Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.02.2016., 04:45   #1
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Fallout shelter / Android iOS

Igra li tko ovo na tabletu / mobitelu i kakve su Vam taktike?
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 11:51   #2
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Igrao to, razvio vault malne do kraja, imao po 2 od svake sobe za trening is ve ljude u vaulti sa svim statsima maxanim, po 20+ ljudi stalno vani u istrazivanju, lova do maximuma....dosadilo jer nema nista novo.

Em su nerfali istrazivanje tako da ako ne varas sa 0 time shemom, nema vise legendary itema. Shema svakakva ti je jednsotavna, na preko 60 ljudi mislim da pocinju deathclawsi dolazit, e oni su ti u stanju cijeli vault pobit u early game. Zato ne stavljat ljude u obranuna vrata jer tu idu 2 covjeka i samo gubis vrijeme i resource za vrijeme napada. Meni bi usli, uletili u sobu za hranjenje, tamo bili osteceni i onda se vrate na lift i sobu dole, pobijeni. Nisam gubio vise ni covjeka na obrani.

Veci problem su poslije oni radmoles il kako vec, kad probiju pod engdje, nestaje struja a oni imaju helta ko 5 deathclawsa svaki, imao sam ekipu sa 2-3 fatmana koji nisu mogli da ih pobiju. Idiotizam. Ako hoces to izbjec, samo sobe okruzis liftovima, jer oni prolaze kroz sve ako se dodiruje zidova pecine, a lift nemogu provalit

Overall, zabavna je igra bila, al posto nema ni kraja ni nekog cilja, dosadi. Mislim da sam osavio ljude evo vec 100+ dana na istrazivanje vani, nisam ih ni vratio.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2016., 12:02   #3
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Igrao to, razvio vault malne do kraja, imao po 2 od svake sobe za trening is ve ljude u vaulti sa svim statsima maxanim, po 20+ ljudi stalno vani u istrazivanju, lova do maximuma....dosadilo jer nema nista novo.

Em su nerfali istrazivanje tako da ako ne varas sa 0 time shemom, nema vise legendary itema. Shema svakakva ti je jednsotavna, na preko 60 ljudi mislim da pocinju deathclawsi dolazit, e oni su ti u stanju cijeli vault pobit u early game. Zato ne stavljat ljude u obranuna vrata jer tu idu 2 covjeka i samo gubis vrijeme i resource za vrijeme napada. Meni bi usli, uletili u sobu za hranjenje, tamo bili osteceni i onda se vrate na lift i sobu dole, pobijeni. Nisam gubio vise ni covjeka na obrani.

Veci problem su poslije oni radmoles il kako vec, kad probiju pod engdje, nestaje struja a oni imaju helta ko 5 deathclawsa svaki, imao sam ekipu sa 2-3 fatmana koji nisu mogli da ih pobiju. Idiotizam. Ako hoces to izbjec, samo sobe okruzis liftovima, jer oni prolaze kroz sve ako se dodiruje zidova pecine, a lift nemogu provalit

Overall, zabavna je igra bila, al posto nema ni kraja ni nekog cilja, dosadi. Mislim da sam osavio ljude evo vec 100+ dana na istrazivanje vani, nisam ih ni vratio.
Potpis. Stavio sam najbolja oružja i ekipu sa najboljim statovima na prvi kat i prvih par soba. Samo jedan lift za dolje s prva dva kata tako da ih "kanaliziraš" kroz ekipu koja najdulje traje i Deathclaws su bili mrtvi kroz par sekundi na kraju.

Do tad već imaš sve istraženo i nema nikaj novoga. Spremio zadnji save i obrisao igru.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 12:19   #4
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Pa da, imao sam po 5 labova za radit steampackove i par labova za radaway, toliko sam ih slao vani i sve da sam proizvodnju digao u nebo.
Al mrzio sam sistem da nemozes srusit habitat sobu da promjenis layout ako si dosao do maximuma. Nemozes sagradit novu jer je max, nemozes je srusit jer ne da radi broja ljudi...onda dismiss ljude pa kemije, reko zajebi to.

