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2011., 19:08   #105
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Uzor im je ocito Dragon Age 2 i "poglupljivanje"
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2011., 21:20   #106
drazac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Županja
Postovi: 134
drazac je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2011., 21:20   #107
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
svi armori su jednodjelni (tj prekriva cijelo tijelo i ne mozes kupovati po dijelovima)
Isuse šta učiniše od igre...
Da jednodijelni armori... Koji će mi kurac 300h gameplaya, ako se nemože armor skupljat.
Đizs!
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2011., 21:31   #108
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
samo light i heavy armor
Super, opet izbor između oklopnjače ili pidžame

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
svi armori su jednodjelni (tj prekriva cijelo tijelo i ne mozes kupovati po dijelovima)
Nadam se da se ne šale za ovo, ipak ovdje nije riječ o badićima.

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
od oruzja se samo spominju sword i shield kombinacije i sto je najgore:
Nadam se da neće izbaciti koplja, debelo premalo zastupljena kategorija u skoro svim RPGima...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2011., 22:03   #109
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Nadam se da neće izbaciti koplja, debelo premalo zastupljena kategorija u skoro svim RPGima...
koplja su bila u morrowindu, zatim ih izbacili iz obliviona i sad sto se tice skyrima:

Citiraj:
First spears, the truth is we’d love to do them, but it becomes a priority and development time thing for us. We feel it’s better to spend our time right now making sure the gameplay for the other play styles is really solid.
ne, nema koplja
samo klasika od maceva, cekica i sjekira.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2011., 23:21   #110
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Hmm.. Čitam taj interview, i mislim si: "Jbte, ili ja ne znam engleski ili je Ordem nešto krivo shvatio".

Evo kako sam ja shvatio interview i ono što su ljudi rekli:

1. Transformacija aka preobrazba lika u živine ?
- Odbijaju o tome razgovarati. Nit potvrđuju nit negiraju da će biti transformacije.

2. Izgled glavnog lika, personalizacija...?
- Nudit će se više rasa. Može se odabrati razl. frizure, brade, ožiljke, tetovaže. Svaka rasa će imat dva kontrastna izgleda "light" (valjda "mršavko") i heavy ("nabildanko"? ) i moći će se odabrati nešto između.
Također, napravili su novi "facial system" za izradu lica.

3. Armor?
- Kažu da će postojati veći broj razl. armora od prošlih igara.
Sistem je "vrlo sličan Oblivionu", a glavna je razlika ta da su spojili gornji dio oklopa (cuirass) sa donjim (greaves). Dakle, ne spominju se uopće kacige, rukavice, čizme, ramena; tako da sve ostaje otvoreno.

4. Itemi, questovi, scaling?
- Postoje razl. zone tj. područja. Loot je uglavnom random, a u težim područjima su bolje šanse za dobit nešto jače. Također, postoji i "epic loot" (ako je netko igrao WoW, onda zna šta je to ), odlični, rijetki, itemi koji mogu ispast iz bilo čega.
Naravno, questovi u naprednijim područjima daju naprednije iteme.

5. Oružja, oklopi, spellovi iz Morrowinda?
- Koplja nema. Razlog: rade više na drugim kombinacijama (mač, mač i štit, dvoručna oružja (two-handed ), luk i strijela, magije...) i nemaju vremena tj. nije im prioritet razvijati dodatno oružje.

Medium armora nema. Pokušavaju ispolirati heavy i light armor tako da daju razl. "osjećaj" i drugačiji stil igranja.

Nema teleportacijskih čarolija ni levitacije. Previše im ograničavaju scenarij, level design i gameplay.

6.
Moći ćemo oženit neku zgodnu NPC-ovku. I napravit zajednički dom.
Ne govore ništa o pravljenju malih Nybelunga, tj. beba.

7. Novi oklopi?
Dolazi dragon armor (moći će ga se napravit u light i heavy varijanti, pretpostavljam sličan sistem kao u Dragon Age), a vraćaju se oklopi iz prošlih igara (leather & steel) sa novim Nordic stilom.

8. Razlika između PC i konzole verzije?
- Vraća nam se editor, tj. "Creation Kit"
PC će, naravno, imati više grafičkih opcija koje se mogu nabildati. UI će bit isti svugdje, ali razl. kontrole.

...

