Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.08.2017., 19:03   #31
Totoro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
Ja nekako imam dojam da oni bolji AI misle prodati pod feature, sa ekspanzijom. Zato ne žele ni pravi SDK izdati, da ne bi community napravio takvo što prije dolaska ekspanzije.
Totoro je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 23:12   #32
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Prijatelj me nagovarao (o okladu za jelo....) da odigram jednu za njega na Emperor... Izaberem random sve sa kontinentima , standardna mapa + standardno vrijeme...

Dobijem Nubiu (novi patch...) to je toliko bolesno da je bilo ružno za gledati (bonusi strašni...) ...

Prvo arčeri od Nubie su gotovo 50% jeftiniji i imaju kretanje po 3 polja (naštanca ih se na početku , brže dobijaju experience i kasnije ih se samo pravi upgrade...), drugo rudnicima sam imao proizvodnju strašnu (8 onih kotačića na ugljenu npr. oko 1400 godine...) i protivnike sam zgazio do tih godina ...

Totalno preloš AI protivnici na toj težini , trojica su pali od barbara... sa dvojicom sam ja zaratio i to tako da bi oteo u startu im nebranjenog setlera iako su imali vojske... kasnije ih zgazio unaprijeđenim arčherima -krosbovmeni 3 katapulta 4-5 konjanika i 2-3 warriora kasnije.

Još jednom preiznebalansirano, prenerealno, preglup kompjutorski AI (kako bi se reklo programski premalo if-ova , else-a , for-ovo, while-ova...) ... Nažalost ta igra je jako teška za igrati u multiplayeru (jedino protiv ljudi bi igra došla po kvaliteti do izražaja...) jer uzima previše vremena...

Šteta grafike i legendarne igre nekada...
  Reply With Quote
Staro 28.11.2017., 17:00   #33
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 20:50   #34
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
2. exp

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2018., 00:03   #35
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Trailer kao trailer mi je potpuno bezvezan...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na