Steta, jer je bila zabavna igra u startu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 13:45   #5
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Prva 2 kata su samo reaktori i dwelleri sa napucanim str, luck i poneki end do maximuma i najjačim oružjima koja sam našao do sada.
Ne ginu čak i ako ih ne liječim.
Deathclawsi su mrtvi već u 4oj ili 5oj sobi. Lift je postavljen uz desni rub baš zbog njih.
Raidere skinem već u prvoj sobi.

Ja sam napucavao Luck svima. Na 140 Dwellera prosječni luck mi je oko 9.
Uglavnom su sobe popunjene sa ekipom koja ima traženi stat na max + luck na max.
Love imam ko blata

Sad mi nije jasno je li moguće dobiti rijetkog/legendarnog dwellera iz Radio stanice ili se takvi mogu dobiti samo iz Lunchboxa i parenjem 2 Dwellera sa svim statsima na max?
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 14:16   #6
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Preko radio stanice nemozes dobit legendary likove, samo kartama il eventom. Radios tanica je u startu samo za privuc nove likove, i to radi kako tako, al istoveremeno dize shanse da te netko naapdne. Jos dize happines nesto sitno cijelom vaultu.

Pored standardnih eventova i napada, imas najvise shanse za napad ako otvaras vrata, tipa saljes nekog vani il ga primas unuta, onda se trigera event i RNG oces bit napadnut.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 11:41   #7
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Igram to od prvog dana. Svih 200 dwellera sa svim SPECIAL statsima na 10, svi sa rare ili legendary oružjima, svi na 100% happinessa (rush i luck 10 čuda čine za sreću ), 25 konstantno na istraživanju, lova 999.999 jer ne ide više, pet labova za stimpake i 1 za radaway (sa END 10 skoro da ih ni ne troše), sve reaktori i nuka cola factory, a svaki ostalo popunjeno sa storage. Radio mi ne treba. U nekom trenutku sam imao po šest-sedam velikih soba samo za treniranje jednog stata, istrenirao sve, uništio sobe i išao trenirati drugi stat. Sad imam po jednu malu sobu za svaki stat da mogu legendary dwellere istrenirati kad dođu.

Ali da je igra glupa dozlaboga, je. Utukao sam sati i sati na nju, ali mi je nekako prirasla srcu.

Eh, da, deathclawi dođu do 4. sobe...ekipa u tim sobama ima power armore i guided fatmane, minigune, vengeance-e, uglavnom sve što radi 20+ štete. Skoro da mi ih je žao kad ih vidim kako grebu ulazna vrata... jedino pazim da mi ne roknu nekog dwellera jer onda happiness pada.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 11:55   #8
Gluttony
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Igra je bedasta Nema konkretnog cilja niti imam neki konkretni osjećaj da sam "nešto napravio". Zabavno je tu i tamo čitat priče dwellera koje pošalješ van u wasteland, ali općenito me se nije dojmila. Pogotovo zato što sam par puta morao krenut ispočetka jer su deathclawovi ubitačni jednom kad ulete, a ti nisi spreman.
Gluttony je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 01:08   #9
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Igram to od prvog dana. Svih 200 dwellera sa svim SPECIAL statsima na 10, svi sa rare ili legendary oružjima, svi na 100% happinessa (rush i luck 10 čuda čine za sreću ), 25 konstantno na istraživanju, lova 999.999 jer ne ide više, pet labova za stimpake i 1 za radaway (sa END 10 skoro da ih ni ne troše), sve reaktori i nuka cola factory, a svaki ostalo popunjeno sa storage. Radio mi ne treba. U nekom trenutku sam imao po šest-sedam velikih soba samo za treniranje jednog stata, istrenirao sve, uništio sobe i išao trenirati drugi stat. Sad imam po jednu malu sobu za svaki stat da mogu legendary dwellere istrenirati kad dođu.