Uglavnom, nije sve crno. I čini se da igra ima puno potencijala.
  Reply With Quote
Staro 08.07.2011., 09:04   #111
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Dobro je, glavno da ima editor, pa ako i bude sranje ekipa ce da popravi.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2011., 10:36   #112
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Hmm.. Čitam taj interview, i mislim si: "Jbte, ili ja ne znam engleski ili je Ordem nešto krivo shvatio".
nisam krivo shvatio, nego sam ocito protumacio drugacije nego ti
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
1. Transformacija aka preobrazba lika u živine ?
- Odbijaju o tome razgovarati. Nit potvrđuju nit negiraju da će biti transformacije.
sto znaci da vrlo vjerojatno nece biti
ne zele negirati posto bi to onda bila jos jedna stvar koju su izbacili iz igre

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
2. Izgled glavnog lika, personalizacija...?
- Nudit će se više rasa. Može se odabrati razl. frizure, brade, ožiljke, tetovaže. Svaka rasa će imat dva kontrastna izgleda "light" (valjda "mršavko") i heavy ("nabildanko"? ) i moći će se odabrati nešto između.
Također, napravili su novi "facial system" za izradu lica.
sta je tu posebno? fizicki izgled samog lika je skoro pa nebitan (posto ionako furas armor pa mu vidis samo facu)
uostalom promjene fizickog izgleda lika su prisutne u valjda svakom RPGu ikad izaslom tako da to vise nije feature nego standardna stvar s kojom se developer uopce ne bi trebao hvaliti osim ako nema nest novo za ponuditi

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
3. Armor?
- Kažu da će postojati veći broj razl. armora od prošlih igara.
Sistem je "vrlo sličan Oblivionu", a glavna je razlika ta da su spojili gornji dio oklopa (cuirass) sa donjim (greaves). Dakle, ne spominju se uopće kacige, rukavice, čizme, ramena; tako da sve ostaje otvoreno.
cim kazu da je nesto "slicno oblivionu" najezim se posto je sam oblivion pojednostavljen (iz RPG aspekta)

da, spojili su majice i hlace (), no po meni je i to previse
u svakom RPGu jedna od glavnih stvari je lootanje cijelog armor seta

smanjivanjem armor seta samo se smanjuju opcije dostupne samom igracu sto se tice customiziranja lika

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
4. Itemi, questovi, scaling?
- Postoje razl. zone tj. područja. Loot je uglavnom random, a u težim područjima su bolje šanse za dobit nešto jače. Također, postoji i "epic loot" (ako je netko igrao WoW, onda zna šta je to ), odlični, rijetki, itemi koji mogu ispast iz bilo čega.
Naravno, questovi u naprednijim područjima daju naprednije iteme.
da, drago mi je sto nisu isli sa pristupom gdje se NPCovi leveliraju zajedno sa tobom

a ovo za epic loot, opet jedna standardna stvar koja je prisutna u vecini RPGova i ne vidim zasto je to 'feature'

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
5. Oružja, oklopi, spellovi iz Morrowinda?
- Koplja nema. Razlog: rade više na drugim kombinacijama (mač, mač i štit, dvoručna oružja (two-handed ), luk i strijela, magije...) i nemaju vremena tj. nije im prioritet razvijati dodatno oružje.

Medium armora nema. Pokušavaju ispolirati heavy i light armor tako da daju razl. "osjećaj" i drugačiji stil igranja.
suzen izbor oruzja (no ajd dodane magije u drugu ruku pa cemo vidjet kako ce ici ta kombinacija)

i to sto pokusavaju ispolirati heavy i light armor da se dobije drugaciji stil igranja.. ako je bilo jadno u oblivionu gdje su izbacili medium armor ne vidim zasto bi to odjednom bilo super u skyrimu

morrowind je bio z a k o n sa sva tri tipa armora i vise oruzja

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Nema teleportacijskih čarolija ni levitacije. Previše im ograničavaju scenarij, level design i gameplay.
svega toga ima u morrowindu koji je najljepsa igra koju sam igrao sto se tice level designea (koji do dan danas nijedna igra nije uspjela nadmasiti)

stoga im je taj izgovor patetican
ili je rijec o lijenosti (morali bi se brinuti oko vise bugova), podilazenju igracima na konzolama ili ih pritisce izdavac da izdaju igru u kratkom roku pa moraju izbacivati stvari

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
6.
Moći ćemo oženit neku zgodnu NPC-ovku. I napravit zajednički dom.
Ne govore ništa o pravljenju malih Nybelunga, tj. beba.
zenit se mos i u fableu (koji nije ostvario neki legendardni status u PC zajednici)..ne vidim beneficiju ovoga

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
7. Novi oklopi?
Dolazi dragon armor (moći će ga se napravit u light i heavy varijanti, pretpostavljam sličan sistem kao u Dragon Age), a vraćaju se oklopi iz prošlih igara (leather & steel) sa novim Nordic stilom.
bas me zanima koliko ce ih ukupno biti
sad kad su spojili majice i hlace rekli su da ce ih moci vise nastancati, pa ajd da vidim ^^

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
8. Razlika između PC i konzole verzije?
- Vraća nam se editor, tj. "Creation Kit"
PC će, naravno, imati više grafičkih opcija koje se mogu nabildati. UI će bit isti svugdje, ali razl. kontrole.
jedna od rijetkih pozitivnih stvari zasad
sto se tice grafike prodaju ti stvari koje su za ocekivati sto se tice PC gejminga: teksture vece rezolucije i shortcuti na tipkovnici (oni ozbiljno reklamiraju quick save i quick load tipke kao da smo mi PC igraci sa kruske pali)

naravno da ce biri razlicite kontrole, ne vidim zasto to uopce ti (i oni) navodis? ili si sretan sto uopce ima keyboard+mouse podrske a ne da si prisiljen igrati na gamepadu kao i konzolasi?

na iducem elder scrollsu ce valjda isticati podrsku za zvucnike, rezolucije vece od 1280x800 i podrsku za bezicne miseve i tastature..

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Uglavnom, nije sve crno. I čini se da igra ima puno potencijala.
sve sto si naveo je vise manje mazanje ociju i predstavljeno tako da ti mislis da dodaju hrpu stvari a u biti nedostaje pola stvari koje su imali u igri izdanoj prije 10g

stvari koje su dodane su pojednostavljene i od malog utjecaja na sam gameplay

jedino cemu se ja radujem su:
-zmajevi i to sto nisu skriptirani
-weapon+spell kombinacije
-modovi (pogotovo iscekujem UI tweak mod koji je oblivion ucinio puno boljim)

Zadnje izmijenjeno od: Ordem. 08.07.2011. u 10:45.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2011., 13:09   #113
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ispada da za svaku stvar/novitet koji su uveli, dvije su izbacili.

Do sada nisu nista naveli po cemu bi tu igru zeljno iscekivao, osim kako ordem kaze, zmajevi, wpn i spell kombinacije i naravno modovi.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2011., 16:06   #114
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
@ Ordem:

Meni je izgled glavnog lika jedna od bitnih stvari. Jedino Gothic-u sam oprostio fiksni izgled. A kad smo kod Gothica, oprostio sam mu i armor set-ove, kao i Fable-u i Stalker-u. Tako da to nikako nije presudno u ocjeni jednog RPG-a.

I ne razumijem zašto su sve sličnosti sa Oblivion-om loše? Koliko se sjećam, te godine nisam igrao bolju igru od Obliviona.

A Morrowind je bio vanserijska igra koja se događa jednom u serijalu. Ali daleko od toga da je bio bez mana, jednostavno je ponudio toliko dobrih stvari da mu se i teške mane "oproste".
Ja sam ga prešao uzduž i poprijeko, ukupno imam bar 10 charactera koji su sve živo napravili. I samo s prvim sam često koristio levitaciju i mark/recall.
Meni stvarno ubiju igru, jer uopće ne koristim okolinu u borbi. Samo levitiram, i onda odozgora tučem NPC-ove koji sumanuto trče okolo.
Levitacija i teleportacije su (pre)često samo shortcut-i kojima nadobudni gameri samo prolete kroz igru. I stvarno je bolje bez njih, naučim koristit okoliš, drveće, kamenje, vodu... nijedna borba nije ista. A i vide se svi (mnogi) detalji u igri, neka područja nikad ne bi ni posjetio da koristim recall.

A i koplja u Morrowindu također nisu bila najsretnije oružje. Pa bio je isti stil borbe kao i sa longsword-om (samo bockaš ).
Ako stvarno smisle nešto da mi borba sa sword i shield&sword izgleda potpuno drugačije i nudi osjećaj kao da igram drugu igru, ja ću im skinut kapu. I bolit će me kuki za koplja i praćke.

A što se tiče kontrola i shortcuta. Ako si ikad igrao (loš) port sa konzole, onda si imao priliku vidjeti šta loše kontrole naprave od solidne igre.
Samo činjenica da ipak nešto rade na tom području mi ulijeva nadu da bi moglo ispast nešto solidno...

Jedino se tih DLC-ova bojim ko crnog vraga.