Ali da je igra glupa dozlaboga, je. Utukao sam sati i sati na nju, ali mi je nekako prirasla srcu.

Eh, da, deathclawi dođu do 4. sobe...ekipa u tim sobama ima power armore i guided fatmane, minigune, vengeance-e, uglavnom sve što radi 20+ štete. Skoro da mi ih je žao kad ih vidim kako grebu ulazna vrata... jedino pazim da mi ne roknu nekog dwellera jer onda happiness pada.
Postigao sam lovu na 999,999 za tjedan/dva. Također imam hrpu training roomsa trenutno većinom Luck al bude se promijenilo uskoro..
Ako ne odustanem od igre.
Već sad su mi zadaci bedasti (collect xyz weapons, collect xyz outfits, a nijedan ne daje lunch box ili mr.handya)
Uglavnom zabavno je eto... prvi tjedan dana dok štekaš sa lovom i dwellerima i trudiš se nešto izgraditi.
Kasnije kad digneš Luck i main stat potreban za sobu svima na 10 + ubodeš im outfit koji ima + stat na Luck i main stat došao si dokraja igre.
Imam 4 komada x3 soba za stimpake na max level i 2 komada x2 soba za radaway na max popunjene sa dwellerima sa max luck i Int.
Prva 2 kata su popunjena sa dwellerima sa str i i luck na max i Nuklearnim reaktorima (neke sobe su max, neke nisu još zbog levela dwellera) kojima dižem i End na max.
Lova doslovno curi i možeš opaliti Rush 3-4 puta zaredom na svaku sobu bez posljedica.

Dalje se sve svodi na slanje dwellera van po 24 sata i nadanju da će pokupiti koji rare/legendary item/weapon i čekanja da uleti zadatak koji daje Lunch Box, Pet-a ili Mr. Handyja

Boring. Očekivao sam ipak malo više od ove igre...
Nakon tjedan/tjedanipo dana doslovne ovisnosti sada ju pogledam 2-3 puta dnevno. Pokupim i prodam što su dwelleri našli, izbrišem po jedan debilan zadatak, ispunim drugi ako daje handya, box ili pet-a i to je to

Eee da, Deathclaw-i dođu do 5e sobe i tu su gotovi, bez da liječim dwellere uopće.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 24.02.2016. u 01:18.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 11:35   #10
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ne znam, meni bez liječenja uvijek koknu jednog dwellera u sobi, iako ima sve statse 10, level 50 i power armor.

Glupo je što dwelleri u istraživanju mogu pokupiti samo rare iteme, ali ne i legendarye.

Ali da, dobro si sažeo doživljaj igre, slažemo se.
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2016., 17:01   #11
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Stigao update za ovu igru: 3 nove sobe.

Weapons i Outfit workshop - možete praviti oružja i outfite od junk-a.
Ima mogućnost pravljenja i rare outfita i oružja samo vam za to trebaju planovi.
Obje sobe moraju biti 3x široke. Nemoguće je napraviti manju.
Sobe ne zahtjevaju neki određeni stat.

Barbershop - možete mijenjati izgled dwellera.
Zahtjeva Charismu iako za sada ne vidim razlog.
Soba mora biti 2x široka i možete ubaciti po jednog dwellera i mjenjati mu frizure, boju kose i facial feature (ima tu šara, naočala, maski, šešira, etc.).
Soba zahtjeva da Dweller provede u njoj neko određeno vrijeme dok se ne dogodi izmjena.

Dodani su i neki novi Pet-ovi.

Bacim par Dwellera van da vidim kako će to funkcionirati sa Junk-om.
Kužim da će od sada trebati hrpetina Storage Roomsa
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2016., 20:30   #12
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Planove ili Recepte skupljate u Wastelandu kao i materijale (Junk).
Moguće je praviti Common, Rare i Legendary outfite i oružja pod uvjetom da imate Recept za iste.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na