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ispada da za svaku stvar/novitet koji su uveli, dvije su izbacili.

Do sada nisu nista naveli po cemu bi tu igru zeljno iscekivao, osim kako ordem kaze, zmajevi, wpn i spell kombinacije i naravno modovi.
A koji to RPG nudi "nešto novo, nešto divlje, nešto revolucionarno"?

Zmajevi, oružja, magije, quest-ovi, dungeoni, troll-ovi, skeletoni, miševi, zombiji, vampiri, leveli, goldi, interakcija s NPC-ovima... Sve je "već izmišljeno". I svaki novitet mi danas vrijedi i razveseli me ko kad nađem 20 eura u ormaru.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 08.07.2011. u 16:20.
  Reply With Quote
Staro 15.07.2011., 09:18   #115
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2011., 00:55   #116
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Evo par novih SS-ova,izvinite ako je bilo
http://www.elderscrolls.net/ ( naslovna)

I novosti iz spanjskog casopisa,bome ovo djeluje fino,barem pola da bude istina.
FROM OBLIVION TO SKYRIM(Translation of the most important parts.)

(...)In Oblivion we had an enormous plateau with spread cities and some little villages and caves, now Skyrim is a changing world, a living world, with five big cities and dozens of cities over the map, with their own economy, living way, legends...The game uses an enormous quantity of data.

(...) Each city or village has its own way of surviving, we can see them producing one or two materials to trade, like wood or steel

(...)Interfering people routines is a so deep change in the game that religions and feelings also matter.

(...)Nothing is pre-scripted in the game, and we could even see one of these villages fight each other due to a misunderstanding, or watching how the houses are burned due to a fire. Of course, the player can "play a role" on these catastrophes.

(...)There are so many jobs, NPCs, behaviors, stories...

(...)We can colect even more ingredients than in Morrowind and Oblivion together. There are five times the flowers we have in Oblivion to colect and to use them for potions.

(...)Radiant Story makes Skyrim different every time we start a new game.

(...)"With Radiant Story we have approach the game to MMO games", says Bethesda

(...)Everything we do matters, if we steal something, if we say something, if we help someone...Everything is remembered by Radiant Story. We can be jeered or acclaimed by the people.

(...)We can see the wind moving the trees and the water. Dinamic grass affected also by the wind. Same with the dust and sand.

(...)Every creature has now smooth animations and behaviors.

(...)A storm could flood a river or change its path. A snowstorm could completely bury trees, block caves´ entrances....

(...)We can see the snow falling and filling the ground slowly.

(...)We cannot melt the snow with fire

(...)There is a shout that allows Dovahkiin to create weather catastrophes.

(...)NPCs also modify the scenery, like cutting down trees.

(...)Every NPC´s remembers and behaves very realistically. We could reach a village and a priest could accuse us of a robbery in another village, because he was a witness.

(...)Explained by bethesda, we can also kill a merchant transporting goods form one city to another one, and when we arrive its destiny we can see all the people talking about the merchant, that has disappeared, and also creating strange legends about this fact. Instead of killing him, we might have steal something from him. People could ask for this stolen object if they knew the merchant.

(...) Creatures and usually enemies could even help the dovahkiin in his adventures, making them very realistic, instead of attacking him always as in previous game.

(...)Each raze will have its own fighting style, based on the strength, weight, culture and some other attributes

(...)Two handed staffs...

(...)Many ways of solving quests.

(...)Essential NPCs for important quests

(...)More than 300 people are involved in Jeremy Soule´s music

Evo i 14 minutes gameplay,ne sjecam se da je bio ...
http://www.g4tv.com/videos/53441/the...mo/?quality=hd
__________________

Zadnje izmijenjeno od: blava. 22.07.2011. u 02:25.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2011., 22:40   #117
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Procurio novi filmić, dvije minute čistog gameplaya:

doky je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2011., 00:27   #118
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Uklonjen,pa poluditi cu,jel ima ko neki drugi link,drugi video servis? :@
Koliko vidim,to je zapravo "stari" gameplay bez komentara.
I sve je bilo u videu gore koji sam postavio.
Jel to ovo ili koji ste pogledali ovaj gore video sto je Anphonic postavio?
http://www.youtube.com/watch?v=qzNSONgpvN8
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2011., 11:36   #119
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Jest, to je to, ima valjda nekoliko novih scena koje nisu iz "starih" trailera pa ih sve miču s neviđenom upornošću.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2011., 17:37   #120
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na